Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  7
Автор: Тема: Всеукраїнський конкурс "Коронацiя слова"
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 13-5-2005 у 10:57
коронацiя слова


Пані Наталю, якщо вам подобаються кримінальні трилери про важкі будні хороших ментів і кішки-мишки з холоднокровним маніяком - беріть. Досить якісний зразок. До того ж, як казав сам Кокотюха, герой-вбивця має реального прототипа, з яким він і спілкувався.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 13-5-2005 у 12:08
коронацiя слова


О, хороші менти... Був у мене один знайомий хороший мент, теж мені якось послужив прототипом... Ну, мабуть, ризикну. Дякую за пораду!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 17-5-2005 у 13:20
коронацiя слова


На носі поїздка в Узбекістан (після Львову, звісно). Щойно з Петрівки, закупив собі Наталчин "Вчора і завжди", Кокотюхи "Повзе змія" щось купив, Соколян "Баладу для кривої Варги" і нарешті почну Андруховича.
Відгуків не обіцяю, можливо якісь враження в пару рядків. :cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 8-6-2005 у 12:50
коронацiя слова


Зараз читаю книжку Олега Шміда "Павук" (теж "Коронація слова", ЛА "Піраміда") - просто супер. Щоправда, до кінця ще не дочитала, сподіваюся, розв'язку він не розмаже, бо поки що я в захваті. Література "середньої полиці" (за визначенням Кожелянка - не "елітна", але й не "попса"): сюжет цікавенний, до мови й стилю не причепитися. Рекомендую, якщо хтось любить містику.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 16-6-2005 у 23:52
коронацiя слова


Олександр Шевченко "Аутсайдери"

Після тривалої перерви, викликаної тими самими обставинами, що деколи справді бувають сильнішими за нас, я спробую поновити огляди романів - переможців конкурсу "Коронація слова", і представляю вашій увазі рік 2003, і один із творів-лауретаів. Це фантастичний роман жахів "Аутсайдери" Олександра Шевченка.

“Аутсайдери” – це другий роман Сашка, і особисто мені він сподобався ще більше, ніж перший, “Глибинка”. Чим? Та, власне, всім. Оригінальністю образів героїв та глибиною їх розробки, авторським стилем, мовою, сюжетом. Навіть дещо нетрадиційною кінцівкою (чи навпаки, доволі традиційною?). А ще – ну це якщо зовсім чесно і майже по секрету – різким, точним і правдивим змалюванням тієї самої “богемії”, себто богеми, де на листі стоїть штемпель “Нью-Йорк”. Та й то в кращому разі. В гіршому ж деякі літтусівки нагадують цікавий симбіоз осиного гнізда, зміїного кубла та королівства кривих дзеркал, густо залитий патокою нещирості. Зображення вийшло безжальним, але фотографічно точним. І у цьому (втім, як і в усій книзі) – безсумнівна ознака авторського таланту. Ще хотіла б зазначити, що жанр, вказаний на обкладинці, чомусь видається мені парадоксом. По формі – так, це дійсно роман жахів. А по суті? Вирішувати читачеві. А тепер, власне, про сюжет.

Містечка з дзвінкою назвою Ковилець немає на мапі. Його немає ніде взагалі. Але саме в ньому дивовижним чином доля зводить чотирьох втікачів, таких різних і водночас схожих один на одного безнадійно понівеченими долями. Колись шалено популярний, а тепер усіма забутий письменник, що вперто шукає розради на дні пляшки, чоловік, який втратив кохану дружину і його юний син, буквально розчавлений горем, колишній оперативник, а нині, по суті, романтик із битого шляху, за яким тінню ходить смерть... Вони – аутсайдери. У кожного з них – свій хрест, а він, як відомо, найважчий. Скинути його неможливо, можна лише створити ілюзію звільнення, і – лише на мить. Бути аутсайдером важко, знати, що ти невдаха, нестерпно боляче. І вони тікають. Від цього знання. Від свого минулого і болю непоправних втрат. Від себе самих.

Мабуть, немає на світі людини, яка б не знала, що від себе втекти неможливо. І дуже мало тих, хто ніколи не намагався цього зробити – всупереч тому усвідомленню, більш схожому на вирок. Усупереч остудному, як зимовий вітер, крижаному диханню безнадії. Такі втечі збивають до крові не тільки і не стільки ноги, скільки серце, і стирають межу між такими, наче б то простими, з дитинства знайомими поняттями, як “добре” та “погано” – хоча насправді ці моральні категорії бувають якими завгодно, тільки не простими...

На перший погляд здається, що всі герої знаходять бажане. Ковилець мариться змученим втікачам уламком раю, що дивом зберігся на землі. Шовком, який не гріх і до рани прикласти. Там тихо, спокійно, чудова природа, а всі краяни – люди, ледь не ідеальні, привітні, як весняне сонечко, щирі та добрі. І нарешті, до кожного з аутсайдерів дивом повертається те, про що вони навіть мріяти не сміли, те, що вони вважали втраченим назавжди. То що ж тоді непокоїть їх, що не дає їм уповні насолодитися віднайденим щастям? Чи не усвідомлення того, що у кожного щастя є своя ціна, часом – непомірно висока?

“Аутсайдери” Олександра Шевченка – це своєрідна утопія, глибокий і розумний твір, зворушливо щира розповідь про те, як непросто залишатися собою у вирі втрат та іншого виміру, про те, як щастя колективне обертається горем для однієї, окремо взятої особистості, про те, як важко зберігати свою індивідуальність під тиском суспільних мас. А ще - про шляхи, які ми обираємо. І які обирають нас. Це – роман, який лякає не зовнішнім чи наносним, а тим, чого справді варто боятися. Тим, що всередині нас...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 17-6-2005 у 12:54
коронацiя слова


Я тоді теж приєднаюся і напишу міні-рецензію на роман Олега Шміда "Павук" (я вже про нього якось згадувала).

Можна розкласти цей роман на плюси й мінуси. Безперечними плюсами "Павука" є:
1) Дуже гарна мова, витриманий стиль, хороші, легкі, природні діалоги
2) Композиційно, на мою думку, роман побудований бездоганно - нема ні затягнутих частин, ні занадто "прискорених"
3) Інтрига зберігається майже до самого кінця роману
4) Досить правдоподібні деталі, логічно все, як на мене, вивірено й перевірено
5) Основні герої впізнавані - тобто виписані опукло.

Три мінуси, що я можу зауважити:
1) Основна ідея твору дещо заяложена (я вам зараз її не розкриватиму, а то нецікаво буде читати)
2) Другорядні персонажі здебільшого існують як імена, вони мало виписані, через те плутаються
3) Під час розслідування в один момент всі ниточки обриваються, але автору ж треба вести твір далі, і наступна ниточка вилазить просто як "deus ex machina" - за вуха притягнуте продовження

Є в романі одна оригінальна деталь, сенсу якої я так і не допетрала: всі розділи чомусь називаються "Епілогами". "Епілог 1", "Епілог 2"... "Епілог 20" тощо. Власне, в першому розділі (епілозі) ніби й є натяк на те, що цей розділ - підсумок історії, яка вже відбулася й завершилася, а далі може бути лишень епілог, але все одно ці нескінченні епілоги мені видалися дещо штучним прийомом.

Коротко зав'язка: в Україні, переважно у Львові, починають раптово помирати молоді здорові люди від чогось на кшталт серцевої недостатності. Смертей стільки, що це вже схоже на епідемію невідомомго вірусу й викликає жахливу паніку в країні. Паніка, звісна річ, призводить до сумних для країни наслідків, і коли вже країна стоїть на межі розколу й взагалі зникнення з мапи світу, раптом смерті в один день припиняються. Кінець історії, якби... Якби головний герой книжки раптом не зустрів свою померлу від загадкового вірусу дружину під час відрядження до Прибалтики і якби не прокотилася хвиля чуток, що були ще випадки, коли інші українці далеко від дому зустрічали своїх загиблих родичів. А тоді ще й хвиля смертей, щоправда, значно слабша, прокочується Прибалтикою...

Сподіваюся, вам сподобається.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-6-2005 у 14:54
коронацiя слова


А я ще додам, що обидві книги - і "Аутсайдери", і "Павук" я прочитала на одному диханні, дуже швидко і з величезною цікавістю - просто не могла відірватися. :saint: В цілому згодна із пані Тисовською щодо оцінки "Павука".
Приємного читання! :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 29-6-2005 у 08:36
коронацiя слова


Леся Демська, "Жінка з мечем"

Мене спершу не привабила назва - здалося, що це має бути фентезі, до якого я байдужа. Але потім я прочитала анотацію, зацікавилась і купила. Твір - про художницю, яка намагається вирватися з-під надмірної "опіки" свого менеджера. Тема інтригує, а от до виконання в мене є великі претензії.

1) Як на мій смак, перші дві частини книжки (це трошки менше половини) можна без жодного жалю викинути. Крім того, що герої ходять, п'ють каву, приймають душ, помалу пиячать і теревенять, нічого не відбувається. З усіх розмов (до речі, діалоги абсолютно дерев'яні) читач дізнається мінімум інформації, ще менше він здатен перейнятися емоціями й почуттями героїв - перша половина книжки занадто холоднокровна й нудна.

2) В другій частині з'являється дія і починають вирувати пристрасті, але й тут у мене виникли питання щодо логіки поведінки головної героїні: її реакція на те, що вона дізнається, її дії не адекватні тону, яким письменниця викладає події. Глибина переживань замілка.

3) Твір незграбний композиційно. Поділ на розділи не керується жодною логікою, іноді всередині розділу між собою зліплені шматки, які мало пов'язані.

4) Що робили редактор і коректор, я не знаю, бо коми ніби просто сипнули по тексту без жодної системи, як оформлюється пряма мова, видавці, певно, в школі не вчили, русизмів - хоч греблю гати, "не має" і "немає" вживаються з точністю до навпаки, мовних неоковирностей повно.

Мій вердикт: якщо ви згодні через силу читати пів книжки, то друга половина хоч якось виправдає витрачені на роман 9 грн. Але краще візьміть почитати в мене і зекономте гроші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 29-6-2005 у 15:24
коронацiя слова


Цитата:
Підведено підсумки конкурсу серед перших читачів нової книги Андрія КОКОТЮХИ “Повзе змія”. Правильні відповіді (на 12.00 25.06.05) надіслали 46 читачів. 25 червня 2005 р. у книжковому супермаркеті "Орфей" за участю автора книги, представників спонсорів акції, журналістів та всіх бажаючих, відбулося жеребкування учасників для визначення переможця. Ним став Соломко Анатолій Михайлович з м. Києва, який прийшов на жеребкування і отримав ваучер на путівку до Болгарії.

46 читачів - сумна цифра. Так, вельми сумна. Навіть конкурс не допоміг. Здається, час уже приймати національну програму виходу укр.літ. із кризи. Своїми силами письменники вже не вправляються. І це при тому, що книжка Кокотюхи вже точно краще від якого-небудь Незнанського...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-6-2005 у 15:54
коронацiя слова


Наскільки мені відомо, книжку купили від часу її виходу (себто десь за три місяці) близько 500 людей. Хотілося б, звісно, куди більше, але ж не сорок шість. Просто не всі довіряють лотереям...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-6-2005 у 18:29
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Леся Демська, "Жінка з мечем"

2 асоціяції-доповнення до останньої пропозиції в повідомленні п. Тисовської:

1) якщо ви згодні через силу читати пів книжки, то друга половина хоч якось виправдає витрачені на роман 9 грн. Але краще візьміть почитати в мене (всього за троячку) і зекономте гроші;

2)Але краще візьміть почитати в мене і в жодному разі не віддавайте.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 29-6-2005 у 19:33
коронацiя слова


>Так, вельми сумна. Навіть конкурс не допоміг.

Чесно кажучи я на ятці лотерею просто не захотів взяти. Та, може, і книжку не варто було брати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-6-2005 у 21:58
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Чесно кажучи я на ятці лотерею просто не захотів взяти. Та, може, і книжку не варто було брати.


Що, не сподобався "Змій повзучий"? :) Чи чому - "може"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 30-6-2005 у 08:21
коронацiя слова


В тому-то й справа, що книжка непогана. Не скажу, що шедевр детективного мистецтва (там є один дуже спірний логічний момент у кінці), але вона написана добротно, не нудно, редактор її прекрасно вичитав, словом, не шкода грошей. А все одно - не читають...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 30-6-2005 у 08:22
коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Але краще візьміть почитати в мене (всього за троячку) і зекономте гроші

Пане Dmy, для вас - за 2,50.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 30-6-2005 у 09:20
коронацiя слова


>Що, не сподобався "Змій повзучий"?
Дефектив :( ;) мабуть жанру не сприймаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 2-8-2005 у 17:12
VІ –й Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв та п’єс “Коронація слова”


Телеканал “1+1” та шоколад “Корона” оголошують VІ –й Всеукраїнський конкурс
романів, кіносценаріїв та п’єс “Коронація слова”!


Умови конкурсу:

Роман, кіносценарій чи п’єса мають бути написані українською мовою та надруковані в два інтервали.

До участі в конкурсі допускаються твори, які раніше не оприлюднювалися.

Під час проведення конкурсу оргкомітет зберігає анонімність авторів.

Для участі в конкурсі слід вислати поштою машинопис роману, кіносценарію чи п’єси, підписаний псевдонімом. В окремому конверті, підписаному тим же псевдонімом і вкладеному до теки з машинописом, повинно бути вказане справжнє ім'я, прізвище, домашня адреса, телефон та заява про участь у конкурсі.

Машинописи не рецензуються і не повертаються.

Листування з авторами не здійснюється.

Рішення про результати конкурсу ухвалює журі.

Премії у номінаціях:

РОМАН: перша премія – 20 000 грн.
друга премія - 10 000 грн.
третя премія - 5 000 грн.
та сім заохочувальних премій по 1 000 грн.


КІНОСЦЕНАРІЙ: перша премія – 15 000 грн.
друга премія - 7 000 грн.
третя премія - 3 000 грн.
та п’ять заохочувальних премій по 1 000 грн.


П’ЄСА: перша премія – 10 000 грн.
друга премія - 5 000 грн.
третя премія - 3 000 грн.
та п’ять заохочувальних премій по 1 000 грн.


Лауреати складають відповідальність за сплату податків.

Кращі романи будуть видані книжками.

Машинописи надсилаються до 01 лютого 2006 р. на адресу:

На конкурс “Коронація слова”.
Абонентська скринька № 65,
м. Київ – 142,
03142.

Детальніша інформація на сайті: http://www.kraftfoods.com.ua

Медіа-партнери: газети “День”, “Літературна Україна”, журнал “Книжник review”.
Генеральний радіо-партнер – “Наше радіо”.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 22-8-2005 у 09:08
VІ –й Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв та п’єс “Коронація слова”


Наталочко, дуже дякуємо за інформацію.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 24-11-2005 у 15:16
коронацiя слова


Олексій Волков, "Амністія для Хакера"
Що направду вирізняє книжки Волкова з-поміж інших подібного (детективного) плану, то це неоднозначність кінцівки. Волков завжди вміє дати нібито й завершений, проте все-таки дещо відкритий кінець. Крім того, кінцівка абсолютно непередбачувана. І взагалі багато непередбачуваних ходів.
І ще у Волкова немає позитивних і негативних героїв. Герої роблять різні вчинки - хороші й погані, поводяться часом алогічно, але все це виглядає природно. Героям віриш. Крім хіба бандита на прізвисько Великий Друзь (який фігурує зовсім мало), усім решта героям співчуваєш майже однаковою мірою, хоча один із них - кілер.
Початок трохи розтягнутий (як майже завжди у Волкова), але далі читається так, що відірватися взагалі неможливо. Є мовні й стилістичні проколи, але вони не надто ріжуть око.
Всім рекомендую, хто любить такого типу літературу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
masha
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 6-5-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-11-2005 у 13:32
VІ –й Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв та п’єс “Коронація слова”


Хм.. а якщо надіслати, скажімо, оповідання?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-11-2005 у 14:13
VІ –й Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв та п’єс “Коронація слова”


Цитата:
Оригінальне повідомлення від masha
Хм.. а якщо надіслати, скажімо, оповідання?


Надіслати можна. А навіщо? Конкурс же романів, п`єс і кіносценаріїв. Пожалійте Ніну, їй же це все розгрібати...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-11-2005 у 16:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від masha
Хм.. а якщо надіслати, скажімо, оповідання?


Надіслати можна. А навіщо? Конкурс же романів, п`єс і кіносценаріїв. Пожалійте Ніну, їй же це все розгрібати...

Ніну жаліти нема чого:
по-перше, її ніхто ні до чого не примушує;
по-друге, у неї такий фах, цілком можливо, вона з того всього дисертації собі робить;
по-третє, вона все-їдно всього не читає - для "розгрібати" існує зграя хижих експертів :baddevil: ;)

А оповідання надіслати можна. Тільки не забудьте на титулі обов'язково вказати, що це роман, бо що воно насправді "роман" вони самі, попри наукові ступені, не відають, навіть :o НІНА :P
(якщо у Вас там багато діялогів, оповідання цілком можна обізвати не романом, а п'єсою)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-11-2005 у 17:05


Молодець! Це що, принцип зараз всюди такий - жити наглим нахрапом?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ніну жаліти нема чого:
по-перше, її ніхто ні до чого не примушує;

Але вона це робить. І робить добре. Не маючи ніяких помічників в штаті, бо паньство з Гамерики вважає то за недоцільне.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmyпо-друге, у неї такий фах, цілком можливо, вона з того всього дисертації собі робить;

А цілком можливо, що Dmy - гей. Перш ніж щось писати, треба знати.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmyпо-третє, вона все-їдно всього не читає - для "розгрібати" існує зграя хижих експертів :baddevil: ;)

Так думаєш? Ціла зграя?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від DmyА оповідання надіслати можна. Тільки не забудьте на титулі обов'язково вказати, що це роман, бо що воно насправді "роман" вони самі, попри наукові ступені, не відають, навіть :o НІНА :P
(якщо у Вас там багато діялогів, оповідання цілком можна обізвати не романом, а п'єсою)

У тебе настрій покепкувати, чи це серйозна порада?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 29-11-2005 у 17:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
по-перше, її ніхто ні до чого не примушує;
по-друге, у неї такий фах, цілком можливо, вона з того всього дисертації собі робить;
по-третє, вона все-їдно всього не читає - для "розгрібати" існує зграя хижих експертів :baddevil: ;)


Звідки така впевненість? Є надійне джерело інформації, яке заслуговує на довіру? Чи з Донецьку все видніше?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 29-11-2005 у 18:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Ніну жаліти нема чого:
по-перше, її ніхто ні до чого не примушує;
по-друге, у неї такий фах, цілком можливо, вона з того всього дисертації собі робить;
по-третє, вона все-їдно всього не читає - для "розгрібати" існує зграя хижих експертів :baddevil: ;)


Дисертацію Ніна собі давно зробила, і не на "коронаційному" матеріалі. Щодо того, що її ніхто не примушує - таки правда, не примушує. Якщо не вважати примусом щиру любов до сучасної української літератури, і бажання бачити її багато, та не в рукописах, а виданої - хорошої і різної. Те, як працює Ніна, я знаю не з чуток, і не побажаю цього й ворогу, бо то неймовірно тяжка і достобіса невдячна справа, але для Ніни конкурс - це її повітря, вона ним дихає, і тягне його практично сама (Рост усе вірно написав, так воно і є). А стосовно оповідання... Люде! Я розумію, що вам не жаль нікого, окрім себе, але тоді, може, хоча б умови конкурсу будете виконувати?! Ну шануйте ж чужу працю! Оповідання - це до пані Наталі Тисовської дуже прошу, ось: http://rukomeslo.ridne.net/umovy.html
А Коронація - це конкурс романів, кіносценаріїв та п’єс.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4591
Реклама: