Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: "Славута" заполоняє львів?
Петро Пістун
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 19-9-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2006 у 14:50
"Славута" заполоняє львів?


"Славута" заполоняє львів?

дуже багато їх появилося у львові. Чи то їх даром роздають? Чи то вже така хороша машина, що їх так купляють? чи то вона вже така дешева?

Ніяк не можу зрожуміти. Але факт є фактом.


  1. У львові їх багато.
  2. Не така то вона вже і дешева.
  3. За останій рік ціна зросла на 1 000 у.о.
  4. Тай і зі слів "машина - консервнабанка", чому ж її так купляють?


Хотілося би почути самих власників таких машин.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-9-2006 у 15:09


У вас навіть таксівки є Сволути, жах :(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-9-2006 у 15:38


1. КУпляють люди які хочуть просто нову машину абільше грошей не мають, причому наслідки комфорт, надійність - їх не хвилює.
2. Беруть фірми в кредит а поітм продають - це вигідно і машина окупиться
3. Беруть щоб повчитися їздити потім продають.

В мене родич взяв нову Славуту бо то нова, ніяких порад не слухав. Грошей більше не мав а хотів нову машину.
Ця машина серед нових дійсно найдешевша а ще приваблює те що запчастини до них дешеві.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-9-2006 у 15:39


Поїздивши на славуті я вирішив для себе не брати її (хоча дискусії не хочу просто це моя думка). Я вирішив краще жигуля вже вязти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-9-2006 у 20:36


Я ще розумію, брали, коли ціна була порядка 4 тисяч. А тепер... Зрозуміло, що за ці гроші нічого іншого нового не купиш, але через рік воно буде вже зовсім не нове, тому як альтернатива - 3-5 річна іномарка в ті ж гроші, що й нова Славка. Але ж тут небо і земля.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 28-9-2006 у 20:43


Мені взагалі незрозумілий цей концепт - машина може бути використана лише як тимчасове рішення для молодих сімей, але ж навіть семирічній дитині на задньому сидінні вже стає незручно, бо у вузьвґкому і короткому салоні розробники примудрились "покласти" два передні сидіння так, що ті перекривають простір заднім. Деу Тіко, що має майже такий самий салон, значно комфортніше вміщує пасажирів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 29-9-2006 у 00:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Я ще розумію, брали, коли ціна була порядка 4 тисяч. А тепер... Зрозуміло, що за ці гроші нічого іншого нового не купиш, але через рік воно буде вже зовсім не нове, тому як альтернатива - 3-5 річна іномарка в ті ж гроші, що й нова Славка. Але ж тут небо і земля.


3-5 річна іномарка коштує у 3-5 разів більше , ніж нова Славута.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-9-2006 у 08:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Я ще розумію, брали, коли ціна була порядка 4 тисяч. А тепер... Зрозуміло, що за ці гроші нічого іншого нового не купиш, але через рік воно буде вже зовсім не нове, тому як альтернатива - 3-5 річна іномарка в ті ж гроші, що й нова Славка. Але ж тут небо і земля.


3-5 річна іномарка коштує у 3-5 разів більше , ніж нова Славута.


Може здивую пана Ігора, але деякі нові іномарки коштують 8-10...15 тисяч...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Пістун
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 19-9-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-9-2006 у 13:18


Але трохи дивно, щому самы фірми-таксі купляють ті машини? чи вони "встигають" викупитися і щей заробити на ній, поки розвалиться. Один роз в такій в таксі їхав, то там було на спідометрі було 120 тис., ну і ще дверки і все решта в нормальному стані було.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 29-9-2006 у 17:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Петро Пістун
Але трохи дивно, щому самы фірми-таксі купляють ті машини? чи вони "встигають" викупитися і щей заробити на ній, поки розвалиться. Один роз в такій в таксі їхав, то там було на спідометрі було 120 тис., ну і ще дверки і все решта в нормальному стані було.

Та така машина в нормальної фірми окупиться за рік максимум. Років 3-4 поїздить та й розвалиться (кому цікаво такі побачити, заїдьте на Городоцьку в сервісний центр фірми Радар)..
Ну і по друге їх беруть в кредит.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-9-2006 у 19:31


Цитата:
Та така машина в нормальної фірми окупиться за рік максимум. Років 3-4 поїздить та й розвалиться (кому цікаво такі побачити, заїдьте на Городоцьку в сервісний центр фірми Радар)..
Ну і по друге їх беруть в кредит.

А чому він має розвалюватися?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 30-9-2006 у 22:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Цитата:
Та така машина в нормальної фірми окупиться за рік максимум. Років 3-4 поїздить та й розвалиться (кому цікаво такі побачити, заїдьте на Городоцьку в сервісний центр фірми Радар)..
Ну і по друге їх беруть в кредит.

А чому він має розвалюватися?

Тому що по перше це Славута, а по друге це таксі, і по третє в тих машин нема якогось одного шофера, а там де машиною користується більше 1 людини, то є не машина а відро з болтами :) IMHO.
Якось буду на цьому сервісі, то сфоткаю ці розвалюхи...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2006 у 20:26


Ну в цьому плані ти мабуть правий.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Пістун
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 19-9-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-10-2006 у 10:33


Цитата:
Тому що по перше це Славута, а по друге це таксі, і по третє в тих машин нема якогось одного шофера, а там де машиною користується більше 1 людини, то є не машина а відро з болтами :) IMHO.


ну я в принципі говорю про машини ці, а не в якості таксі. Ясне діло що вона не так довго буде їздити як всі інші.

Доречі, якраз, два дня назад, мав можливість на ній проїхатися в якості таксі. Ну і я таксіста запитав за неї. Він сказав(Цитую): "Машина не з найкращих, не спорю, девятка набагато краща він неї(славути). Але якщо славуту брати для себе, то нею можна їздити і їздити",
"-и часто вона ламається?"
"Ну залізо то є заліо, і все воно ламається. Але я вже в таксі, на цій машині працюю не один місяць, і вона мені не дісталася нова. Кожен тиждень я наїжаю по 6 тис. км."

Ну а дальше си вже приїхади :( :)


Цитата:
Якось буду на цьому сервісі, то сфоткаю ці розвалюхи...


Було би дуже непогано на них глянути! :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 2-10-2006 у 10:42


Якщо брати для себе то бажано переробити собі ступиці на 08, поставити октан-коректор, поміняти сідушки, зробити її "мягшою", аммо інші поставити... тоді вона прийме більш менш нормального стану і головне їздити буде приємніше....але то все додаткові затрати і чи варті вони?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-10-2006 у 10:50


Власник таврії буде постійно мати справу з різними дрібними ремонтами. Серед ВАЗів статистика трохи покраща, але не кардинально. Тобто, якщо не та, то інша дрібничка таки буде турбувати. Але є один суттєвий плюс - це дешевизна (відносна) і, що для мене дуже важливо, - постійна наявність усіх запчастин. Якщо машина використовується активно, то дуже важко переживати необхідність замовляти запчастини з доставкою через тиждень, а то і два (реалії з іномарками, виняток хіба що ті, які збираються в Україні - Ланос точно, можливо Шкоди - не перевіряв).
Тому я поки що свою вісімку на іномарку не спішуся міняти, машина надійна, невибаглива, легко утримувати в хорошому стані.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-10-2006 у 10:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Якщо брати для себе то бажано переробити собі ступиці на 08, поставити октан-коректор, поміняти сідушки, зробити її "мягшою", аммо інші поставити... тоді вона прийме більш менш нормального стану і головне їздити буде приємніше....але то все додаткові затрати і чи варті вони?

Якщо вже так, то краще одразу брати зубило - машина більша, надійніша, з кращою пасивною безпекою. ІМХО.
А октан коректор з нашими бензинами на будь-якому карб`юраторному двигуні не зашкодить. хоча я обходжуся без нього.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 2-10-2006 у 11:07


так погоджуюся, це я написав вже якщо людина просто хоче славуту або таврію (на мій погляд для себе або 2 осіб таврія навіть краща) і все, більше ніякої.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 2-10-2006 у 14:53


А тим часом Тварію знімають з виробництва :) Кажуть, невдовзі те саме буде зі Сволутою.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 5-10-2006 у 15:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Петро Пістун
Але трохи дивно, щому самы фірми-таксі купляють ті машини? чи вони "встигають" викупитися і щей заробити на ній, поки розвалиться. Один роз в такій в таксі їхав, то там було на спідометрі було 120 тис., ну і ще дверки і все решта в нормальному стані було.

Та така машина в нормальної фірми окупиться за рік максимум. Років 3-4 поїздить та й розвалиться (кому цікаво такі побачити, заїдьте на Городоцьку в сервісний центр фірми Радар)..
Ну і по друге їх беруть в кредит.


Маленька поправка: не в кредит, а в лізинг. Для фірми це можливість списати оплату лізингу на видатки - така собі оптимізація податків. Причому до момету повної сплати машина в лізингу є власністю не користувача, а лізингової компанії.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-11-2008 у 15:51


ЗАЗ продовжить випускати Славуту.
http://korrespondent.net/business/companies/635238

Криза пішла на користь виробникам цього народного чуда. Не треба придумувати нічого нового.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2008 у 01:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
ЗАЗ продовжить випускати Славуту.
http://korrespondent.net/business/companies/635238

Криза пішла на користь виробникам цього народного чуда. Не треба придумувати нічого нового.


Передсмертні конвульсії...
ЗАЗ стоїть, МЕМЗ стоїть, в автосалони завалені. А дуже скоро будуть завалені майданчики банків кредитними авто. Який сенс виробляти нові авто за таких умов?

Криза дійсно пішла на користь виробнику, швидше здохне.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2008 у 09:57


Наші "вітчизняні виробники" вже підняли шум. Вимагають квотування увезення автомобілів та збільшення мита. А щоби трохи знизити опір потужних постачальників, пропонують заборонити ввіз "сірих" авто.
Це не захист ринку. Це захист людей від якісних авто.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-11-2008 у 16:23


Старий маразм, про який тут хтось (здається Andreas) вже писав. Захист не споживача, а виробника!



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 11-11-2008 у 22:08


Знаєте, якщо б мито накладали на всяку китайщину, то був би захист споживача. А так погоджуюсь на Вами.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4816
Реклама: