Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Жду запитань
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 10-7-2006 у 13:10


Цитата:
де ви бачили касира у Харкові, який не знає українську?


У харківському зоопарку, на приміському вокзалі, контролери в електричці (вони теж "касири")... Перелічити ше в яких галузях у Харкові застой??? Прекрасне місто, столиця... А от проблеми з мовою, для більшості з Вас рідною....




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-7-2006 у 17:24


Дискусії таки не вийде. Ви не переконаєте нас, що Вас утискають, ми Вас, що Ви повинні знати державну, тому рано чи пізно ця гілка перейде в сварку.
Цитата:
голосуєте за фашистов тягнибоков, які висовують гасла "вбивати жидів і москалів"

Чому Ви вішаєте такі ярлики? Дайте посилання де Тягнибок обіцяє таке робити? Чому Ви вирішили, що він фашист? Ось таке вішання ярликів віддає совдепією.

Цитата:
ЗНАТИ ТРЕБА. ВЧИТИ - ТРЕБА. Але спілкуватися надо тою, якою людина хоче.

Так, але спілкуватися в приватному житті. Державна мова - українська, тому вона і вивчається в школі. Що тут незрозумілого? Хочете вчити російську - вчіть, згідно програми(як іноземну), факультативно, приватно і т.д.
Цитата:
ВИ ЖАРТУЄТЕ????? :o:o:o ДЕ ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЇЇ ВИВЧАТИ????

Де, де... в харківських ВУЗах!:baddevil:

Цитата:
Щоб розуміти вам би почати думати не завадило б ;) Пости мої почитати. Вони на якої взагалі мові? ;)

Не знаю... :rolleyes: ;)
А наспраді мені прикро, що частина держави не знає і, що дуже боляче, не хоче знати української... :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 10-7-2006 у 17:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Михайло Iгоревич
тобто для Харкова, який був столицею Радянської України та колискою революції , який САМ робив революцію - ви вважаете він був оккупований? ;);)


Хм... і дійсно Харків же ж заснований у 1917, а не в 17-му столітті... до чого б тут війська Матросова, до чого тут протистояння кількох українських урядів і совітського уряду на початку ХХ століття... вибачайте - ви праві Харків заснований дідусем Леніним і з дідусем Леніним мав би провести все своє життя... Не гадаєте, що ваш аргумент занадто кумедний?

Цитата:
так мабуть зробимо як Індія - поглянте який у неї економічне зростання? ;)

В Китаї ще більше економічне зростання... а погляньте на Японію в повоєнні часи... може глянемо ближче на країни Прибалтики? До чого тут економічне зростання до мовної ситуації.

Цитата:
ви начинаєте рух до Європи недемократичними кроками? Запом'ятайте - мета - НІКОЛИ не виправдовує средства. "Насилие пораждает насилие" - нажаль я бачу це зараз. Якщо ви і надалі будете здійснювати тиск, ми (Україна) можемо залишитися без Крима та, наприклад, Донецька. Ви бажаєте негараздів у країні заради мови, яка від вас за 1000 кілометрів, та не турбує аж ніяк? ,

А хто казав, що це не демократичні кроки? Не демократичні кроки - прийняття регіональних мов в супереч Конституції. Є Конституція, є закон, давайте просто їх виконувати і все.

Цитата:
але программа не передбачає часів. Восьмим уроком?

Зовсім не обов"язково восьмим уроком, наскільки я знаю зараз багато шкіл вивчають більше однієї іноземної мови, просто якщо школа виконує роль громадської, і переважна більшість учнів - діти з російськомовних сімей, то нехай однією з тих мов буде російська. І взагалі якраз це питання можна значно лекше утрясти.


Цитата:

так можно говорити будь о чому. Можно Канадців на одну мову перевести, на увесь світ за 3 покоління на англійську перейде.

то чого ж зараз так сильно б"єте на двомовність... три покоління потерпіть вже, а там всі англійською розмовляти будемо ;)

Цитата:

а як ви визначаєте чиє це місто? Ким побудовано - не подобається, хто живе - не подобається, яка мова - не подобається... а якби Хрущев Москву подарив - ви теж би говорили що це "ісконно українськи землі" ?

По-перше, ніхто Харків Україні не дарував, якщо Ви на це натякаєте. Якщо ж Ви натякаєте на Крим, то для початку уважно вивчіть історію. Крим був переданий Україні через те, що рівень економічного зростання Української СР були значно вищими за показники Російської СР, Крим же на той час був у повному занепаді і щоб витягнути Крим з повної дупи московське правління вирішило передати Крим під управління України.


Цитата:

Яка різниця? Назовіть росіян - українською народністю... ще 500 років тому ми були однією народністю...

По відношенню до росіян - мене це мало стосується... це вже справа росіян чия вони народність... Українці ж як нація сформувалися значно раніше ніж 500 років тому... Ми нація, а не народність, нація у якої є власна земля, власна історія, власна культура, власна мова.


Цитата:

так навіщо? В нас мало проблем, вішати ще одну - мовну?

то й не роздмухуйте тієї проблеми... закон про державну мову був прийнятий давно, при чому приймали його депутати як із західної так і зі східної України... давайте переключимося на інші проблеми.

Цитата:

ось чому і є непорозуміння. ви вважаєте нормальним що "утиснутими вважають тільки ті, хто жив там за совка багато років". Моя мати - одна з найкращих юристів Харкова відсудила для України (для завода Протон, для інститута ХПІ) огромні грощі. Мілліони. Багато з присутніх можуть сказати що зробили для країни більше? Але якщо її утискають - вам классно. :(

я не кажу що це добре... просто є закони, є здоровий глузд, є логіка... просто давайте виконувати закони. В Німетчині зараз також багато російськомовних але чомусь там вони не вважають себе утиснутими, бо в Німетчині одна державна мова, то чому ж тут вважати себе утиснутим?

Цитата:

ви Хартію читали? Держава ЗАБОВ'ЯЗАНА спілкуватися з населенням мовою, яка тому понятна. Наприклад якщо якась татарська меншина з гір Криму не розуміє ні рос. ні укр. мови, суд забов'язан найти перекладача. ЗАБОВ'ЯЗАН знати тількі держпрацівник - і ВСЕ. Більш ніхто. Іншім - просто варто знати! ;).

На скільки я знаю, українську мову у Харкові прекрасно розуміють.


Цитата:

ну і навіщо вибирали тикого мера? ;) залишили б Омельченка...
Це питання виглядає як утискання - а тут є утисканням. Неможна строїти демократію недемократичними методами. Сьогодні вони утискають десятки міліонів на сході - завтра будуть утискати УСІ 50 мілліонів :( Якщо вас не утискають зараз - не радіїте. Звичка утискати у влади буде тількі зростати :(

поясніть мене хто кого утискає... сходіть в кінотеатр, зайдіть в книжковий магазин, відкрийте каталог Укрпошти... Ви знаєте, що майже 75% відчизняних періодичних видань виходить виключно російською мовою? Це я Вам говорю як спеціаліст із збуту періодики. Приблизно та ж ситуація і в книговидавництві. Включіть телевізор, нарешті за 15 років там більше української мови, а не російської. То кого в нашій державі більше утискають? Мене україномовного, чи Вас російськомовного? Щодо утисків давайте краще помовчимо, бо якраз більше на сьогоднішній момент є утиснутим саме україномовне населення, бо всупереч законодавству ми змішені дивитися іноземномовні фільми, читати іноземномовну пресу, дивитися іноземномовне телебачення... І наразі тенденцій до змін особливих нен помітно, тема двомовності вибухає час від часу з подачі промосковсько орієнтованих політиків, і по цій темі можна чідко відслідковувати черговий наступ Москви на власність нафто- і газопроводами... для Вас це не дивно? Ви не думаєте, що саме Ваша кохана Москва Вас більше утискає?




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Михайло Iгоревич
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 5-7-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2006 у 09:22


Усім, пишущим що я навішую ярликі, та цитуючим якись словники. Ось цитата з виступу Тягнибока - це не брехня, він сам не запречує:

"... вони взяли автомат на шию i пішли в тiї ліси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з німцями, боролися з жидвою i з іншою нечистю..."
Коли депутат говорить про автомат та живих людей "жидвою i з іншою нечистю..." я назваю його фашистом. Тих, кто за нього голосував, тих кто його позицію підтримує - теж. Нечість - це люди, якім байдуже яка людина, та не байдуже яка в неї раса чи національність. Зараз і УНСО розповсюджує у Харкові листівки де є дуже фашиські та расиські лозунги (заборонити в'їзд у країну для не білих)... і гнездо цього фашизму - не Харків... Я гадав мене тут переконають у іншому, але пока мої сподівання марні...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 11-7-2006 у 10:00


Ви процитували доволі відомий свого часу виступ Тягнибока на меморіалі УПА, доречі тут (на цьому форумі) вже давно обговорений... Особисто я прекрасно зрозумів про що говорив п. Олег. УПА дійсно боролося з усякою нечистю, котра своїми немитими ногами топтала цю землю, в тому числі з москалями, жидами, фашистами... А ваші "святі" з червоної армії хіба так не робили? Але єдине що ті ваші "святі" боролися ще й з українцями, поляками, чехами, словаками, білокусами та іншими... :rolleyes: ... не вважаєте, що нарешті варто зняти серпатомолотаті окуляри з очей? Може тоді принаймні почнете розуміти, що історія не тільки переможцями твориться, хоча тільки ними пишеться? Ви говорите що фашизм зло? Безперечно зло... А комунізм? За ті ж роки, що й Гітлер Сталін знищив у кілька разів більше народу і лічба там йде далеко не на тисячі, а на мільйони... А голодомор 32-33 років? Він торкнувся саме східної України. Невже Ви того не памятаєте? Хіба це не зло? Чому Ви не хочете зрозуміти, що фашизм це фашизм, комунізм це комунізм, а націоналізм це націоналізм. Єдине чого хочемо ми націоналісти - спокійно, мирно, взлагоді жити на своїй Богом даній землі.
Ви говорите про листівки з забороною в"їзду для "небілих", а Ви подивіться в корінь цієї проблеми, тут далеко не колір шкіри головний. Про який фашизм йдеться? Про той, що половина ВР - не українці, що уряд незабаром очолить неосвітчина людина з кримінальним минулим (та й теперішнім, мабуть таки теж). Дві відсидки і в прем"єри - це нормально? Давайте дамо всім зекам позачергове право балатуватися до Рад, он одному навіть у президенти можна.
Зрозумійте Ви нарешті, що не все правда те, про що вам там про нас розповідають. Всі львівяни памятають, як після вбивства Білозора по всіх каналах показували погроми російськомовних у Львові демонструючи запис вже на той момент кількарічної давності, а саме факельний похід СНПУ до могил січових стрільців. Розповім Вам історію з мого особистого життя, яка сталася на початку 90-х, перед референдумом. Їздив я з агітбригадою по Полтавщині. Підходить в одному із сіл (назви вже нажаль не пригадаю) бабуся і просить "Зніми но синку черевичок" (не дослівно але українськоюж точно) питаю " а навіщо" "ну зніми" впросила - зняв, потім те саме і зі шкарпеткою... глянула на ногу і каже "та ніби людська", питаю про що вона, а вона мені мовляв піп у церкві казали, що бандерівці собі ніжки відрізають і козячі копитця вживляють... от-таке от... Вам буде важко знайти порозуміння з західняком, бо Ви його не шукаєте, Ви шукаєте зайвих підтверджень своїй теорії про загальну бандерівську одержимість, навіженість і агресивність, бажання перевішати на гіляках все російськомовне насенлення України і т.д. І ви готові будь-який розумний, обгрунтований толерантний аргумент сприймати власне як доказ цієї своєї ідеї-фікс. У Вас є один закит - утискають Вашу мову, депутат привселюдно сказав москаль і жид, значить всі тут фашисти. Вам самому не смішно з себе?




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 11-7-2006 у 10:59


А стосовно автоматів...
Якби мені попався Кушнарьов, я б його голими руками придушила - і ніяких автоматів не шукала. І жоден м'яз би у мене не здригнувся.
З такими, як Кушнарьов, я не хочу порозуміння. Я не хочу такого "об'єднання країни", бо мені в такій країні нема з ким об'єднуватися.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2006 у 13:06


Але де ж стільки ненависті береться? :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 11-7-2006 у 14:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Але де ж стільки ненависті береться? :rolleyes:


В кого і до кого? До Кушнарьова? Хворих не ненавидять - їх лікують :saint:




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2006 у 15:11


Вони - не хворі. Вони просто таких вдають. Клоуни вони всі. :rolleyes:
Сьогоднішня шарпанина у ВР - шо, не вар'ятство?
А сесія облради? Промови якихось хлопунів з використанням гострої, експресивної, вуличної лексики. Матолки зацофані... :baddevil:




О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш?(с) \"Юродивий\" Т. Шевченко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2006 у 15:24


Балаган з шумовою завісою триває. :lol:



О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш?(с) \"Юродивий\" Т. Шевченко
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2006 у 15:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Вони - не хворі. Вони просто таких вдають. Клоуни вони всі. :rolleyes:
Сьогоднішня шарпанина у ВР - шо, не вар'ятство?
А сесія львівської облради? Промови якихось хлопунів з використанням гострої, експресивної, вуличної мови. Матолки зацофані... :baddevil:


Таку саму шарпанину показували ще тиждень чи два назад януковичі і комуняки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2006 у 15:33


Я беру загалом.
Нас на соціології як учили: думати глобально, а діяти локально. :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 11-7-2006 у 16:30


Щкодую тілько шо в ВР не потрапив Кличко... Шарпанина мала б тоді доволі цікавий вигляд... :)



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав
Дійсний член
***



Повідомлень: 166
Зареєстрований: 16-5-2004
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: renfrogne

[*] написано 12-7-2006 у 00:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Михайло Iгоревич
Здравствуйте...
...
Пару слов про себе. 28 років. Программіст. Харків'янин у п'ятому поколінні . Обізнаний на історії Харкова.

Чи нема у пана бажання поспілкуватися з харківським українським націоналістом - корінним харків'янином і переконаним бандерівцем? :)




Іду на ви!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 12-7-2006 у 10:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Михайло Iгоревич
так мабуть зробимо як Індія - поглянте який у неї економічне зростання? ;)

Знущаєтесь? Для початку варто там побувати щоб говорити про якийсь прогрес. І подивіться який там рівень життя.

Що ж до української мови в Харкові, то 2 роки тому був у Харкові. Весь час спілкувався української. На російській говорив, якщо попросили перейти. Ніякого хамство незамічав. Чого не скажеш про Крим. В Євпаторії в одному магазаині, мені, м'яко кажучи, нахамили. Причому хамить старше старші люди (~50 років і більше, які тільки говорять про культуру інших).
Так на всяк випадок нагадаю, що я екс львівянин.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
spark
Дійсний член
***



Повідомлень: 202
Зареєстрований: 25-8-2004
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2006 у 12:22


А можна від політики повернутися до запитань? В мене до знавця харківської історії є декілька.

1. В якому місті працював театр "Березіль"?
2. Хто такі Лесь Курбас і Микола Куліш?
3. Чи не здається йому, що його позиція щодо мови нагадує тьотю Мотю з Курська з "Мини Мазайла" М. Куліша?

Якщо шановний знавець харківської історії "Мину Мазайла" досі не читав, хоча її написав і його земляк, щиро раджу спершу прочитати, а потім вже повертатися до мовних дисксій. Бо дуже вже його вислови нагадають оте "Лучше быть изнасилованной, чем быть украинизированной".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 12-7-2006 у 12:53


До речі, "Мину Мазайла" можна прочитати тут:
http://library.org.ua/classic/kulish1.html
(одна з найулюбленіших моїх п'єс!)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 12-7-2006 у 13:43


Гадаю неварто читати "Мазайла", бо й куліша звинуватять в утисканні російськомовного населення....:baddevil:



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Михайло Iгоревич
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 5-7-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2006 у 17:13


нажаль конструктивної дискуссії не вийшло. чому? я писав у своєму пості від 6-7-2006 в 03:29 PM що мій прадід був страченій комуняками, та уся сім'я дуже постраждала. Але Василь Яворський пише что в мене серпасто молоткасті окуляри. Я ніде не писав що красна армій святі, але мене це тут преписують... Він також говорить що євреї нікли не моють ніг на Україні: "УПА дійсно боролося з усякою нечистю, котра своїми немитими ногами топтала цю землю, в тому числі з москалями, жидами"... Звісно євреї дуже істоптали... Мені смішно з себе, що я спробував говорити з такими людьми. Продовжуйте звинувачувати в усіх особистих негараздах жидів - то що помаранчі домовитись у Раді за три місяці не спромоглися... це також жиди ти москалі винуваті...

Мені смішно що я спробував щось пояснити людям, які б получали задоволення вбіваючи іншіх, пані tysovska... Кушнарьов мені теж не подобається, але вбивати? У Харкові набагато менше таких злобних людей, тому харківський форум мені більш подобається.

Поспілкуюся з усіма, але вже не тут. Якщо є питання - icq 110200076 Цим форумом, я нажаль, розчарован.

2spark я мог би сбрехати, але не буду зазирати у Яндекс, відповім що знаю. Березіль зараз працює у Харкові, Лесь Курбас наскількі мені здається це актор та режиссер, який у ньому працював(у ньому - не знаю точно. Зараз у цієї будівлі і театр Шевченка і Березіль, меморіальна дошка Курбаса со стороні театра Шевченка :) ), Куліша усі читали у школі, ту ж Мину Мазайло, але пом'ятаю погано - це було дуже давно, зараз я працюю на трьох работах не маю часу читати книжки, нажаль. Коли час був - читав іноземних классиків та полюбляв фантастику. Не знаю, може у вас усі знають історію кожного театра - у нас не всі ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-7-2006 у 18:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Михайло Iгоревич
Жду запитань...
Взагалі мені дуже б хотілося помиритися та навести "мостки порозуміння" між ВУ та ЗУ...
нажаль конструктивної дискуссії не вийшло...
Мені смішно з себе, що я спробував говорити з такими людьми...
Мені смішно що я спробував щось пояснити людям, які б получали задоволення вбіваючи іншіх...


Мені єдине цікаво: хтось на ФоРуМі, встромляючи ся в дискусію, сумнівався, що все закінчиться от таким от підсумковим повідомленням? Чи багато тут у нас настільки наївних людей? (аматорське соціологічне опитування :D)
Це – загальне враження. Якщо людина просить запитувати, а на всі запитання чи репліки готує не відповіді, а одповіді, ви від неї чекаєте чогось іншого?
Власне, чому і не дискутував – а який сенс?

ЗІ. (якщо раптом Михайло Ігоревич, перебігаючи з третьої роботи на цікавий харківський форум, перечепиться об-здєсь)
Цитата:
зараз я працюю на трьох работах не маю часу читати книжки, нажаль

Про 3 роботи – це вже зайве. За ті 6 днів, які п. Михайло, тут знаходився, ми мали щастя отримати від нього 22 переважно розлогих месіджа, із яких, зокрема, видно, що всі відповіді йому (загальною кількістю під півста) він уважно прочитав. І 3 роботи не завадили. До того ж, гадаю, Форум Рідміста – не єдине місце, де він постячить. При бажанні замість цього за цей час цілком можна було здолати пару романів середнього обсягу. Треба було просто і чесно сказати: «Терпіти не можу читати книжок. Тим паче українською мовою (фу, яка гидота!)»

ЗІІ.
Цитата:
Куліша усі читали у школі, ту ж Мину Мазайло, але пом'ятаю погано - це було дуже давно

Так не так уже й давно - років 11...
Мені-от якось не довелось – у школі. Але окрім тексту п’єси пригадується ще пара постановок (як на диво – харківських театрів :o) із шикарним обіграшем Кулішевих гітів про «українізацію» (я навіть тут, здається, колись цитував: «Українізуйте!»).
Одна порада: не хочете читати – не читайте, не хочете пам’ятати – не пам’ятайте. За одним винятком: аби не ганьбитись, запам’ятайте хоча би, що Мина Мазайло – це Вам не вона!

ЗІІ-І-І-І-І. Наостанок ще раз перечитав Марію Кривенко. Так і не второпав, де і кого вона там ображає. Хіба Хвильовому варто нарікати, що на його могилі готдогами годують.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-7-2006 у 21:20


Цитата:
Мені єдине цікаво: хтось на ФоРуМі, встромляючи ся в дискусію, сумнівався, що все закінчиться от таким от підсумковим повідомленням?

Не сумнівався, але все ж писав, думав "а раптом". Нажаль...

Цитата:
ЗІІ-І-І-І-І. Наостанок ще раз перечитав Марію Кривенко. Так і не второпав, де і кого вона там ображає.

Мабуть йдеться про цей абзац:
"Страшне враження викликає цей парк наприкінці Пушкінської у Харкові. У глибині – невеличка церква. Російська православна, що у мене, галичанки, викликає почуття, дуже наближене до огиди, асоціації із темнотою. Темна пристрасть у вірі – язичництво, не просвітлене світлом гуманізму, фанатизм, що яскраво дав про себе знати під час візиту Папи."

Прочитавши реакцію на це, я остаточно зрозумів, що пан Ігоревич не змінить свої погляди.
Він їх і не хотів змінювати. Мотиви створення гілки не зовсім зрозумілі.

Цитата:
Мені смішно що я спробував щось пояснити людям, які б получали задоволення вбіваючи іншіх, пані tysovska... Кушнарьов мені теж не подобається, але вбивати? У Харкові набагато менше таких злобних людей, тому харківський форум мені більш подобається.

Серйозно завернув! :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав
Дійсний член
***



Повідомлень: 166
Зареєстрований: 16-5-2004
Місто: Харків
Нема на форумі

Настрій: renfrogne

[*] написано 13-7-2006 у 00:33


Гм... і людей у Харкові злобних набагато більше, і вбивати вони почали б швидше - точно знаю, як корінний харків'янин. Думав з людиною в реалі поговорити, бо ж форумна розмова не дає змоги сказати все і вчасно... Але ж отаке: "ось вам номер аськи, ловіть мене, кому я потрібен" - повністю відбиває бажання спілкуватися - рушай собі далі, Невловимий Джо.



Іду на ви!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 13-7-2006 у 08:50


Як видно я таки був правий, людина просто не шукає порозуміння, а шукає підтвердження своїй ідеї-фікс щодо "злобних галичан" і "кровожерливих бандєровцев"... Що можна ще додати... Нажаль на сході це мало не масове явище... Будемо сподіватися, що колись то переростеться...



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 13-7-2006 у 15:38


В мене не було бажання дискутувати в цій гілці, хоч читав з величезною цікавістю. З початку було видно, що гілка була створена наподобі палки собаці - кинув і всі погналися (задавати питання:D). Мотиви створення щось дійсно незрозумілі. Підозрюю, що зачинщик гілки зараз весело дискутує на харківському форумі і хвалиться перемогами в дискусії на Рідмісті. Особисто мене ні до яких особливих висновків дискусія не наштовхнула - чергове мусолення теми і констатування факту що людину, яка не бажає нікого розуміти, не переконаєш ні в чому.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-7-2006 у 14:19


А у мене підозра, шо цей чоловік ізаналі не з Харкова



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4633
Реклама: