Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Розділи Форуму
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-1-2003 у 11:39
Розділи Форуму


Якщо у Вас є побажання по вдосконаленню структури розділів, прошу висловлювати



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

info.gif написано 27-1-2003 у 08:22
Є тут одна ідейка


Я звичайно не претендую на винахід стола чи крісла чи т.д., але маю одну маленьку пропозицію, хоча вона є очевидною:
ось дивіться у нас на форумі є багато таких тем, котрі можна вважати "дохлими" Тобто людина котра відкриває тему такого плану(наприклад):"Як ввімкнути комп" чекає простої відповіді. Звичайно таку відповідь їй одразу надають, бож ви є супер спеціялістами, але ж для інших форумівців ця тема не цікава, бо ж одні знають як це зробити, а інші не знають і не хочуть й нічого в цьому не розуміють бо приходять в комп. клуб й там компи є вже включені. Тобто це ж звичайно був не дуже вдалий приклад але.... Я хочу запропонувати, давайте зробимо якось так щоб теми були широко змістовними, тобто можливості для злету фантазій різних людей було більше. А то я прочитала як ввімкнути комп, ви, ще хтось. Але тема то висне. Тобто в ній немає жодної можливості написати щось таке............. Зовсім не по темі. Вона має дуже вузькі рамки й зрозумілий зміст.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-1-2003 у 17:38


Вам, kristi, потрібен blog (типу blogger.com). В форумі дохлі теми відходять на задній плат і зявляються нові. Просто потрібен розділ "Різне", відкривайте і пишіть туди на всю ширину фантазії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-1-2003 у 19:22


До kristi
В нас є два основні типи тем без обговорень:

1 Нецікаві - хтось розпочав дискусію - а вона нікоми не цікава. Таке буває, але такі "діскусії" шввидко злазять донизу. Та й ніколи не вгадаєш - чи буде цікава дискусія по задекларованій темі, чи ні - це як і у звичайній розмові.
Чим у нашого Форуму спільнота більшає і тіснішає, тим таких висяцих дискусій стає менше. Хоча туту є над чим попрацювати.

2 "Статейного" типу. Деякі повідомлення цікаві і корисні (якщо не всім то декому) і без розгорнутої дискусії. Фактично - це просто публікації в онлайн-пресі. Такі повідомлення як правило локалізуються в спеціальних розділах (Типу "Аналітика" або "Афіша") і не перешкоджають спілкуванню. Зате є що почитати навіть тим, хто відвідує Форум, але не зареєструвався. А при бажанні можна і поговорити по опублікованій замітці.

ДО Ігора з плюсом


Цитата:

Просто потрібен розділ "Різне"


В принципі є розділ "Балачка". Він і сам по собі не дуже заповнений. Але якщо треба ...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 28-1-2003 у 09:06
Я тут до вас з щирими намірами, а ви......


Втопили мене в болоті...:(
Ну й добре не буду я більше давати нікому порад і пропозицій :( :( :( :( :( :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 17-2-2003 у 16:24


Якось смішно виглядає підрозділ "Радіо FM" в розділі культура, більш доцільно його було би перенести в розділ, де йдеться про бізнес чи комерцію:(



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-8-2003 у 09:57


Я тут новий розділ створив - "Перепис" (копірайт - Олексій!)
Прохання заповнити його опитуваннями, які б дозволили зрозуміти, що за люди наповнюють наш Форум

http://misto.ridne.net/forumdisplay.php?fid=73




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 2-10-2003 у 22:45


Готується нова переструктуризація Форуму.
Хто має ідеї та своє бачення тематичних розділів, структури форуму - пишіть.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freak
Дійсний член
***



Повідомлень: 106
Зареєстрований: 6-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Краще всіх

[*] написано 20-2-2004 у 20:30


Хотілось б побачити розділ Кіно?Як ви на це диветесь???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Карашівський
Дійсний член
***



Повідомлень: 222
Зареєстрований: 13-3-2003
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: вина і риби!..

[*] написано 16-9-2004 у 12:38


Перенесіть будь-ласка тему "Тартак" - Музичний ..." в тему "Рецензії, що ми слухаємо..."

Я коли готував "Тартак", не зміг з розбігу знайти стару тему, давно не був просто. А тема, як я бачу, отримала розвиток, що тішить. Треба відновлювати її. Нажаль, "Огляд" не набув такої актуальності.




не беріть важкого в голову!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 20-12-2006 у 19:45


А як би так виділити окремий розділ для Літератури? От музика й кіно в нас дослужилися, а літераторів, авторів та читачів хіба менше:(? В загальному розділі "Культура" вона як самодостатня наука й мистецтво губиться. Але то моя суб'єктивна думка. Рішення за вами.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2006 у 20:42


Хм, щось я не впевнений, що то виправдано. А що залишиться в культурі?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 20-12-2006 у 21:10


Театри, музеї, клуби інтересів, будинки творчості дітей та юнацтва, палаци піонерів... і правила етикету.

Ну... не знаю, але все ж... Хотілось би. Якщо подивитись на тему "Кіно", там не сильно робота йде, а вона ж окремо.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 20-12-2006 у 21:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А як би так виділити окремий розділ для Літератури? От музика й кіно в нас дослужилися, а літераторів, авторів та читачів хіба менше:(? В загальному розділі "Культура" вона як самодостатня наука й мистецтво губиться

Ну от, блін, який я ледачий!
Уже десь із рік мене це питання муляє - на літературу стільки набралося, що аж випирає. Так мене муляло, а пані Галина у вільний час від поїздок до Києва й назад, консультацій зі страхування та читання жіночої еротики знайшла час про це написати.
Треба обов'язково!
(Непогано було б і в середині ті треди трохи впорядкувати, напр., під різними назвами елементарно дублюються рецензії на книжки, але, боюся, то вже ненаукова фантастика, а не реальне бажання)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-12-2006 у 21:45


Хм, я ще тоді зачекаю, що пані Тисовська нам скаже.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 21-12-2006 у 13:06


Бляха - муха. Нам треба ближче познайомитися, бо Ви замало про мене видали інформації. Вже як викладати народу правду, то геть усю.:saint: А я, до речі, не лише по страхуванні опрацьовую громадян, я взагалі - фінансовий радник.
Мої напрямки роботи: кредити від різних банків, усі види страхових послуг від різних компаній, недержавне пенсійне забезпесення та інвестування капіталів (даже маленьких).

А щодо літератури, то оті два еротичні видання були першою прочитаною мною еротикою, до цього читала тільки сюрйозні речі. З наших, зокрема, від Марії Матіос у захопленні.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 22-12-2006 у 10:31


Вибачте, я не бачила цю тему. Стосовно літ-ри - я не проти окремого розділу, але я бачу, що наповнення "Культури" йде здебільшого саме в плані літ-ри. Тобто якщо її виділити, боюся, розділ "Культура" майже припинить оновлюватися. Словом, я не певна. Але як вам краще - давайте вирішимо більшістю голосів :)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 22-12-2006 у 16:01


Хотіла просити Адміністратора закрити (і прибрати взагалі, як можливо0 тему Поновлення у навчанні в університеті. звернулася на u2u, але не достукалася. Отож, чи є можливіть закривати тема(неактуальні) засобами Адміна або?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 26-3-2007 у 16:13


А шо то за штукі від гугля появилися? і не тільки ...якісь сайти для чого то?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 26-3-2007 у 16:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А шо то за штукі від гугля появилися? і не тільки ...якісь сайти для чого то?

Це Гугл адсенс. Зароблялка грошей. Хтось клацне - кілька центів переведуться на рахунок адміну. Доречі, непогано народ на цьому заробляє гроші)))




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-3-2007 у 18:33


Вікторія права, таким чином я планую оплатити витрати на утримання Форуму.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 27-3-2007 у 19:05


Доречі я помітив що чим більше рекламних блоків тим менша ціна одного кліка. Але тут треба дивитися як вигідніше.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Особливо коли купа дорвеїв)))

:o
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 3-10-2007 у 19:57


Щось забагато появляється оголошень про роботу. Може б окремо якийсь розділ створити, причому зобов'язати авторів оголошення писати термін дії оголошення, або видаляти цілу гілку після успішного пошуку чи то роботи чи то працівника (або повідомляти адміністратора про необхідність видалення). В гілці б дозволялося учасникам уточнювати тільки інформацію надану в оголошенні. Також заборонити реєстрацію або бан тих, хто використовуватиме форум суто з рекламною ціллю - фірми або роботодавця, для цього користувач повинен мати до опублікування оголошення як мінімум 10 повідомлень на сторінках форуму, причому неоднослівних. Ну або як адміністратор вирішить. Така моя пропозиія. Не хотілося б, щоб форум перетворився на дошку пошуку чи надання роботи.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 26-1-2008 у 00:12


Хочу висловити пропозицію. Дуже багато є відкритих тем, суть яких - одна новина, яка є, як правило, передрук з якогось інтернетного видання, і на цьому тема закінчується. Що і зрозуміло, оскілько це - новина. Пропозиція - якщо починати подібні теми, то так, щоб вони не засмічували форум. Мені подобається, як це робить, наприклад, dr.Trollin у http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6113, інформуючи спільноту про поступ в справах парків у Львові, або ж Роман Голощук та інші у http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1832 (цей день у нашій історії). Якщо ж, наприклад, хтось береться інформувати про новинки комп'ютерних технологій, або про хардверні новини, або про новини, об'єднані спільною тематикою, то пропозиція для всіх них (новин) вести одну тему, а не відкривати для кожної окремої новини нову. Пропозиція до обговорення, і якщо буде прийнята, то прописати у правилах.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 481
Реклама: