Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Що таке Ebay?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10454
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-8-2006 у 03:29
Що таке Ebay?


Ebay – це всесвітній інтернет-ринок, адреса якого, мабуть усім відома: http://www.ebay.com. Тут можна придбати чи продати все, від цвяха до комп’ютера, від цноти до бойового літака (були і такі лоти).
За час існування, в межах аукціону виділилися спеціалізовані ринки, такі як eBay Express , eBay Motors (машини, човни, двигуни і т.д.), Live Auctions (антикваріат).
Реєстрація учасника

Першим кроком для участі в цьому інтернет-ринку, цілком логічно, є реєстрація. В межах реєстрації потрібно вказати свою адресу, електронну адресу, вибрати нік-нейм. Також, що дуже важливо потрібно мати кредитну або дебетову картку, без неї ви не зможете щось купити чи продати.
Пошук товару

Для пошуку товару не потрібно бути зареєстрованим користувачем, це може робити будь-хто.
Пошук проводиться дуже просто, для цього в поле пошуку слід ввести ключові слова, наприклад будемо шукати стільниковий телефон “sony ericsson z520”.
Як правило, в результат пошуку потрапляє нерелевантна інформація, в нашому випадку це різноманітні аксесуари, які наразі нас не цікавлять. Щоб звузити результат пошуку, можна скористатися підказками аукціону, який пропонує нам вибрати категорію пошуку з списку, який формується на основі наших ключових слів. Нам пропонують 3 підкатегорії, які стосуються категорії Стільникові телефони (Cell Phones) – Аксесуари (Accessories, Parts), Телефони (Phones Only), Великі лоти (Wholesale & Large Lots). Очевидно, якщо нас цікавлять телефони, то ми виберемо категорію Phones Only.
Результат пошуку можна покращити, вскориставшись підказкою “подібні запити2 (Related Searches: sony ericsson z520 phone, sony ericsson z520a, sony ericsson z520 cell phone, sony ericsson).
Результати пошуку також можна звузити за іншими параметрами:

* місцезнаходження продавця (варіанти: США, Північна Америка, весь світ.);
* радіус (відстань продавця від вашого дому, яку можна регулювати від 10 до 2000 миль);
* товари, які оплачуюються за допомогою PayPal;
* товари, які можна купити миттєво(Buy It Now);
* товари з швидкою доставкою (Get It Fast);

Також можна переглянути лоти, що вже закінчилися на такі ж товари. Зручна функція, як для продавців так і для покупців для того щоб оцінити стан ринку.
Типи лотів

Інтернет-ринок передбачає один з трьох типів лотів:

1. Аукціон

Аукціон – торги, коли товар отримує той, хто запропонує більшу суму за товар. Кожен товар виставляється на продаж на певний термін, і як правило, суперечка за товар відбувається на останніх хвилинах та секундах лоту. Немає сенсу робити ставку задовго до закінчення лоту.
Ціна лоту може починаться з будь-якої суми, її виставляє продавець.
Максимальна ставка
Ціна за товар збільшується з певним кроком, проте є можливість одразу зробити ставку (bid) поставивши максимальну ціну (maximum bid), яку ви погоджуєтеся заплатити. Але це ще не значить, що ви заплатите саме стільки, цілком можливо, що ви придбаєте товар дешевше. У випадку такої ставки, ціна, яку ви заплатите за товар — мінімальна сума, яка перевищує пропозицію конкурентів.
Часом виникають ситуації, коли ви робите ставку, а система миттєво повідомляє вам, що хтось вже зробив більшу ставку. Це є ознакою того, що хтось до вас вже встановив свою максимальну ставку, і система автоматично збільшує поточну ставку.
Мінімальна ціна
Продавець має право поставити мінімальну ціну (Reserve), за яку він продасть товар. Переможець аукціону не отримує товар, якщо його ставка менша за мінімальну ціну.
Природньо виникає запитання: “Чи не легше встановити початкову ціну таким чином, щоб вона відповідала мінімально очікуваній?” Точної відповіді не знаю, але припускаю, що це з області психології. Лот, який починається з ціни 0.99 $ виглядає привабливіше і на нього звернуть увагу більше покупців. Мінімальну ціну (Reserve) не видно, тому покупець постійно буде сподіватися, що от-от ще 1 долар і мінімальну відмітку буде подолано.
У випадках аукціону успішне придбання товару залежить також від:
* везіння - часто при ідентичних лотах один лот користується популярністю, інший ні, це також може залежати від часу закінчення лоту;
* стабільності роботи вашого комп’ютера - у самий відповідальний момент зависає бровзер і все...;
* надійності з’єднання з Інтернетом – якщо це dial-up, перевантаження сторінки займе забагато часу і виявиться, що вас випередили всього на долар.
* інших конкурентів – інколи азарт аукціону затягує настільки, що деякі користувачі, переважно новачки, піднімають ціну настільки, що вона стає вищою за Buy It Now.
2. Buy It Now (Best Offer)

Якщо вам не потрібен адреналін (він справді присутній на аукціонах), ви не маєте часу слідкувати за лотами, а на додачу ще й маєте багато грошей, то спокійно можете купити товар миттєво – Buy It Now. Також купувати Buy It Now варто, якщо товар рідкісний.
Очевидно, товар придбаний Buy It Now буде дорожчим за аукціон, але не завжди суттєво.
У деяких випадках Buy It Now може бути вигіднішим за аукціон. Часто на лот Buy It Now виставляється більш ніж одна одиниця товару. У такому випадку ви можете придбати не одну одиницю товару і зекономити на доставці: усі товари будуть доставлені йому одним пакунком (combined shipping) - це вийде дешевше ніж купувати окремо. Combined shipping може бути застосований і при купівлі різних товарів, на різних лотах, але про це треба домовлятися з продавцем
Інколи, виставляючи лот з можливістю миттєвої купівлі, продавці дають можливість покупцям запропонувати свою ціну (Best Offer) за товар. У випадку згоди продавця, покупець зобов’язаний купити товар.
3. Комбінований

Комбінований спосіб продажу, це коли товар можна купити миттєво або поторгуватися. Якщо брати учась в аукціоні, тоді не можна бути застрахованим від того, що хтось зайде і купить цей товар Buy It Now, а ви залишитеся ні з чим.

Оплата

Оплату товару можна здійснювати різноманітними способами (Paypal, Кредитка, Money Order, чек). Усі види в оплати досить безпечні. Найпоширенішим і, як на мене, найбезпечнішим способом оплати є оплата за допомогою сервісу PayPal PayPal. Усі транзакції здійснені через PayPal є захищеними. У випадку недобросовісності продавця, PayPal проводить розслідування і намагається вирішити проблему, яка виникла.
Ознакою солідності продавця є розрахунок з клієнтами за допомгою PayPal, а продавці, які продають товар не через PayPal, особливої довіри не викликають, купувати в них ніхто не поспішає.
Рейтинги учасників

Кожен учасник інтернет-ринку Ebay має свій рейтинг. Рейтинг формується дуже просто - на основі проведених транзакцій: враховується їх кількість та відгуки партнера по операці. Після оплати товару і його отримання покупцем, кожна з сторін робить відгук(feedback) про свого партнера по операції (продавець може зробити це раніше, як тільки отримає гроші від покупця).
Відгук може бути трьох типів – позитивний, нейтральний та негативний.
При виборі продавця слід керуватися кількістю його транзакцій та рейтингом.
Продавці, які мають великі об’єми продаж і більш ніж 98 відсотків позитивних відгуків, отримують звання Power Seller, що безперечно є ознакою солідності, викликає довіру покупців, і як наслідок, збільшує кількість клієнтів.
При виборі продавця слід бути дуже уважним, при малій кількості проданого товару, 100% позитивні відгуки, ще нічого не означають!
Але якщо рейтинг продавця нижчий, це також ще не є ознакою його нечесності. Ebay надає статистику користувача за останній місяць, пів-року та рік. Тому варто переглянути відгуки покупців про нього, оскільки часом причиною негативних відгуків є саме покупці. Неуважне прочитання опису товару (новий, майже новий) та умов доставки (деякі продавці виставляють дуже високу вартість), призводить до негативних відгуків.
Якість товару

Оскільки, як вже було сказано, на інтернет-ринку продають майже все, то, відповідно, і якість буває різноманітна.
Як правило, опис стану та якості товару зводится до наступних:

1. Brand New та New, NIB (New In Box);
2. Reconditioned;
3. Refurbished;
4. Like new, Mint, Used.

Перша категорія – новий товар. Можливі уточнення, наприклад, новий, але без коробки, новий, але коробка розпакована і т.д.
Наступні категорії загалом відносяться до однієї – вживані речі, але існують нюанси:

* Recondiotioned — товари, які з тієї чи іншої причини були повернуті виробникові, були оглянуті, відтестовані, замінені деякі частини, якщо це було необхідним. Потім ці речі були знову запаковані в оригінальну упаковку, всі аксесуари, як правило, нові. Фактично, це ремонтовані товари. На них поширюється гарантія, на короткий термін (як правило 90 днів).
* Refurbished— товари, які з тієї чи іншої причини були повернуті продавцеві, мали косметичні ушкодження (подряпини), отримали ушкодження при транспортуванні, демонстраційні одиниці, чи навіть нові, але морально застарілі моделі. У випадках подряпин, виробник може замінити корпус товару, але він все одно потрапляє в категорію Refurbished.
* Like new, Mint, Used – такий товар, як правило можна купити “з рук”, тобто просто товар, який був у вжитку. Like new означає, що на вигляд як новий, без подряпин. Mint та Used – означає, що сліди користування помітні.

Загалом, американці чесні люди (їх більшість на ринку), тому товари якими користувалися, можна купувати досить сміливо, якщо наведений опис вас задовільняє. Якщо вказано, що товар справний і продається через те, що ним не користуються, то в 99 випадках зі 100 так воно і буде.
Страхування і доставка

Доставка. При виборі товару і оптимальної ціни завжди слід звертати увагу на вартість доставки і страхівки. Інколи продавці намагаються отримати більший прибуток за товар, встановлюючи ціну доставки неадекватно високою. Це, звичайно, не дуже порядно, але це їх право і покупцю просто треба бути уважним, щоб не купити товар, вартість доставки якого робить вашу покупку абсолютно невигідною(така поведінка продавців, інколи призводить до негативних відгуків від покупців, хоча вони є необгрунтованими).
Також варто звернути увагу на поштову службу, яку пропонує продавець. Тут вже більше залежить від країни покупця. Суб’єктивно (для США), UPS є кращою ніж USPS. Стосовно України, не знаю. Можливо той же UPS або FedEx.
Страхування. Вартість страхування може бути включена у вартість доставки, може бути на вибір покупця (optional), а може бути взагалі відсутня. Як правило, вартість страхівки не є високою. Якщо “на вибір” (optional) і товар цінний, не варто економити 2-5 доларів. У випадку, якщо посилка загубиться (тьху-тьху), втрата буде вагомішою.
Інформація про лоти у форматі RSS

Останнім часом Ebay запровадив можливість отримувати інформацію про лоти за допомогою сервісу RSS. Тобто сформувавши на аукціоні запит на товар, який вас цікавить, можна скопіювати лінк на RSS-канал, який знаходиться внизу на сторінці з результатами пошуку у ваш RSS-агрегатор і постійно слідкувати за новими лотам на ринку.
Великим недоліком цього сервісу є те, що користувач не бачить ціни доставки та страхівки, тобто не бачить остаточної ціни за товар.

Вдалих покупок!

http://it.ridne.net/ebay-review
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2723
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-8-2006 у 07:27


Щоб придбати товар на Україні можна скористатися спеціальними фірмами. Адже на скільки мені відомо на пряму можна купити мало товарів, більшість товарів продається в межах США. Є також такі аукціони і німецькі і британські.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2006 у 14:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Щоб придбати товар на Україні можна скористатися спеціальними фірмами. Адже на скільки мені відомо на пряму можна купити мало товарів, більшість товарів продається в межах США. Є також такі аукціони і німецькі і британські.


Колись думав купити через таку фірму КПК. Вони пропонували доставку з США або Німеччини в Київ. Захотіли ~50 євро, що зробило ціну більшою за новий в магазині...
Тобто не всі речі вигідно так купувати, бо в деяких випадках доставка коштуватиме надто дорого.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олеся Козак
Дописувач
**Повідомлень: 37
Зареєстрований: 21-12-2005
Місто: Лондон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-8-2006 у 16:48


Так цікаво було прочитати про старий-добрий Ebay рідною мовою! Дякую, Юрко! Хочу додати, аби не все так гарно виглядало;), що бувають випадки, коли продавці "кидають" покупців на чималі суми (тобто покупець виграв товар (переважно щось досить дороге), перерахував гроші на PayPal, але товару не отримав... Ніхто від цього не застрахований. Основне - треба дивитися на кількість і "якість" відгуків у продавця - чим більше позитивних фідбеків, тим краще. Хоча це ніяк не означає, що продавець з малою кількістю відгуків вас "кине". Зате може бути так, що продає-продає собі людина комп"ютери, має 500 позитивних фідбеків - і нарешті вирішила собі "заробити" кілька десятків тисяч і поїхати жити десь там в Іспанію... Отаке буває. З нами, правда, такого не траплялося, але знайомий купив відео-камеру і - ні камери, ні грошей, ні страховки...- ніби-то і має той PayPal страховку, але вибити з них гроші практично неможливо...:( А з України я б не наважилася купити щось на Ebay - страшнувато, може хіба на польському... Та й більшість ібеєрів позначають обмеження доставки (наприклад "UK only" - якщо британський), з міжнародними посилками не дуже хочуть зв"язуватися. А якщо ви таки наважилися щось купити - спершу контактніть продавця - запитайте чи можлива доставка туда-то і скільки це буде коштувати (разом із special delivery) і - вдалих вам покупок!
P.S. Щоб підтримати покупців у яких ще не відпало бажання познайомитися ближче з Ebay;) хочу додати, що купити тут можна абсолютно все за бажанням, і головне - ну ду-у-уже дешево! Цілком реально виграти, наприклад, нову модель кросівок "Adidas" за 5 фунтів (50 грн. - на наші гроші), які в той самий час продаються в магазині за 50 фунтів. Вже не кажу про всякий-там одяг, а особливо дитячий - якщо перевести на наші гроші, то приблизно за 100-150 грн.(ні, нулі я не пропустила;)) дитину можна повністю oдіти і взути, та ще й в одяг і взуття відомих фірм! (про те, що взуття відомих фірм - не таке вже й зручне - окрема тема, але все ж таки...:D)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10454
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-8-2006 у 18:44


Цитата:
бувають випадки, коли продавці "кидають" покупців на чималі суми

Звісно бувають, але, як правило, PayPal залагоджує всі "кидки" на користь покупця. Якщо продавець не може представити "tracking number" на вислану пачку, то його шанси довести те, що він справді вислав товар, малі.
А мене були проблеми, коли товар втрачався при пересилці (чи можливо крали вже після доставки?(посилку залишили в загальному коридорі))
Відносно міжнародної висилки - справді треба читати умови, і за необхідності питатися про міжнародну пересилку.

Цитата:
Хоча це ніяк не означає, що продавець з малою кількістю відгуків вас "кине"

Звичайно, що це нічого не означає, оскільки всі починають з нуля. Однак, якщо в людини менше 20 фідбеків, я не куплю в нього нічого. Інші хай вирішують самі. ;)
Цитата:
А з України я б не наважилася купити щось на Ebay
- я також :)

Цитата:
нарешті вирішила собі "заробити" кілька десятків тисяч і поїхати жити десь там в Іспанію

Навіть не уявляю, що може стільки коштувати? Якщо це машина чи якась Сесна :), то потрібно їхати до продавця, кидок малореальний. Що ще може коштувати такі гроші? Діаманти хіба. Мене вони мало цікавлять. :lol:
Цитата:
Щоб підтримати покупців у яких ще не відпало бажання познайомитися ближче з Ebay;) хочу додати, що купити тут можна абсолютно все за бажанням, і головне - ну ду-у-уже дешево!

Правда. Тут все можна купити значно дешевше. На електроніку ціни нижчі на третину або й на половину.
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 10-8-2006 у 19:18


Думаю нікому не відкрию секрет, якщо скажу що аккаунти на ebay купуються-продаються так само як і номери ICQ :) Чим більше відгуків тим дорожче коштує такий аккаунт. Тому ризик все одно залишається.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 10-8-2006 у 19:20


Цитата:
Цитата:
нарешті вирішила собі "заробити" кілька десятків тисяч і поїхати жити десь там в Іспанію

Навіть не уявляю, що може стільки коштувати? Якщо це машина чи якась Сесна :), то потрібно їхати до продавця, кидок малореальний. Що ще може коштувати такі гроші? Діаманти хіба. Мене вони мало цікавлять. :lol:

Наприклад якась партія хороших ноутбуків. Та багато що може коштувати такі гроші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 10-8-2006 у 19:23


Особисто я купував на ebay зі спортивного інтересу 2 роки назад декілька магнітол. Одна з них ще до сьогодні їздить в мене в машині :)
Одного разу користувався послугами фірми westernbid.com, а іншого разу домовився з німцем (за допомогою translate.ru) щоб напряму по пошті прислав.
Оплачував в нымецький банк через такий собі russervice.de (шкода вроді вже закрилися)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 10-8-2006 у 19:25


Популярний форум з купою цікавої інформації по ebay:
http://www.ebay-forum.ru/phpBB2/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10454
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-10-2006 у 14:31


На аукционе eBay выставили человеческую мумию
Корреспондент.net

13 Октября 2006, 13:12

В США полиция конфисковала мумифицированные человеческие останки, которые пыталась продать на интернет-аукционе eBay жительница городка Порт Харон, штат Мичиган.

Как сообщили в полиции, эксперты подтвердили, что изъятые останки - человеческие.

Выставившая их на торги Линн Стерлинг заявила, что продать мумию с помощью интернет-аукциона ее попросил знакомый, использовавший тело для научных исследований. При этом она утверждает, что предварительно проконсультировалась с представителями местных правоохранительных органов.

Стерлинг добавила, что мумия, чей возраст, предположительно, составляет около ста лет, заинтересовала немало специалистов медиков. По словам женщины, она получила множество электронных писем от исследователей, желавших купить тело.
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10454
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-7-2008 у 04:28


Ще кілька новин про eBay.
Досить стара новина - тепер меню аукціону дозволяє оцінювати вартість лоту разом з доставкою, що справді дозволяє відсортувати товари за ціною. Раніше багато продавців хитрували закладаючи високу ціну доставки при малій ціні товару.
Друга новина, нова.
Відтепер продавець не може залишити покупцеві відгук, відмінний від позитивного.
Це абсолютно логічний крок, бо що можна хотіти від покупця: заплатив гроші, значить молодець. І в той же час покупець інколи боявся об'єктивно оцінити дії продавця, побоюючись отримати негативний фідбек у відповідь.
Дії продавця на аукціоні оцінюються у кількох аспектах по 5-бальній шкалі:
1. Відповідність товару до його опису;
2. Якість комунікування з покупцем;
3. Якість/швидкість доставки.
Таке оцінювання призначене для продавців. Сторонні користувачі бачать лише оцінку: позитивну, нейтральну чи негативну.
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 22-7-2008 у 11:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Таке оцінювання призначене для продавців. Сторонні користувачі бачать лише оцінку: позитивну, нейтральну чи негативну.

Користувачі бачать не лише оцінку а і детальний рейтинг.
от наприклад продавець:
http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&useri...
Цитата:

Item as described 14
Communication 14
Dispatch time 13
Postage and packaging charges 13


Цього року досить часто купую на ebay (ebay.co.uk, ebay.com, ebay.de). Відгуки наразі ставлять всі, але переважно після того як першим поставлю я. Тільки двоє останніх продавців з Німеччини першими поставили відгук.

Деякі нюанси які я замітив.
В США трапляються трудні продавці з якимись заскоками відносно оплати по пейпал (може виявитися що він шле тільки на так званий confirmed address хоча в описі лоту цього не написано а зробити такий адрес для України нереально от і приходиться викручуватися - я вже раз платив навіть Money Order бо треба було лот таки купити а він досить рідкісний по такій ціні). В Англії і Німеччині проблем з оплатою взагалі немає. Правда німці дуже люблять Bank Transfer, інколи не хочуть приймати Paypal. Але принаймні з ними ще ніразу не було проблем. Що написано в описі лоту - то і приймають.

Доставка. Найдорожча з Англії, найдешевша з Німеччини (а ще якщо враховувати не тільки державну пошту то з Німеччини взагалі халява - до 3 євро за 1 кг при мінімальній партії 5кг).
При доставці державною поштою виникає мінімум проблем на митниці. Ліміт до 200 євро в місяць. Мої посилки які були задекларовані менше цієї суми - жодної не вскрили. Була одна більше цієї суми майже - вскрили, подивилися, зважили, запакували але мито не взяли, мабуть подумали що це якась помилка бо старі і брудні б/у карбюратори неможуть так коштувати в США :baddevil:

p.s. Я вище писав про WesternBid - зараз нераджу з ними звязуватися.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10454
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-7-2008 у 18:46


Цитата:
Користувачі бачать не лише оцінку а і детальний рейтинг.

Вже розібрався. Бачать усі, але лише після того, як продавець отримав 10 детальних відгуків. Мені трапився без 10 детальних.

Цитата:
Відгуки наразі ставлять всі, але переважно після того як першим поставлю я.

Власне це є нововведенням. Покупці можуть отримати лише позитивний відгук. Щоб не боялися об'єктивно оцінювати.
Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2736
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 2-12-2009 у 00:17


Питання до vovka - що робити, якщо хочу купити річ з німецького ebay, а німецькою не володію? Як перейти на англійський інтерфейс, якщо я зареєстрована на ebay.com?

Щось мені всьо сьогодні треба, якийсь жах :-)
...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2723
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 2-12-2009 у 10:25


Ніяк.
Кожен описує свій лот як хоче - хтось дає дві мови хтось ні.
А сам інтферфейс - то таке, головне хоч зорієнтуватися в якій категорії шукати і все.
Якщо інтерфейс перекладете - то з описом товару буде важче.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4697
Реклама: