Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  7
Автор: Тема: Всеукраїнський конкурс "Коронацiя слова"
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-11-2005 у 16:50


Ага, вйо! Маємо реакцію! (а то якось все поснуло) :sing:

Не встиг вчасно зреагувати, поки було смажненьке - інет влягся і не брикав аж до сьогодні. Я йому, між іншим, побажав працювати, як Ніна Герасименко (він мені не ворог), але ... Ну, не цінує він чужий труд, гад :mad:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
...Якщо не вважати примусом щиру любов до сучасної української літератури...
Те, як працює Ніна, я знаю не з чуток, і не побажаю цього й ворогу...
для Ніни конкурс - це її повітря, вона ним дихає...
Люде! Я розумію, що вам не жаль нікого, окрім себе...
Ну шануйте ж чужу працю!"


Чи можна мені трохо без патосу?
(до речі, любов до української літератури - не аргумент - ми тут її також всі (чи майже всі) любимо, і нас за це ніхто чомусь не жаліє)

Відразу перепрошую за обсяг. Назбиралось багацько пунктів, якими почали чистити писок, доводиться відповідати, і то грунтовно, щоб не виглядати голословним (намагався дещо об'єднати, аби карочє).

Спочатку, значітца, про драстичне :lol: :rolleyes:
Пункт 1. Самоідентифікація
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А цілком можливо, що Dmy - гей

А цілком можливо. Чому ні? Хоча і не правда. Але довідки не маю. Не знаю, де такі видають. А що, є якісь підстави? Мені було б цікаво.

Пункт 2. Географія та пріоритети
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
Звідки така впевненість? Є надійне джерело інформації, яке заслуговує на довіру? Чи з Донецьку все видніше?

Щира правда. Звісно, насамперед - останнє. "Нам з-за китайськой стіни видніше", - як сказав років 35-40 тому тоді ще мешканець Ужгорода Фелікс Кривін. Тобто у нас, данєцкіх, власні понятія щодо романів, п'єс, кіносценаріїв, а такоже інших пісуарів.
Втім, впевнений вигляд іноді бува приваблює дівчат (див. вище п.1) :rolleyes: :saint:, а щодо "надійного джерела інформації" і суті питання, то...

Пункт 3. Наявність і обсяг експертної "зграї"
Цитата:
Так думаєш? Ціла зграя?

Так, думаю.
Що правда, то правда - ні з ким особисто портвейну не пив. Це мінус для версії. Натомість маю 2 аргументи "за".
Аргумент 1 (власне, інформаційний)
Кілька разів доводилось чути (читати) інтерв'ю п. Герасименко, де вона кололася, що такі да - є люди, які то всьо читають, причому за напрямками: ну, там: "пєсні для дєвочєк, пєсні для Родіни..." Потім найкраще звалюється в кучу і з неї методом перечитування всіма експертами витягуються лавреати.
Чи може бути таке, що наведене джерело ненадійне, що Ніна бреше? У принципі, може. Тому
Аргумент 2 (логічно-арифметичний)
а) За надійними джерелами кількість нєтлєнок останніми роками впевнено наближається до тищи (якщо ще не перевалила за).
б) В середньому обсяг роману щось сторінок 200.
в) Конкурс закінчується 1 лютого. Знаючи нашу ментальність, щонайменш третина текстів (хай чверть - я сьогодні добрий) приходить вже після 1 січня. До середини квітня (тобто десь через 100 днів) всіх слонів уже розсовано по кошиках. Отже маємо: пані Ніна, якщо їй ніхто не допомагає, мусить читати (вчитуючись, аналізуючи, оцінюючи та порівнюючи!) по 500 сторінок щодня (вона, здається, ще десь працює, проводить час із родиною, й іноді спить, нє?)
Звідси висновок. Або вона ніц не дочитує, а переможців визначає, як заманеться, наприклад, "по знайомству". Мабуть, з таким висновком ні вона, ні пп Ростислав & Олександр et cetera погодитися не захочуть. Або-2, пані Ніна має численних помічників-читачів-оцінювачів-порівняльників. Посутньо знімаємо з неї підозри у брехні в інтерв'ю (див. вище), що само по собі приємно.
Сподіваюсь, про зграю я відповів?

Пункт 4. Дисертація
Щодо дисертації вчорашній свій текст зняв, але як уже згадувалось. Усе одно було б цікаво дізнатися тему та дату захисту.

Ну, і трохо про дрібниці.

Пункт 5. Заграніца нам паможіт?
Цитата:
вона це робить... не маючи ніяких помічників в штаті, бо паньство з Гамерики вважає то за недоцільне

Чесно кажучи, про якесь "паньство з Гамерики" я взагалі вперше чую. Яким боком воно тут приліпилося? А те, що наші рукописи не читає, так правильно робить - хай їх читають автентичні носії.

Пункт 6. Нє могу поступацца прінципами (знаття б якими)
Цитата:
Це що, принцип зараз всюди такий - жити наглим нахрапом?

Та Бог його знає, як воно у світі ведеться. Нажаль, але саме щодо чинного розповсюдження різноманітних принципів "надійного джерела інформації, яке заслуговує на довіру" не маю.

Пункт 7. Щодо "порадити"
Цитата:
У тебе настрій покепкувати, чи це серйозна порада?

Ясно, що серйозна, у мене взагалі з почуттям гумору напряги. Я, власне, і веселюся лише зранку, нагло подивившись у дзеркало.

Втім. Навіть моєї куцої обізнаності з літературознавством (ну, не кандидати ми з філологій, не поталанило з біографієй) вистачає, аби збагнути, що оповідання є коротшим (і то суттєво) за роман. А отже пані Ніні (чи її віртуальній зграї :lol: ) доведеться (хоча б у цьому окремо взятому випадкові) куди менше читати. Тобто своєю порадою я, навпаки, попри безпідставні звинувачення, закликаю Машу саме ПОЖАЛІТИ пані Ніну.

Нє, ну чєм ми нє коні?! :saint:

ЗІ. Клятвенно присягаюся додати свій посильний внесок у жаління пані Ніни і не надсилати наведений текст (хоча він, принаймні за достобіса офігенним обсягом, цілком відповідає умовам конкурсу) на Коронацію ані як роман, ні як навіть кіносценарій. А й справді, хай трохо того, відпочине!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Шевченко
Дійсний член
***



Повідомлень: 199
Зареєстрований: 5-4-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: 50/50

[*] написано 30-11-2005 у 17:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
доводиться відповідати, і то грунтовно, щоб не виглядати голословним

Щось грунту ніякого і не видно - як були голі слова, так і залишилися.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
ми тут її також всі (чи майже всі) любимо

А дехто ще й щось робить.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Кілька разів доводилось чути (читати) інтерв'ю п. Герасименко, де вона кололася, що такі да - є люди, які то всьо читають, причому за напрямками: ну, там: "пєсні для дєвочєк, пєсні для Родіни..."

Одним словом, Рабінович наспівав. Посилання на джерело з інтерв'ю, пліз. А я в свою чергу отаке запропоную:
http://review.kiev.ua/review.shtm?id=075
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Або вона ніц не дочитує, а переможців визначає, як заманеться, наприклад, "по знайомству"

Знаменита народна пісня "Жаба давить".
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
про якесь "паньство з Гамерики" я взагалі вперше чую

Схоже, як і про все інше. Раджу побільше почитати про засновників конкурсу.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
А й справді, хай трохо того, відпочине!

А вона вже якось і без дозволів це робить...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-11-2005 у 20:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
>> Кілька разів доводилось чути (читати) інтерв'ю п. Герасименко, де вона кололася, що такі да - є люди, які то всьо читають, причому за напрямками: ну, там: "пєсні для дєвочєк, пєсні для Родіни..."

Одним словом, Рабінович наспівав. Посилання на джерело з інтерв'ю, пліз. А я в свою чергу отаке запропоную:
http://review.kiev.ua/review.shtm?id=075

Це не чесно, я в персональні біографи Ніни Герасименко не наймався "мы только в июле проводили 6 человек, не считая 3 свадьбы - что я всех должен помнить? ((с) М. Жванецький). Власне, "Книжник" я теж мав на оці. Інше - пара радіопередач (чи то "Промінь", чи то "Ера" ) роки зо 1,5-2 тому - не законспектував, сорі! Хоча і цього цілком достатньо. З вашого дозволу процітую (виділення мої):
Цитата:
Н.Г.: — Експерти бачать твори тільки під псевдонімами, аби уникнути суб’єктивного чи, Боже збав, упередженого ставлення. До обов’язків експертів входить не лише прочитати твір, а й написати рецензію на нього [...] Потім до оргкомітету повертають рукописи з рецензіями, відбувається їхнє обговорення. І тільки в тому разі, якщо твір схвалено всіма експертами, він допускається до фінальної боротьби й подається на опрацювання членам журі.
Kr: — То що, кожен експерт також повинен був прочитати усі 923 романи?
Н.Г.: — Звичайно ж, ні. Працюючи з експертами — ми намагаємось враховувати професійні зацікавлення кожного. Якщо це фахівець, який займається історичними романами, то він є експертом у цій сфері. Якщо експерт працює з фентезі чи з детективами — то він і оцінює твори «свого» жанру

Ну, дик. Отакий от "рабінович зі слухавки". Тут вам і "зграя" експертів, і опікуються вони кожен своїм напрямком. А я що казав еротично-голими словами? Із-за чого, власне, сир-бор?
Цитата:
>> Або вона ніц не дочитує, а переможців визначає, як заманеться, наприклад, "по знайомству"

Знаменита народна пісня "Жаба давить"

Ну це вже, перепрошую, просто повз касу. Я як цю робочу гіпотезу висунув, так сам її і спростував. Читайте уважніже.
Цитата:
Раджу побільше почитати про засновників конкурсу

А до чого тут засновники, щоби про них іще читати? Я казав про експертів-читачів. Тут нам гамериканці, хай вони хоч тричі засновники, не помічники.
Цитата:
>> ми тут її [укр~літ, звісна річ] також всі (чи майже всі) любимо.

А дехто ще й щось робить

Наше вам "щире дякую", хоча, по-перше, там йшлося суто про любов, а не про "війну і розбудову", а по-друге, щось та роблять усі: хто - що. Я, приміром, за тоту літературу голосую власним гаманцем. Скажить, що то не суттєво і без таких нас цілком можна обійтись.
Цитата:
>> А й справді, хай трохо того, відпочине!
А вона вже якось і без дозволів це робить...

Дякую! Ця новина мене щиро втішила, а то вже почав був переживати, три романи на день - це не жарти...
А, до речі, звідки знаєте?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-12-2005 у 10:10


Цікавий момент. Все почалося із запитання, чи можна відправити на конкурс оповідання.

Була чітка відповідь - ні, тому що це конкурс романів, кіносценаріїв і п`єс.

Далі була порада таки відправити оповідання, щоб організаторам "мало нє показалось".

А от далі пішли цілі ессе, на тему - ми ніколи не будемо жити за законами, а лише за власними понятіями, бо так сі нам хоче, а на інших наплювати, вони все рівно мають приховану особисту вигоду з того, що роблять...

Таки знаково. Зараз всюди так - якщо заборонено, але дуже хочеться, то можна. Азіопа.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 1-12-2005 у 14:47


2 Рост: підпишусь під кожним словом.



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 1-12-2005 у 20:56


Дуже вдячний усім за плідну дискусію. Щоправда по суті питання майже ніц не було сказано, хіба, що Ніна тяжко працює і любить українську літературу (ну, власне, якось і без того підозрювали, але чому б зайвий раз не впевнитись), натомість де б я ще дізнався стільки новин про себе коханого. Але то якось окремо. Рост правий
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Все почалося із запитання, чи можна відправити на конкурс оповідання.
Була чітка відповідь - ні, тому що це конкурс романів, кіносценаріїв і п`єс

А ось у цьому місці вже неточність:
Цитата:
Далі була порада таки відправити оповідання, щоб організаторам "мало нє показалось"

Такої поради не було. Про "мало нє показалось" - просто пересмикування, але не було і просто поради "відправити оповідання". Сказано було "можна і відправити" (спробуйте відчути різницю), а порада стосувалась виключно написання на титулі слова "роман" (саме, аби твір мав вигляд, відповідний правилам конкурсу. Звідки взялися подальші звинувачення у "ми ніколи не будемо жити за законами" залишається лише здогадуватись)

Ну, хіба що ще про те, звідки взялася така смішна, але, як з'ясувалось, неймовірно контраверсійна порада. Логіка дуже проста.
0. Постає питання, чи можна на конкурс романів відправити оповідання.
1. Я згадую - що таке "роман" у нас достоту не розуміє ніхто. Попри різноманітні філологічні ступені.
Між іншим мене літературо- і мовознавці просто дивують: як вони взагалі роблять якусь науку не визначивши купу засадничих понять ("роман" - не виняток, прикладів достобіса; скажімо, я вже років зо 20 намагаюсь дізнатись у всіх, зокрема, і фахівців, як формально відрізнити верлібр від прози. Чіткого алгоритму досі ще не навів ніхто. Але це не закид - хто на що вчився)
2. Знову згадую - один веселий випадок, розказаний тою таки Ніною Герасименко в одному з тих таки згаданих мною інтерв'ю - про дівчинку (як вони визначили? мабуть, за почерком), що надіслала на конкурс кілька десятків сторінок рукописного тексту, а на першій сторінці зошиту акуратно вивела "Роман". "І що?" - питає ведуча. "Ми зареєстрували, - відповідає Ніна: Було ж написано ж "роман" :) "
(розмова давня, в деталях можу помилятись; у кого там із першоджерелом тісніши зв'язки, то спитайте - хай або підтвердить, або скаже, що я - брехло" )
3. Третя згадка, здається, ІБТ: "На Заході бестселер зробити дуже легко - головне не забути написати на титулі слово "Бестселер" "

Агрегація ось цих трьох згадок, спровокованих невинним запитанням і сформували вищенаведену веселу пораду. Власне, я гадав, що тут і по всьому. Наївний! Фактичний сюр перевищив мої найоптимістичніши сподівання.

ЗІ. Окрема подяка Олександрові Шевченку (хотів поділитись радістю з ним безпосередньо, але він сьогодні не прийшов). Варто було йому вчора послатися на КР, як мені вже сьогодні сунули чергове число в поштову скриньку. Здається, вже третій раз у поточному році (щоправда, на журналі написано №14-15, ну, не вір очам своїм). Якби не наша дискусія, скільки б мені ще чекати того щастя? І чим це не сюр?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 20-1-2006 у 14:56


До речі, фінальна дата невблаганно наближається. Хто цьогоріч зважився подати роман на конкурс? Є сміливці?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ніна Василівн Герасименко
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

exclamation.gif написано 28-2-2006 у 12:22
Коронацiя слова


ЗВЕРНЕННЯ
до авторів, видавців, інформаційних партнерів
Всеукраїнського конкурсу
романів, кіносценаріїв та п’єс «Коронація слова»

Дорогі друзі, колеги!

Звертаємось до всіх, з ким впродовж 5-ти років довелось робити корисну і потрібну для українського літпроцесу справу – проведення Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс «Коронація слова».
За весь цей час ми, як ніхто, розуміли, що лише від злагодженої, прозорої, чесної роботи залежить добра репутація конкурсу. Тисячі надісланих рукописів – свідчення того, що нам це вдавалось робити.
Довіра і професійність - два критерії, які стали в основі літературного змагання. Надіслані тексти, ретельна робота експертів, членів журі, сміливість видавців, потужна підтримка нових імен засобами масової інформації, критиками - все це створювало цільну палітру конкурсу «Коронація слова».
Ми дякуємо всім, з ким довелось працювати, передусім - нашим талановитим авторам.
Висловлюємо вдячність членам журі всіх років, а особливо Головам журі романів Юрію Мушкетику та кіносценаріїв Олександру Роднянському.
Наше слово вдячності видавцям, з чиєї «легкої руки» в історії української новітньої літератури спалахнули нові імена обдарованих письменників. За п’ять років проведення конкурсу видано понад 50 романів переможців конкурсу.
Осібна подяка інформаційним партнерам, передусім, телеканалу «1+1», «Нашому радіо», Національній радіокомпанії України, Радіо “Ері”,
газетам «День», «Літературна Україна», «Україна молода», журналам “ПіК”, «Книжник рев’ю», ”Книжковий клуб плюс”, “Книжковий огляд” та багатьом іншим.
Саме завдяки зусиллю команди однодумців конкурс «Коронація слова»
набув потужності, авторитету, визнання. За це наша щира вдячність усім.
Але, на жаль, через незалежні від нас обставини, ми змушені були прийняти рішення про складання з себе повноважень співкерівників конкурсу, про що завчасно поінформували його засновників.
Сподіваємось, що ті, хто візьмуться за подальше керівництво конкурсом, продовжать та примножать його кращі традиції.
З повагою і вдячністю,
співкерівники Всеукраїнського конкурсу
«Коронація слова» 2000-2005 років -
Ніна Герасименко,
Микола Гриценко.
27.02.06.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 28-2-2006 у 16:17
Коронацiя слова


(с) "Ну Пушкин великий человек, но зачем стулья ломать?"

А для чого манюпулювати латинкою і створювати дубль теми?




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 28-2-2006 у 17:14
Коронацiя слова


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
(с) "Ну Пушкин великий человек, но зачем стулья ломать?"

Хіба Олександр Сергійович Пушкін, а не Олександр Пилипович Македонський? Чи то вже був рімейк?
Цитата:
А для чого манюпулювати латинкою і створювати дубль теми?

Та то елементарна неузгодженість. Просто є люди, що читають, а є ті, що пишуть. Серед останніх також знаходяться певною мірою читачи, але займаються вони цим лише у навмисно відведених місцях.
Гадаю, якось змодерується. Підозрюю навіть, що пані Наталя легко поступиться своєю цитатою на користь авторського месіджа.

І все ж таки, цікаво, що там трафануло - щоб так, у лютому, коли всі все понаписували і саме читати треба! Жнива! Це - сурйозно, хоча, звісно, і не смертельно.
На моїй пам'яті таке вже в "Коронації" було, але, здається, робилося не в останній момент.

Таки "это ж-ж-ж неспроста"

От хіба що про латинку не зрозумів ("доцент - лопух...")




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 28-2-2006 у 17:44
Коронацiя слова


Ага. Зараз навчуся з'єднувати дві теми в одну - і з'єднаю. Своє посилання я вже видалила.

Пані Ніно, а це для вас:
По-перше, вітаємо вас на нашому форумі. Сподіваємося, ви будете забігати сюди частіше.
По-друге, маю надію, що і конкурс триватиме й далі, і ви знайдете собі новий цікавенний проект, пов'язаний із сучасною літературою.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 28-2-2006 у 20:47
Коронацiя слова


Ну я ж не написав (с) Гоголь :baddevil:

Я також вітаю пані Ніну на форумі! Ласкаво просимо!


А латинка - тому що дві теми з одинаковою назвою ІМНО створити не позволить софт форуму. Але якщо в одній темі одне, скажімо, і латинське, а в другій кириличне, то софт вважає, що це 2 різні теми.

У всякому випадку з ніками це якраз так.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ніна Василівн Герасименко
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-2-2006 у 23:16
Коронацiя слова


Дякую всім за добре слово!
Цілком погоджуюся, що конкурс буде продовжуватися і процвітатиме й надалі, тим більше, що його очолив фахівець і людина відома в українській культурі: Тарас Федюк, поет, екс-голова АУПу.
Спеціально для Dmy.
Надзвичайно приємно, (хоча й цілком неочікувано), що моя скромна персона свого часу викликала аж таку дискусію. Дещо нагадує літпроцес: не встигне письменник подати текст, як зграя критиків, демонструючи власну начитаність з філософії, теорії чи історії літератури, намагаються в ньому відшукати те, про що автор і не підозрював, коли писав. Бачте, в нього було таке собі натхнення для писання, про критику в такі години не думаєш.
1. Назва моєї кандидатської дисертації: "Жанрово-стильові модифікації української новели 80-90-х років ХХ століття". Робота захищена 7 грудня 1999 року в Інституті літератури ім.Тараса Шевченка НАНУ. Подивіться у бібліотеці Вашого університету -- за місяць до захисту були розіслані автореферати роботи з її основними положеннями.
2. З вашим зауваженням, "можливо, вона з того всього дисертації собі робить" цілком погоджуюся, бо зараз систематизую матеріал для докторської дисертації.
3. "... пані Ніна, якщо їй ніхто не допомагає, мусить читати (вчитуючись, аналізуючи, оцінюючи та порівнюючи!) по 500 сторінок щодня...
Шановний п.Dmy! Рахуєте кількість сторінок Ви теоретично правильно, приємно спілкуватися з математично обдарованою людиною, проте висновки робите довільні.
Читати мені доводилося справді дуже багато, причому читати планомірно, як Ви вирахували по 500 сторінок не виходило -- іноді переважали справи щоденні, які потребували термінового вирішення і відповідно, непрацьовані тексти накопичувалися. Але я не розумію, чому це Вас так зачепило? Я читаю надзвичайно швидко, так ніби бачу відразу всю сторінку тексту, причому можу її повторити майже напам'ять включно із розділовими знаками, а проаналізувати, порівняти і написати рецензію, чому ні? Моя техніка читання ще в молодшій школі викликала подив вчителів і мене змушували докладно переказувати текст. До речі, зараз ту ж саму халепу має моя небога: так само переказує зміст після перевірки.
3. а) "... вона, здається, ще десь працює... ".
Так, працюю в Інституті і на Українському радіо (веду прямі ефіри). Готую монографію про масову літературу в Україні.
3. б) "... проводить час із родиною...". Обов'язково. І навіть їсти готую. Тим більше, що в мене красень-чоловік.
3.в) " ... й іноді спить...". Це Ви влучно сказали. У період січень-квітень, справді, спала-- іноді. Зазвичай, я відсипалася після проведення фінального шоу у квітні.
3 г). "Звідси висновок. Або вона ніц не дочитує, а переможців визначає, як заманеться, наприклад, "по знайомству". Мабуть, з таким висновком ні вона, ні пп Ростислав & Олександр et cetera погодитися не захочуть."
З висновком справді не погоджуюся, тим більше, що він помилковий. Чи не спроектували Ви часом свою модель поведінки на мене? А може Ви надсилали рукопис на конкурс, і він не потрапив до фінальної боротьби? Таке складється враження.
Я жодного разу за п'ять років не визначала переможців, їх визначало і присуджувало грошові винагороди журі конкурсу ( причому, наголошую, визначало під псевдонімами). А журі у кожній номінації було величеньке -- по 15 осіб (Голова журі у жанрі роману Ю.Мушкетик, у жанрі кіносценарію -- О.Роднянський і В.Оселедчик). І голосування здійснювалося за бальною системою у присутності засновників і юристів телеканалу і "Корони". У 2002 році було переголосування, оскільки 2 романи набрали однакову кількість голосів.
4. "... не кандидати ми з філологій, не поталанило з біографієй". Вибачайте, але це вже, що кому Бог дає, але не переймайтесь глибоко, можливо, пощастить в коханні.
5. За пораду відпочити -- щиро дякую! Обов'язково нею скористаємося з чоловіком влітку.

6. "... у мене взагалі з почуттям гумору напряги. Я, власне, і веселюся лише зранку, нагло подивившись у дзеркало. ". Щиро співчуваю. Без гумору взагалі складно. Час для веселощів -- обирайте самі, сподіваюся, Вам видніше.
7. Дякую за увагу до моєї роботи і докладне вивчення моїх інтерв'ю.
Коли забракне про мене інформації -- я радістю підкину Вам свіженькі новини. Приємно, чорт забирай, бути популярною жінкою!
:saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 28-2-2006 у 23:28
Коронацiя слова


> Приємно, чорт забирай, бути популярною жінкою!

но а ще якщо вреднічаючою при тім...
:-))




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-3-2006 у 11:43


Дві теми про "коронацію" зєднано в одну. Прошу далі дописувати в цю тему.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 1-3-2006 у 16:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ніна Василівн Герасименко
...Цілком погоджуюся, що конкурс буде продовжуватися і процвітатиме й надалі, тим більше, що його очолив фахівець і людина відома в українській культурі: Тарас Федюк, поет, екс-голова АУПу.


Щодо процвітання конкурсу під керівництвом пана Федюка – щось мені тривожно. Направду дуже хочу помилитися, але все ж не можу забути його виступ на Форумі видавців у Львові, у 2004 році, загальний зміст якого був «я такі книжки (йшлося про детективи) не читаю, отже, вони не потрібні». Підозрюю, що пан Тарас не читає також любовних романів, трилерів, романів жахів, тощо. І ще підозрюю, що він – далеко не всі читачі України. Але... їжте, куме, десятий вареник - хто ж то рахує?

Зі свого боку, хочу подякувати співкерівникам «Коронації Слова» за їхній величезний, подвижницький труд протягом п’яти років, за те, що відроджували масову українську літературу, за те, що вірили в авторів, за те, що не ділили твори за «високими» та «низькими» жанрами, а керувалися виключно художньою якістю текстів, а ще - за тепло їхніх сердець. Якщо я нарешті навчилася говорити про себе «письменниця», не затинаючись – то більш ніж на 50% це заслуга саме Ніни Герасименко, котра вірила (і, сподіваюся, вірить) у мене більше, ніж я сама. «Коронація слова», яка завжди асоціювалася у мене саме з її співкерівниками, надзвичайно багато дала мені, як в особистому, так і в творчому плані. Я цього ніколи не забуду, і завжди буду вдячна за це.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 1-3-2006 у 21:25


Відразу відчувається, що пані Ніна нарешті надибала купу вільного часу (принаймні, в порівнянні з нещодавним важким існуванням). А й справді, ну їх на фіг - ті романи, якщо і на ФоРуМ дописати ніколи. Не варто відмовляти сі в маленьких задоволеннях.

Я приєднуюсь до загалу - також щиро зрадів: у цілому й окремо останньому посту. Це ж треба - такий довгий текст, майже роман :o (майже, як у мене :saint: ), та й писала Ніна, як завважив проникливий Троллін, не будучи у великому захваті від моїх тутешніх попередніх квазіліт~потуг, а диви - жодної згадки, навіть натяку на якісь загальні "данєцкіє панятія" й індивідуальну нетрадиційну орієнтацію - всьо якось по суті. Я щиро втішений і ще раз щиро дякую. Хіба 2 маленьки нюанси.
1.
Цитата:
"Звідси висновок. Або вона ніц не дочитує, а переможців визначає, як заманеться, наприклад, "по знайомству"..."
З висновком справді не погоджуюся, тим більше, що він помилковий. А журі у кожній номінації було величеньке -- по 15 осіб

Ну, я дуже прошу! Ваш лавреат мені вже втикав щодо старих пісень про головне (тобто про фауну, зелену, як доляр). Я ж сам цієї гіпотези не дотримуюсь, про що і написав. Просто висунув її, як теоретично можливу альтернативну, і тут же надав більш логічний варіант. Не треба нам сусідських гнилих помідорів. Власне, в тому випадку відстоював думку про "зграю експертів", що читають, а мені намагались заперечити і питались: звідки знаю? Ось тепер всі знають із перших рук: по 15 чоловік живих людей на номінацію.

2.
Цитата:
Чи не спроектували Ви часом свою модель поведінки на мене? А може Ви надсилали рукопис на конкурс, і він не потрапив до фінальної боротьби? Таке складється враження

Ага, таки дочекались натяку на евентуально ганебну поведінку. Не спроектував - ніколи не очолював конкурси, тож не мав теоретичної можливості приватно визначати переможців ні "в темну", ні явно. Хіба що ДЕК, але там оцінки гуртом виставляють, хоча і без псевдонімів.
Рукопис також не надсилав, виконуючи побажання Роста "пожаліти Ніну" (що цікаво, навіть задовго до артикуляції цього бажання - в окультизмі це називається передбачення майбутнього). Цей трюїзм можна перевірити, якщо кому заманеться підняти архіви "Коронації".
На користь анонімного визначення переможців (хоча, певною мірою, і про фах жюрі, перепрошую) також говорять результати минулорічного конкурсу, коли, приміром, Дяченки стали аж дипломантами, програвши взагалі невідомо кому. Що, писати розучились?

PS Ледь не забув. Я вже тут писав вище - йдеться про історію з дитиною та її рукописним романом у зошиті. Пані Ніно, дуже прошу: буде час і натхнення - зніміть з мене підозри у брехні, скажіть, що було. А то ж пісатєлі та їже з ними мені не вірять, доказів вимагають (чи, може, грошима, а я не второпав? :rolleyes: :lol: :cool: )




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-6-2006 у 11:10
Коронація слова 2006


Шановне панство, підкажіть цьогорічних лауреатів "Коронації слова", прикро прослухала сюжет в новинах

дякую!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 19-6-2006 у 11:16


Цитата:
16 червня, 2006 року о 16:30 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс "Коронація слова" 2005-2006 у приміщенні Київського академічного театру оперети (вул. В. Васильківська 53/3).

Шостий рік поспіль конкурс "Коронація слова", що є спільним проектом ЗАТ "Крафт Фудз Україна" і загальнонаціонального телеканалу 1+1, підтримує розвиток української культури, романістики, театрального мистецтва і кінематографа. Так за п’ять років було опубліковано 55 романів нового покоління українських письменників зі своїм цікавим, оригінальним і національно яскравим мисленням. І вже цього року вийде перша збірка кіносценаріїв переможців конкурсу 2000-2004 років.

"Підтримка розвитку української культури у нашій країні - це наш щирий обов’язок. Свого часу ми підтримали балетний фестиваль Сергія Лифаря, фестиваль "Червона Рута", оперний фестиваль "Золота корона", а Державну заслужену капелу бандуристів, фестиваль народної творчості "Боромля", Фестиваль органної музики ім. Баха та інші проекти, які ми підтримуємо і зараз. У 1997 році ми були першими, хто почав під торговою маркою "Корона" дублювати фільми українською мовою у програмі "Імперія кіно" на телеканалі 1+1. З тих пір ми разом прагнемо надати можливості для багатьох талановитих письменників України творити, спільно відроджуючи українську літературу," - Юрій Логуш, Голова правління ЗАТ "Крафт Фудз Україна".

Серед 34 членів журі конкурсу цього року – письменники, видавці, науковці у галузі літератури та журналістики, літературознавці, редактори, критики, а також переможці конкурсу у минулих роках.

Олексій Волков, переможець конкурсу (1 премія 2004-2005) зазначає: "Я отримав колосальне задоволення від прочитання усіх конкурсних матеріалів. Серед робіт були відверто слабкі, але і відверто щирі та реалістичні твори. У романі, що зайняв перше місце, від початку до кінця немає чого відняти, так само, як і немає чого додати. Чим більше буде таких конкурсів, тим краще буде просуватися українська сучасна книжка у жанрах детективу, фантастики."

Творча атмосфера ажіотажу і азарту, вимогливий підхід до відбору найкращих творів та нових імен – так охарактеризував роботу журі Іван Петрович Мегела, професор інституту журналістики, Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка. І хоча рівень творів поки що не найвищий, "він саме такий, який дозволяє створювати основу, рухатися уперед, покращувати рівень сучасної української літератури, бо на голому місці нічого не зробиш."

Леонід Фінкельштейн, головний редактор видавництва "Факт", зазначив: "Враження від роботи журі супер позитивні. Переможці обиралися абсолютно чисто, вільно. Твір, який наше видавництво обрало для друку ще задовго до засідання журі, мені дуже сподобався тим, що він написаний не по-українськи, а українською мовою; він є не про український, але про Україну. Саме тому таких конкурсів має бути 15-20 в країні."

На урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу запрошено кілька сот почесних гостей. Адже "Коронація слова" – це історична віха. Як зазначив Володимир Войтенко, головний редактор KINO-KOЛO: "Ви чули? – Хтось пробив непробивні стіни, пробиватиме знову і знов! – Знайте, саме в цьому й полягає історичність порухів "Коронації слова"…

Початок церемонії нагородження – о 16:30 годині. Одразу після офіційної частини відбудеться прес-брифінг з переможцями. Після цього – фуршет та неформальне спілкування.

ЗАТ "Крафт Фудз Україна" (КФУ) є одним з найбільших в Україні харчових підприємств, що представлено на ринку з 1994 року. До складу КФУ входять: Тростянецька шоколадна фабрика "Україна" та Вишгородська філія по виробництву чіпсів і фасуванню кави. У компанії "Крафт Фудз Україна" працює більше 1400 працівників. З 2005 року КФУ є лідером у всіх трьох сегментах ринку, в яких представлено продукцію компанії: кава, кондитерські вироби та солоні снеки. Торгові марки компанії – Місцеві: шоколад "Корона", чіпси "Люкс+Естрелла", шоколадні цукерки "Шоколадна фабрика Україна"; Міжнародні: шоколадні вафельні батончики SIESTA та ЗBIT, екструзійні снеки CEREZOS, шоколад MILKA, кава JACOBS, MAXWELL HOUSE та CARTE NOIRE, – отримали визнання та прихильність українських споживачів.

P.S. Переліку лауреатів поки що ніде немає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 20-6-2006 у 08:05


Цитата:
16 червня 2006 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського літературного конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс „Коронація слова” 2005-2006 у приміщенні Київського академічного театру оперети.

У номінації РОМАН (голова журі – Микола Жулинський) під час проголошення переможців цього року сталася унікальна подія: І і ІІ премію отримав один і той самий автор – Андрій Кокотюха за романи „Темна вода” (І премія і винагорода 20 000 грн.) та „Зоопарк або діти до 16” (ІІ премія і винагорода 10 000 грн.).
ІІІ премію здобув Роман Костенко за роман „Міф” (винагорода 5 000 грн.).
Дипломи „Коронації слова” і винагороду 1000 грн. отримали романи „Формула” Ігоря Бузька, „Puzzle” Олени Шапаренко, „Білий слон” Марії Римар, „Дабл Ю або Двійник” Володимира Бедзира, „На лезі радості” Валентини Михайленко”, „Ігри Sublime Ilusion” Ярослави Литвин, „Помститися імператору” Тимура Литовченка.

У номінації КІНОСЦЕНАРІЙ (голова журі – Ольга Герасим’юк)
І премія - Ігор Негреску, „Вечірняя” (винагорода 15 000 грн.)
ІІ премія – Ігор Козир, „Не бийте свого президента” (винагорода 7 000 грн.)
ІІІ премія – Валентин Тарасов, „Бранець” (винагорода 3 000 грн.)
Дипломантами у номінації стали твори:
„Віють вітри” Богдана Теленька, „Стигмати” Любові та Ігоря Липовських, „Ціна життя” Олега Білявського, „Театр тіней” Володимира Петрище, „Рудіший рудого” Василя Мельника. Заохочувальні премії для авторів склали по 1000 грн.

У номінації П’ЄСА (голова журі – Богдан Бенюк)
І премія – Сергій Кисельов та Андрій Рушковський, „Єврейський годинник” (винагорода 10 000 грн.)
ІІ премія – Лариса Діденко, „Стежечка Святого Миколая” (винагорода 5 000 грн.)
ІІ премія – Артем Вишневський, „Про потяг, валізи, мотлох та дещо більше” (винагорода 3 000 грн.).
Дипломанти номінації (винагорода 1000 грн.):
„Реторта” Марини Соколян, „Коли повертається дощ” Надії Мірошниченко, „Голубий дельтаплан” Інни Волосевич, „Педрада” Олександра Пальченка, „Імперія обкрадених” Олександра Бойцова”.

З прес-релізу в-ва "Нора-друк"
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 20-6-2006 у 16:33


Справді цікава інфа :):rolleyes:, що для прес-релізів характерно аж ніяк не завжди.
Що привертає увагу з побіжного перегляду?
1. Схоже, Коронація цього року посоліднішала. Мені так і не відомо, чому зробила ноги попередня "голівка", але наразі на чолі номінацій люди, принаймні, поважні. Цікаво, а хто тепер координатором?
2. Впадає в око лауреатство майже цілковито нових імен. Таке враження, що декілька останніх років тасовалась одна обойма, а тут хіба "непотопляємий" Кокотюха з купою додаткового бабла та ще Маринка Соколян абсолютно в іншій номінації.
3. Новий склад теж довів свою чесність, інакше 2 перших місця (навіть 3!) в однієї людини могло бути лише за умови, якщо її звали Леонід Брежнів, а номіновалися "Мала земля", "Відродження" та "Целіна". І головне - чверть століття тому. А Андрюха К. вже майже, як вічно живий Ілліч, ги-ги-и! :P




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ніна Василівн Герасименко
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-6-2006 у 23:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Справді цікава інфа :):rolleyes:, що для прес-релізів характерно аж ніяк не завжди.
Що привертає увагу з побіжного перегляду?

1. Схоже, Коронація цього року посоліднішала. Мені так і не відомо, чому зробила ноги попередня "голівка", але наразі на чолі номінацій люди, принаймні, поважні. Цікаво, а хто тепер координатором?
2. Впадає в око лауреатство майже цілковито нових імен. Таке враження, що декілька останніх років тасовалась одна обойма, а тут хіба "непотопляємий" Кокотюха з купою додаткового бабла та ще Маринка Соколян абсолютно в іншій номінації.
3. Новий склад теж довів свою чесність, інакше 2 перших місця (навіть 3!) в однієї людини могло бути лише за умови, якщо її звали Леонід Брежнів, а номіновалися "Мала земля", "Відродження" та "Целіна". І головне - чверть століття тому. А Андрюха К. вже майже, як вічно живий Ілліч, ги-ги-и! :P

Шановний п.Dmy, дозвольте з Вами не погодитись щодо лауреатсва майже цілковито нових імен, зокрема у номінації "Кіносценарій":
1. Ігор Козир, дипломант "Коронації-2000" за к/с "Не вбивайте свого президента", дипломант "Коронації 2002" за к/с "Корабель кохання", лауреат "Коронації -- 2003" за к/с "Окупація", лауреат "Коронація -- 2004" за к/с "Найгірший у світі татко".
Оскільки у 2000 році цей же самий кіносценарій вже був нагороджений, оргкомітет конкурсу не мав права взагалі допускати його до участі. А п.Ігорю мали надіслати відповідного листа.
2. Валентин Тарасов, у "Коронації-2004" за к/с "Скажена співачка з невідомим" був нагороджений І-Премією. За умовами конкурсу, Володар Першої премії стає членом журі, але подавати твір до участі в конкурсі не може. Це правило загальновідоме і для оргкомітету, і для лауреатів. Оргкомітет не мав права допускати його твір до участі в конкурсі, про нагороду навіть не йдеться.
Ці дві нагороди мали отримати інші автори.
3. Ігор Липовський був лауреатом "Коронації-2004" за к/с "П'ять нещасних днів" (ІІІ Премія).
4. Шоколадного класика Андрія Кокотюху і Маринку Соколян Ви зауважили самі.
5. Керівником конкурсу стала дружина п.Юрія -- п.Тетяна Логуш, а координатором -- Тарас Федюк. А однією з причин, чому попередня "голівка", як ви влучно і образно висловилися "зробила ноги", стало небажання допрацюватися до того дня, коли Кокотюсі вручатимуть дві премії, а п.Юрій на неформальному спілкуванні (фуршет) братиме присутніх за лацкани піджаків і переконуватиме в тому, що це приємна несподіванка для всіх.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 29-6-2006 у 08:28


Пані Ніно, доброго дня! Дуже приємно вас бачити на форумі. Ви так рідко до нас заходите, будь ласка, приходьте частіше!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ніна Василівн Герасименко
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 27-2-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-6-2006 у 22:39


Доброго дня, п. Наталю!
Обіцяю бувати частіше.

:P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-6-2006 у 17:40


Приємно, чорт забирай, коли хтось пре до білизни твою сіру речовину і прасує звивину, аж поки вона починає нагадувати слід від фуражки. І все це геть безкоштовно (в наші-то буремні часи)! Пані Ніно, мої гречні подяки!
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ніна Василівн Герасименко
Шановний п.Dmy, дозвольте з Вами не погодитись щодо лауреатсва майже цілковито нових імен, зокрема у номінації "Кіносценарій"

Оце "зокрема" - мені дюже сподобалось - класний хід! Бо якщо там щось таке і є, то не зокрема, в номінації "Кіносценарій", а виключно у ній. Я теж хитрий, і скажу так: "Кіносценарії ще не аналізував, тому поки що виношу за дужки". Власне, більше стежив за романами (і примкнувшими до них п'єсами, хоча останні - щось зовсім молоде і узагальнень робити просто не дозволяє). Чому такий вибір? - бо сценарії та п'єси - напівфабрикат - їх ще треба поставити, а я - читач, а не режисер.
Тому й отже - романи. Що маємо тут?

У попередні 5 років маємо 13 людей, які отримували гроші (і що там ще?) 2 і більше разів, тобто не є випадковими щасливчиками. З них шестеро - "троєчники", ще один - "хорошист" (той, що Лис). Відкидаємо 3 переможців: Гримич, Роздобудько і Вільчинського (які з нами більше не граються) - маємо 10 з розкладом: 1(4 грамотки) - 5(3 грамотки) - 4(2 грамотки). Практично всі вони отримували відзнаку в останні 2 роки (виняток - Ольга Компанієць). Вона ж є винятком ув іншій закономірності - всі поліпшували (принаймні не погіршували) свої результати. Тут є ще другий виняток - Анна Хома, і гаплик. Для чого я навожу усю цю занудну статистику? Аби продемонструвати цілком природній вигляд підсумків "Короронації": люди пишуть-пишуть, виписуються, починають отримувати вісти і врешті стають "чоколядними клясиками". Тобто все абсолютно логічно. Аж тут раптом - беркиць! - "нова мітла" - і жодної живої душі зі спискА. Навіть у дипломантах. Окрім ..., але це окрема подальша історія. Не могли ж вони всі раптом припинити крапати нетлєнку після стількох важких конвеєрних років. Або нараз розучились писати. Або народилася купа літ~молодняка, який жартома заткнув колишніх КС-корифеїв за пояс. Тобто нестримно наповзає підозра, що щось "із консерваторією негаразд". Або зараз, або раніше. Але ж конкурс-то анонімний?!
Цитата:
Ігор Козир... Оскільки у 2000 році цей кіносценарій був нагороджений, оргкомітет конкурсу не мав права взагалі допускати його до участі.
Валентин Тарасов, у "Коронації-2004" за к/с "Скажена співачка з невідомим" був нагороджений І-Премією. За умовами конкурсу, Володар Першої премії стає членом журі, але подавати твір до участі в конкурсі не може. Це правило загальновідоме і для оргкомітету, і для лауреатів. Оргкомітет не мав права допускати його твір до участі в конкурсі, про нагороду навіть не йдеться.

Тут для мене є пара непоняток.
1) Як я розумію, твори та їхні автори реєструються на сампочатку, ще до читання. Отже, який саме Оргкомітет не мав права допускати твори Ігоря Козиря та Валентина Тарасова до участі в конкурсі? Той, що з'явився у лютому, чи той, що працював до того?
2) Я в жодному варіанті умов не знайшов правила щодо "Володаря Першої премії - члена журі - не конкурсанта". Воно десь зафіксовано?

Про єдиного спадкоємця, тобто АКМ - Андрія Кокотюху модного. Взагалі-то мене не здивувало, що він виграв. Та, мабуть, нікого не здивувало: 2002 - лавреат, 2003, 2004 - 3 премії, 2005 - 2 та 1 місце - росте писюк ;). Там справді щось було? А як? (якщо конкурс анонімний)
Два перших місця, звісно, перебір, але ж він у такий спосіб обрізав собі можливість майбутніх виграшів (див. відповідне "латентне" Правило)! Я б на його місці "замовив" би собі 2 та 3 премію, але щороку.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4591
Реклама: