Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Може таки організуємо зустріч форумчан?
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 12-9-2006 у 17:36


Коли ми прийдемо в піцерію, то мало хто зможе втриматися від заманливого аромату піци, а, крім того, ми будемо дратувати персонал та інших людей тим, що хіба п'ємо чай та пиво. Чому все ж вам не підходить кав'ярня? І цілком по-львівськи... І ніц не відволікає... І в спину шляків ніхто не шле...
Особисто я в п'ятницю вештатимусь містом для власного задоволення, а в неділю, певно, махну в Дрогобич по роботі, то шо ж?
Значить, черговий раз доведеться не ввидіти живих форумців разом, а от в Дзигу у п'ятницю все-таки піду, бодай тому, що ніколи не пила там кави.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-9-2006 у 17:44


Але Львів телиться... От смішні, та набийте зустріч, хто прийде перший або організатор, сяде за стіл, на столі поставить листочок А4 складений хаткою з надписом "Рідне місто" і все, ідентифікація буде, всі знайдуть:D І веселої вам забави:) А щодо їди, пива, чаю чи кави, і т.д. це вже по бажанню індивідуально, головне щоб атмосфера була приємною.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 12-9-2006 у 17:46


Во, так і зроблю в п'ятницю о 19.00 на Вірменській у "Дзизі".



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 12-9-2006 у 18:58


Подзвоніть в Дзигу і попросіть зарезервувати столик. А ше краще загітуйте Одарку вам в тому помогти, тоді все вийде. Бо Дзига славиться тим, що місця ввечері нема.



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 12-9-2006 у 19:33


Дзига слухавку не бере.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 12-9-2006 у 19:56


Бо в такий час офіс вже пустий... подзвоніть 09, на Дзизі є не один телефон, а кілька. Один з них стоїть коло бару на галереї. Просто покличете бармена. Або Марічку, або Таню. Хоча можливо тепер працює хтось інший. Просто попросите зарезервувати на 7му столик на певну кількість осіб. Якшо ві Львові зимно, то просіть великий стіл в середині, якшо ж тепло, - то хай ссунуть пару на дворі.

Ото і вся процедура.

Дзвоніть завтра коло 11-ї рано, то в офісі хтось буде вже :)




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 12-9-2006 у 20:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Коли ми прийдемо в піцерію, то мало хто зможе втриматися від заманливого аромату піци, а, крім того, ми будемо дратувати персонал та інших людей тим, що хіба п'ємо чай та пиво. Чому все ж вам не підходить кав'ярня? І цілком по-львівськи... І ніц не відволікає... І в спину шляків ніхто не шле...
Особисто я в п'ятницю вештатимусь містом для власного задоволення, а в неділю, певно, махну в Дрогобич по роботі, то шо ж?
Значить, черговий раз доведеться не ввидіти живих форумців разом, а от в Дзигу у п'ятницю все-таки піду, бодай тому, що ніколи не пила там кави.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Коли ми прийдемо в піцерію, то мало хто зможе втриматися від заманливого аромату піци, ...


Так я теж колись спокусився туди на піцу, а її там немає...:(

Цитата:
... а в неділю, певно, махну в Дрогобич по роботі, то шо ж?
...


Якщо б я був кавАлєром, то може б і вийшла ще зустріч форум'ян в Дрогобичі.:saint: А так дружина не зрозуміє.:lol:

Цитата:

Значить, черговий раз доведеться не ввидіти живих форумців разом, а от в Дзигу у п'ятницю все-таки піду, бодай тому, що ніколи не пила там кави.

Якщо залишуся живий після Форуму:rolleyes:, то попробую також підійти :sing:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-9-2006 у 07:50


да...одним словам я сам не розумію вже що до чого....
Пропоную тоді наступне - якщо Галина каже що буде точно в дзизі і зможе зробити листочок - то тоді що в пятницю збираємося?
Я думаю що зможу працюю до 18 30 - думаю встигну.
А де там точно кавярня? я там хожу часто і там столики є біля входу в дзигу - то там?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-9-2006 у 08:57


...в дзизі завжди повто народу і місця мало... назовні сидіти тре холодно... а особисто я буду пити пиво і їсти салат як мінімум, так що персоналу все мусить підійти :-)
...я в п*ятницю не можу, працюю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-9-2006 у 09:58


..крім того, назовні сидіти вже холодно, а всередині ніякої витяжки... для тих, хто схоче щось поїсти наприкніці напруженого трудового дня, там теж вибір невеликий і досить дорого... столики маленькі, та й взагалі тісно... в піцерії просторно, не напалено, є повний асортимент картопляної хати і теде... такі ось мої аргументи :-) якщо вже навіть в п*ятницю, то дзига - то не те місце для досить великої компанії.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-9-2006 у 10:08


Бачу що важка ситуація складається. Пропоную тоді так, обговорюємо все до пятниці, в пятницю до обіду вирішуємо деостаточно і пишемо тут, хто не зможе зайти на форум - лишіть телефон перезвонимо.
Наразі всетаки я схильний до піцерії. Можна ж взяти по салатику і пиву і ніхто не вижене. На рахунок великої компанії не знаю чи взагалі вона збереться, на скільки розумію зараз реально є 3 чоловіки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 13-9-2006 у 12:53


Якщо буде в піцерії, то я зможу на півгодини перед електричкою заскочити, бо буду йти на вокзал з Філатова. Мій тел. (нуль-дев'ять-сім)- два-два-сім-п'ять-сім-п'ять-шість



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 13-9-2006 у 15:40


В п'ятницю на 19.00 варіант реальний, "Челентано" на Личаківській від мене близько.
Щодо неділі поки нічого сказати не можу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 13-9-2006 у 19:20


Якщо нема піци, то як можна Чєлєнтаном називати???

Мене таке влаштовує. Отже, п'ятниця перед 19.00 на Личаківській у "Картопляній Хаті".

Службовий телехвончик: 8-067-67-27-075
Через поламаність особистого я зараз на вищевказаному номері.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-9-2006 у 07:32


...хто сказав, що піци там нема? дивно... :-)

...люди, ви лишаєте телефони, а хто вас всіх буде обдзвонювати? :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 14-9-2006 у 11:56


Телефони лишаються для ідентифікації на місці, але я думаю, що папір з відповідним написом на столику однозначно краще.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-9-2006 у 15:13


Якщо чесно я нічого не розумію. Так що в пятницю в картопляній хаті чи в Челентано? чи в неділю. Я запропонував без всяких там зустрітися в неділю хто зможе. Бачу що люди хочуть в пятницю. а хтось в неділю......а коли реально я так і не розумію.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-9-2006 у 16:30


...ну я теж, якщо чесно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 14-9-2006 у 16:38


В п'ятницю вийти з роботи по-шостій, злий і недобрий, голодний і змучений - нереально знайомитись і спілкуватись .........



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-9-2006 у 16:41


ну так ми говорили про неділю, таке враження що ніхто цього не читав, і почалися пропозиції в пятницю там і там і ніби люди погодилися...тепер знову про неділю говоримо
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 15-9-2006 у 00:34


То нехай буде і в п'ятницю,і в неділю. Хе. Але, якщо серйозно, неділя мені надто сімейною,сонливою та урочистою видається.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-9-2006 у 09:28


Ги, гнилий Львів:P Отак і вся Галичина - один туда, другий сюда, третій ще десь. Цікаво прослідковується непослідовність земляків на цій гілці форуму:sing: Віва Ґаліція!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-9-2006 у 09:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Ги, гнилий Львів:P Отак і вся Галичина - один туда, другий сюда, третій ще десь. Цікаво прослідковується непослідовність земляків на цій гілці форуму:sing: Віва Ґаліція!

+1
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 15-9-2006 у 09:37


Цікаво, а чому київляни в п'ятницю після роботи такі веселі і щасливі ??? І чому це Шановні роблять висновки про ступінь гнилості ? Яке право ?? Я говорю лише за себе - що маю роботу, на якій не байдикую, тому й НЕ_МОЖУ після роботи перемкнути якийсь гачок в голові, мушу-таки відпочити.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-9-2006 у 09:51


Бо в Києві після роботи на тижні всі думають про те, як відпочити - про суботу і неділю. Вмієш працювати-вмій відпочивати. За гнилість я переборщив. Але зато подивися як довго Львів розкачується на рахунок організації зустрічі :D До речі, це вже не перший раз щось таке організовується серед форумців, і я не пам'ятаю, щоб це обходилося без довгого мусолення часу, місця і т.д.
А в п'ятницю після роботи я веселий тому що завтра - субота, і можу ПОСПАТИ, а потім десь відпочити, з кимось зустрітися, десь поїхати, десь повисіти хоч на цілу ніч, бо завтра - неділя, і я знов можу поспати, і знову не думати до вечора про роботу.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4757
Реклама: