Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Ставки-ставки...
Олеся Козак
Дописувач
**



Повідомлень: 37
Зареєстрований: 21-12-2005
Місто: Лондон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2006 у 12:27
Ставки-ставки...


Вчора знайомий поставив 16000 фунтів :o на збірну Англії. Ми вирішили поставити на Україну (те, що збірна ввійде в фінал), звичайно ж, на кілька нулів меншу суму, але все ж таки... Тепер надіємося на краще і вболіваєм-вболіваєм!!! А на кого поставили б ви? І чому?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2006 у 22:36


Традиційно ставив би на Бразилію.
Хоча поки що не побачив чемпіонської гри в жодної з команд.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 14-6-2006 у 23:20


Мій брат регулярно з директором ставлять (директор має дурні гроші :D ) .
За цей сезон вроді мінус 3000 грн :)
Сьогодні поставили 4 ставки на матч Україна-Іспанія.
На те що буде пенальті, на те що перший гол забють головою, на рахунок 2:2, і на рахунок 2:0 на користь України :D Перших 2 вгадали :)
Ну і ще на Туніс-Аравія вгадали нічию :)

Особисто я би традиційно поставив на Італію. Як мінімум - вихід в півфінал.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 15-6-2006 у 11:01


З "традиційних" ставок можу порадити поставити на вихід Німеччини у фінал. Вона там грала найчастіше від усіх інших збірних, навіть від пентакампеонів. :cool:



Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-6-2006 у 16:21


Ну так круто ми не беремо: назагал переможцем (та й фіналістом) може стати багато-хто (і час ще є, аби визначитись).

Наставив багато (на виходи з групи, 1 місця, очки, м'ячи), але все перераховувати - досить нудто буде читати. Якщо узагальнювати, добре поставився до поляків (хі-хі), шведів (хі), голандців і чехів. Не дуже добре (все, звичайно, відносно, з поправками на рівень гри) - на англійців з італійцями.

Спрогнозував проходи в 1/8 "фаворитських" пар Франція-Швайцарія, Бразилія-Хорватія, Італія-Чехія. Останню, тьху-тьху-тьху, схоже, вже вгадав :sing:

Назагал дотримувався правила: ставитися до європейців трохи краще, ніж це пропонує контора.

На своїх принципово майже ніколи не ставлю - тут відверто вболіваєш, а треба мати холодну голову.

На Бразилію я не радив би. Звичайно, може і виграють, але всяко буває. Бразильців геть увесь світ вважає фаворитами, відтак коефіцієнти на них суттєво занижені.

Із сьогоднішніх пропозицій, навскидку, коефіцієнт 1,8 на "Англія - Трінідад: фора2 (+2)" видається дещо завищеним. Можна і спробувати, хоча я ще не знаю.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-7-2006 у 18:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Особисто я би традиційно поставив на Італію. Як мінімум - вихід в півфінал.

Вихід в півфінал вгадав :) Дивимося далі.. Італія вже давно нічого не вигравала. Пора..




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4577
Реклама: