Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  6    8    10  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 10-12-2006 у 22:07


у нас теж є в одній місцевій ґаеті колонка виділина, там інколи дається інформація про притулок, декілька разів про нас на ТРКлюксі сюжети давали. Ми листівки росповсюджуємо через ґазету. Я от так подумала, що класно булоб якщо б "Наш Магазин" хочаб колонку нам подарував..
а
єх мячти мячти...це не вигідно для ґазети
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 11-12-2006 у 17:22


взагалі тема безпритульних собак - це досить поширина болюча тема і вона не закінчується тільки поняттям існування притулку - а це є комплекс різних дій спрямованих на зменьшення кількості тих несчасних...але ні в якому разі ні методом вбивств. Тим більше, що це не допомогаає, а сприяє тільки розростанню насильства - люди які можуть спокійно вбивати несчасних собак, які здебільшого зовсім не агресивні, такі люди неповноцінні, психічно хворі...я впевнена в тому
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-12-2006 у 17:35


Як на мене тема стає вже не актуальною а марина просто хоче щоб вона була завжди в топіку зверху, знову починає піднімати речі які говорилося спочатку.....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 11-12-2006 у 17:38


Demyan, у принципі, така тема взагалі має бути приліплена згори. Бо вона завжди актуальна - за визначенням.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-12-2006 у 18:03


як для кого для мене не важлива тому не хочу щоб питання піднімалося знову, ми вже поговорили а Марина знову починає
>>> люди які можуть спокійно вбивати несчасних собак, які здебільшого зовсім не агресивні, такі люди неповноцінні, психічно хворі...
Прошу звернути увагу адміністратора, бо знову почнеться дискусія яка вже була.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 11-12-2006 у 21:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
як для кого для мене не важлива тому не хочу щоб питання піднімалося знову, ми вже поговорили а Марина знову починає
>>> люди які можуть спокійно вбивати несчасних собак, які здебільшого зовсім не агресивні, такі люди неповноцінні, психічно хворі...
Прошу звернути увагу адміністратора, бо знову почнеться дискусія яка вже була.


А я просто майже кожен день наштовхуюся на таких людей...наболіла тема - а ви на себе то не сприймайте відразу...якщо хочите, розкажу про те які бувають страшні випадки.
Для нашого міста, як впринципі взагалі для людства, проблема собак дуже актуальна, а психічно хворі люди заводять собак! Як ви рахуєте яким чином можна проконтролювати ...
От раз ви, пане Demyan, мене так насварили за мою тему я вам і всім розкажу історію:
якось недавно (якраз телебачення мало приїхати) приходить до нас хлопець, досить неврівноважений. Віддає замученого песика, дуже зашуганого. Хлопцю ставлять запитання - чому ви віддаєте свого пса? на що той голосно і злобно відповідає : "- бо багото їсти став!"
Але потім запитав чи у нас є старфоршир. У нас є одн старфоршир, але звичайно ми такому суб''єкту не дали іншого пса. Коли придивилися до песика, якого він нам віддав, то помітили що він трошки подібний до старфоршира. Напевно коли був маленький був викапаний, а тепер тільки окрас і лишився.
Песика посилили в кімнату. Коли в ту кімнату заходили ми то бідолашний забивався в кут і так кричав, зовсім не по-собачьому. Якраз прїхали з телебачення і засняли того песика. Якщо хтось бачив - у нього слина текла. Згодом ми його заспокоїли і наші волонтери йго забрали до себе.
Але - той хлопець хотів старфоршира! Уявляєте в що б він його перетворив! тож порода специфічна ....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 11-12-2006 у 21:31


Demyan, ви дійсно рахуєте що це тема не цікава і не актуальна?
Як би ви мене не ображали, я все рівно буду підіймати ту тему, бо вона дуже актуальна. Вона на рівні покинутих дітей, старих людей, безпритульних людей і сміття навколо нас. Поки буде людина буде сміття, буде сміття будуть безпритульні тварини...як що ми об''єднаємося навколо тих проблем, а не будемо відмахуватися, можливо щось добре з того вийде...
будьте добрішими до тих хто вас оточує, а ви досить агресивно реагуєте на мене :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-12-2006 у 08:33


Ні я на вас не реагую агресивно, я агресивно реагую на те що форум забруднюється, тема обговорилася, а ви далі піднімаєте це питання знову говорите те саме що спочатку було. Ось і все що я хочу. Якщо нема якигось інших нових новин по тему то тоді не пишіть одне і теж. Якщо хочете - створіть свій сайт і там обговорюйте тільки ту тему.
P.S. До адміністратора. Я теж маю деякі теми які хочу щоб були завжди на горі, тому прошу пояснити - якщо в форумі можна просто піднімати тему без якигось нових повідомлень в даній темі, то тоді я теж буду робити так.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-12-2006 у 09:20


2 Demyan
Ну, ви ж не єдиний, хто користається цим форумом. Тож, будьте ласкаві, принаймні, не заважати іншим. Силою вас у цю тему ніхто не тягне. А для ряду людей тема важлива і нічого ви з тим не зробите. Таких мінімум троє наразі зголосилися проти вашого одного голосу. Все зрозуміло? Тож дуже прошу, не заходьте сюди більше. Прощавайте.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-12-2006 у 09:35


Ну ви і даєте. Я ж не кажу що тема не потрібна, можете зрозуміти я кажу про етикет форуму і звертаюся до адміністратора. Якщо в темі обговорювалося питання то чи можна його знову піднімати і знову обговорювати??? якщо можна то я теж так буду робити. Пишу в цій гілці щоб було наглядно.
А те що вас троє проти мене мені якось всеодно. Я свою думку сказав тому і не хочу знову писати про це, а якщо можно знову обговорювати (адміністратором) - то я знову буду писати свою точку зору.
І всетаки якщо хочете ефективно розвивати тему, створіть свій сайт, можете на безкоштовному хостінгу, потім будете кидати тільки ссилки на цей сайт, зможете банерами обмінюватися... Повірте ефективність буде значно краща!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 12-12-2006 у 09:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
форум забруднюється

Невже ви дійсно так думаєте, коли вживаєте такі вирази? Форум "забруднюється" від того, що в одній-єдиній темі людина звертається до нас усіх по допомогу? Так, їй доводиться це багато разів повторювати, адже до нас не так легко достукатися - ми занадто заклопотані і збайдужілі.
Мабуть, у мене трохи інше поняття про те, що таке форум. Марина не флудить - вона привертає увагу до проблеми. Якщо вас ця проблема не цікавить - не читайте. Ото й усього.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-12-2006 у 10:06


В тому то і справа вже вияснили хто буде допомагати хто ні, якщо людина хоче досягти успіху - нехай створює сайт або свій форум де буде тематика про притулки для собак. Мабуть людині просто не хочеться робити - краще про це писати сто разів....хоча справа людини. Мені якось всеодно я дав пораду і ні кого не ображав була б інша тема і повторювалося б я б теж написав.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-12-2006 у 10:31


Сайт і форум у нас свій є.
Чому раз у раз здійснюються звернення тут - тому що, як і на будь-якому форумі, сюди час від часу приходять нові люди. Яких, можливо, ця тема зацікавить. Але які можуть не побачити її, якщо вона буде десь далеко внизу. Окрім того, ми (та хоч би тільки я і Марина) маємо не менше право спілкуватися тут, аніж ви. Що й робимо. Як вам вже було сказано модератором - те, що робить Марина - не флуд. А от ваше одноманітне повторення щодо недоцільності таких дій цілком можна трактувати як флуд. Та ще й оффтоп, оскільки для таких питань передбачена дещо інша гілка форуму. Так само як і для звернень до адміністрації форума.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 12-12-2006 у 11:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
В тому то і справа вже вияснили хто буде допомагати хто ні, якщо людина хоче досягти успіху - нехай створює сайт або свій форум де буде тематика про притулки для собак. Мабуть людині просто не хочеться робити - краще про це писати сто разів....хоча справа людини. Мені якось всеодно я дав пораду і ні кого не ображав була б інша тема і повторювалося б я б теж написав.
'
Доречі, ми постійно робимо! і не вам про то судити, ви не бачили, а просто тут сидите и нас хочите вижити .
Ви , пане Демьяне, тут нам трошки не по темі написали. Щоправда, ті хто тут читає бачить у вашому лиці ту частину людства яка ненавидить або не звертає увагу на таку проблему. Саме так відноситься до того як і ви. Вам не дають жити такі як ми.

Між іншим, в Брюховичах є ще один притулок! Його тримає бабця 70 років. Отже, вона сама, може якась сусідка допомогає, утримує 20 псів. Ми підемо до неї і все подивимся і зафотографуємо. У нас є свій сайт і свій форум, там викладемо інформацію. Якщо когось зацікавить це запрошуємо на наш форум. На початку тієї теми є лінк.
І щоб там не казав п. Демьян, тема не закінчиться, бо я вам ще розповім дещо, але то вже пізніше, бо треба все зясувати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-12-2006 у 13:05


Так Ви праві ця тема не те що "ненавиджу або не звертаю увагу" - я звертаю увагу і мені теж хочеться ходити спокійно щоб не було собак безпритульних але мій метод - усипати їх. А якщо буде знайдений власник - який викинув собаку наказувати його штрафами, щоб перш ніж заводити собі тварину подумати сто раз.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 12-12-2006 у 15:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Так Ви праві ця тема не те що "ненавиджу або не звертаю увагу" - я звертаю увагу і мені теж хочеться ходити спокійно щоб не було собак безпритульних але мій метод - усипати їх. А якщо буде знайдений власник - який викинув собаку наказувати його штрафами, щоб перш ніж заводити собі тварину подумати сто раз.

розмірковуючи таким чином як ви - а може того власника усипити, щоб і не думав більше :baddevil:
всіх би ви повбивали? але це не вихід...і не привчайте дітей до такого відношення до живого. Собака жив, у нього було життя, а ви одним махом то все гахнули і навіть не відчули смутку, бо то робили задовільняючи свої якісь приховані потреби до знущань - вибачте, але ви так зло розмірковуєте.
є такі люди, які знущаються над котами(чомусь саме над котячими) вони отримують від того задоволення.:baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-12-2006 у 16:18


Повторюю щераз! Я не зато щоб іти і стріляти всіх підряд! як то не можете зрозуміти я за те, що якщо господар не хоче тримати тварини, то не треба її виганяти або створювати притулки і потім щоб тварини там мучилися або були проблеми як у вас. Я за те щоб господар відніс собаку і її усипили!!!!
Власника є не можу усипити бо він людина, а я користуюся християнськими принципами і тезами з Біблії. Бог дав мені заповідь не вбивати людину, отже я її не вбю, а тварину Він дав мені. І Богу було приємно коли за гріхи в давні часи люди приносили йому в жертви невинних тварин - і вбивали їх і совість їх не мучила і люди омивали свої гріхи а Богу це було приємно коли людина приносила Йому в жерту тварину. Це моя точка зору і я її підтримую і за нею живу (тварин не вбиваю бо вірю що Христос викупив нас від гріхів, а якби не Христос то прийшлось би вбивати тварин). Це те саме стосується не тільки собак а й всіх тварин яких ми їмо і яких вбивають.
Якщо у вас є любов саме до собак то може ви до зоофілів відноситеся:) ? я ж вас не називаю так, а ви тут з мене вже робите не знати кого, і кажете про мої інтереси і приховані знущання.
А взагалі - думайте що хочете справа ваша. я не буду писати те що тут вже обговорювалася.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 12-12-2006 у 16:38


Ми з вам розмовляємо на різних мовах, ви хочите щоб не було безпритульних і ми того хочемо, але ми не хочемо вбивати, отже не ті часи, люди інші . Приносити жертви це вже не в моді. Ви бога згадуєте, а самі за насильство виступеєте. Хай навіть тварини для вас це власність людська з якою можна робити що заманеться. Ми не зоофіли, і вас я теж не ображала. Ми просто любимо життя!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-12-2006 у 16:50


Так згадую Бога. За насильство не виступаю і не буду виступати, а приклад навів щоб дати зрозуміти що вбивство тварини не тягне за собою ані гріха ані забруднення совісті, також не означає що людина так має внутрішню злість або ще щось.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-12-2006 у 17:29


Давайте, принаймні, в теологічні диспути не вступати. Ок? Марина, а тобі пропоную цього типа просто ігнорувати. Тобі його не перевихувати. Християнин, теж мені...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 12-12-2006 у 18:00


Я не думаю що когось треба перевиховувати, і пану Демьяну знову таки повторюся хоч він того не любить - дякую за дискусію, вона потрібна. Люди читають і вибирають для себе що їм підходить. Головне, що більшість людей всеж таки схильні до думки , що треба рятувати тварин. Собак і котів....
Коли люди чують що робота ведеться в тому напрямку вони радіють і дуже хочуть допомгти! ДУже дякую тим хто не байдужий.
Доречі, я не відношуся до людей віруючих. Я виховувалася в радянські часи. Релігія для мене це трошки інше розуміння. Я вірю в життя. Не можу вбивати взагалі. Така от я сєрдобольная. Мені шкода все живе. І не в тому розумінні що я просто шкодую, просто це все є я, мені хочеться жити - всім хочеться жити. І принаймі я прагну не заважати тому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-12-2006 у 18:09


Ну вот і розібралися. І це нормально я вірю в своє, Марина в своє. В кожного є своя думка своя точка зору. В темі я просто пишу свою точку зору і нікого не агітую і сам ніколи не піду вбивати тварин (якщо не буде потреби). Не люблю коли люди просто вірять в щось не грунтуючись ні на чому, я описав чому вважаю саме так з точки зору моєї віри, Марина написала про свою віру і я її поважаю.
А Максиму скажу так - легше всього сказати проігноруй, а вот розібратися - для цього дійсно потрібно мати і терпіння і бажання.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 13-12-2006 у 10:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
тварину Він дав мені. І Богу було приємно коли за гріхи в давні часи люди приносили йому в жертви невинних тварин - і вбивали їх і совість їх не мучила і люди омивали свої гріхи а Богу це було приємно коли людина приносила Йому в жерту тварину. Це моя точка зору і я її підтримую і за нею живу

От за що я не люблю християнство. Нав'язана українцям половинчаста мораль. Але то тема цілком іншої дискусії. Вибачте на оффтоп.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 13-12-2006 у 11:56


http://priut.ucoz.ru/forum/2-9-1#48
Ми тут спілкуємося з Киргистанським притулком, там з релігійними поняттями на рахунок тварин взагалі жах...
З пожертвами проблеми, там люди сміються над ідеєю створення притулку. У нас люди до тварин добріші.
Але, не дивлячись на скалнощі, двоє людей (чоловік і жінка) намагаються рятувати бідних собак і котів. Кажуть, що собак там їдять і дуже жваво, в ресторанах продається мясо собачатіни. У нас бомжі полюбляють мясце друга людини...
А люди які створили міні притулок в Киргистані росіяни і українці.
Релігія релігією, а у любов до братів наших меньших так званих, проявляється досить часто. Це природньо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 14-12-2006 у 12:19


Розповідь на тему "чи вбивати чи лишати безпритульних тварин":
вчора до нас поступила гарненька собачка. Вона жила на території лікарні десь в Брюховичах. Завагітніла і , як тварини в такому стані, трошки стала агресивнішою. Когось зачепила за ногу. Звичайно відразу ж поступила скарга і начальство розпорядилося собацюру прибрати. Але той метод яким збиралися прибрати її !..., нема слів...
– її хотіли повісити! Любителів тої справи не треба було довго шукати - веселий дядько був тут як тут, він вже приготував мотузку і потерав руки. Але жінка лікар попросила завести бідолашну у притулок, тим більше що він не так і далеко. Дядькові прийшлося завести. Але мотузку він привіз також з собою. Коли наші робітники запитали у нього - як жеж ви так можете холоднокровно повісити (вагітну жінку), він відповів: "-а що тут такого, дуже легко"...
От такими ж "добрими людьми" хотіло скористатися керівниццтво одного з львівських базарів. Там завели собаку, буду навіть їй поставили, а вона не сподобалася комусь...звичайно наказали вбити. Але на базарі хотіли сокирою зарубати.
Я знаю, що в селі, коли собака яку завели на дворі починає бігати за курми то її рострілюють. Це рахується нормально.
Вибачте за ці історії, вони по темі мені здається.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  6    8    10  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: