Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 31-8-2006 у 21:39


Доречі, коли ми шукали той притулок то ніяк не могли у місцевих жителів допитатися де воно таке є:lol: не всі знають...і гавкіту не чути було, ми довго блукали , а він виявився на самому видному місці при дорозі, досить далеко від будинків житлових....ми питали там майже поряд з притулком в людей: - де то він такий є, притулок для тварин? -всі розводили руками.
закохана пара майже поряд сиділа, і сказали що мовля не чули, не в курсі:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-9-2006 у 06:37


...можу підтвердити все вищесказане... досить дике місце там, кругом
повно ожини, гриби ростуть... навіть місця для пікніків, - і ті далеченько.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

[*] написано 1-9-2006 у 09:18


Час від часу стикаюсь з Dmy на форумі, але давненько (чи взагалі ніколи!) він не "пересмикував".

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Принаймні, сам я навряд чи наважуся замочити собачку (не береться до уваги ситуація самозахисту - тут не те що собака, тут і людина напроти - не аргумент, інстинкт самозбереження для того й існує)...
Чи це, справді по-чоловічому, виходити на двобій за беззаперечної власної переваги в озброєнні: з рушницею, сокирою, отрутою тощо проти самих іклів. Тим паче із супротивником, який про те, що це двобій - ні сном, ні духом. Його навіть не попередили, йому навіть не погрожували, бо так простіше впоратися. Тим паче проти щенів, у яких взагалі ще лапи роз'їзжаються, а іноді й очі не відкриваються, і які, ще не навчені життям, у кожному, хто рухається, бачуть не здобич і не небезпеку, а. навпаки, захисника і покровителя? Ну, справді, як діти, просто.


Не наважитеся замочити... Але ж власне Темпіка, точка зору якої Вам ближча визнає, що брудну роботу хтось має робити! При цьому ставить мені пряме запитання. Я змушений відповісти і при цьому зазначаю, що така брудна робота не для жінок. Чи Ви вважаєте, що і в питанні вимушеного вбивства тварин потрібно ставить гендерну рівність?! Але здається ніде я не хизувався, що це надає мені (чи комусть іншому) крутизни і чоловічого шарму...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
1) Я не знаю, де знаходиться той дитячий будинок, який у ньому режим дня - може, діти іноді гуляють на дворі (без охорони, налигача і колючого дроту) і як всі нормальні діти бігають і голосно кричать, чи живуть там навколо люди, і чи не має серед тих людей тих, кому би ці дитячи крики і біганина заважали, приміром, виспатися після нічного чергування (або елементарно голова болить). Принаймні, я знаю, що таке коїться у дворах всіх шкіл і дитячих садків, які будують у середині житлових масивів, аби ходити недалеко було.
То як ви пропонуєте по-чоловічому чинити з тими дітками тим людям, кому вони регулярно заважають спокійно жити?


Рахуйте, що з одним моїм аргументом - гавканням, ви впорались. Дійсно, в Брюховичах, де чи не кожен тримає пса, які й самі влаштовують імпровізовані концерти собачих хорів, шум від гавкіту - дурниця. (Щоправда, це я просто затаївся до можливості записати цих тихих собачок і додати файлик пізніше...) Але Dmy пересмикує, ой пересмикує з порівнянням. Не знаю, може в мене якийсь однобічний досвід, але шумні діти за моєї пам"яті ніколи не кидались на когось з метою покусати, а от шумні собаки - так.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Люди своєю цивілізатрською діяльністю постійно псують настрій і навіть життя хай не свійським, так диким тваринам - вирубують ліси, забруднюють річки, висушують болота чим прирікають тих на голод, злидні і вимирання.
Чи дає така людська поведінка моральне право, скажимо, вовчиці, перегризти горло дядьку, який ішов у 100 метрах від її лігва (сам про те не відаючи) і голосно розмовляв із кимось по телефону?

Там, де людина йде з своєю цивілізаторською діяльністю проти дикої природи вона повинна бути готова до опору. (Я не виправдовую нищення навіть маленької частини дикої природи на даному етапі історії людства задля будь-якої мети окрім виживання людського виду). Тому, вовчиця безумовно має право.

Але, Dmy, майте совість - порівнювати це з ситуацію, коли рідна вам людина не тямлячи себе від переляку прийде додому і буде плакати, або гірше - буде травмована і психологічно, і фізично?! І через що! Через те, що йшла по дорозі з якої собачий притулок хоч і видно, але дзуськи зрозумієш, що то притулок, а на неї напали?! Власне, Ви правильно вказали - часто доводиться боятись людей, припустимо злодіїв. Але вибачте! Боятись пройти/проїхати на ровері між двома населеними пунктами, між якими 500-600 метрів і пряма видимість, тільки тому що з двох боків є трохи лісу, в якому ховаються собачі притулки?!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
місцевих жителів допитатися де воно таке є:lol: не всі знають...і гавкіту не чути було, ми довго блукали , а він виявився на самому видному місці при дорозі, досить далеко від будинків житлових....ми питали там майже поряд з притулком в людей: - де то він такий є, притулок для тварин? -всі розводили руками.
закохана пара майже поряд сиділа, і сказали що мовля не чули, не в курсі:lol:


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...можу підтвердити все вищесказане... досить дике місце там, кругом повно ожини, гриби ростуть... навіть місця для пікніків, - і ті далеченько.


Шановні колеги! Собака - не робот. Тому гавкає не 24 години на добу 7 днів на тиждень. А те що знайти не могли - сорі, Брюховичі не такі маленькі, як можуть здаватись. Тут мешкає десь до 8 тисяч населення і дуууже велика територія (інакше звідки мали взятись скандальні газетні матеріали про продаж купи земельних ділянок?). Не всі, хто тут мешкають знають, де знаходяться база ФК "Карпати", духовна семінарія, всеукраїнський центр свідків Єгови, ресторан "Анна-Марія" чи собачий притулок. Більшість цього всього ховається в лісі...;)




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 1-9-2006 у 09:24


Можна поцікавитися що саме роблить наша жіноча компанія? тобто які дії кроки ви робити для досягнення вашої цілі. На скільки я зрозумів основна ціль - знайти робітників для притулку, налагаодити там все, покращити умови? чи які ще?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-9-2006 у 09:53


...крім того, хотілося б, щоб люди, які хочуть взяти собаку або кицю, зверталися саме в притулок... так само ДУЖЕ потрібен ветеринар, особливо в даний момент.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 1-9-2006 у 10:01


«Там, де людина йде з своєю цивілізаторською діяльністю проти дикої природи вона повинна бути готова до опору.» Олександр Чорнобиль

Мені здається, що природа не повинна! це знову підтверджую що Ви себе ставите вище за все живе на планеті, може людина і думає і створює багато всього...і все страждає навколо від її діяльності, це дає нам право, напевно, рахувати себе ЦАРАМИ природи.

А відповідь для пана Demyanа:
там не тільки жіночки, є й чоловіки, просто треба тим хто вважає цю справу потрібною мають обєднатися, щоб такі як тут присутні нас не зїли...
там дійсно завал, попереднє керівниццтво думало що в бардаку можна наживатися, вони крали - наша задача все прибрати, і почати нормальну діяльність!
повірте, це справа благородна. Цивілізовані страни так роблять - вони рятуюють наших , скажемо меньших братів, мені більше подобається сусідів по планеті.....


а от нарахунок рибальства і мисливства - коли за це беруться браконьєри це стає вже теж ТЕМА для захисту тварин!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 1-9-2006 у 10:13


Ви вже вдруге ігноруєте мої питання я ще вище писав:
1. Чи згодні ви на рішучі дії заради притулку (страйк, бігання по кабінетах, писання листів.... ну і т.д.)
2. Що конкретно ви робите там?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Чорнобиль
Академік
****



Повідомлень: 912
Зареєстрований: 11-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Агресивний

exclamation.gif написано 1-9-2006 у 11:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Мені здається, що природа не повинна! це знову підтверджую що Ви себе ставите вище за все живе на планеті, може людина і думає і створює багато всього...і все страждає навколо від її діяльності, це дає нам право, напевно, рахувати себе ЦАРАМИ природи.


Ви мене не зрозуміли. Я, відповідаючи на запитання Dmy, мав на увазі, що людина ПОВИННА бути готовою до опору дикої природи який вище було окреслено на прикладі вовчиці. І наступним реченням "Я не виправдовую нищення навіть маленької частини дикої природи на даному етапі історії людства задля будь-якої мети окрім виживання людського виду" здається дав ясно зрозуміти, що не ставлю себе вище за все живе на планеті! Читайте уважніше.




Виявити мудрість у чужих справах набагато легше, ніж у своїх власних. (Франсуа де Ларошфуко)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 1-9-2006 у 11:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ви вже вдруге ігноруєте мої питання я ще вище писав:
1. Чи згодні ви на рішучі дії заради притулку (страйк, бігання по кабінетах, писання листів.... ну і т.д.)
2. Що конкретно ви робите там?


я не ігнорую;) відповідаю: я хочу за ради тої справи бігати по кабінетах, вибивати права, захищати тварин, страйкувати, писати листи, робити все що може допомогти справі ....і там, доречі, вже набралося трохи моїх однодумців, вони готові, тількиб палки в колеса не пхали!

конкретно що робиться - а поки що розбираємо завали від сміття на території так і сміття з документами....
а ще ми там годуємо собак, котів, спілкуємося з ними і плануємо, як воно далі куда тикнутися....
отакє:)
не встигаємо голови підняти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 1-9-2006 у 11:13


А ви це робите у вільний від роботи час чи там працюєте?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-9-2006 у 11:46


...у вільний від роботи час... а у маріни ще й сім*я, двоє дітей, чоловік,
кіт, дві собаки... по суті вона цим всім і займається поки що, а я все не
наважуся перейти до більш рішучих дій...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 1-9-2006 у 12:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...у вільний від роботи час... а у маріни ще й сім*я, двоє дітей, чоловік,
кіт, дві собаки... по суті вона цим всім і займається поки що, а я все не
наважуся перейти до більш рішучих дій...


RESPECT до Маріни, хоча я звичайно би не тратив на це час (мою точку ви знаєте :) ). Просто подобаються люди які борються за свою ідею, причому не на словах а в ділі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 3-9-2006 у 12:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Якщо трохи повернутися до конкретики. Маю пару питань до дискусантів

До пані Марини:

кому належить притулок?
Чи є державне фінансування і в яких обсягах?
Яка державна служба координує чи контролює притулок?
Які державні нормативні документи визначають основні засади притулку (наприклад, що це притулок для собак, а не для змій?)?
Чи є відповідні дозволи місцевої громади на цільове використання земель?
Чи є серед собак притулку важко хворі, інфіковані, хворі на сказ?


хочу спробувати відповісти:
1)притулок належить Львівському Товариству захисту тварин, це є неприбуткова громадська організація;
2)державне фінансування є - в минулому році (перший раз) держава перевела 10 000 грн, в цьому 75 000 грн що планують витратити на єлектрику, встановлення вальєрів, вироблення нових будок, закупка крупи (собак годують кашою);
3)ніхто не координує і не контролює, на скільки мені відомо;
4)притулок був відкрит на гроші англійського суспільства по захисту тварин, але потім вони кинули ту справу, тому що побачили , що все розкрадається (це окрема історія);
5) дозвіл міської громади Є;
6) від сказу собак прививають, хворих і інфікованих дорослих нема (тільки якщо принесуть або підкинуть - відразу робітники викликають лікарів, були випадки), що правда маленькі песики, яких приносять там не виживають, нажаль, якщо хтось з тварин захворів чи якось себе поводить неадекватно намагаються ізолювати таких
:(
Наразі робітники хочуть привести до ладу бухгалтерію, щоб було видно куда ідуть гроші, на що витрачаються, тому що все загублено у безладді, або взагалі не велося - того я точно сказати не можу. От такі то справи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 3-9-2006 у 19:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
як на мене,
боятися собаку може тільки людина з нечистим сумлінням...


Якось мені від цього не по собі... Таню, Ти серйозно?

Сюжет трилера: щоб розпізнати, чи чисте у людини сумління, на неї "випускають" собаку. :-(

Не ображася, говорю так, бо мене в дитинстві покусав пес, і відтоді маю страх на рівні інстинкту.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2006 у 19:12


Цитата:
боятися собаку може тільки людина з нечистим сумлінням...


Не хочеться переводити дискусію в цей напрям, бо десь в душі почав схилятися на думку тих, хто за притулок. Проте ота фраза мене вбила. Вибачте, але після цього важко якось розумно сприймати аргументи.

А щодо сумління. У мене дитина 2,5 роки. Кілька тижнів тому на неї кинулася сусідська псина (була на повідку, нічого не трапилося). Проте з того часу моя дитина панічно боїться великих собак. Позавчора навіть проснулася вночі з плачем "на мене пес гавкає". То в мого синочка також щось не те зі сумлінням?

Власне, я би дуже хотів порадити Темпіці триматися в дискусії лінії, що веде пані Марина. Скупість емоцій та багатство аргументів значно ефективніше ніж безапеляційні, подеколи образливі, заяви.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-9-2006 у 19:19


Пані Марині дякую за змістовну відповідь

Все таки у мене залишаються питання щодо регламенту роботи притулку.
Може хтось вважає, що я пересмикую, але чи є певність що у притулку не з'являться змії, щуроподібні істоти, птахи, усіляка екзотика? Адже домашні тварини це не тільки "песики-котики".
Не зовсім зрозуміло також, що роблять лікарі з хворими тваринами. Присипляють?
До речі, яка зараз виглядає контингент притулку?
І ще одне. Чи відома історія собаки в притулку? Наприклад, чи немає серед них тих, які нападали на людей?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 3-9-2006 у 20:05


...та й у мене є страх до собак... і сумління не на всі сто чисте...
я маю на увазі якусь внутрішню відкритість і доброту, яку носять в собі
певні люди... собаки таких не рухають :-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 4-9-2006 у 08:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Пані Марині дякую за змістовну відповідь

Все таки у мене залишаються питання щодо регламенту роботи притулку.
Може хтось вважає, що я пересмикую, але чи є певність що у притулку не з'являться змії, щуроподібні істоти, птахи, усіляка екзотика? Адже домашні тварини це не тільки "песики-котики".
Не зовсім зрозуміло також, що роблять лікарі з хворими тваринами. Присипляють?
До речі, яка зараз виглядає контингент притулку?
І ще одне. Чи відома історія собаки в притулку? Наприклад, чи немає серед них тих, які нападали на людей?

Відповідаю:)
Отже, так як ЦЕ ВСЕ має назву "Львівський Притулок для бездомних тварин" створено товариством по захисту цих самих тварин, то , мені так здається, має приймати всіх тварин, які потребують того самого захисту. Ще й боротися за права тварин по за територією притулку. Але контингент там зараз складається виключно з собак і котів (щурі тільки самі по собі, ще в куточках трапляються павуки і мурахи:lol:) Але але... поки що нема умов для якихось іншіх створінь, можливо з годом , коли людям, які взялися за справу, вдасться облагородити ту звалку (саму таку картину застали на початку цього року новоприйдешні робітники) тоді можна буде брати і птахів, і змій, і крокодилів...
Випадків для присипання не було, лікарі лікують:)
Історію собаки не завжди є можливим взнати, так як люди їх інколи просто закидають через паркан:( скажемо, робітники приглядаються до звіра, на скільки той агресивний чи лагідний, у кожної собаки своє ім'я і своя історія. Поки що, я наприклад там ходжу і не боюся - всі собаки від нас хочуть тільки пестощів, ну і їсти звичайно. Я їх не боюся:)

Доречі, моя знайома панічно боїться павуків, вона просто в транс впадає від одного виду того створіння, навіть маленького. Щоправда вони її не кусали:lol: На мене особисто колись в дитинстві кинулася кішка і повисла на плечі відірвавши шматок шкіри, сказати що боліло нічого не сказати. Колись сорока, яку приручили люди літала і викльовувала очі малим дітям у візочках - мені чудом вдалося спастися . Мій батько ту сороку упіймав і скрутив їй шию (я могла залишитися без очей, як то трапилося з дитиною, що та сорока поклювала після мене, шкода дитину не то слово):( але на сороку не можна тримати зло, тільки до людей, які її так виховували, чому саме на дітей вона кидалася, а не жінок з прикрасами?
А я боюся чоловіків , вони можуть згвалтувати або вбити , було такє...накинувся на мене .... але я врятувалася (всерівно боюся) - скільки таких неврівноважених людей чоловічої статі.
Насилля є як серед людей так і між собаками, коти б''ються не на життя а на смерть...напевно це окрема тема.
Треба бути обережним. Береженого бог береже.
Отже, закликаю всіх - давайте будемо добрими один до одного, до тих кого ми приручили, не викидатимемо собак, кішок і інших тварин, як іграшки, якими награлися. Не будемо плодити безпритульність в містах! (це такий загальний заклик, не до окремих людей, а до всього людства)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 5-9-2006 у 12:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
А я боюся чоловіків , вони можуть згвалтувати або вбити , було такє...накинувся на мене .... але я врятувалася (всерівно боюся) - скільки таких неврівноважених людей чоловічої статі.


Вчені доводять, що неврівноважених є багато і серед жінок.

Так от: "Ще одна тенденція, яка спостерігається сьогодні, - збільшення питомої ваги даних злочинів, що вчиняються жінками. Ця тенденція поширюється у всьому світі. Португальські вчені прийшли до висновку, що понад 28% жінок схильні до сексуальних зловживань через наявні у них порушення психіки. У той час як у чоловіків такі аномалії встановлюються лише у 2-9%. Виявлено також пряму залежність між сексуальним насиллям з боку жінки та зловживанням нею наркотичними речовинами або алкоголем" (Бібліотека Юриста)

Хоча це не стосується Ваших тварючок у Брюховичах, думаю Вам прийдеться переглянути своє ставлення до чоловіків ;)

Щиро співчуваю, що Ви мало не стали жертвою, але переносити своє ставлення з окремого представника на половину людства не варто.




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-9-2006 у 12:32


http://inosmi.rian.ru/stories/02/07/18/3106/139996.html
http://www.inosmi.ru/stories/01/12/06/3034/140671.html
http://www.utro.ru/articles/2005/06/28/453073.shtml

...наскільки може бути небезпечним чоловік... я була в шоці.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 5-9-2006 у 12:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Щиро співчуваю, що Ви мало не стали жертвою, але переносити своє ставлення з окремого представника на половину людства не варто.


варто, тому що було зачеплено страхи - люди бояться собак, а я навожу приклади - що буває різне:) отже , і жінки теж кидаються;) доречі собаки і людей бояться, бо вони на них нападають...так що тут по темі ( а у жінок зараз переважають чоловічі гармони, і вони стають більш агресивними) стережіться жінок:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 5-9-2006 у 12:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...наскільки може бути небезпечним чоловік... я була в шоці.


Чоловіки бувають жорстокими, я це не відкидаю, але і жінки часто нічим не ліпші:
http://news.nbc.com.ua/NEWSactionISarticleANDtext_idIS5883.html
http://serialkillers.ru/karts/wuornos.htm

Не можна перекладати злочини вчинені індивідами на півлюдства. Поведінка окремих чоловіків не є нормою для всіх. Аналогічно і з жінками.

Якщо є бажання, то можна започаткувати на цю тему окрему бесіду.




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 5-9-2006 у 13:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний


Не можна перекладати злочини вчинені індивідами на півлюдства. Поведінка окремих чоловіків не є нормою для всіх. Аналогічно і з жінками.

Якщо є бажання, то можна започаткувати на цю тему окрему бесіду.

так і злочин декількох собак на всіх собак....вертаючися до теми:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 5-9-2006 у 13:57


Абсолютно згоден. "коні не винні"



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-9-2006 у 15:32


...перепрошую, ці злочини творили чоловіки в масі, і давно доведено,
що в деяких випадках така чоловіча маса перетворюється на неконтролльваний
дикий табун... і не можна це порівнювати з поодинокими зрушеннями
жіночої психіки... бо у чоловіках агресію закладено від природи, як і у
собаках... що поробиш.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: