Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  7
Автор: Тема: Всеукраїнський конкурс "Коронацiя слова"
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 15-3-2005 у 17:01
коронацiя слова


Дочекалися!
"Аутсайдери" вийшли й рекламуються Коронацією на ТБ. :)




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 15-3-2005 у 20:56
коронацiя слова


А я вже прочитала "Аутсайдерів". І мені дуже сподобалося. Я не дарма чекала. Втім, мені з моєю противною натурою страшно хотілося гепі-енду, але не склалося... Та все одно - я отримала величезне задоволення від роману. :)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 15-3-2005 у 21:37
коронацiя слова


Раз нема хеппі-енду, не читатиму: без того передвесняний депресняк.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 15-3-2005 у 21:51
коронацiя слова


Ну і правильно ;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 16-3-2005 у 12:41
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Раз нема хеппі-енду, не читатиму: без того передвесняний депресняк.


Гм... а я тут щойно подумала, що для декого з героїв книги це і є щасливий кінець. :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-3-2005 у 20:22
коронацiя слова


Щось із тою "Коронацію" не зовсім. Хтось виходить, хтось ні (а обіцяли всіх). Вольвач, от, образився і на "Кальварію", і на "Піраміду", і на "Коронацію", і на "чоколядників". І сам видав "Клясу" у Тернополі.

Цікаво ще дочекатись "Криву Варгу" Маринки Соколян у твердому вигляді. По-перше, я її кохам (принаймні, за попередню прозу), по-друге, невже воно справді усього на півсотні сторінок? Це, врешті, конкурс романів чи оповідань?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 16-3-2005 у 23:37
коронацiя слова


До Наталі: а Ви, серденько, вмієтє заінтригувати. Завтра іду в "Скарбницю".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-3-2005 у 00:11
коронацiя слова


До Галини: :saint:

До Dmy: Вважайте, що вже дочекалися. Марина Соколян, аналітичний мюзикл “Балада для Кривої Варги”, видавництво “Нора-друк”, сто дванадцять сторінок повісті плюс невеличка п’єса та кілька оповідань. Особисто мені “Балада для Кривої Варги” дуже і дуже сподобалася.
http://www.nora-druk.com/
Анотації книги на сайті ще немає, однак там є адреса і телефон, де її можна замовити. :)
Стосовно того, що “Коронація” усім обіцяла, однак не всім видала книжки. В умовах конкурсу вказано “Кращі книги вийдуть друком”, однак нігди не пишеться, скільки саме кращих книжок має бути видруковано – десять? П’ятнадцять? І зроблено це саме тому, що, буває, переможе твір, журі його відзначить, а видавці не беруть до друку, кажуть, не комерційний, чи ще щось таке, і як ти їх примусиш? А ніяк. Колгосп, як добровільна справа, тут не проходить. Втім, таких випадків, на моїй пам’яті щось три чи чотири було, не дуже багато.
Що ж до Вольвача – то йому варто було б з’ясовувати стосунки з тим видавництвом, із яким він підписав договір, і котре випустило сигнальний примірник його “Кляси”, а на тому – все, тобто з “Кальварією”. “Піраміда” його ніколи й не збиралася друкувати, наскільки мені відомо. Втім, що там поміж ними всіма сталося, я не надто обізнана, тому говорити про те, чого не знаю достеменно, я, звісно, не можу. Зате я достеменно знаю, що “Феміністка” Леоніда Кононовича, видана “Кальварією” у серії “Лауреати “Коронації слова”, насправді навіть до фіналу цього конкурсу не увійшла – після ознайомлення з цим... г-м... твором я навмисне піднімала списки переможців за 2001 рік. :)
Стосовно обсягу – тут я з Вами згодна, мені туманно розповіли, що у сучасному літературознавстві термін “повість” вважається застарілим, а замість нього вживається “маленький роман”, але я продовжую стояти на своєму. І зберігаю вірність жанру роману бодай за обсягом, за що регулярно отримую по голові. :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-3-2005 у 11:57
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка

Стосовно обсягу – тут я з Вами згодна, мені туманно розповіли, що у сучасному літературознавстві термін “повість” вважається застарілим, а замість нього вживається “маленький роман”, але я продовжую стояти на своєму. І зберігаю вірність жанру роману бодай за обсягом, за що регулярно отримую по голові. :P


Я приєднуюсь до тих, хто по голові (ну, я делікатно так). ЗАМАЛО ОБСЯГУ!!! ТРЕБА БІЛЬШЕ!!! ;)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 17-3-2005 у 16:22
коронацiя слова


Мені здається, термін "маленький роман" можна вживати тільки тоді, якщо текст відповідає всім іншим умовам - події охоплюють великий проміжок у часі, твір має складний сюжет і багато героїв, відбувається розвиток характерів тощо. Роман - це великий твір епічної форми, саме великий. Щоправда, є ще "новий роман" ("антироман") - проза безсюжетна, модерністська. А у нас сьогодні романом називають часто-густо твори, які до роману навіть віддалено не наближаються. Дійсно, я за те, щоб частіше вживати слово "повість"!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-3-2005 у 16:31
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Я приєднуюсь до тих, хто по голові (ну, я делікатно так). ЗАМАЛО ОБСЯГУ!!! ТРЕБА БІЛЬШЕ!!! ;)


РОСТЕ!!! Смерті моєї хочеш?! :D




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-3-2005 у 19:19
коронацiя слова


Перепрошую за задовгий текст – хтів покороче, але чомусь раптом з'явились міркування і застереження за всіма пунктами та підпунктами стосовно:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка, проти ночі

Довелось розбивати на теми

Марина Соколян, “Балада для Кривої Варги”
Цитата:
Марина Соколян, аналітичний мюзикл “Балада для Кривої Варги”, видавництво “Нора-друк”, сто дванадцять сторінок повісті плюс невеличка п’єса та кілька оповідань

А звідки це відомо? Бо на Норі не те що анотації, а і згадки я не знайшов. Взагалі, "останнє оновлення 23.11.2004" - яка там "Балада" :(
Цитата:
Стосовно обсягу – тут я з Вами згодна, мені туманно розповіли, що у сучасному літературознавстві термін “повість” вважається застарілим, а замість нього вживається “маленький роман”, але я продовжую стояти на своєму

Мені здалось, що у "Баладі" не стільки, навіть, обсяг винен. За формою, структурою і змістом – це типовий один розділ типового західного роману (скорше, перший) – це то, що я читав, і займало воно сторінок 50-55. Відтак була підозра, жи то – сінгл якийсь і “далі буде”, але, якщо на 112 с. ще купа всілякого мотлоху – мабуть справді маємо 50-сторінковий однорозділовий роман (якою би не була фактична рубрікація).
(Певно, дитинка багато працює на основній роботі й не встигає вкладатися в термін :( )

Обіцянки-цяцянки й умови конкурсу
Цитата:
Стосовно того, що “Коронація” усім обіцяла, однак не всім видала книжки. В умовах конкурсу вказано “Кращі книги вийдуть друком”, однак нігди не пишеться, скільки саме кращих книжок має бути видруковано – десять? П’ятнадцять?

Згаданий пункт умов конкурсу, безперечно, дуже смішний, бо там не тільки не сказано, скільки, а також, приміром, коли. Років через 150 – чекайте :saint:
І як визначаються "кращі книги"? Чи може так статися, що "краща книга" займе 20 місце, а та, яка стала першою, виявиться гіршою? В умовах не записано.
Але нащо тоді взагалі конкурс проводити і на всеньку країну про то трубити? Сідає "жюрі", приймає рішення і видає когось зі своїх знайомих і родичів. Це – дешевше.

Хто з ким домовляється
Цитата:
… зроблено це саме тому, що, буває, переможе твір, журі його відзначить, а видавці не беруть до друку, кажуть, не комерційний, чи ще щось таке, і як ти їх примусиш? А ніяк. Колгосп, як добровільна справа, тут не проходить…
Що ж до Вольвача – то йому варто було б з’ясовувати стосунки з тим видавництвом, із яким він підписав договір, і котре випустило сигнальний примірник його “Кляси”

Мене, звичайно, звати не Миколою і військового звання "майор" також не маю. Тому доводиться покладатись лише на власну пам'ять. І цей інструмент чомусь підказує, жи пані Герасименко неодноразово наголошувала, що домовлятися з видавництвами про лавреатів – це парафія саме "Коронації". А видавництвам така справа з тих чи інших міркувань, певно, страшенно вигідна, бо та ж "Піраміда", зі слів знов-таки п. Ніни, навіть тендер ув інших вигравала (тобто маємо ні який не примус, а навпаки – конкуренцію).

Леонід Кононович, “Феміністка”
Цитата:
Зате я достеменно знаю, що “Феміністка” Леоніда Кононовича, видана “Кальварією” у серії “Лауреати “Коронації слова”, насправді навіть до фіналу цього конкурсу не увійшла – після ознайомлення з цим… г-м… твором я навмисне піднімала списки переможців за 2001 рік. :)

Ага! А от щодо Леоніда Кононовича я дещо не згоден! По-перше, я не сказав би, що цей твір є "г-м…". Як на мене, у цьому жанрі так весело пише хіба Кожелянко. Порівняно з ними, від тих же Шкляра чи Кокотюхи спати хочеться, хоча і про них не можна сказати, що графомани. Вже не кажу про кволі спроби дзюрок "вишиванок і вишень (маминих)" перелаштуватись і підзаробити на детективах. Їхнє "бароко" геть не ліпилося до сюжету, а інтрига там і не ночувала. А Кононович вирішив багато не розмовляти про занепад, а зробити невеличкий внесок у вітчизняний бестселер (чи в блокбастер, чи в якесь інше місце – не принципово): наварганив десь так із 7 романів про Оскара і "Тартар" (“Феміністка” була останньою), і знову в кущі – до прози. Причина того, що він на цій справі не став якимсь мільйонером, скорше у клятій зросійщеності поспільства, а самі тексти не поступаються різноманітним Бешеним, Сліпим, Шизонутим та іншим Ідійотам. Стилем пан Леонід володіє (хто не вірить і вважає, що в такій "прозі" стиль – не проблема, раджу позайматись мазохізмом зі згаданими коріфеями, а потім почитати його ж "Повернення", яке Кононович писав ще замолоду, років за 10-15 до "Тартару" ), почуття гумору – досхочу, діалоги – без проблем, герой такий симпатичний, хоч і бугаїна (і песик у нього файний, не то слово).
Між іншим, діалог “про інтелект” я й досі час від часу використовую на практиці:
– Дівчино, вам казали коли-небудь, що у вас дуже глибокий інтелект?
Дівча зашарілося.
– Ну, казали! Я змалечку така розумниця!
– Так от, розумнице, було б дуже добре, якби ви цим інтелектом хоч інколи та користувалися! А то він у вас настільки глибокий, що його й геть не видно…

Гадаю, серіал про Оскара був би не гіршим за всіляки "Бандитськи Петербурги", "Агенти НБ", "Турецькі", "Васильєви" тощо. Знову та сама проблема – мова та гроши :(

А щодо наліпки про "Коронацію", я тутки роздивився – там не написано, жи він є лавреат. Просто "Коронація слова" і годі. Додаткове питання: хто кому цим написом рекляму робив "Коронація" Кононовичу чи Кононович "Коронації". Бо конкурс 2001-го ще не розкрутився як слід, а письменник Кононович, принаймні, у "втаємничених" колах відомий вже достоту.

(Все, сказане вище, геть не означає, жи "Феміністка" – то моє улюблене читво, хоча, схоже, після "визначень" п. Леоніда (с. 77-83) будь-яким гендерним штудіям ім. Соломії Павличко тут нема чого робити)

Між іншим, якщо Кононович 2001 року програв, то хто тоді виграв? Я щось не дуже впевнено пригадую тоті шедеври.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 26-3-2005 у 00:44
коронацiя слова


Я, з Вашого дозволу, пане Dmy, нічого цитувати та виділяти жирним шрифтом не буду, бо то довго, а я втомилася і хочу спати. До слова, сьогодні бачилася з пані Мариною Соколян, переказала їй слова деяких захоплених читачів. :) Вона тішилася. Якщо вдасться, прихоплю для Вас 31 березня, коли побачу її наново, примірник “Балади...” з автографом. Або без автографа. Або автограф без примірника – як замовите. :D
А тепер просто відповім на питання:
1) Про “Баладу для Кривої Варги” мені відомо з книжкової виставки, що відбулася на початку березня у Києві, і де ця книга презентувалася разом із “Аутсайдерами” Олександра Шевченка. Знаю, що у “Нори-друк” нині дуже багато роботи, я маю на увазі, творів у роботі, крім того, у Києві, на Пушкінській, 33-а, вони відкрили нещодавно невеличку “Книгарню видавців”, а ще - почали організовувати рекламні поїздки авторів у глибинку, можливо, тому сайт давно не оновлювався. Втім, усе це (що до причин не-оновлення сайту) – лише мої припущення.
2) Дитинка таки працює, і то дуже багато, а, крім того, ще й вчиться. І пише. :)
3) А там, тобто в умовах конкурсу, і не може бути сказано “коли”, бо це теж залежить від видавництва. Що до визначення кращих книжок – такими вважаються ті, що вийшли до фіналу, їх у різні роки було від дванадцяти до двадцяти, а чому деякі з них видавництва друкувати не хочуть, питайте у тих видавництв. Виграти тендер для видавництва – ще не означає автоматично друкувати усі книги, що вийшли до фіналу. Лауреатів “Коронації слова-2003” випускають ЛА “Піраміда” та видавництво “Нора-друк”. Стосовно Вольвача – так “Коронація” і домовилася з “Кальварією”. Якщо вийшов сигнальний примірник “Кляси”, значить, був договір між автором та видавцем. Що там трапилося далі – спитайте у Вольвача, Мацкевича чи пані Ніни Герасименко.
4) Стосовно Кононовича – ну не можу я написати все, що я думаю про нього – наголошую, як автора, не як про людину - взагалі і про “Феміністку” зокрема, бо, по-перше, на колір та смак товариш не всяк, а по-друге, забанять до бісової мами. Скажу лишень, що, незалежно від того, хто кого рекламував, так просто не робиться. Це все одно, що говорити усім, в тому числі й господарям, жи я живу в їхній квартирі, якщо я просто там в гостях. Є таке поняття – неетично, і цей мій закид найперше до видавця. Якщо Кононович таки ім’я, то чому Мацкевич не видав його поза усякими серіями? І Кононовичу добре, і “Коронація” без слів “бугаїна” та “х@йня-муйня” (вибачте, цитата) що дві сторінки якось обійшлася б. Мир, дружба, динаміт...




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 28-3-2005 у 19:04
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
сьогодні бачилася з пані Мариною Соколян, переказала їй слова деяких захоплених читачів. :) Вона тішилася

Вйо!! :sing: І оченята блищали?! :rolleyes:
Але гаразд, потішилась – тепер може і побавитись:
«Интернет-версия региональной газеты трудового колектива ОАО “Мариупольский металлургический комбинат имени Ильича”» (http://www.ilyichevets.com.ua/?p=news&news_id=5253)
«… “Кур’єр Кривбасу” (№ 2 за 2005 рік) пропонує … повість “БалаНда для Кривої Варги” Марини Соколян» (виділення моє)
Це – по-нашому, по-дорослому, про жисть!
Цитата:
Якщо вдасться, прихоплю для Вас 31 березня, коли побачу її наново, примірник “Балади...” з автографом. Або без автографа. Або автограф без примірника – як замовите. :D

Завсігда! Тобто, замовляю все, що не шкода! Я себе знаю – мені важко встояти проти проявів маґії красивих жінок! Чомусь завжди пристаю на будь-яку пропозицію :(
(Заодно і подивимось, чим ладні пожертвувати деякі втішені автори задля «деяких захоплених читачів» ;);
заодно-2, «дурной прімєр заразітєлєн»: раптом хтось із «подєльніков» по Могилянській презентації «за кумпанію» також щось та й підпіше (я не надто нахабний?)
У принципі, можу поцупити геть усе, чим тільки віддавати буду?)

Між іншим, пані Наталю, чи не варто тоте 31 березня закинути тутки на Афішу? Раптом хтось із киян і опиниться у четвер увечері та на Подолі?
Цитата:
Про “Баладу для Кривої Варги” мені відомо з книжкової виставки, що відбулася на початку березня у Києві, і де ця книга презентувалася разом із “Аутсайдерами” Олександра Шевченка

Нору присоромлено! Сайт оновили! Тепер там є НАВІТЬ анотації: найсвіженьки, саме, «Балада» і «Аутсайдери»
Цитата:
у “Нори-друк” нині дуже багато роботи, ... крім того ... вони ... почали організовувати рекламні поїздки авторів у глибинку, можливо, тому сайт давно не оновлювався

у «Глибинку» до «Аутсайдерів» [літпроцесу]? Просто шевченкіана якась! :D
Цитата:
Дитинка таки працює, і то дуже багато, а, крім того, ще й вчиться. І пише. :)

От як зобачитесь 31-го, так і передайте прямою мовою: «Цо замного, то нє здрово!» СКІЛЬКИ МОЖНА ВЧИТИСЯ!!! Коли заводилось про людей, які отримують другу вищу освіту (заводилось, зазвичай, із придиханням), у мене завжди поставало питання (голосно і єхідно): «Чи їм 5 років забракло, щоб вивчитися, що знову попхалися?» А в Марини це, здається, вже щось третє чи четверте. Так і до пенсії навчитися не встигне. То вже – не навчання, а колекційонування. Тепер зрозуміло, чому «Балада» така коротка! :lol:
Цитата:
Стосовно Кононовича – ну не можу я написати все, що я думаю про нього – наголошую, як автора, не як про людину - взагалі і про “Феміністку” зокрема…

«як автора взагалі»... Так Вам точно «Повернення» і «Зимова казка» не сподобались?
Цитата:
Якщо Кононович таки ім’я, то чому Мацкевич не видав його поза усякими серіями?

Та видав. Щоправда не «поза усякими серіями». Як я згадував, «Феміністка» для Кононовича стала апофігеєм творчості у цьому жанрі. До того він також трохи поіспражнявся. Спочатку переплетенням Оскара опікувались грін-пси Капранови, а потім і Мацкевич долучився:
«Мертва грамота» (всередині також «Детектив для особливих доручень» ), Кальварія, 2001;
«Кайдани для олігарха», Кальварія, того самого 2001.
На тих титулах жадних згадок про Коронацію – є про Книжник Ревю, Еліт-профі та Фонд розвитку мистецтв, а такоже – «Серія “Тартар”». Мене трохо бере сумнів, що на «Фімі» блямба Коронації з’явилася без згоди і відома останньої, але я погоджуюсь: такі речі слід з’ясовувати у Мацкевича-Кононовича-Герасименки, все інше – справді домисли.

О, забув попередити: пані Наталю, не треба подвигів, хочется спати - спіть! Здоровля дорожче! Я потім собі не прощу :(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 31-3-2005 у 13:55
коронацiя слова


Прочитав "Баладу" у "Кур"єрі": це щось особливе.
Хочу прочитати щось ще від пані Соколян.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 31-3-2005 у 16:29
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Прочитав "Баладу" у "Кур"єрі": це щось особливе.
Хочу прочитати щось ще від пані Соколян.

Ну вот, уже і конкурент з'явився!
"Цурпалки" і "Кодло" (останнє - це роман БІЛЬШИЙ! НАВІТЬ!! за "БАЛАДУ"!!! (сторінок 100, приблизно. Важко уявити!) можна, якщо не має у крамницях, замовити на "Книжнику Ревю" (хоча, слід попередньо перевірити - я давно там не був - може, вже розкупили).




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 1-4-2005 у 13:57
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ну вот, уже і конкурент з'явився!
"Цурпалки" і "Кодло" (останнє - це роман БІЛЬШИЙ! НАВІТЬ!! за "БАЛАДУ"!!! (сторінок 100, приблизно. Важко уявити!) можна, якщо не має у крамницях, замовити на "Книжнику Ревю" (хоча, слід попередньо перевірити - я давно там не був - може, вже розкупили).


:D

На Книжнику ще є, тим більше, якщо пан Дмитро рекомендує :lol:




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 28-4-2005 у 09:21
коронацiя слова


Вчора почула по ТБ, що "Коронація" оголосила цьогорічних преможців. На жаль, раніше жодної інформації не мала, тож і не потрапила. Хто був? Які враження? Вчора назвали тільки перші місця - Роздобудько і Волков. Хто ще серед переможців?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 28-4-2005 у 16:23
коронацiя слова


З сайту ТСН:

Нагороджено лавреатів 5-го Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв "Коронація слова-2004"

Цього року на конкурс надійшло 900 романів та 600 кіно-сценаріїв та п'єс. Обов'язкова умова – українською мовою, і які раніше не друкувалися. У фіналі змагалися лише 16 романів та стільки ж п'єс. Експерти допустили кожен 60-й. Поряд з професійними письменниками беруть участь і ті, хто лише пробує своє перо, тому журі читає лише анонімні рукописи. Якщо Коронація слова 5 років тому – був конкурс. У якому змагалися лише романи, то на сьогодні змагаються кіно-сценарії і п'єси. Найкращими романами 2004 року визнали роман "Гудзик" Ірини Роздобудько – журналістки з Києва, а також письменника з Тернопільщини Олексія Волкова за роман "Амністія для хакера". А в номініції кіносценарію найкращими виявилися п'єси. Першу премію здобув Валентин Тарасов за п'єсу "Скажена співачка з невідомим". Її незабаром поставлять у одному з театрів Києва. Романи-переможці незабаром з'являться в книгарнях.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 28-4-2005 у 21:01
коронацiя слова


Якось незручно в цьому зізнаватися, але туди знову я вляпався. З черговою жахалкою :baddevil: А ще Наталка Очкур з романом "Янголи, що повертаються". Без прес-релізу мені зараз важко точно прізвища назвати, але точно пам'ятаю, що серед лауреатів був Кожелянко, а також Андрій Кокотюха - на третьому місці. А серед дипломантів - Марина Соколян, на втіху декому :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-4-2005 у 22:16
коронацiя слова


Сашуню, не "повертаються", а "підкрадаються". :) "Янголи, що підкрадаються". То "в пачпорте ошибка" (с).
Але - так, я знову вляпалася, як і Сашко. :) Прошу дуже - коротенький прес-реліз. :)

Дипломанти конкурсу “Коронації слова-2004” у жанрі роману:
1.ОЛЕКСАНДР ГУСЬ, роман “НЕПРОЩЕНИЙ”, Київська обл., м. Яготин.
2. МАРИНА СОКОЛЯН, роман “ВЕЖІ ТА ПІДЗЕМЕЛЛЯ”, м.Київ
3. МАРИНА ТА СЕРГІЙ ДЯЧЕНКИ, роман “ГАБРІЕЛЬ І СТАЛЕВИЙ ЛІСОРУБ”, м.Київ
4. ОЛЕКСАНДР ДЕРМАНСЬКИЙ, роман “КОРОЛЬ БУКІВ І СМАРАГДОВА КНИГА”, м. Київ.
5. ЛЕСЯ ВОРОНИНА, роман “ТАЄМНИЦЯ ПОМАРАНЧЕВОЇ ПЛАНЕТИ”, м. Київ
6. НАТАЛЯ ЛАПІНА, Полтавська область, м. Кременчуг, та СВІТЛАНА ГОРБАНЬ, м. Черкаси, роман “МАЙСТРИ НЕМОЖЛИВОГО”.

Дипломанти конкурсу “Коронації слова-2004” у жанрі кіносценарію та п’єси:
1. ДМИТРО КУЗИК, п’єса “ЕМАНСИПАЦІЯ ЄРЕСІ”, м. Київ
2. ВАСИЛЬ ТРОХИМЕНКО, п’єса “ПАХАН”, м. Черкаси.
3. АННА РАЄВСЬКА, кіносценарій “ВІДБИТОК ВИПАДКУ”,
м. Київ
4. СВЯТОСЛАВ ФЕОФІЛАКТОВ, кіносценарій “ЩУРОЛОВ”,
м. Київ
5. ВАСИЛЬ ФОЛЬВАРОЧНИЙ, кіносценарій “ЧОРНИЙ БУМЕР”, м. Київ
6. ВОЛОДИМИР ПЕТРИЩЕ, кіносценарій “ОСТАННЄ ЛІТО” Закарпатська область, Мукачівський район, село Березинка
7. ВІКТОР ГРИЦЕНКО, п’єса “ДВАНАДЦЯТИЙ АПОСТОЛ”, м. Кривий Ріг.
8. МАРГАРИТА ПОМАЗКІНА, п’єса “ФЕДЮ МІЙ, ФЕДЮ.” Київська обл, Бориспільський р-н, с. Гнідин
9. ОЛЕКСАНДР ДАНИЛЕВИЧ, кіносценарій “ВЧОРАШНІЙ ДЕНЬ, ЯКИЙ БУВ ЗАВТРА”, м. Київ.
10. ЮРІЙ ГОЛІЧЕНКО та АНДРІЙ ПЕРЦЕН, кіносценарій “ДАЙОШ АГЕНТУРУ”, м. Київ.
11. НАДІЯ СИМЧИЧ, п’єса “КАЗКА ТРОПІЧНОГО ЛІСУ АБО МАЛЬВА”, м. Київ.
12. ІГОР ВОРОНІН, кіносценарій “БЕЗ ОСОБЛИВИХ ПРИКМЕТ”, м. Київ.
13. ІГОР УСТЯНЧУК, кіносценарій “П’ЯТНИЦЯ, СУБОТА, НЕДІЛЯ”, м. Мізоч Рівненської області.
14. ЄВГЕН ШИНКАРЕНКО, п’єса “ВІОЛОНЧЕЛЬ”, м. Харків.
15. НАДІЯ МАРЧУК, п’єса “МАВКА”, Чернігівська область, смт. Срібне.
16. ВОЛОДИМИР БЕДЗИР, п’єса “ЛАБІРИНТ”, м. Ужгород.
17. ЄВГЕН ЧВІРОВ, кіносценарій “ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ІСТОРІЇ”, Запорізька область, м. Кам’янка-Дніпровська.
18. В’ЯЧЕСЛАВ ПРИЙМАК, кіносценарій “СФЕРА”, Черкаська обл, Лисянський район, смт Лисянка.

Лауреати конкурсу “Коронація слова-2004” у жанрі роману:

І Премія:
ОЛЕКСІЙ ВОЛКОВ, роман “АМНІСТІЯ ДЛЯ ХАКЕРА”, Тернопільська обл, м. Козова.
І Премія:
ІРЕН РОЗДОБУДЬКО, роман “ГУДЗИК”, м. Київ.
ІІІ Премія:
АНДРІЙ КОКОТЮХА, роман “ШУКАЧІ СКАРБІВ”, м.Київ.

Заохочувальні премії у жанрі роману:

4. ВАСИЛЬ КОЖЕЛЯНКО, роман “ТРЕТЄ ПОЛЄ”, Чернівецька обл, Сторожинецький р-н, с. Кам’яна.
5. МАРИНА МЄДНІКОВА, роман “КРУТАЯ ПЛЮС”, м.Київ
6. ВІКТОР КОРЕНЧУК, роман “ЛИЦАР ТИХОГО ПОЛЮВАННЯ”, м.Київ
7. АНТОНІНА РИПУНОВА, роман “ПОСІБНИК ДЛЯ ПОВІЇ-ПОЧАТКІВКИ” м.Красноармійськ, Донецької обл.
8. ІРИНА ХОМИН, роман “САКРАЛ”, м.Львів
9. ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО за роман “ІЛЮЗОРІУМ”, м.Київ.
10. НАТАЛІЯ ОЧКУР за роман “ЯНГОЛИ, ЩО ПІДКРАДАЮТЬСЯ”, м.Київ.

Лауреати конкурсу “Коронація слова-2004” у жанрі кіносценарію та п’єси:

І Премія:
ВАЛЕНТИН ТАРАСОВ, п’єса “СКАЖЕНА СПІВАЧКА З НЕВІДОМИМ”, м. Київ.
ІІ Премія:
ВОЛОДИМИР СЕРДЮК, п’єса “ПЕНСІЙНІ СПРАВИ”, м. Київ.

ІІІ Премія:
ІГОР ЛИПОВСЬКИЙ, кіносценарій “П’ЯТЬ НЕЩАСНИХ ДНІВ”, Івано-Франківська обл, м. Калуш.

Заохочувальні премії у жанрі кіносценарію та п’єси:

4. ВАСИЛЬ МИЦЬКО, кіносценарій “ПОРТРЕТ”, м. Львів.
5. КИРИЛО ОСТЮЖАНІН, кіносценарій “ОБІДРАНЦІ”, м. Київ
6. ІГОР КОЗИР, кіносценарій “НАЙГІРШИЙ У СВІТІ ТАТКО” м. Запоріжжя.
7. ОЛЕГ ГОНЧАРОВ, п’єса “VITA VARIA EST” (Життя мінливе), м. Київ
8. ЛАРИСА ДЕНИСЕНКО, п’єса “ПОСІБНИК З ПОЛЮВАННЯ НА ДІДУСІВ”, м. Київ
9. ГАННА ПУСТОВОЙТ, кіносценарій “ПЕРЕЛЕСНИК”, м. Київ
10. ВЛАДИСЛАВ ЧАБАНЮК, кіносценарій “БАБА”, Черкаська обл, Тальнівський р-н, с. Легедзине.
11. ХРИСТИНА ЯРОШЕНКО, кіносценарій “НАРОДЖЕНА ВОГНЕМ”, м. Херсон.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 29-4-2005 у 07:32
коронацiя слова


Огляд у газеті "День":
http://day.kiev.ua/136594/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 5-5-2005 у 10:02
коронацiя слова


Я дивлюсь, що Наталчин роман, який мала видати "Піраміда", зрештою вийшов у "Норі-друк". Ну, то і на краще - мені до "Книгарні видавців" три хвилини ходи :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 5-5-2005 у 11:07
коронацiя слова


Ага, так і було. Саме "Нора-друк" і видала. Мені дуже сподобалося все - художнє оформлення, власне видання, і редактура. :) Заходьте до книгарні, пані Наталю. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 13-5-2005 у 10:24
коронацiя слова


Пані Наталю, книжку вже придбала, почала читати. Грубенька книжка - це добре :)
А ви не читали Кокотюхи нову книжку? Я ніяк не можу вирішити, чи варто купувати. Читала його "Нейтральну територію", "Шлюбні ігрища жаб" і "Мама, донька, бандюган". Сюжет цікавий, з мовою, з образністю - проблеми. Але ж письменник з часом росте, от я собі й міркую: якби хто порадив із компетентних...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4591
Реклама: