Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7    9  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 2-11-2006 у 23:44


От як Київляни вели боротьбу проти шкуродерів, як вам таке:
"Зупинити шкуродерів!
Звернення журналістів до мера Києва

Від самого початку своєї діяльності підпорядковане КМДА комунальне підприємство «Притулок для тварин» (раніше — «Тварини в місті») зарекомендувало себе як організація, що жорстоко знищує безпритульних тварин та заробляє на цьому брудні кошти. Офіційно дирекція цього підприємства запевняє громадськість у тому, що працює згідно з міжнародними стандартами гуманності.
Громадськість Києва неодноразово зверталася до КМДА та особисто до міського голови О. Омельченка з проханням зробити роботу цієї організації прозорою та заборонити нецивілізоване знищення тварин і запровадити широку кампанію з їх стерилізації. Однак працівники КМДА, які мали б контролювати діяльність служби відлову тварин, запевняли в тому, що організація працює згідно з Європейською конвенцією про захист домашніх тварин. Однак тих, хто був свідком знищення тварин, така відповідь не задовільняє. Чимало киян зверталося до журналістів з проханням порушити цю тему в засобах масової інформації.
Ми неодноразово проводили незалежні журналістські розслідування і щоразу переконувалися в цинічності й жорстокості гицелів, які відловлюють тварин на вулицях. Вдалося взяти інтерв'ю у члена одного з екіпажів машин з відлову тварин. Його розповідь перевершила наші найстрашніші припущення щодо масштабів злочинних дій та корупції працівників підприємства. Він розповів, що кожна машина має місячну норму відлову 450—500 тварин, з яких лише 10—15 потрапляють до квазі-притулку в Бородянці. Там, за його словами, вони гинуть з голоду, хоча керівництво отримує кошти на їх утримання з бюджету міста — 10 грн на день на тварину. Знищують тварин дітіліном — речовиною, в основі якої — отрута кураре. Дітілін заборонено в Європі через те, що отруєна ним тварина повільно вмирає від паралічу в тяжких муках. Дітілін ловці «Притулку для тварин» використовують безконтрольно. На наше запитання, що станеться, якщо ловець вистрілить і потрапить не в собаку, а в перехожого, гицель відповів, що людина помре, однак при розтині тіла лікар констатуватиме не отруєння, а інфаркт, тож довести вину буде неможливо…Він також зазначив, що кожен з них вдома має певну кількість дітіліну на випадок застосування «у відповідних ситуаціях»… У вихідні ловці часто займаються «халтурою». Вони приїздять на базари, де отруюють тварин, за що директори базарів платять їм кошти безпосередньо. Цуценят убивають, розбиваючи голову об дерево чи бетонну стіну, щоб не витрачати отруту, яку можна продати…
Добрий додатковий заробіток ловці «Притулку для тварин» мають від продажу собачого жиру. Трилітрова банка жиру коштує 100 доларів. Його купують хворі на туберкульоз. Для того, щоб зібрати жир, з оглушеної молотком, тобто ще живої тварини просто в машині здирають шкіру… (До речі, наш співрозмовник на той час сам був хворим на туберкульоз, однак собачий жир йому не допоміг...)
Після отруєння трупи сортують. Кращі шкіри відвозять на переробний завод до Баришівки, а решту викидають у лісі або до якогось озера поблизу столиці. Бензин, який мали б використати на відвезення трупів до пункту здачі, зливають з баків і продають…Також ловці відвозять тварин до науково-експериментальних установ Києва, де продають їх на експерименти…Вагітних кішок та собак не відловлюють, дбаючи про збільшення кількості безпритульних тварин, тобто про свій майбутній заробіток. Часто тварин перекидають з одного району до іншого, аби робота була постійно …
І це лише мала частина відомостей про щоденне дикунське знищення тварин та кривавий бізнес так званого «Притулку для тварин». Відзняті прихованою камерою фільми, сюжети та безліч статей про жорстокість працівників цього підприємства ми готові надати Вам для ознайомлення. Завважимо, що КП «Притулок» схожий на засекречений завод, куди журналістів не пускають без попередньої згоди з керівництвом. У громадян, які приходять сюди в пошуках загубленого собаки, відбирають паспорти та фотоапарати. Що приховують стіни собачого концтабору і чому це питання роками блокувалося колишніми чиновниками на всіх рівнях КМДА? Виглядає так, що міська влада досі не була зацікавлена в припиненні вбивства тварин та в моральному знущанні над громадянами. Сьогодні люди, які прагнуть жити в красивому європейському місті, отримали надію на зміни.
Вельмишановний пане Черновецький! Ми хочемо, щоб кількість безпритульних тварин регулювалася, як це робиться в усьому цивілізованому світі, шляхом стерилізації, а не вбивства. До того ж, ми, як платники податків, протестуємо, щоб на наші кошти утримувалася фабрика смерті і виплачувалася зарплата нелюдам, які там пра-цюють. Робота служби відлову має бути абсолютно прозорою. Вимагаємо Вашого негайного і радикального втручання..."

http://forumspaskiev.org.ua/databox/2006/04/15000.php
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 13-11-2006 у 22:34


Нещодавно відбулася конференція по захисту тварин. На ній було запропоновано безліч ідей, одна з яких створювати притулки і шукати інвесторів , але навіщо створювати ще якісь притулки коли один вже є, такий нездалий і не доглянутий, забутий всіма. Ми зрозуміли, про нас забули. Нас навіть би і не згадали як би ми самі не прорвалися на ту конференцію, і директор притулку не виступив. Але це нас ніскільки не здивувало, тому що той імідж, який боло створено на протязі 12 років, він відлякав всіх. А собаки живуть. І проблема безпритульних не втрачає актуальності.
Доречі, в Одесі побудовано гарний притулок , але побудували його не українці, а німці. Там все з німецькою точністю продумано і зроблено. Навіть воду забруднену не виливають в землю - є очисна споруда. Нам з нашим менталітетом ще далеко до такого порядку. Ніде на території нема сміття, екскриментів , всюди трава і люди ходять в білих чистих халатах
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-11-2006 у 14:16


В новинах від "ТРК Люкс"(на "Новому") з'явилось кілька сюжетів про собачий притулок у Брюховичах. Тобто більше людей будуть знати про цю проблему, а отже й зможуть допомогти.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2006 у 16:11


Ну, ці сюжети не самі собою з"явились. ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 15-11-2006 у 16:32


А у нас проблема - цех, якій нам поставляє кістки (які ми варемо, а потім в бульон кашу додаємо і тим годуємо собак) тимчасово не працює і відповідно кістки не привезуть ближчим часом. Собакам не буде що їсти :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 23-11-2006 у 15:19


А цех досі ще закритий.
Крупа закінчується миттєво - на один день іде один мішок крупи. Закупили 7 мішків - тиждень годування...

У притулка з'явилася абонентська скринька 8646, для бажаючих з нами листуватися, або в інтернеті lvivdogipriut@ukr.net

Нам дуже потрібна інформаційна підтримка.
НАШІ ЛЬВІВСЬКІ СОБАКИ:
http://foto.radikal.ru/f.aspx?g0611569362d72b78jpg
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 23-11-2006 у 18:00


Може ,якщо хтось читає цю сторінку і має якусь ідею:
у нас в притулку є ротвейлер (молода дівчинка), у неї була травма і тепер вона має проблему з очима. Є лікар, який може зробити операцію на повіки, але нема можливості перетримки собаки після тої операції. Потрібна чуйна людина, яка би з тиждень перетримала бідолашну собачку. Можливо хтось любить ротвейлерів. Поки собака ще молода...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 29-11-2006 у 21:16


А сьогодня нам принесли мастіно-неапалітано, дуже гарний і великий пес, тільки з очима проблема...і такого пса на вулицю хтось викинув!:wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 6-12-2006 у 00:27


Ми сьогодня ще раз перерахували наших песиків:
Собак-дівчат у нас 139
хлопців-36
і разом собачогого населення 175 морд :P
Котячого населення у нас 23 з них 5 пацанів :P
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 6-12-2006 у 00:28


На цій сторінці ніхто вже крім мене не пише :( тема мабудь не актуальна...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Макс Южаков
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 11-4-2006
Місто: Дніпро
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-12-2006 у 13:41


Нема чого додати, на жаль.
Можу тільки побажати вам успіху а вашим підопічним гарної долі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 6-12-2006 у 14:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Макс Южаков
Нема чого додати, на жаль.
Можу тільки побажати вам успіху а вашим підопічним гарної долі.

Дякуємо за побажання.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-12-2006 у 18:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Ми сьогодня ще раз перерахували наших песиків:
Собак-дівчат у нас 139
хлопців-36
і разом собачогого населення 175 морд :P
Котячого населення у нас 23 з них 5 пацанів :P

І в тваринному світі мужуки краще влаштувалися - їх явно куди рідше викидають на вулицю.

Цитата:
На цій сторінці ніхто вже крім мене не пише тема мабудь не актуальна

Тема дуже актуальна, просто така, що треба писати по ділу, а тут це складно. Тому більшість мовчки "співчуває" (подивіться на кількість переглядів: 3000 за нетривалий час існування - це дещо)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-12-2006 у 20:11


Цитата:
Тому більшість мовчки "співчуває" (подивіться на кількість переглядів: 3000 за нетривалий час існування - це дещо)

Воно то так. Але пані Марині потрібно визначитися, що вона хоче бачити: живий активний тред чи її персональний блог.
Якщо перше - то то ви це мали на початках. Але бажання дискутувати потроху згасло, хоча саме завдяки дискусії набігло більша частина оцих 3000.
Тобто, хоч ви і писали гнівні дописи на нашу адресу на інших форумах, тема збурювала та привертала увагу.
Якщо ж ви задоволені з режиму блога, то нема причин шкодувати, що
Цитата:

На цій сторінці ніхто вже крім мене не пише :( тема мабудь не актуальна...


Я особисто вітаю кожен з двох сценаріїв.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-12-2006 у 20:13


Якщо повернутися до теми дискусії, то цифри
Цитата:

Ми сьогодня ще раз перерахували наших песиків:
Собак-дівчат у нас 139
хлопців-36
і разом собачогого населення 175 морд :P
Котячого населення у нас 23 з них 5 пацанів

мене зовсім не вразили. Особливо по котах. В мене в дворі певно стільки живе.
Точніше - вразили (бо дві сотні собак - то навіть уявити важко в одному місці), але не в контексті вирішення проблеми очистки міста від бродячих псів.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 6-12-2006 у 21:11


Ви праві, Андрій , я хочу щоб люди всі кинулися тут писати, активно приймати участь, дискусувати як допомогти справі. Особливо хочу бачити таких скептиків як ви, доречі, до них відноситься і мій чоловік.
Здебільшого люди дивуються - як так можна тримати ото собак чи котів, годувати їх, ще й чогось від когось хотіти - це я про притулок. А справа в тому, що ми за те щоб регулювати кількість безпритульних тварин. Але не розтрілами не вбивствами.
Я особисто хочу щоб той пережиток минулого , а саме гицлярню, закрили. Я стільки паганого знаю про їх діяльність...і начиталася і з особистого життя знаю.
Кожен має право на свою думку. Я дуже люблю тварин. Ми, любителі тварин, хочемо допомогти їм і врятувати від насильства зі сторони людини.
Після того як моя чотирирична дитина побувала у притулку вона стала такою, як то кажуть - хоч до рани прикладай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-12-2006 у 08:48


А на Миколая будете собачкам щось дарувати :saint:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 7-12-2006 у 10:33


немаємо грошей на подарунки, хіба що Святий Миколай сам до нас завітає :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 7-12-2006 у 12:42


Та, на пару сотень тварючок подарунків важко назбирати... А може звернутись до того ж м"ясокомбінату. Може би виділили хоч пару десятків кілограмів кісточок.



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 7-12-2006 у 16:27


а щось тяжко з кісточками зараз, зато ковбаси нам дали, ще на тиждень буде. І "Світоч" обіцяв підкинути якихось виробів, ми думаємо що то буде печіво. Так що на свята буде печіво від світоча :lol:ё Ще до нас часто приходять люди і приносять якєсь їдло. Де хто пропонує свою фізичну силу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 7-12-2006 у 17:20


а тут про Америку, які у них бувають проблеми
http://forum.doggy.kiev.ua/viewtopic.php?p=85193#85193
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-12-2006 у 18:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
бажання дискутувати потроху згасло, хоча саме завдяки дискусії набігло більша частина оцих 3000.

Ні, я дивився - динаміка була постійно. Наприклад вчора в цей же час було за кілька голосів 3000, зараз - 3093. Майже сотня за добу безо всякої дискусії.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 7-12-2006 у 21:30


Я тут надибав цікавий сайт на цю тематику. Мо комусь буде цікаво.

Молодіжна ліга захисту тварин
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 8-12-2006 у 12:23


В БІлорусії є притулок, в них є своя ґазета. Я от мрію створити таку і для нашого притулку...але то все звичайно ж кошти. В ґазеті можна булоби розповідати і про будні притулку і про песиків та котів які шукають хазяїна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 8-12-2006 у 13:05


В Канаді, в тому місті, де я жила, в місцевій пресі раз на місяць цілу сторінку відводили під рекламу притулку - просто дві колонки фото собак і котів та коротко про них (вік, стать, чи стерилізовані) тощо. І люди приходять, купують. Може, з якоюсь львівською газетою можна було б домовитися? Це була б ніби їхня благодійна допомога.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7    9  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: