Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6  7
Автор: Тема: Всеукраїнський конкурс "Коронацiя слова"
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2006 у 11:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Пане Тарасов, Тисовська - пані, а не пан :) Я розумію, що ви не на ту пімпочку натсинули, як завжди, але це вплинуло на резудьтат :)


Або на результат. :lol:


Це стилізація під журі КС :) Там ще натсинули було. Уважніше, Натлю, уважніше :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Валентин Тарасов
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 26-9-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2006 у 12:02


Пані tysovska, вибачте за пана, я не зрозумів, що Ви жінка. Я людина нова на цьому форумі. Ще раз вибачаюсь.
А те що Ви рахуєте мої помилки, так це навіть приємно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2006 у 12:11


Ласкаво просимо :) Щоб не сталося ще якихось прикрих непорозумінь, сповіщаю, що досвід журіння в журі у пані Тисовської теж є, то ж не треба їй про вулики й мед розповідати :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 28-9-2006 у 12:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Опускайте укр.літ. до рівня напівграмотного російського фентезі, яким зараз завалені всі книгарні, - туди їй і дорога.


Боже, бракує вже сили виказати, як замучила ця наша зверхність! Так, вибачте, будь ласка, що я насмілилася помріяти про те, як колись україномовною літературою - і не лише фентезі, а про напівграмотність, даруйте, взагалі не йшлося - будуть завалені українські книгарні. Не будуть. З таким підходом, таким літературним і не тільки снобізмом (а снобізм і вимогливість - це різні речі) - ніколи не будуть. Ну, туди нам і дорога - до біса, або на Петрівку, за продукцією "старшого брата". Читати люди все одно не перестануть - будуть читати, що є. Пропозиція породжуватиме попит.
Справді, немає про що говорити. Ще раз вибачте і на все добре.:mad:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-9-2006 у 12:37


Я щось не зауважив прагнення п. tysovsk-ої обмежити потрапляння українських книжок в книгарні. Натомість зауважив думку, що якість творів, які виходять у КС можна співставити з рівнем "напівграмотного російського фентезі". Я б сказав, навіть гірше і це об'єктивна реальність - автори або напівграмотні, або добре володіючи мовою не можуть писати хоч трохи цікаво, продукуючи або черговий дефектив або жіночоромансну жвачку. Така ситуація, на жаль, породжує дуже критичну оцінку Коронації. Хіба це добре? От і п. tysovska засмучена. А п. Наталка знову стали в позу.
Пречудово :cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 28-9-2006 у 20:32


«Ах, люблю я поэтов – забавный народ!» (С. Есенин, «Чорный человек»

Аббалдєнная діскусія!
Пропоную вибране (автореферат)
Виділення – мої.
Участь беруть (приймають) (окрім мене та пані Тисовської) 3 (прописом – три) лавреати літературного конкурсу «Коронація слова». Ближче до кінця з не-лавреатів долучається Spark.


Діалог 1

Я
для «розгрібати» існує зграя хижих експертів

Або вона ніц не дочитує, а переможців визначає, як заманеться, наприклад, "по знайомству". Мабуть, з таким висновком ні вона, ні пп Ростислав & Олександр et cetera погодитися не захочуть.
Або-2, пані Ніна має численних помічників-читачів-оцінювачів-порівняльників/
…Сподіваюсь, про зграю я відповів?

Олександр Шевченко
«Або вона ніц не дочитує, а переможців визначає, як заманеться, наприклад, "по знайомству"»
Знаменита народна пісня "Жаба давить".

Діалог 2

Я
Як я розумію, твори та їхні автори реєструються на сампочатку, ще до читання. Отже, який саме Оргкомітет не мав права допускати твори Ігоря Козиря та Валентина Тарасова до участі в конкурсі? Той, що з'явився у лютому, чи той, що працював до того?

Валентин Тарасов
Випадково наштовхнувся на свое прізвище на цьому форумі і з подивом прочитав про те, що я не мав права приймати участь в конкурсі "Коронація слова" в цьому році. Справа в тому, що в 2005 я отримав Першу премію за свою п"єсу "Скажена співачка з невідомим" і мені організатором конкурсу, на той час, Ніною Герасименко було сказано, що тепер я маю право приймати участь лише в номінації кіносценарії та романи, що я і зробив.

Наталка
Пане Валентине, не переймайтеся, то лише суб’єктивна думка одного нашого дописувача, якому скрізь ввижається волохата "брудна" рука, підсуджування, незаконне проникнення до фіналу Коронації та інші малоприємні речі.

Я
Це де я своєю коханою суб'єктивною думкою ганьблю "переможця Валентина Тарасова", не кажучи вже про "волохату "брудну" руку, підсуджування, незаконне проникнення до фіналу Коронації та інші малоприємні речі"?
(відповіді … я так і не отримав)

Наталка
давайте не робити далекосяжних висновків, не володіючи ситуацією, базуючись лише на власних уявленнях, як і що. Повторюся для особливо впертих володар першої премії у будь-якій номінації не має право подавати твір до участі в конкурсі саме за ЦІЄЮ НОМІНАЦІЄЮ.

Діалог 3

Наталка
Та то просто п. Тарасов у побуті російськомовний. Я, на жаль, не читала і не бачила його п’єсу - може, там редактор попрацював, не знаю...

Валентин Тарасов
Спасибі Наталці за підтримку.

Діалог 4

Валентин Тарасов
Пане tysovska

spark
Пане Тарасов, Тисовська - пані, а не пан

Валентин Тарасов
Пані tysovska, вибачте за пана, я не зрозумів, що Ви жінка. Я людина нова на цьому форумі.

Діалог 5

Наталка
у романі Волкова "Амністія для хакера" мені дико діяло на нерви, що головну героїню звали то Наталя, то Вікторія

tysovska
в "Амністії для Хакера" один раз я теж перечепилася через Вікторію, хоча там нібито повинна була бути Наталя. Насправді я потім ще раз уважно перечитала і збагнула, що йшлося про матір Наталі - саме Вікторію

Діалог 6

spark
ви не на ту пімпочку натсинули, як завжди, але це вплинуло на резудьтат

Наталка
Або на результат.

spark
Це стилізація під журі КС. Там ще натсинули було. Уважніше, Натлю, уважніше.


Таки анекдот про «чукча – не читатєль, чукча – пісатєль» у чомусь має рацію.


Пані Наталю (Тисовська)! Ось тому ви і не лавреат «Коронації слова», що «уважно перечитуєте написане». Лавреатам таке не пристало.
Я теж не лавреат (навіть не номінант) і, що цікаво, теж уважно читаю тексти, і не лише власні. Мабуть, це – діаґноз.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-9-2006 у 16:33


Dmy, а в чому прикол? Так, я чукча.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-9-2006 у 20:40


Справді?! :o Чого, раптом? Я саме цього, власне, і не помітив.

Анекдот, сподіваюсь, не треба переповідати? Це про те, що тим, хто пише, ще і читати не обов'язково - інший фах.

"Прикол"-то, власне і був у тому, що нарід дивиться останнє на даний момент повідомлення і третину чи половину передостаннього - у кого який монітор (і які повідомлення). А хто там що раніше писав із цього приводу мало колишить. Далі. Або текст зовні подобається, чи автор, чи стиль, чи ще щось - тоді суцільний одобрямс і "підписуюсь під кожним словом", або не подобається з тих же "вагомих" причин - тоді вішаються всі собаки вперто і наполегливо, попри спроби щось логічно пояснити. Про те, аби трохи подумати, що ж воно направду хтіли сказати, взагалі не йдеться.
Я розумію, всі ми люди дуже зайняті - читати ніколи. Але, може, тоді й писати не варто? Назвав же Андрій один тред на ФоРуМі (щоправда, з іншого приводу) "Спочатку прочитай". Золоті слова - треба, щоби вони випадали на чолі кожної гілки. Чомусь я не взяв за важкий труд і перед тим, як писати тут на цьому тижні знову переглянув тред спочатку, бо звідки ж пам'ятати, хто що коли казав - це було 3, 7 і 10 місяців тому. По тому вже і міг впевнено висловлювати свою думку.

Вище наводив саме такі приклади: або із серії "ти - про Фому, тобі - про Ярему", або взагалі приклади елементарного читання по діагоналі - і відразу за улюблену справу - писати.

Можу ще раз прокоментувати діалоги за своєї участі, тобто 1 і 2.
При тому, що ніколи і ніде не звинувачував ні стару, ні нову "Коронацію" в нечесності й непорядності, а конкурсантів - у якихось куплених місцях (чи що там ще), мені постійно це інкременують, натякаючи на те що, напевно, це мене хтось там у жюрі образив, не оцінивши "народження нового літературного генія". Пояснення, що ніколи нікуди нічого не посилав, відтак мені ніхто ні в чому не відмовляв, то ж і заздрити нічому до уваги не беруться. А нащо? Так дискутувати легше. Причому, переважно, роблять це ті, хто про діяльність нової, "нерідної" їм "Коронації" натякає дуже прозоро.
Як приклад чергового "собаки", я ніколи і ніде (частина діалогу 2) не чіпав пана В. Тарасова, бо взагалі номінація кіносценарієв при аналізі пройшла повз мою увагу. Про неправомірність його нагородження писала Ніна Герасименко. Попри це, п. Тарасов отримує месідж, що подібні ганебні наїзди є суб'єктивною думкою одного-єдиного дописувача, який тут формулами відгавкується. Ну, ясно хто мається на оці - Ніна Василівна без формул обходилася - всі можуть пересвідчитись.

Ось так от "чукотка".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-9-2006 у 21:43


Тю. І всьо? І не жаль часу тобі було? До речі, формули були прикольні. На місці букмекерів я б вже почав приймати ставки на Кокотюху :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-9-2006 у 16:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від spark
Тю. І всьо? І не жаль часу тобі було? До речі, формули були прикольні. На місці букмекерів я б вже почав приймати ставки на Кокотюху :)

За часом, може, десь трохи і шкодував, але, як уже ввязався - доводилось якось відповідати за свої слова :rolleyes:

А на Кокотюху ставити вже не можна, хіба що він переключиться на кіносценарії або зміняться правила конкурсу. Чи, може, родичів підключить.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Валентин Тарасов
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 26-9-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-10-2006 у 14:45


Всі випустили пар - і знову тиша?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 25-10-2006 у 15:47


Конкурс «Коронація слова»

Всеукраїнський конкурс романів, кіносценаріїв та п’єс «Коронація слова»

Умови участі

• Роман, кіносценарій чи п’єса мають бути написані українською мовою та надруковані на комп'ютері або друкарській машинці.
• До участі в конкурсі допускаються твори, які раніше не оприлюднювались.
• Оргкомітет зберігає анонімність авторів до церемонії нагородження.
• Для участі в конкурсі необхідно вислати “рекомендованим листом, з повідомленням відправника” машинопис роману, кіносценарію чи п’єси, підписаний псевдонімом. В окремому конверті, підписаному тим самим псевдонімом і вкладеному до теки з машинописом, потрібно вказати справжнє ім'я, прізвище, домашню адресу, телефон та додати заяву про участь у конкурсі.
• Рішення про результати конкурсу визначає журі.
Результати оголошуються на церемонії нагородження та через ЗМІ.
• Машинописи не рецензуються і не повертаються. Листування з авторами не здійснюється.
• Переможці отримають грошові премії, а кращі твори будуть запропоновані провідним українським видавництвам, театрам і кіностудіям.
Премії у номінаціях
РОМАН:
І премія – 20 000 грн.,
ІІ премія – 10 000 грн.,
ІІІ премія – 5 000 грн.,
та сім премій по 1 000 грн.
КІНОСЦЕНАРІЙ:
I премія – 15 000 грн.,
II премія – 7 000 грн.,
III премія – 3 000 грн.,
та п’ять премій по 1 000 грн.
П’ЄСА:
I премія – 10 000 грн.,
II премія – 5 000 грн.,
III премія – 3 000 грн.,
та п’ять премій по 1 000 грн.
• Лауреати несуть відповідальність за сплату податків.
• Твори надсилаються до 1 березня 2007 року на адресу:
Конкурс “Коронація слова”.
Абонентська скринька № 25,
м. Київ – 25, 01025.
• Телефон для довідок: 8 (067) 252 50 20.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ніна Василівн Герасименко
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-10-2006 у 00:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Валентин Тарасов
Випадково наштовхнувся на свое прізвище на цьому форумі і з подивом прочитав про те, що я не мав права приймати участь в конкурсі "Коронація слова" в цьому році. Справа в тому, що в 2005 я отримав Першу премію за свою п"єсу "Скажена співачка з невідомим" і мені організатором конкурсу, на той час, Ніною Герасименко було сказано, що тепер я маю право приймати участь лише в номінації кіносценарії та романи, що я і зробив. Я був членом журі по драматургії, а сценарії оцінювали інщі люди. До того ж конкурс анонімний і якщо мій сценарій сподобався, то тільки тому що сподобався.
А взагалі я вважаю, що це неправільно, що володарі перших премій не мають право приймати участь в своїх намінаціях подальше. Бо це не конкурс краси, а творчий конкурс, де людина може написати краще обо гірше наступного разу. А за умовою, що це по суті єдиний літ. конкурс з такими намінаціями в Україні, то це взагалі викреслює переможців з конкурсного процесу. І потім викресливши переможців за декілька років оркомітет знижує планку конкурентності. Це я вам кажу вже як член жюрі. Ось так.

Шановний п.Валентине! Ще під час проведення "Коронації -- 2000" було вирішено, що Володарі Перших Премій в подальших конкурсах "КС" участі не братимуть, оскільки автоматично отримують право бути членами журі (всі інші претенденти на членів журі обговорювалися на спільному засіданні засновників і оргкомітету). Приємно зазначити, що ця умова протягом чотирьох років жодного разу ані в номінації "кіносценарій", ані в номінації "роман" не порушувалися. Таким чином, членами журі різних років були: Алла Сєрова (переможниця "КС-2000"), Василь Шкляр (2001), Лариса Денисенко і Марина Гримич (2002), Олександр Вільчинський (2003). У кіносценаріях Василь Трубай (2001), Юлія Боднарук (2001), Олексій Росич (2002), Ярослава Горбач (2003).
Про те, що, на жаль, більше не зможе брати участі в конкурсі говорив Андрій Кокотюха на цьогорічній церемонії нагородження. Ви ж були там, правда, п.Валентине? Отож, для Вас це не повинно бути новиною?
Тим більше, що я Вам це теж говорила ще минулого року.
Тому Ви мали право або бути членом журі, або ж змагатися за винагороду у номінації. Я жодною мірою не закидаю Вам того, що Ви скористалися ситуацією, коли одна команда склала з себе повноваження, а друга не мала належного професійного рівня. Наголошую ще раз: це недогляд нового (шановний п.Dmy) оргкомітету, оскільки наша команда склала з себе повноваження ще 15 грудня 2005 року, що між іншим не було секретом, оскільки я особисто робила оголошення на Українському радіо. І ні від кого телефонів офісу, правда, п.Валентине?- не приховувала.
Реєструючи Ваш твір у банку даних, до Вас повинні були звернутися і з'ясувати це питання, або ж Ви повинні були повідомити їх про своє рішення бути і членом журі, і конкурсантом.
Що стосується Вашої думки з приводу участі переможців Першої премії у конкурсі, запевняю Вас: якби свого часу не існувало наше обмеження, то Василь Шкляр кожного б року посідав перше місце в романах, а Василь Трубай в кіносценаріях. І тоді б ні в кого б не виникало сумніву, що немає ані українських письменників, ані української літератури.
З повагою, Ніна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Валентин Тарасов
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 26-9-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2006 у 11:11


Вельмешановна Ніно!
Я хочу нагадати, що отримав першу премію за п"єсу!!! А після цього брав участь в номінації кіносценарії. І саме Ви, Ніно, сказали мені, що я маю право брати участь після премії в драматургії лише в номінації кіносценарій або роман. Невже забули? Що я і зробив. Я подав свій кіносценарій на конкурс , а членом жюрі був з драматургії. Це два різних жюрі. І ні яким чином не користувався зміною команди. Про те що змінилася команда я дізнався пізніше від Вас же. Взагалі залишаюсь при своїй думці, що треба давати можливість приймати участь всім не залежно від премії. У нас лише один конкурс з драматургії!!!
До речі, Ніно, як Ваші справи? Давно не бачилися.
Ще хочу повідомити, що в Молодому театрі нарешті вийшла моя пьеса на велику сцену. Назва у них трохи змінена на "Навіжену співачку". Від п"єси там залишилося половина. Але так вже склалося, хоча мені було прикро. Наступна вистава 19 листопада.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 8-6-2007 у 17:17
Коронація 2007


Подаю мовою оригіналу - ніде не знайшла українською:
Цитата:
В Киеве наградили писателей и сценаристов

7 июня в Национальном академическом драматическом театре им. Ивана Франко состоялась VII торжественная церемония награждения победителей Всеукраинского конкурса романов, киносценариев и пьес «Коронация слова - 2007»

Как передает «УНИАН», в номинации «Пьеса» лауреатом первой премии стал Игорь Негреску за пьесу «Допрос покойника», второй - Александр Гаврош за пьесу «Ромео и Жасмин», третьей - Станислав Росовецкий за «Шевченко под судом».

В номинации «Киносценарий» лауреатом первой премии стала Ольга Когут за киносценарий «Стране не хватает сценариев или не спать дышать», второй - Евгений Чвиров за пьесу «Украденное несчастье», третьей - Андрей Кокотюха за «Языкатую хвеську».

В номинации «Роман» Гран-при конкурса получила Мария Матиос за роман «Почти никогда не наоборот», второе место досталось Ирине Черновой за «Село не люди» и, наконец, третье место получили супруги Александр и Наталия Шевченко.

Ведущими церемонии были артисты Остап Ступка и Ольга Сумская, а развлекали публику Катя Чили, Оксана Хожай, Виктор Павлик и другие певцы.

Как сообщалось на церемонии «Коронации слова», на протяжении года компетентное жюри вместе с экспертами проанализировали около тысячи рукописей, поступивших на конкурс. По условиям конкурса, интрига о результатах конкурса продолжается до самого начала церемонии. Имена победителей объявили лишь на сцене после открытия конвертов.

«Коронация слова», основанная в 1999 году компанией «Крафт Фудз Украина», стала престижным в стране негосударственным литературным соревнованием среди молодых и известных писателей. Седьмой год подряд конкурс способствует открытию новых имен в украинской культуре, наполняя украинский рынок конкурентоспособной литературой, а театр и кино - пьесами и сценариями для украинских фильмов.

«ForUm»




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-6-2007 у 18:56


Цитата:
В Україні визначено королів слова


7 червня 2007 року у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбулася VII урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв і п’єс «Коронація слова – 2007».

У номінації «П’єса» лауреатом першої премії став Ігор Негреску за п’єсу «Допит небіжчика», другої – Олександр Гаврош за п’єсу «Ромео і Жасмин», третьої – Станіслав Росовецький «Шевченко під судом».

У номінації «Кіносценарій» лауреатом першої премії стала Ольга Когут за кіносценарій «Країні не вистачає сценаріїв або не спати дихати», другої – Євген Чвіров за п’єсу «Крадене нещастя», третьої – Андрій Кокотюха за «Язикату хвеську».

У номінації «Роман» Гран-прі конкурсу отримала Марія Матіос за роман «Майже ніколи не є навпаки», друге місце дісталося Ірині Черновій за «Село не люди» і нарешті третє місце отримало подружжя Олександр і Наталія Шевченки "Бранці мороку".

Ведучими церемонії були Остап Ступка та Ольга Сумська, а ось розважати публіку запросили Катю Чілі, Оксану Хожай, Віктора Павліка та інших співаків, повідомляє УНИАН.

Впродовж року компетентне журі разом з експертами проаналізували близько тисячі рукописів, що надішли на конкурс. За умовами конкурсу, інтрига щодо результатів конкурсу триває до початку самої церемонії. Ще невідомі публіці імена переможців оголосили лише після відкриття конвертів на сцені.

Започаткована 1999 року компанією «Крафт Фудз Україна», «Коронація слова» стала престижним у країні недержавним літературним змаганням серед молодих і відомих письменників. Сьомий рік поспіль конкурс сприяє відкриттю нових імен в українській культурі, наповнюючи український ринок конкурентоспроможною літературою, а театр і кіно – п’єсами й сценаріями для українських фільмів.

Нагадаємо, минулого року Андрій Кокотюха також був лауреатом конкурсу.


http://www.obozrevatel.com/news/2007/6/8/174654.htm




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 8-6-2007 у 19:17


Не миуло і 2 годин... Таки у нас навчилися швидко перекладати :lol:
Сподіваюся, докладна інформація ще надійде (навіть мені :o:saint: ), але й наразі вже маємо дещо поживне для хижацької слюнявої пащеки :baddevil::lol:

З іншого нестримний вихлюп соплів спричинило радісне повідомлення панів-громадянів: "конкурс сприяє ... відкриттю нових імен в українській культурі, наповнюючи ... кіно ... сценаріями для українських фільмів". Ну, карочє, харош знущатися - покажить мені то кіно по телевізору.
І ще я не зрозумів, до чого Оборзєватель згадав про "минулорічного Кокотюху".




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 11-6-2007 у 09:25


Ось тут http://sumnocom.livejournal.com/38966.html?#cutid1 повний список номінантів.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-6-2007 у 16:51


Що цікаво поверхово?

1. Ось уже і літ. критики почали писати романи та навіть вигравати гроші (зокрема, маю на оці Тетяну Щербаченко). А хто же тепер ЇХ самих критикуватиме?

2. Коронація похвалилася, що Роман Балаян зняв кіно "Ніч світла" за мотивами кіноповісті Олександра Жовни "Експеримент". Чи хтось бачив? Балаян, що, зняв українською? Напевне, ні. А якщо по-руськи та й ще "за мотивами", то воно, либонь, ще далі від орігіналу, ніж нещодавні фіалкові "Діви ночі". Так який тут внесок в українське кіномистецтво, аби про нього так трубадурити? Про які "якісні українські фільми" вони там розводяться?

3. А із цьогорічними сценаріями ситуація, судячи з усього, швах:
Цитата:
Коментуючи роботи конкурсантів у номінації „Кіносценарії”, кінорежисер і продюсер Олесь Санін зазначив: „Загальним досягненням цього конкурсу є
велика кількість творів, що розповідають про сучасність і шукають теперішнього героя. Радує увага до історії та щирість думок.”

Ото, крім великої кількості щирих думок і уваги до історії і похвалити нема за що.


ЗІ. А списків дипломантів ніхто ніде не бачив, часом?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 14-5-2010 у 13:53
Ювілейна «Коронація слова-2010» нагородить переможців 10 червня


10 червня 2010 року відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова-2010». Про це 12 травня повідомила голова правління міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш на прес-конференції, повідомляє кореспондент ПРО.

Як повідомила ПРО прес-секретар конкурсу Марина Новікова, цього року вийшла у світ вже 100-а книжка лауреатів конкурсу «Коронація слова» – роман Маріанни Малиної «Випалений шлях» (Via combusta), його відзначено конкурсом та видано окремою книжкою.

Детальніше: http://i-pro.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 4-6-2010 у 20:10


«Коронація слова» оголосить імена кращих з найкращих
10 червня о 16:00 у виставковому залі ACCO International (пр.Перемоги, 40-Б) відбудеться 10-та ювілейна Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс та пісенної лірики про кохання «Коронація слова».

Сьогодні, під час прес-конференції, було представлено нову статуетку для переможців традиційних конкурсних номінацій.

Власниця української студії ювелірного дизайну Людмила Гарарук презентувала корону для переможця конкурсу «Гранд Коронація», якого журі обере серед кращих лауреатів минулих років.

Цьогоріч на «Коронацію слова» надійшло близько 1000 творів на кожну номінацію. Найбільш популярною виявилась наймолодша номінація «Пісенна лірика про кохання», яка з’явилась лише рік тому. Її куратор Анатолій Матвійчук розповів, що надійшло близько 6000 творів. Пан Матвійчук зізнався, що одного дня він прочитав 1000 віршів і був «отруєний» щирістю емоцій. «Адже, поезія - це концентрована енергія думки і души», . На думку співака, поезія настільки сильна річ, що один вірш може перевернути світ.

Програма заходу:
16.00 - 20.00 - нагородження переможців конкурсу,
20.00 - 23.30 - Літературний Бал.
ДРЕС-КОД: вечірнє вбрання, етнічний стиль.

Доволі шикарний приз для переможця в номінації «Гранд Коронація».

P6011110.jpg - 37kB




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 12-6-2010 у 15:30


Про підсумки конкурсу "Коронація слова - 2010" і церемонію нагородження можна прочитати ось тут:

http://litakcent.com/2010/06/11/koronuvaly-naciju.html

і тут:

http://life.pravda.com.ua/wonderful/4c122215ab4b8/

В номінаціїї "Роман" перемогла Ярослава Бакалець, вчителька з с. Ралівки Самбірського р-ну, з історичним романом «Із сьомого дна» про останні дні життя Богдана Хмельницького.

Звичайно, рано судити, поки роман ще не прочитаний, але все ж гарно, що головний приз дістався людині нетусовочній. Бо це дає надію, що перемогла некон'юнктурна річ.
Авторка викликає симпатію. :-)

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 14-6-2010 у 20:13
Роман-переможець «Коронації слова» має двох авторів: Ярослава Бакалець та Ярослав Яріш.


http://www.bookvoid.com.ua/events/pesentation/2010/06/14/133842.htm...

Думала, «Із сьомого дна» написав чоловік. А виявилось, жінка. Ярослава Бакалець. Говорю про рукопис, який переміг цього року у конкурсі «Коронація слова» у номінації «Романи». Серед двадцяти романів-фіналістів саме цей роман за кількістю балів посів перше місце.

Коли читала текст цього роману (як член журі), то мені видавалося, що, незважаючи на псевдо Юлія Томашенко, автор – чоловік. Чому? Бо так не по-жіночому виписані батальні та еротичні сцени. Тому щиро була здивована, коли минулого четверга у Києві, пізно увечері на церемонії нагородження, на сцену вийшла жінка.

Але виявилось, що у своїх «підозрах» я виявилася не надто далекою від реальності. Поспілкуватися із пані Ярославою у Києві не вдалося, спробувала зробити це, повернувшися до Львова. А вийшла на її племінника - Ярослава Яріша. Він працює бухгалтером у селі Ралівка Самбірського району. І тут виявилося, що роман «Із сьомого дна» має двох авторів. Це - Ярослава Бакалець та Ярослав Яріш. За словами пана Ярослава, його тітка мешкає у Києві, хоч родом вона справді з села Ралівка, свого часу вчителювала на Київщині, згодом працювала у столичному видавництві «Освіта», тепер на пенсії. А пан Ярослав був дипломантом конкурсу «Коронація слова-2008» і є переможцем кількох літературних конкурсів. Ось такий сюрприз. Отож, книжка вийде у світ під двома прізвищами.

Про що роман? Події розгортаються триста п’ятдесят років тому в Україні. Центральна подія – Конотопська битва. Разом з реальними історичними особистостями у романі діють містичні персонажі, посланці пекла – Лихо, Біда та Недоля. Вони випробовують людей, спокушають їх владою, примушують заздрити, зраджувати, розкошують там, де горілка ллється… І дуже тішаться, коли люди виправдовують їхні очікування…

«Найбільша радість для мене, коли нелад у родині, коли сварка, образа, прокльони, - розповідає Недоля, «фахівець» зі споювання. – У нас, у пеклі, є спеціальний відділ, і якщо я вербував до горілки, то вони руйнували сім’ї…».

Або ось таке зізнання нечистого: «Ви лихословите, брешете, крадете й лягаєте у чуже ліжко. І все п’єте, п’єте, п’єте! Знайте, коли ви це робите, ми завжди стоїмо коло вас, в той час ви мої друзі, брати…».

Але не усі піддаються нашіптуванню чортівні. Перед силою темряви не відступають Богун, Немирич, Сірко, Виговський…
Галина Вдовиченко




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-6-2010 у 21:45


Хтось таки бреше :D
Цитата:
В номінаціїї "Роман" перемогла Ярослава Бакалець, вчителька з с. Ралівки Самбірського р-ну, з історичним романом «Із сьомого дна» про останні дні життя Богдана Хмельницького
Цитата:
Події розгортаються триста п’ятдесят років тому в Україні. Центральна подія – Конотопська битва.

А! Ось іще сподобалося:
Цитата:
«Ви лихословите, брешете, крадете й лягаєте у чуже ліжко. І все п’єте, п’єте, п’єте!..
Але не усі піддаються нашіптуванню чортівні. Перед силою темряви не відступають Богун, Немирич, Сірко, Виговський…
Забавно: Богун - член товариства тверезості:cool:
Комедійно-історичний роман?;)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 14-6-2010 у 21:55


Я б собі того ані за дурно не хотіла для читання...пишуть хто що хоче, а в результаті читати нема чого. Справді якісного продукту дуже годі знайти.

Офф-топ. Недавно зайшла в книгарню і не спам'яталася як пробула там півтора години. І нічогісінько не змогла собі вибрати, бо те, що варте уваги вже прочитала, а нового годі знайти. Нарешті купила невеличку книжечку про Пінзеля, і тепер ніяк її домучити не можу.

От виникає питання - чого письменники бідкаються, що українська книга не популярна? Та зробіть цікавий продукт, з повагою до читача і оригінальним сюжетом і буде попит...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4591
Реклама: