Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  12
Автор: Тема: Професійний бокс. Обговорення
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 6-5-2008 у 09:56


"Хороша ідея. Тема, справді, не надто активна, але думаю час-від-часу будуть і інші учасники писати. "
Дякую за заохочення. А тепер до справи:

Роздуми на тему: Тоні Томпсон – що це таке і з чим його їдять.
Актуальність теми зрозуміла – Томпсон наступний суперник Володимира Кличка. Отже, послужний список 31-1, 19. Єдину поразку він зазнав на початку кар’єри по очках у чотирораундовому поєдинку, так що її по великому рахунку можна до уваги не брати. Поглянемо тепер на список боксерів, яких він перемагав: я натрапив лише на 5 знайомих імен, до того ж один із них – Каузер – явний лівак. Отже він переміг: Вона Біна, того самого який колись виходив за титул (правда коли то було); Домініка Гуіна, доволі молодого американця, який колись вважався перспектом, але не виправдав сподівань; Тимура Ібрагімова, нанісши йому першу поразку; а також, що найважливіше, Луана Краснікі в бою за першу строчку рейтинга WBO, притому в цьому бою на відміну від вищеперерахованих, перемогу здобув нокаутом. Взагалі-то не вражає, чесно кажучи... А порівнювати зі списком Володимира взагалі на коректно – у Кличка більше 10 перемог у титульних боях.
По віку у Володикира теж перевага – 32 роки, тоді як Томпсону 36. По антропометричних даних Володимир переважає, але не значно: Томпсон висовий, важкий, до того ж лівша, що завжди незручно.
Жодного поєдинку за участю Тампсона я так і не бачив, але наскільки можу судити з відгуків знаючих людей – він не являє собою нічого особливого: удар так собі, на ногах повільний, техніка не дуже, любить відкидуватися назад, у захисті є проблеми...
Ну взагалі все йде до повторення двобою проти Рея Остіна. Однак недооцінювали його Володимиру ні в якому разі не слід, всетаки якщо він вложить в удар усі свої 100 з лишнім кіло то справа може закінчитися прикро...
До того жособливого зазнайства я не помітив, навпаки - виглядає спокійно, зосереджено, у висловлюваннях стриманий...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-5-2008 у 11:23


Власне мене також насторожили його антропометричні дані і те, що він лівша. Колись Володимир вже вигрібав від лівші, тому бій буде непростий.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 7-5-2008 у 15:58


Ну, Володимир уже пройшов не одного лівшу, той же Ібрагімов, Кріс Бірд (двічі)... З Сандерсом, мені здається що вирішальну роль зіграла недооцінка суперника. Останнім же часом Володимир дуже добре готується до поєдинків, так що будемо надіятися на краще...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 7-5-2008 у 15:58


Важливе повідомлення! 3 липня українець Юрій Барашян (25-2-2, 17) побореться за вакантний титул WBA у напівважкій вазі. Суперником Юрія стане аргентинець Хьюго Гарай (23-2-0, 13). Бій пройде в Аргентині, тобто на території суперника. Нагадаю що на даний час Барашян являється діючим чемпіоном Європи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 7-5-2008 у 15:59


Бій Чагаєв-Валуєв, який мав відбутися 31 травня, перенесено на невизначений термін у зв’язку з хворобою Чагаєва. Варто відзначити що це у Руслана уже не перший подібний випадок, десь півроку тому по цій же причині зірвався його бій з Ібрагімовим. Що буде далі? А хто його знає... Може просто перенесуть бій, а може дадуть Валуєву бій за тимчасовий титул. У такому разі найімовірнішими суперниками Валуєва можуть бути Джонні Руіз, Калі Мієн та наш Тарас Біденко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 17-5-2008 у 10:43


З’явилася інформація про те що Віталій Кличко досяг домовленості про проведення двобою проти Семуеля Пітера. Бій планується провести у жовтні (4 або 11), навіть суми гонорару уже поділили, щоправда вони покищо не розголошуються (відомо лише що Пітер отримає трохи більшеполовини).
А тепер коротко напишу те що я про це думаю:
Пітер наразі вважається одним з найсильніших у надважкому дивізіоні (я б його навіть назвав би другим після Володимира), однак це зумовлено насамперед повним занепадом хевівейта. Навряд чи він зміг би серйозно претендувати на щось ще років 8 тому...
Я в принципі давненько слідкую за його карєрою і пам’ятаю яким грізним боксером він вважався. У нього ніколи не було доброї техніки, але він був дуже заряджений на перемогу (т.з. інстинкт убивці), притому фізично дуже сильний та не пробитий. Саме таким він і підходив до бою проти Володимира, і от тут ми всі пам’ятаємо що сталося. Володимир був на дві голови вищий (виражаючись образно) і фактично декласував Сема, який хотів просто тупо завалити українця (ударами по потилиці).
Після цієї поразки він ніби втратив половину своєї агресії, причому нічого нового взамін не здобувши. Після Володимира у нього було дві спорні перемоги над колишнім середньоваговиком (до того ж і ветереном) Джеймсом Тоні, потім бій проти давно уже списаного Джаміля Маклайна (і якому Пітер тричі побував у нокдауні), і нарешті перемога над Олегом Маскаєвим. Але і в цьому бою він встиг добряче нахвататися від Олега, і був би Маскаєв трішки швидшим (як колись) хтозна чим би закінчився той бій.
Так що проблема в тому у якій формі вийде на бій Віталій. Чотири роки простою сильно можуть відбитися на боксеру... До того ж не відомо чи зможе Віталій без травм пройти підготовку. Однак якщо все буде добре, то Віталій його, без сумніву, завалить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 17-5-2008 у 10:48


Дивна інформація з’явилася на американсикому сайті boxrec. Там вказано що наступний бій у Девіда Туа пройде 5 липня в ...Одесі, Україна. Не знаю як сприймати цю інформацію, бо ніяких підтверджень не чув. Ймовірно що на сайті просто помилка і малася на увазі та Одеса що в США. Але чим чорт не жартує...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 19-5-2008 у 09:36


З'явилася інформація що Семуеть Пітер перед боєм з Віталієм проведе проміжний бій. Попередня дата 12 липня. У якості можливих суперників розглядаються Мет Стелтон та Одлі Гарісон. Особисто мені було б набагато цікавіше, якби бій відбувся з Гарісоном - олімпійський чемпіон всетаки... До того ж він у любителях колись перемагав Пітера.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 23-5-2008 у 11:26


31 травня у Німеччині володар поясу чемпіона світу за версією WBA у другій найлегшій вазі (до 53 кг) українець Володимир Сидоренко (21-0-2, 7) проведе свій сьомий захист титула проти офіційного претендента за цією версією Ансельмо Морено (21-1-1, 8) з Панами. За Сидоренка я чомусь ніколи не переживав – він дуже стабільний боксер. Чого варта його перемога в Японії над японцем (небагато хто спроможний на такий подвиг). Насторожує один єдиний факт: штаб WBA знаходиться у Панамі, і я помічаю що саме за цією версією панамські боксери особливо стрімко йдуть по рейтингу... Окрім того як не згадати дві нічиї Сидоренка (у фактично виграних двобоях) проти панамця Рікардо Кордоби.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 23-5-2008 у 11:27


У цей же вечір інший українець – важковаговик Тарас Біденко (25-2-0, 12) проведе рейтинговий двобій проти британця Майкла Шпрота (30-11-0, 15). Ясно що Шпрот не являється боксером першої величини, але він дуже досвідчений і доволі грамотний. Я пам’ятаю як він фактично перебоксував нашого Володимира Вірчіса (там його просто засудили), як він завалив нокаутом Одлі Гарісона (на той час надію британського боксу), а також його двобій з Дені Вільямсом. Що зможе зробити Біденко не знаю. Якщо комусь цікавий мій прогноз тоя вважаю що Тарас переможе за очками (причому із солідним відривом).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 1-6-2008 у 11:03


Нуууууу:mad::mad::mad: Нема слів. Щоб у рівному бою і так засудили.:mad: Та ще ж бій в Германії був, тобто на території Володимира. Так, звичайно, у Морено БУЛИ непогані епізоди, але якщо говорити про загальне враження про бій то цього було явно недостатньо. Володимир був активнішим та агресивнішим протянов усього бою, та і точних влучань у нього було явно більше.
Одним словом - КАПЕЦЬ:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 1-6-2008 у 11:06


Біденка бачив лише з сьомого раунда. Бій проходив у невисокому темпі, обидва час-від-часу йшли в атаку. По великому рахунку бій мені видався рівним з мінімальною перевагою Біденка (хоча не бачивши усього бою важко якось коментувати)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 18-6-2008 у 20:00


Сем Пітер відмовився від планів провести проміжний бій перед поєдинком проти Віталія і заявав що повністю зосередиться на підготовці до Кличка-старшого. За його словами бій має пройти орієнтовно в кінці вересня – на початку жовтня, однак контракт ще не підписаний.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 18-6-2008 у 20:01


А от Олександр Повєткін все таки проведе проміжний бій перед двобоєм з переможцем пари Кличко-Томпсон. Його суперником стане маловідомий американець Таурус Сайск. Хто це такий і сам не знаю. Передивився його список боїв і можу сказати що він “прославися” тільки своїми поразками з такими боксерами як Хасім Рахман, Сем Пітер та Оуен Бек. Щодо кількості боїв виграних нокаутом, та їх у нього ще менше ніж у Кріса Бірда. Одним словом – команда Повєткіні знайшла те що шукала. Бій пройде 19 липня у Чехово (це десь біля Москви, здається).
Що цікаво: з IBF сказали що у разі поразки Повєткін втратить статус офіційного прекендента. Але навряд ми побачими таку кумедію, як сказав один мій знайомий – цього суперника візьмуть на себе його промоутери.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 18-6-2008 у 20:02


У цю суботу у США має відбутися надзвичайно цікавий бій, матч-реванш між Артуром Абрахамяном (26-0-0, 20) та Едісоном Мірандою (30-2-0, 26). В першому бою було щось надзвичайне – Абрахамян другу половину боя відбоксував зі зламаною щелепою та зумів виграти по очках. Чи зуміє він на цей раз завалити колумбійця? Так хотілось-би...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 18-6-2008 у 20:02


У той же день відбудеться бій двох перспектів надважкого дивізіону – Кріс Ареола (22-0-0, 20) зустрінеться з Чазом Уізерспуном (17-0-0, 11 – був десь рік назад, зараз мадуть трішки кращий, лінь шукати, але поразок точно ще не було). Одним словом має бути цікаво.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 18-6-2008 у 20:03


Наближається 3 липня – бій Барашьяна... Нещодавно Юрій говорив що йому пропонували здати бій, але він відмовився. Як би там не було але на чужій території перемогу йому ніхто не подарує, тому він мусить перемагати переконливо (бажано нокаутом). Та він і сам це чудово розуміє – мотивація у нього величезна. Сам говорить що до цього бою він буде готовий якнайкраще.
Не знаю чи покажуть нам телетрансляцію, але у будь-якому випадку побажаємо йому удачі та будемо тримати за нього кулаки!!! Юрію, завали їх там всіх!!!!!!!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 22-6-2008 у 20:20


Бій Абрахам-Міранда перевершив усякі сподівання!!! Перші два раунда проходили у доволі низькому темпі, Абрахам перекривався та давав попрацювати Міранді. Міранда нічого не демонстрував – валив здуру по блоку. У третьому раунді Абрахам почав потроху прощупувати суперника і кілька разів йому вдалося влучно попасти. Четвертий раунд – залюбуєшся!!! Точний правий на випередження і Міранда на канвасі!!! Потім ще два нокдауни на добиванні – і справа зроблена! Одним словом Абрахам зняв усі питання, які у когось лишилися після їхнього першого двобою і підтвердив свій статус у середній вазі.Тепер він та Келлі Павлік – це точно два найкращі боксери дивізіону, решта і близько не тяне...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 22-6-2008 у 20:21


Мені уже мої монологи починають набридати... Може все таки якесь обговорення влаштуємо? Бо в даній ситуації, як мені здається, можливі два варіанти:
1.Все що я тут пишу усі вважають повною нісенітницею і думають “та що з тобою говорити”.
2.Всі зі мною в усьому аж настільки згодні що просто нічого додати.
Якщо нікому не цікаво то я припиню.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 22-6-2008 у 23:04


Та нє, ормально, хай буде ;)
Є 3-й варіант: не всі мають час і натхнення самостійно аж так глибоко пірнати в сучасні боксерські події. А читати, судячи з відвідувань теми, - читають.
Та і не всі бачили всі бої.

Щодо Абрахама, то, мабуть, і питань особливих (тіх, що знімати) не було: якщо він того разу виграв із поламаною рукою, то чого можна було очікувати від Абрахама здорового? Лише вгадувати нумер останнього раунду.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 25-6-2008 у 20:02


Ні-ні, минулого разу у нього була зламана щелепа (у двох місцях). Взагалі бій був дуже кривавим (та ще й німецькі оператори-садюги в перервах між раундами любили смакувати самі моторошні епізди). А такий великий інтерес до бою виник внаслідок того що Міранда дуже вже багато наговорив до першого боя а потім втирав що бій після травми Абрхама був продовжений не чесно. Але тепер йому уже нічого сказати...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 25-6-2008 у 20:03


А Чагаєв-Валуєв ІІ комусь цікаво? Бій відбудеться 5-го липня в Німеччині. Прогнозувати результат важко. Чагаєв багато хворів та мав травми і чи зможе він підійти до бою у оптимальній формі це ще питання... Валуєв навряд покаже щось нове (тобто взагалі ЩОСЬ). Багато хто вважає що він останнім часом сильно додав у техніці, але я так не вважаю, нічого він не продемонстрував у двох останніх боях. Мені чомусь здається що Валуєв зможе взяти реванш, хоча я буду вболівати за Чагаєва.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 25-6-2008 у 21:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Козачок Сергій
Ні-ні, минулого разу у нього була зламана щелепа (у двох місцях)
А, ну можливо. Я пам'ятаю, що половину бою він провів "у інвалідному візку"
Цитата:
такий великий інтерес до бою виник внаслідок того що Міранда дуже вже багато наговорив до першого боя а потім втирав що бій після травми Абрхама був продовжений не чесно. Але тепер йому уже нічого сказати...
Якщо він тепер взагалі спроможний говорити:P



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Козачок Сергій
Академік
****



Повідомлень: 329
Зареєстрований: 29-2-2008
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Адекватний

[*] написано 30-6-2008 у 15:12


Бій Чагаєв-Валуєв знову відмінили.:( У Чагаєва знову травма. Лікарі казала що на ринг він зможе вийти мінімум через півроку. Мені навіть уже трохи шкода стає Валуєва, він же скільки грошей витратив на тренування і все намарно... Взагалі-то у даній ситуації керівництво WBA повинно як мінімум дати йому бій за тимчасового чемпіона, а як максимум – забрати у Чагаєва титул та розіграти його між Валуєвим та Руізом. Чагаєву потрібно брати приклад з Віталія, який через травму сам склав із себе повноваження чемпіона світу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 4-7-2008 у 09:41


Валуєв проведе бій за звання тимчасового чемпіона
WBA винесла рішення щодо протесту промоутерів претендента на чемпіонський пояс за версією асоціаії в супертяжкій вазі росіянина Миколи Валуєва, який вони подали в в зв'язку повторною відмовою володаря титулу Руслана Чагаєва проводити його обов'язковий захист.

Чагаєв зберіг титул чемпіона і повинен буде провести його захист до 26 червня 2009 року з переможцем бою за тимчасовий титул Валуєвим та другим номером рейтингу асоціації американцем Джоном Руісом. В разі відмови узбекський боксер буде позбавлений титулу, який перейде до тимчасового чемпиона.

Джерело: http://www.champion.com.ua/boxing/486dc9b8c1839-20080704100703/




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  ..  12

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4836
Реклама: