Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  12
Автор: Тема: Професійний бокс. Обговорення
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2006 у 16:31
Професійний бокс. Обговорення


Поговоримо про бокс!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-10-2006 у 13:29


Бокс. Віталій Кличко: переговори про бій з Льюїсом тривають

Михайло Романяк, Високий Замок, 22.09.06 13:04:00
"Майстерність не проп’єш"

- Віталіє, чи випадковою була заява, що єдиним варіантом вашого повернення на ринг, є бій з Ленноксом Льюїсом?

- Вважаю Леннокса Льюїса одним з найсильніших боксерів в історії боксу. Тому, радий, що мені випала можливість зустрітися з ним на ринзі. Як ви пам'ятаєте, той бій був зупинений рефері на прохання лікаря в той момент, коли я лідирував за оцінками арбітрів. Але в мене не залишилося ані найменшого сумніву, що у випадку його продовження, я б виграв цей двобій. На жаль, тоді мені зарахували поразку. Впевнений, що у випадку нашої повторної зустрічі з Ленноксом на ринзі, такий бій викликав би величезний інтерес у світі. Впевнений також, що повторний бій я б виграв. Час покаже, чи прийме Льюїс рішення повернутися на ринг...

- Отож, можна припустити, що ви все-таки ведете переговори з командою на предмет матчу-реваншу?

- Я скажу так - переговори тривають, але поки що я б не хотів відкривати всі карти...

- Якби такий бій дійсно відбувся, скільки вам знадобиться часу для того, щоб набрати форму?

- А я з форми й не виходив. Знаєте, у спортсменів є гарне прислів'я: "майстерність не проп’єш". Я веду здоровий спосіб життя, не п’ю, не палю, систематично підтримую форму в спортивному залі...

"Дон Кінг веде проти нас підпільну війну"

- На сьогодні основними поясами у світовій ієрархії в суперважкій вазі володіють боксери-вихідці із країн колишнього СРСР. Рахман, що грозив вас перемогти й навіть якось підніс на таці "курча по-київськи", згодом був безжалісно побитий Олегом Маскаєвим. Не шкодуєте, що самому не вийшло покарати зарозумілого американця?..

- Ясна річ, прикро. Але той поєдинок не відбувся не з моєї вини. Виходити травмованим на бій, незалежно від того, скільки б там не стояло на кону грошей - а сума гонорару обчислювалася сімома нулями - нерозумно. Тим, хто розуміє, що таке розрив хрестоподібної зв'язки, коментувати нічого. На той час я не був готовий провести бій. Як ви знаєте, мене терміново прооперували. Хоча, ні на секунду не сумніваюсь в тому, що, перебуваючи в звичній формі, переміг би Рахмана.

- Як ви оцінюєте сьогоднішню "слов'янську експансію" у суперважкому дивізіоні?

- Знаєте, ми голодні й сильні. Тому й маємо чотирьох представників пострадянської школи боксу на троні. Думаю, що найближчим часом ця тенденція збережеться. Але, не довго, хочу сказати. У мене є впевненість, що вже незабаром всі пояси будуть об'єднані в руках одного боксера - нашого земляка й мого брата Володимира Кличка. Ми ведемо переговори про, так званий, об'єднавчий двобій, коли чемпіон миру боксуватиме з чемпіоном за іншою версією. Олег Маскаєв поки відмовляється. Ми даємо йому час на відновлення, але вірю, цей бій все-таки відбудеться.

Хто ще – росіянин Валуєв або білорус Ляхович? Як бачите, вибір не надто великий...

- До речі Сергій Ляхович недавно заявив, що Володимир Кличко уникає з ним зустрічі на ринзі...

- Та з превеликим задоволенням! Промоутер Ляховича - Дон Кінг - продовжує нагромаджувати навколо нас якісь чутки. Невже ви думаєте, що Володя злякався заяв Ляховича, що, мовляв, "Білий Вовк" потребує свіжого м’яса"? Зовсім ні. Але тут є свої підводні камені. А з боку Кінга проти нас взагалі ведеться ціла підпільна війна. Але ми відстоюємо свої інтереси, головний з яких - об'єднання чемпіонських поясів в руках братів Кличків...

"Не збираюсь узгоджувати свої дії з Каськівим чи Пинзеником... "

- Зараз ви депутатствуєте у Київміськраді. Ваші опоненти, якщо так можна сказати, постійно акцентують той факт, що вас там не часто можна побачити...

- Справді, я не відвідую всі засідання. Але один в полі не воїн. Є наш блок, який притримується принципів, які ми задекларували на виборах. І він приймає ті рішення, які мають піти на користь людям. Проте я беру участь в обговоренні всіх рішень нашої команди. Не думаю, що повністю б себе реалізував, щоденно просиджуючи сиднем у Київміськраді. Я відвідую чимало загальнодержавних та міжнародних акцій, займаюсь благочинністю тощо.

- Свого часу існували певні тертя між вами та лідером "Пори" Владиславом Каськівим. Зокрема, він у програмі "Свобода слова" розповідав, що ви, не порадившись з ним, увійшли до, так званого, опозиційного блоку (у квітні 2006 року.- Авт.).

- (говорить різко) Я не член партії Каськіва, щоб мені хтось вказував. На виборах ми входили до спільного блоку "ПОРА"-ПРП-Віталія Кличка. Вибори завершилися, і я не збираюсь ні з Каськівим, ні з Пинзеником, кожного разу узгоджувати якісь свої дії.

- А в політиці і політиках ще не розчарувалися?

- Ні, бо ми не збираємося відходити від тих принципів, які декларували на виборах...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-10-2006 у 19:20


Вже й політику намішали.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-10-2006 у 19:21


Завтра бій Валуєв - Баррет, прогнозують перемогу росіянина нокаутом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-11-2006 у 23:33


Судячи по нарізці, наваляли вчора Ляховічу...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-11-2006 у 17:23


Не те щоб так уже і наваляли (якщо не рахувати останніх 30 сек).
У 1 раунді Брігз трохи поскакав, а Лохович позакривався. А подальші 10,8 раунда вони просто простояли в центрі ринга, час від часу відмахуючись від комарів. Причому білорус відмахувався трохи вправніше, так що перед останнім раундом вів перед у всіх судей. Спокійно міг віддавати раунд, лише не падати. Упав. Віджався. Упав вдруге - на суддівський стіл. Звук удару тушки об стіл співпав із гонгом. Шоу!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-11-2006 у 00:18


Show must go on!
Кажуть останній раунд був задовгий, будуть опротестовувати/
Тільки що по мегаспорту, показували (запис мабуть), як Валуєв якомусь ямайцю Дона Кінга наваляв, той впав у третьому раунді.
Не знаю чи знайдеться якась зброя на того монстра зі Сходу.:rolleyes:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2006 у 22:01


Знайдеться. Там потрібна швидкість, технічність, сила удару. Все це має Володимир Кличко.
В суботу бій Кличко - Брок. Прогнозують перемогу Володимира нокаутом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-11-2006 у 10:42


Цитата:
Прогнозують перемогу Володимира нокаутом.

Прогнози справдилися!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 13-11-2006 у 10:26


З чим його і привітаємо



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-11-2006 у 13:46


Важкий видався бій. Володимир виглядав слабше ніж в попердньому бою. Суперник сильніший? В 5, 6 раундах все почало виглядати досить тривожно: фізуха Володю почала підводити, розсічена брова... Пощастило, що в 7-му зумів вліпити Броку. Загалом Володя немає того, що має Віталій... впевненості.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-11-2006 у 17:46


Треба було Броку починати рішуче головою рухати ще з першого раунду. Тоді Вовка би відразу завівся і завалив його не в сьомому, а у другому ;)
Нестеренко каже - перетренувався :rolleyes:
А я гадаю, може, вони Дону очі замилювали, аби той швидше на об'єднувальний матч погодився?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2006 у 11:58


Сумніваюся, що очі замилювали. У Володимира таки є слабинка. По ідеї він би мав наслідувати стилю Льюїса, але щось не видно. Звичайно є досить серйозні побоювання: фізична форма, погано тримає удар, і впевненість щось шкутильгає. Віталій же все це мав і з успіхом використовував.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-11-2006 у 17:30


Віталій Кличко може повернутися на ринг
Кореспондент.net

18 Листопада 2006, 17:55

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко може знову повернутися на ринг.

За інформацією німецьких ЗМІ Кличко збирається почати тренування під керівництвом тренера Фріца Здунека в спортивному залі промоутерской компанії Universum у Гамбурзі, і вже почав шукати житло поблизу тренувального залу.

Нагадаємо, що Віталій пішов з боксу після розриву зв’язок правого коліна, крім того, його турбували й інші травми, зокрема травма спини, тому за ходом тренувань буде спостерігати фізіотерапевт, у задачу якого буде входити усунення наслідків цих травм.

Повідомляється також про слова Здунека про те, що Віталію необхідний лише один "розминочний" двобій перед тим як вийти на титульний бій. За повідомленнями деяких ЗМІ за планами з поверненню Віталія на ринг стоїть німецький телеканал RTL, котрий має контракт із боксером на показ його наступних чотирьох боїв. Сума контракту становить 12,8 мільйонів доларів.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-11-2006 у 20:54


Було би дуже цікаво побачити, в якій зараз формі Віталій.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-12-2006 у 22:07


На днях наш земляк Віталій Ціпко проведе двобій з грізним Джефом Лейсі. Буде дуже цікавій поєдинок. Нагадаю, що це суперсередня вага.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-12-2006 у 16:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
На днях наш земляк Віталій Ціпко проведе двобій з грізним Джефом Лейсі. Буде дуже цікавій поєдинок

Щось я чув, що Віталік вже своє отримав. З рахунком 0,5:2,5 :(




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-12-2006 у 19:06


Так, програв за очками.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-12-2006 у 23:02


Олег Маскаєв захистив свій титул чемпіона свту в поєдику проти Пітера Охелло. Скажу відверто, не той був суперник. Бій вийшов середнього темпу, вязкий. Думаю, що Маскаєв довго титул не протримає.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-1-2007 у 21:21


Самуель Пітер знову, вдруге переміг Джеймса Тоні. Тепер він обовязковий претендент на титул, яким володіє Олег Маскаєв.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-1-2007 у 15:10


Віталій Кличко повертається в ринг.
Для того, щоб провести бій з Маскаєвим. Інформація підтвердив сам Віталій.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2007 у 21:32


Так, але команда Самуеля Пітера ставить палки в колеса Віталію.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2007 у 21:26


А хто що скаже про двобій Володимира Кличка та Рея Остіна?
Я наприклад вважаю, що Остін не є суперником для Володимира, і поєдинок з нім лише порожнє марнування сасу. Але проти правил, які б вони не були не підеш. Остін офіційний претендент. А якщо говорити про обєднавчий двобій, то цікаво було бі побачити бій Володимира проти Валуєва. ІМХО, якби проти Валуєва виходив Віталій, то росіянин не мав би жодного шансу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Баранік
Академік
****



Повідомлень: 716
Зареєстрований: 22-6-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-3-2007 у 21:29


Нужбо панове, які у вас думки на рахунок двобою Володимира???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-3-2007 у 14:17


Сьогодні. Володимир Кличко - Рей Остін



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  12

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4836
Реклама: