Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Електрика дорожчає, процедура оплати складнішає
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

sad.gif написано 20-7-2006 у 13:15
Електрика дорожчає, процедура оплати складнішає


Цитата:
Національна комісія регулювання електроенергетики в четвер ухвалила рішення про підвищення з 1 вересня тарифів на електроенергію для населення і населених пунктів на 25%.


Голова комісії Валерій Кальченко підкреслив, що нові тарифи будуть складати 60% від економічно обґрунтованих.

"Комісія виважено йде на ухвалення цієї постанови. Це другий етап підвищення після першого, початого з 1 травня 2006 року. Ми плануємо і далі, раз на півроку, підвищувати тарифи на 25 %, щоб 1-го квітня 2008 року привести їх до економічно обґрунтованого рівня", - відзначив Кальченко.


http://pravda.com.ua/news/2006/7/20/44815.htm




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-7-2006 у 20:16


Вже як ціну піднімають, то нехай би хоча сервіс забезпечили. А то в нас (не знаю як в інших містах) з цього місяця платежі не по рахунках, а безпосередньо в філії Ощадбанку.
Я ще сам не розібрався, але черги красномовно свідчать, що процедура ускладнилася.
Поваги до клієнта - ноль. Так виглядає, що працюючій людини нормально сплачувати за послуги неможливо.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-7-2006 у 04:18


А я дотепер платив по книжці. То мені тепер як платити?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 21-7-2006 у 09:05


Ідея сплачувати без квітанцій (книжок) може і добра... Але... В нас в країні завжди є але... Технологічно воно виглядає так: касир зв"язується з базою енергетиків шукає за адресою чи номером угоди і розраховує клієнта, от тільки не всюди в касах стоїть техніка яка нормально працює, плюс канал звязку не завжди достатньо широкий... Цього місяця я вперше за кілька років не сплатив за електроенергію, бо просто не мав при собі старої квітанції... Перемудрували енергетики з сервісом...



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 21-7-2006 у 09:12


А я сплатив, бо приходжу в ОБ десь о 8:30 - черг ще нема. Назвав прізвище і адресу - оператор надрукував квитанцію і дав на підпис, все ...



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2006 у 10:15


Дивно, що наші комунальники не приймають авансових платежів. Я би із задоволенням заплатив за кілька місяців вперед, ніж щомісяця сушити собі голову стоянням в черзі. А то буває, що вже до сторонніх людей звертаєшся з проханням, щоби оплатили.

PS Сьогодні в моїй філії ОБ в 8-30 черга стояла аж на вулицю. Видно, Сергію більше щастить з районом




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 21-7-2006 у 10:22


Я біля єкс-Галицького базару сплачую, там де кінь жалізний



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2006 у 10:28


Хе! То тобі не спальник.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2006 у 11:06


я зазвичай плачу раз в 2-3 місяці. Мене трафляє чекати. Якби вони ще й квитанції нормально приносили, а то буває таке, що принесуть числа 18 і потім думай собі як то оплатити до 20-го. Якби можна авансом було внести, то було б супер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 21-7-2006 у 11:18


От доречі, вихід з положення - платити за послуги по безготівці, що я успішно практикую при оплаті тому, з ким можна домовитись:

- оплата в ЖЕК (Мегабанк)
- кабельне (Телебойман)
- телефон (Фарлеп)

Всі інші "комунальники" круто морозяться, але й ті три позиції сильно спрощують мені життя :)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2006 у 11:29


Щодо єдиних розрахунків колись давненько була така тема
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2749 - Єдиний розрахунковий центр за комунальні послуги
але думаю, вона вже застаріла




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 21-7-2006 у 11:36


Та ідея гальмується з причини небажання випускати готівку з власного обігу ... ОБ дуже круто тим користується, тому й підчепив собі електрику - тільки ОБ має базу платежів :mad:



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-7-2006 у 15:08


в мене теж проблем нема, оплачую як в жеку так і в ощадкасі. Працюю біля одщадкаси, подивився - людей нема пішов сказав фамілію і все... А іноді бачу що черги створюються завдяки пенсіонерам. Люди дуже вибагливі, або не чують або просто поинають демогогію розводити а чого так дорого а за що....причім тут касирша??? осьпройде таких з десяток касирші стають злими . Раз було - 3 пенсіонерки обслуговувалися 15 хвилин!!!! потім 6 людей за 10 хвилин. Треба для пенсіонерів робити окрема вікно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 21-7-2006 у 15:13


Між іншим, є всі підстави не сплачувати. У кожного з нас угода з енергетиками, а не з ощадкасою чи ще з кимось. Оплата згідно з виставленими рахунками.
Виникає питання, а чому власне я маю кудись йти, стояти у черзі тощо. Варіант з ощадкасою мав би бути резервним: особа, не чекаючи поки надійде квітанція, йде, взнає суму та сплачує.
Постане, наприклад, питання про відключення. А з яких підстав?Рахунків мені не виставляли.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-8-2006 у 15:57


А чого тільки ощадбанк? У відділеннях зв"язку укрпошти теж чудово приймають оплату...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4660
Реклама: