Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 21-9-2006 у 08:59


Вибачте, що трошки не в тему:
Може, комусь із киян треба для родичів/знайомих у село гарного невибагливого пса. У нас на дачі виводок, було шестеро, зараз уже тільки троє лишилося. Дві дівки - руда й сіра і один парубок - сірий. Дуже симпатичні, породи "дворянської". На чужих гавкають, але для своїх цілком ручні. Їм зараз десь по 3 міс., ще не переросли, але вже на межі. Я могла би пса привезти в суботу-неділю.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 21-9-2006 у 12:27


«Нам потрібна ПЕРЕМОГА!»
Колись кітайці вбивали горобців, а потім пошкодували - все повязано між собою. Така людина вже є - нищить все що їй здається шо воно заважає їй, а потім шкодує. Популяцію вуличних псів треба зменьшувати, але я катигорично проти таких винищувань, як ото вбивство. І такі заклади як
МКП “Лев" мають бути закриті, треба альтернативу але гуманну - вона є, треба трохи часу.
ХТОСЬ КОЛИСЬ БУВ В ГИЦЬЛЯРНІ? БАЧИЛИ ЩО ТАМ ВІДБУВАЄТЬСЯ! ЦЕ ЖАХ! НЕХАЙ ТАКЕ "ПІКЛУВАННЯ " ВІДМІНЯТЬ!
Проблему можна вирішити по іньшому.

)-:такє життя - хтось мусить вмерти, і вмирає слабший:-(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 29-9-2006 у 11:39


В притулку народилося такє симпатичне цуценятко, хлопчик, чорний з руденькими підпалинами. Він ще дуже маленький, але вже так гавкає смішно, буде, напевно дуже серьозний собака:)
Можливо хтось захоче такого гарненького собі забрати. Тому що в притулку, боюся, він не виживе:( я б собі забрала, але вже маю дві собаки і кота.
доречі, він не буде здоровенним, судячі з того, яка у нього мама.
Будьласка, відгукніться, добрі люди, врятуйте малюка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-10-2006 у 08:21


Ще раз поясніть мені, будь-ласка, як туди проїхати? Бо "маршруткою 44, за селище Рясне, до початку Брюховицького лісництва, зліва" - мені незрозуміло...
Якщо машиною зі сторони Замарстинівської?
Ну і що їм найактуальніше потрібно везти? Відверто кажучи, з фінансами до авансу повний швах (та й потім на меценатство навряд вистачить) але може щось негрошове потрібно? Як мінімум цвяха десь вбити (зі своїми цвяхами приїжджати? ;) ).
Пи.Си. тварючок взяти додому не пропонуйте - сам зараз шукаю де миле кошенятко пристроїти. До речі, може комусьтреба?..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-10-2006 у 10:37


Дозволю собі одну-єдину репліку до противників притулку, що тут висловлюються. Одну, бо в цілому не бачу за доцільне взагалі з ними дискутувати - краще мовчки робити свою справу.
Гильцярні - це протизаконно. Крапка. Читайте закон про захист тварин.
Тепер репліка до тих, хто "за" притулок - ви посудитися з гильцярнями не думали? З владою, що їх організовує, підтримує, фінансує? Бо, нажаль, згідно того ж таки закону, я, як фіз особа, не маю права позову по цьому питанню. Тоді як громадська організяція з захисту тварин - цілком.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 2-10-2006 у 11:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaxymPidboljachny
Дозволю собі одну-єдину репліку до противників притулку, що тут висловлюються. Одну, бо в цілому не бачу за доцільне взагалі з ними дискутувати - краще мовчки робити свою справу.
Гильцярні - це протизаконно. Крапка. Читайте закон про захист тварин.
Тепер репліка до тих, хто "за" притулок - ви посудитися з гильцярнями не думали? З владою, що їх організовує, підтримує, фінансує? Бо, нажаль, згідно того ж таки закону, я, як фіз особа, не маю права позову по цьому питанню. Тоді як громадська організяція з захисту тварин - цілком.

Є така мисля...просто нема часу - треба навести лад в паперах, томущо документація в повному безладді і ще штраф 2000 треба сплатити ....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 2-10-2006 у 11:14


Дякую MaxymPidboljachny за небайдужість і за конкретні дії, допомога потрібна всяка - і цвяхів прибити треба безліч!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 2-10-2006 у 11:26


Коллі, кобель чотирьох років черно-білої масті. Добрый до людей.
Об'ява:
«Хозяин хочет его усыпить, так как не хочет больше заботиться, плохо кормит, эта собака стала ему безинтересна. Бывают такие люди! Перевоспитать, усовестить таких - просто слова на ветер. После долгих увещеваний - согласился не усыплять собаку в ближайшие несколько дней.
Этой собаке только и нужно, что любовь, ласка и хорошее полноценное питание - собака очень истощена от недоедания. И она ответит вам стократ более сильной преданностью.
Если кто-то хочет и готов спасти жизнь этой собаке, пожалуйста, позвоните по телефону 8 (050) 430-13-74 или 8 (050) 806-3-707.»

ЖАХ
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-10-2006 у 11:58


Це де хоч? Я так розумію, не у Львові, бо забрали б таки в приют (попри обмежений прийом "новачків")?

Репліка в сторону - чесно кажучи, я таким оголошенням зазвичай не дуже вірю - особливо як починають таке по асьці розкидати або хтось на форумах якихось звідкись передруковувати. Частенько траплялися випадки "дотепів". Знайомому, наприклад, якось було, три дні поспіль телефон обривали - просили, вмовляли, погрожували... не їсти котів! Отак хтось мило пожартував з чужим номером телефона. Ми тоді злі були... зловили б жартівника - самого б котам згодували...
Утім, вірю, що у Марини інфа з вартих довіри джерел.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 2-10-2006 у 12:33


Це все у Львові і телефони які дані тут - належать людям, що зацікавлені в тому щоб врятувати собаку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 2-10-2006 у 16:22


Хочу додати нарахунок колли - бажано щоб знайшлися люди, які знаютьі люблять цю породу. Дуже адекватний пес, може жити як у домі так і біля будинку, але в хорошому утепленому вольєрі.
Зараз він живе в часному будинку, дуже худий і нещасний. Годувати та доглядати за ним у хазяїв нема часу і бажання, в результаті неправильного годування , а годують його хлібом та маргарином, в собаки почалися проблеми зі шкірою. Жінка сусідка підгодовує його і лікує. Але за такою собакою потрібен хороший догляд.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-10-2006 у 16:31


Блін... Якщо чесно - все життя мріяв мати собаку. А коллі - з тих порід, не любити яких не можливо. Ех... Клята робота, яка не дасть часу за собакою доглядати, алергія в дружини (а ще вона собак боїться), квартира а не дім та ще й котів повна хата... :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 4-10-2006 у 21:20


от як воно буває
http://mignews.com.ua/articles/221609.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2006 у 08:26


Бачив я їх... Це щось жахливе. Зокрема тварини у жахливому стані. Одним словом - це не метод, те що та жіночка робить. Вона нічим не краща від тих "шизіків", з якими в у притулку намагаєтесь боротися...

І стаття, до речі, якась... недолуга - зайвий надрив, нездорові емоції...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 5-10-2006 у 08:37


Та я їх часто бачу - трохи шолудиві пси, але виглядають цілком задоволеними життям. Вони брудні, але не голодують. Вона на них не кричить, практично не прив'язує - вони можуть і побігати (там через дорогу від того місця, де вона сидить, якраз під греко-католицькою нашою церквою - невеличка зелена зона), коли схочуть. Звісно, це не вихід, але цю жіночку я дуже розумію.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 7-10-2006 у 15:28


можливо і все це безглуздя, але мені останнім часом здається, що люди поділені на два фронта - психі і нормальні - психі це ті що хочуть рятувати собак, котів, тварин взагалі, а нормальні - ті які над ними насміхаються і кажуть що треба просто нищити безпритульних тварин бо вони кусаютьзаважають....щоправда "психів" здається побільшало...
:P

я проти насилля як такого і проти нього взагалі
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 10-10-2006 у 10:49


У нас в притулку вже набралося людей ,всі ідейні, у всіх є великє бажання працювати на благо. Так що на зиму підготуємо притулок, принаймі справа зсунулася з мертвої точки! це не може не тішити:D
Щоправда цуценята поки ще хворіють, але є можливість їх возити до лікаря. І навіть більше - лікарь буде приїзжати по виклику.
Як виявилося, є багато народу
який готовий надати допомогу у любій формі...

Може хтось хоче всиновити чи вдочерити маленького або великого песика або котика? До зими... є багато малечі. Декілька песиків вже взяли.

:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 15-10-2006 у 18:04


От вже й зимно стало, в притулку продовжуються роботи з підготовки до зимового періода. ..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-10-2006 у 08:12


Нічого, Маринко. Женя ж гроші на налагодження електрики вибив - за два тижня мають зробити суперове світло - обидва цегляних будиночки електрифікують, навіть по периметру світло зроблять. Коротше, поміняють геть-усю проводку, після чого ми ВІДРАЗУ займаємось теплом. Надивилися вже конвектори, Женя казав, що в Епіцентрі бачив такі ж набагато (рази у два) дешевші. Сьогодні з"їздимо з Олею, подивимось. Мо', відразу ж і купимо пару штук. Зробимо тепло на другому поверсі, для початку. Вікно у другій кімнаті для котів я в суботу вставив, лишилося його засклити і домурувати відкоси...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 16-10-2006 у 15:13


ото приємно!
А хто був скептично налаштований відносно притулку?
Що можете сказати на рахунок нашої діяльності ?
Усе заради братів наших меньших. Хто чим може допомогає.
Зсунулося з мертвої точки....:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-10-2006 у 15:26


Не поняв... :mad: А хто був скептично налаштований? Чи не на мене натякаєте, пані? ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 16-10-2006 у 15:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaxymPidboljachny
Не поняв... :mad: А хто був скептично налаштований? Чи не на мене натякаєте, пані? ;)

ну як ти міг таке подумати! як що продивитися всю тему то можна здогадатися про кого саме я писала...почитай спочатку. Але вони вже сюда чомусь не пишуть....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 16-10-2006 у 17:32


Набридло певно



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 16-10-2006 у 18:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Набридло певно

набридло сперичатися, тому що цим справі не допомогти...
доречі, є ще такий сайт http://www.sop.org.ua/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 16-10-2006 у 18:47


Справі не допомогти суперечками... Хоча, по-вякому буває. Буває, що в суперечці викристалізовується певна ідея, яка дуже навіть варта уваги. На превеликий жаль, не можу я зараз помогти песикам і котикам... далеко я від Брюхович.



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1  ..  3    5    7  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: