Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  8    10    12  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-12-2006 у 20:59


Логіка, звичайно, на межі фантастики. Почнемо з хіта:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
адже все що їмо - ми вбиваємо

Справді?! От я хліб їм – я його вбиваю??? А те, що п’ємо? Контузимо?
Насправді (не знаю, як ви, звісно), а більшість їсть уже трупи (звучить неапетитно, погоджуюсь). Їх уже вбили до нас. Позаяк двічі вбити не можливо, то всі звинувачення мусять бути зняті.
Цитата:
я прошу підтвердити вас про те що вбивство тварин - це гріх або християнство засуджує тих хто вбиває тварин…

Я не такий просунутий християнин, як Demyan, принаймні, не кричу про це на кожному розі, але от, сливе у суботу погортав Біблію стосовно «вбивати». Звітую. 10 заповідей віднайдено у 2 місцях Книг Мойсеєвих. Відповідна теза обидва рази звучить однаково, коротко та ясно: «Не вбивай» Крапка. Без деталізації. Жодних глибокофілософських розмислів про «тварин, які тобі заважають». Отже, будь-яке вбивство – це гріх. Доведено Біблією.
Цитата:
Якщо я не правий і християнство дійсно вказує на те що я повинен любити тварин, не вбивати їх - прошу навести мені чітко з Біблії. Якщо ви цього не знайдете і не впевнені в цьому то значить ви просто говорите дурниці

«Якщо я не правий, і християнство дійсно вказує на те, що я повинен вбивати тварин, які мені “заважають”, прошу навести мені чітко з Біблії. Якщо ви цього не знайдете, то значить ви просто говорите дурниці.» (концептуально цит. за Demyan)
Доречи, щодо «заважають».
Цитата:
якщо тварина буде заважати мені я її маю право вбити

Тобто, якщо мені раптом здалося, що тварина мені заважає. Скажімо, я не в гуморі – з ранку голова болить або з близькими посварився чи на роботі дістали, йду собі, а тут ця с-с-сука поперек дороги розвалилася – пройти заважає, обходити доводиться, час гаяти. І ще либіться. Взяв і приспав, падлу, сокиркою, христіянин – цар природи. Бо заважала.
Цитата:
«...я показав приклад де християни не раз вбивали тварин...»

На противагу, я можу навести безліч прикладів, «де християни не раз вбивали людей». І що тепер?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Може, краще наведете статистику, скільки людей за цю добу загинуло під колесами авто? Маю велику підозру, що в рази більше

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Щодо авт - мова йде за собак за те що вони можуть зробити а теми переводити не треба, просто слід визнати що собаки є агресивні і мають неадекватну поведінку а страждати можуть люди

Ну де ж тут перевід теми? Тема-то не про собак, як таких, а про ставлення людини до ... багато чого. Зокрема, до того, що нам заважає і створює [у]явну небезпеку.
Автоаналогія, а також приклади зі штучним голодомором, 2 світовою, Хіросімою чи Чорнобилем (не-Олександром) у мене постійно в голові крутилися. Це ж скільки бездомних собак, навіть зі сказом на писку, треба, аби хоча б урівняти ці жертви та руйнування?! Мабуть за всю історію людства (собацтва) не назбирається. Між іншим, з автівкою, що мчить на тебе, впоратись значно важче, ніж із таким самим собакою. Надто дитині. А доводиться визнавати, що авта бувають «агресивні і мають неадекватну поведінку, а страждати можуть люди». Тож пропоную за методом п. Demyan’а машинам, що стоять не на платних стоянках чи в особистих гаражах, а на вулиці під вікнами, проколювати шини. Бо вони створюють потенційну небезпеку нашим дітям, а в Біблії про них нічого не записано.
Цитата:
Зрештою якщо ви любите саме собак -це ваше право хочете створити притулок робіть, допомагаєте там - теж добре, ніхто того не заперечує. Це ваше право - можете взагалі хоч 1000 собак тримати.

За що боролися. Це знаменна подія в житії Брюховичів – «таможня даёт добро». Demyan дозволив Притулок! Пси завіляли хвостами і затявкали з полегшенням!
(тут їх і приспали - аби не заважали спати царям)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2006 у 09:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Що ж стосується собак, хворих на сказ, то тут однозначної відповіді просто не може бути. Тому що не ми створювали цей світ, не нам його і знищувати. Але від початку дискусії йшлося не про конкретного собаку, хворого на сказ, а про ідею "присипляння" всіх бездомних тварин, щоб не вешталися вулицями. Я категорично не визнаю цю ідею.



Однозначна відповідь - таку собаку треба знищити. Я думаю навіть Ваш здоровий глузд підказує Вам те саме. Впевнений що собаки мене також підтримають :D
А щодо присипляння ВСІХ бездомних собак, так і я цього не підтримую. Але треба реально дивитись на речі, всіх собак по притулках не порозпихаєш. В окремих випадках хоч-не-хоч, а приходиться застосовувати радикальні міри.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2006 у 09:32


2 Dmy Решпект! :) І хотів би того лицеміра християнського зрізати вправніше, та й не зміг би. :) Нажаль, він усе одно не почує Вас і не зрозуміє. Типова людина з половинчастою мораллю.

А щодо приспання всіх не всіх... Та ж давно вже очевидно, що є методи гуманні! На прикладі тієї ж Одеси. Безпритульних відловлюють, перетримують у притулку зо два місяці, тим часом підліковують (невиліковних присипляють, з тим нічого не поробиш - сказ, наприклад, так і не навчились адекватно лікувати, а хворі на сказ справді і людям і собакам становлять загрозу - та це граничні випадки, щодо яких ніхто не сперечається), вакцинують, стерилізують. Весь той час намагаються тварині підшукати нових господарів, якщо ж не вдається - чіпляють спец. ошийник з інформацією про цю тварину і відпускають туди, де взяли. Оп-ля. Стерилізована собака зазвичай зовсім не агресивна, не наплодить нащадків і має можливість дожити віку спокійно, не боячись гицлів (яких у тій-таки Одесі вже й нема), сказу і не заважаючи людям (окрім виродків, яким будь що, що не сподобалося, заважає). Притулок залишається лише для тих тварин, яких з тієї чи іншої причини відпустити не можна - старих, калічних або ж тих-таки надміру агресивних.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-12-2006 у 09:46


Dmy, дякую :-) а сказ не лікується взагалі, таких собак тре присипляти, як мінімум не продовжуючи їх муки на шляху до неминучої смерті... :-((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2006 у 10:33


Цитата:
2 Dmy Решпект! :) І хотів би того лицеміра християнського зрізати вправніше, та й не зміг би. :) Нажаль, він усе одно не почує Вас і не зрозуміє. Типова людина з половинчастою мораллю.

Пане Максиме, я наполегливо прошу надалі утримуватися від оціночних суджень в адресу співбесідника.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2006 у 10:41


О, травля... :mad:
Між іншим, агітація за негуманне ставлення до тварин - справа протизаконна. :sing:
Та все ж, я краще звідси звалю, бо коли вже лицемірство не можна назвати лицемірством, а про недомораль не можна сказати що то аморально - мені тут робити нічого...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 19-12-2006 у 10:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Однозначна відповідь - таку собаку треба знищити.

От як ви смакуєте то слоаво ЗНИЩИТИ! Це вам подобається чи ні, а ви таки полюбляєте такі речі як знищення.
Щодо мене- вважайте мене психічно хворою, але мені навіть комара шкода, я його просто здуваю (не даю нажертися) але і не вбиваю. Мені муху шкода, коли вона до мене в хату попадає і бьється бідолашна у вікно. І людей мені шкода, бо ми такі несчасні. Я до всіх відношуся з повагою, навіть до комах..а чому навіть! і до них також! а щоб їх не розводити багато, треба знати їх психологію - не робити їм сприятливі умови, принаймі от для тарганів. Бо потім так їх шкода вбивати. А може хтось кайф ловить від того як вони гинуть у нього під тапком, або труїться десь в шафі.
І собак я обожнюю, бо собака дуже приємна істота. Я б всіх 1000000собак любила...але така кількість не розумна, тому , ми люди, мусимо як істоти розумні занадто, трохи то регулювати. Але, ну будьласка, не за допомогою глобального ЗНИЩЕННЯ, я вас благаю! будьте добрішими.
Пропонується метод гуманніший. НЕ буде перенаселення. Треба трохи часу і терпіння.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 19-12-2006 у 11:09


нажаль, і пси один одного знищують гризуться, і люди в більшій степені один одного вбивають, нас є набагато більше ніж псів ( а може і не набагато...скільки приходиться собак на одну людину цікаво)...
...в парку страшно гуляти, бо і на труп наштофхнутися можна, або і самому жертвою пасти...А собак я не боюся, бо знаю як поводитися, хоча ніхто не застрахований.
Береженого Бог береже. Можно керуватися біблією, і на кожне питання тільки там шукати відповідь, а можна прислухатися до серця свого. Моє серце відторгає ідею ЗНИЩЕННЯ як таку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2006 у 11:12


Марина, при чому тут смакування? Ну, припустимо, недоречно вибране слово, але ж ця людина не агітує за знищення тварин як таке (на відміну від декого, кому вони, бачите, заважають). Якщо дивитись правді у вічі - трапляються випадки, коли радикальний спосіб вирішення проблеми є єдиним можливим. У випадку хворої на сказ собаки інших варіантів просто нема. І не схоже, щоб п. Остап якось особливо з того зловтішався... Слово "знищити" тут не зовсім доречне, але про його смакування то, здається, вже твої фантазії.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-12-2006 у 11:35


То Марина Сай
Для мене "знищити" чи "присипити" різниці нема, все одно результат однаковий. Вас божевільною не рахую, але й Ви мене не змальовуйте безжальним руйнівником природи, я не такий і з моїх повідомлень такого висновку зробити НЕ можна. На замітку: за все своє життя я вбив жодного павука, та й смерть мух, чи будь-чия інша, мені задоволення не приносить.
Вчіться розуміти людей, бо це природно, що інша людина має іншу, відмінну від вашої, думку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 19-12-2006 у 11:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
То Марина Сай
Для мене "знищити" чи "присипити" різниці нема, все одно результат однаковий. Вас божевільною не рахую, але й Ви мене не змальовуйте безжальним руйнівником природи, я не такий і з моїх повідомлень такого висновку зробити НЕ можна. На замітку: за все своє життя я вбив жодного павука, та й смерть мух, чи будь-чия інша, мені задоволення не приносить.
Вчіться розуміти людей, бо це природно, що інша людина має іншу, відмінну від вашої, думку.


тоді і ви вчиться і розумійте мене..я читаю те що тут пишуть, скажемо мої не однодумці, і розумію в міру своєї розпущенності. Ви, доречі тєж так розумієте як вам то вигідно.
А слово ЗНИЩЕННЯ - це слово страшне...ви навмисно опируєте такими словами? присипляти лібше звучить. Я згідна з тим що є випадки коли необхідно прийняти такі міри.
Не дивлячись на агресивний характер нашої розмови, я вдячна всім за дискусію, ми нічого конкретно не вирішуємо тут, але даємо в якійсь мірі поштовх до якихось думок, звертаємо увагу на проблему, яка, можливо не надто глобальна, як скажемо чорнобиль, або викиди в атмосферу чи злив в окуани нафти...але проблема є. І проблема здебільшого нашої з вами, подобається це нам чи ні, недбалості. Доречі, спішу зауважити - я нікого конкретно не мала на увазі з тих хто тут присутній, я на глобальному рівні кажу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 19-12-2006 у 11:54


для мене різниця є між тими словами ЗНИЩИТИ чи присипити. В гицлярні тварин знищують.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 19-12-2006 у 17:03


До речі, трохи в тему дискусії, хоча й не про собак:
Останнє "Дзеркало тижня" надрукувало статтю "ФАНТАСТИЧНІ ЗАМАЛЬОВКИ МАЙБУТНЬОГО МОЖУТЬ СТАТИ РЕАЛЬНІСТЮ" Володимира ПРІСНЯКОВА, от із неї цитата:
Цитата:
Загалом збудеться передбачення Ж.Б.Ламарка (1809 р.), що «призначення людини ніби полягає в тому, щоб знищити свій рід, попередньо зробивши земну кулю непридатною для проживання».
Ну ду-у-уже влучна стаття. І з неї чітко випливає, що найбільше людині "заважає" (тобто становить загрозу) сама людина. І що пан Дем'ян запропонує з людиною зробити?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 19-12-2006 у 17:41


Поки що нам цього не збагнути, але все частіше ми починаємо задумуватися на тим, що ми не є такими вже царями природи, а всього навсього частка якогось механізму...чи організму...можливо ми є вірусом
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 19-12-2006 у 17:50


нам подзвонили і благають врятувати від гицилів пса. На нього вже полюють , але добрі люди поки що переховують несчасного песика. Завтра заберемо в притулок.
А породисту американську бульдожку, яку нам віддав хазяїн тому що у неї дефект якійсь і собака не може родити, поки що ніхто не забрав. М даємо обїяву в газети. Маємо надію, що хтось добрий відгукнеться.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-12-2006 у 08:51


Мова йде про те що тварин яких ми їмо - всеодно вбивають.
Всі заповіді однозначно стосуються людини - невірите прочитайте. Біблію не можна розривати її тре розуміти в цілому. Адже я можу взяти фразу "Око за око".... але це інша тема.
Тварини приводилися в жертви - вбивалися спеціално невинні тварини, а отже як Бог може протирічити самому собі???? Сказати не вбивай (як ви кажете тварин) і сам приймає жертви - вбивства тварин????

>>>>На противагу, я можу навести безліч прикладів, «де християни не раз вбивали людей». І що тепер?

Так в Біблії вбивалися люди - і це вже є гріх і кожен хто вбив людину несе за це відповідальність а також не раз в Біблії написані історії покарання таких людей - від Каїна та Авеля....Давид і т.д. А за вбивство тварни ніхто не ніс кари. І що тепер;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-12-2006 у 08:52


Можна питання до всіх - уявіть ситуацію ви ідете і бачите як собака кусає людину і та нічого не може зробити. Коли ви захотіли мирно відтягнути собаку вона почала нападати на вас.
Ваші дії???
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2006 у 08:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Поки що нам цього не збагнути, але все частіше ми починаємо задумуватися на тим, що ми не є такими вже царями природи, а всього навсього частка якогось механізму...чи організму...можливо ми є вірусом


Думаю, давно минули часи, коли людство було частиною якогось організму (в позитивному значенні), зараз ми, швидше, нагадуємо вірус.
Цікаво, чи довго ще чекати на антивірус.......
Навіть не знаю, який смайлик після цього поставити..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-12-2006 у 08:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Вчіться розуміти людей, бо це природно, що інша людина має іншу, відмінну від вашої, думку.

Мабуть Остап тут для людей важливіші тварини аніж думки інших людей. Для них собака - це ідолопоклонство, задля неї вони готові іти на все....що ж поклоняйтеся, можливо висуньте кандидатуру собаки як святої тварини в Україні, як в деяких державах слони корови і .т.д.:lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-12-2006 у 08:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Можно керуватися біблією, і на кожне питання тільки там шукати відповідь, а можна прислухатися до серця свого. Моє серце відторгає ідею ЗНИЩЕННЯ як таку.

Думаю ось цим все правильно сказано - для чого сперичатися???
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 20-12-2006 у 12:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Можна питання до всіх - уявіть ситуацію ви ідете і бачите як собака кусає людину і та нічого не може зробити. Коли ви захотіли мирно відтягнути собаку вона почала нападати на вас.
Ваші дії???

я візьму палку і вдарю агресивного пса...ви це хотіли почути? а це вже самозахист, чи захист того хто страждає. І собака в даному випадку не правий тому саме він длямене буде ворог...і навпаки, доречі: якщо людина бьє пса я підійду і вхоплю того людина за руку і скажу йому все що я думаю про його дії...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 20-12-2006 у 12:16


Цитата:
Мабуть Остап тут для людей важливіші тварини аніж думки інших людей. Для них собака - це ідолопоклонство, задля неї вони готові іти на все....що ж поклоняйтеся, можливо висуньте кандидатуру собаки як святої тварини в Україні, як в деяких державах слони корови і .т.д.:lol:

отже, ви не сприймаєте людей такими які вони є, ви не пригадуєте з біблії:"-відносьтеся до ближніх своїх так, як ви хочете щоб вони відносилися до вас", так здається?
Тут ви хочите мене якось принизити. А я вам скажу так: я розумію собак, і не рахую це поганим, я намагаюся розуміти всіх тварин, бо це мені цікаво - це пагано на вашу думку? А про ідолопоклоніння це вже не сюди. Тим займалися люди завжди. Хтось Сталіна , хтось Гітліра...це природа. В даному випадку собака це не ідол, ви не правильно розумієте підняту тему, собака - це наша з вами жертва в загальному розумінні. Ви кажете, що жертва має бути, нажаль це так, тому що і людство і сама природа(для мене бог це природа) так побудовано, що хтось мусить страждати. Люди страждають і тварини страждають. Чи можливо щось змінити? Можливо. Але це вже буде , напевно без людей....вибачте

ІДОЛОПОКЛОНСтво :lol: ну ви даєте!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 20-12-2006 у 12:30


пане Демьяне, ви мені симпатичні тим, що ви тут ведете дискусію і являєте собою протележну думку. Але, прошу вас, не треба так зло реагувати на людей, які займаються справою...доречі, багато наших однодумців є у Львові і по всій земній кулі. Вони теж не праві?
Десь в людині всеж такі закладене добре відношення до тварин. Я далеко не вегетаріанець. Ну, каюся:rolleyes: Існує проблема - нас занадто багато розвелося і не вистачає тварин, які б нас могли задовільнити, тому людина винаходить різні засоби, для того щоб нагодуватися. Щоправда, головний ідол для нас це є гроші, заради них людство іде на великі гріхи. Гроші руйнують і будують...але це вже іньша тема, хоча не зовсім інша. Гроші всюди потрібні, вони вирішують все.
Доречі за гроші - у нас в притулку грошей не вистачає, але як тільки вони зовсім кінчаються з''являється добра людина і передає нам або ті самі гроші, або щось інше корисне. ДЯКУЮ ВСІМ ХТО НЕ БАЙДУЖИЙ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-12-2006 у 13:03


Щодо того що вдарите собаку - я не принизити хотів чи ще щось мені просто була цікава думка. Я думав що може ви нічого не будете діяти.
Ну так я ж фактично це і говорю: що якщо є собаки які невідомо як себе поводять - їх треба ізольовувати або в клітку. Якщо собаки нічого не роблять а мирно живуть - то нехай бігають хоч табунами. Я за те щоб ізольовувати небезпечних тварин шляхом їх усипання, бо не думаю що тварині добре буде жити в клітці. А людина як усипить собаку вправі себе не мучити совістю а вільно почувати (що я й говорив з точки зору християнства).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 20-12-2006 у 13:32


Я ж , в свою чергу, боюся за долю тих псів і котів , які табунами або поодинці ходять по вулицям і наводять страху на людей. ТІ тварини здебільшого зовсім не агресивні, але люди є різні і комусь пси заважають своїм існуванням - бо потенційно вони можуть кинутися на людей. Тому люди викликають службу знищення. Нехай би вони звернулися у притулок. Де хто так і робить. І не скажу що нам легко з тим приходиться - умови поки що не підходящі. Але ми ведемо роботу і шукаємо виходи на міжнародні рівні по захисту тварин. Дивимося як вирішують цю проблему в цивілізованих країнах.
Насамперед що ми можемо зробити на даний час це знайти нового господаря....а потім це буде робота, спрямована на зменьшення вуличних тварин. Але не в якому разі не машина вбивця.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  8    10    12  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: