Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Екстрім-туризм
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-1-2003 у 12:31
Екстрім-туризм


У грудні 2001 я з другом ходив на Парашку з палаткою. Недойшли буквально 500 метрів. На хребті висота сніжного покриву була понад метер, місцями ще більше. Цього року в лютому збираємось на ще одну спробу. Думаю цього року з врахуванням минулорічних помилок дойти всетаки вдасьться.
Якщо в когось є якийсь досвід радий буду почути.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


thumbup.gif написано 18-1-2003 у 22:17


Я, нажаль досвідом поділитись не можу :(
але я захоплююсь такими мужніми екстрім-туристами.
Кецо, а нащо Вам палатка? Невже підняття на Парашку не можна зробити за один день. Чи Ви хочете отримати екстрім-враження за повною програмою - тобто переночувати у палатці на самій вершині ? :o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Коля
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 23-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 19-1-2003 у 11:12


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Кецо, а нащо Вам палатка? Невже підняття на Парашку не можна зробити за один день.


З таким снігом Парашку за один день зробити важко, принаймні щоби ще встигнути назад на поїзд. Та й узагалі, краще взяти на всякий випадок ту палатку, щоб не ночувати під ялинами, так як ті двоє під Петросом...
Ми теж плануємо якось взимку сходити на Парашку, а поки-що збираємось на Боржаву, там хоч є де переночувати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Коля
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 14-10-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-1-2003 у 11:12


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Кецо, а нащо Вам палатка? Невже підняття на Парашку не можна зробити за один день.


З таким снігом Парашку за один день зробити важко, принаймні щоби ще встигнути назад на поїзд. Та й узагалі, краще взяти на всякий випадок ту палатку, щоб не ночувати під ялинами, так як ті двоє під Петросом...
Ми теж плануємо якось взимку сходити на Парашку, а поки-що збираємось на Боржаву, там хоч є де переночувати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 20-1-2003 у 21:59


Цитата:

щоб не ночувати під ялинами, так як ті двоє під Петросом...


Я чув, що одного з цих "горе-туристів" знайшли з відмороженими ногами. А як справи у другого?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Коля
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 23-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 20-1-2003 у 22:11


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук

Я чув, що одного з цих "горе-туристів" знайшли з відмороженими ногами. А як справи у другого?

Ссилка №1

Ссилка №2

То з ВЗ статті, якщо ще не читали.... А про другого ніц не знаю, теж цікаво.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Коля
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 14-10-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2003 у 22:11


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук

Я чув, що одного з цих "горе-туристів" знайшли з відмороженими ногами. А як справи у другого?

Ссилка №1

Ссилка №2

То з ВЗ статті, якщо ще не читали.... А про другого ніц не знаю, теж цікаво.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2003 у 12:04


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Кецо, а нащо Вам палатка? Невже підняття на Парашку не можна зробити за один день. Чи Ви хочете отримати екстрім-враження за повною програмою - тобто переночувати у палатці на самій вершині ? :o


Ну на Парашку за один день зимою піднятися досить важко хочаб через те що світловий день досить короткий. Крім того минулого року висота сніговогу покриву на хребті був понад метер. Йти по такому снігу досить важко. Крім того без палатки просто нецікаво (тай небезпечно). Враженння від минулорічної подорожі просто супер. Особливо пригадується як я проснувся витягнув чоботи з спальника, а вони замерзли. Замерзли в спальнику. Щоб їх взути я їх полив бензином і підпалив. Після кількох таких операцій чобіт трохи нагрівся і головне розмерз. Хліб так замерз, що ми його незмогли навіть врізати. Кашу ми варили на снігу. Тобто спочатку топили сніг (води не було) пізніше кидали кашу, як вода википіла знову додавали трохи снігу. Писати можна дуже багато.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Коля
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 23-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 23-1-2003 у 23:47


Цитата:
Особливо пригадується як я проснувся витягнув чоботи з спальника, а вони замерзли. Замерзли в спальнику. Кашу ми варили на снігу. Тобто спочатку топили сніг (води не було) пізніше кидали кашу, як вода википіла знову додавали трохи снігу.

Скільки ж там морозу було? Чоботи замерзли мабуть від того, що ноги хоч якусь, але вологість та тепло виділяли. От на морозі вони і замерзли. Але чому в спальнику, шо ж то за спальник, шо там мінусова температура і чоботи мерзнуть? А так в загальному, зимові подорожі - це супер!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Коля
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 14-10-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2003 у 23:47


Цитата:
Особливо пригадується як я проснувся витягнув чоботи з спальника, а вони замерзли. Замерзли в спальнику. Кашу ми варили на снігу. Тобто спочатку топили сніг (води не було) пізніше кидали кашу, як вода википіла знову додавали трохи снігу.

Скільки ж там морозу було? Чоботи замерзли мабуть від того, що ноги хоч якусь, але вологість та тепло виділяли. От на морозі вони і замерзли. Але чому в спальнику, шо ж то за спальник, шо там мінусова температура і чоботи мерзнуть? А так в загальному, зимові подорожі - це супер!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2003 у 12:21


Спав я звичайно босий. Чоботи були трохи мокрі хоча я їх трохи сушив. А сама суть в тому, що я їх спеціально кинув до себе в спальник щоб вони не замерзли, бо температура була -21 градус.
Спальнік в мене був супер - натовський. А замерзли вони тому, що ніяка сила не заставла б мене роздітися і спати у футболці в 20 градусний мороз. я відповідно надів все що мав і такий ліг в спальник. А він то тепло не виробляє а зберігає, відповідно мій одяг не дав можливості нагріти спальник моїм теплом. Тому вони і замерзли.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 465
Реклама: