Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Підняли ціни на тепло
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-10-2006 у 15:02
Підняли ціни на тепло


"Львівський міський виконавчий комітет сьогодні затвердив нові тарифи на послуги з теплопостачання. Відповідно до нього, з 26 листопада вартість однієї гігакалорії зросте з 76 гривень до 180. Причому збільшення ціни теплопостачання повністю стане проблемою споживачів, позаяк у міському бюджеті для компенсації немає ресурсів.
З листопада мешканцям однокімнатної квартири за теплі батареї доведеться платити 709 гривень на рік, а тепло в трикімнатному помешканні коштуватиме 1478 гривень."
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-10-2006 у 10:50


:o



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-10-2006 у 23:18


ну це виходить на 2-ну біля 200грн в місяць. Чесно кажучи думав буде гірше
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-10-2006 у 21:48


маю доступ до "Українських новин"
ось що там написано:


Суд отменил признание незаконным повышения тарифов на тепло во Львове

Апелляционный хозяйственный суд Львовской области 25 октбря отменил решение Хозяйственного суда Львовской области о признании незаконным повышения тарифов на теплоснабжение во Львове для населения, бюджетных организаций, поставщиков коммунальных услуг и других потребителей.

Об этом Українським Новинам сообщил представитель суда.

"Вынесено решение", - сказал он.

На протяжении месяца компания "Формула", которая обращалась с иском, может обжаловать решение.

Исполком считает, что не должен согласовывать тарифы на тепло с Антимонопольным комитетом.

Как сообщало агентство, в июле 2005 года исполнительный комитет Львовского городского совета попросил Апелляционный хозяйственный суд Львовской области отменить решение Хозяйственного суда Львовской области о признании незаконным повышения тарифов на теплоснабжение во Львове для населения, бюджетных организаций, поставщиков коммунальных услуг и других потребителей.

Ранее Хозяйственный суд установил, что тарифы на тепло не согласованы с Антимонопольным комитетом и не прошли обсуждение на общественных слушаниях.

Суд также признал незаконным решение исполнительного комитета Львовского горсовета начислять плату за тепло за гигакалории, а не за метры квадратные отапливаемой площади.

Исполнительный комитет Львовского городского совета повысил с 23 марта 2005 года тариф на теплоснабжение для населения на 15,3%, или на 10,65 гривны до 80,36 гривны за гигакалорию.

Львов также с 23 марта 2005 года повысил тариф на тепло для бюджетных организаций на 5%, или на 4,83 гривны до 100,18 гривны за гигакалорию.

При этом Львов повысил тариф для поставщиков коммунальных услуг на 14,87%, или 9,86 гривны до 76,16 гривны за гигакалорию, тариф для других потребителей - на 20%, или 24,99 гривен до 150 гривен за гигакалорию.

Во Львове проживает около 0,8 млн. человек.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-10-2006 у 13:58


Цитата:
ну це виходить на 2-ну біля 200грн в місяць

Минулої зими в мене виходило між 100 і 170 грн., якщо помножити на 180 і поділити на 76, то 200 не виходить аж ніяк. В середньому буде в районі 300.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2006 у 08:16


я маві на увазі 2-х кімнатну квартиру
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-10-2006 у 14:17


я також



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2006 у 22:17


ну це напевно від площі залежить, бо в мене минулої зими найбільше це було 120.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2006 у 22:22


чи то я не так рахую???
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-12-2006 у 14:23


Сьогодні прийшла квитанція за дистопад -- дуже здивувався. Прийшло аж 39 грн.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-12-2006 у 14:37


Нові тарифи вступають в силу з 24 листопада якщо не помиляюся
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-12-2006 у 16:14


Цитата:
Нові тарифи вступають в силу з 24 листопада якщо не помиляюся

мені чомусь запам'яталася дата 26 листопада, але це різниці не робить.
Мене цікавиться інше: вчора по всіх новинах краєм вуха чув про спрощену процедуру отримання субсидій. Що воно таке? Цікаво, на скільки воно буде просто на ділі?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-12-2006 у 16:15


Цитата:
Нові тарифи вступають в силу з 24 листопада якщо не помиляюся

мені чомусь запам'яталася дата 26 листопада, але це різниці не робить.
Мене цікавить інше: вчора по всіх новинах краєм вуха чув про спрощену процедуру отримання субсидій. Що воно таке? Цікаво, на скільки воно буде просто на ділі?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-12-2006 у 16:47


В мене автономне опалення, двохсекційний котел одна секція на обігрів, інша на гарачу воду. За листопад місяць заплатив за газ не більше 20 грн. Робіть висновки ....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-12-2006 у 17:38


мове йде про центральне опалення, і ціни ще не підняли. Автономне дуже важко зробити - зараз взагалі їх забороняють бо тоді це руйнує загальну структуру централізованого опалення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 6-12-2006 у 17:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Автономне дуже важко зробити - зараз взагалі їх забороняють бо тоді це руйнує загальну структуру централізованого опалення.


І яким чином? Як на мене навпаки тільки краще робить, гаряча вода в батареях охолоджується швидше ніж в трубі...




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-12-2006 у 17:56


я десь бачив роззрахунки, їм не вигідно буде тягнути воду якщо люди відєднаються а інші ні, наприкладв же повністю виключають від центрального опалення якщо в будинку є одна дві квартири на центральному опаленні. Бо вони всеодно платять витрати якісь, а вони не малі, тому не вигідно якщо почнуть відєднуватися люди, та й дорого то коштувало - наприклад знайоми заплатив за все білья 5000, причому всеодно платить копійки - бо труба т іде в його квартирі. :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-12-2006 у 11:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
мове йде про центральне опалення, і ціни ще не підняли. Автономне дуже важко зробити - зараз взагалі їх забороняють бо тоді це руйнує загальну структуру централізованого опалення.


Я знаю, що мова йде про центральне опалення, але кому воно потрібно з такими цінами. Та й за що ми платимо? Якщо розібратися, то з загальної суми на тепло оселі йде відсотків 10 не більше...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-12-2006 у 12:32


я погоджуюся і сам би перейшов - але це дуже важко і потрібно багато грошей. Патання навіть важко стоїть якщо весь будинок відєднається, вихід - закрити котелюню - якщо відмовляться всі хто до неї підключений.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-12-2006 у 23:12


Цитата:
Я знаю, що мова йде про центральне опалення, але кому воно потрібно з такими цінами. Та й за що ми платимо? Якщо розібратися, то з загальної суми на тепло оселі йде відсотків 10 не більше...

Ви так говорите, ніби можна взяти і дуже дешево та просто зробити автономку. Потрібна не мала кількість грошей, та й повинна бути технічна можливість, дозволи і т.п.
Якщо розібратися, то я не буду в захопленні, якщо в кожній квартирі буде стояти потенційно небезпечний газовий пристрій (багато ж ставлять без дозволів...)
Крім того, я так розумію, що газова мережа вищих будинків проектувалася без врахування того, що можливо всі перейдуть на автономне, тобто вона на це не розрахована.
І нарешті, думаю, що сумарна вартість n котлів, де n- кількість квартир в будинку не набагато більша вартості побудови мінікотельні на 1 будинок. Було б місце під котельню. Це і безпечніше і технологічно простіше.

Відносно цін не тепло: мені трохи дивно з пасивності львів'ян, у Києві там он які мітинги, причому ціни львівські і київські будуть приблизно однакові, а якщо врахувати, що Київ дорожче місто, то для львів'ян це взагалі будуть катастрофічні ціни. :(




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-12-2006 у 08:40


Вони то мітингують, але думаю що їм це не поможе, подивіться що ми маємо з водою? і суд визнав і гроші мають повертати...а що з того? що з тих мітингів? ціни встановили - думаю можна цілий тиждень мітингувати але нічого не вийде.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-12-2006 у 09:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ви так говорите, ніби можна взяти і дуже дешево та просто зробити автономку. Потрібна не мала кількість грошей, та й повинна бути технічна можливість, дозволи і т.п.
Якщо розібратися, то я не буду в захопленні, якщо в кожній квартирі буде стояти потенційно небезпечний газовий пристрій (багато ж ставлять без дозволів...)
Крім того, я так розумію, що газова мережа вищих будинків проектувалася без врахування того, що можливо всі перейдуть на автономне, тобто вона на це не розрахована.
І нарешті, думаю, що сумарна вартість n котлів, де n- кількість квартир в будинку не набагато більша вартості побудови мінікотельні на 1 будинок. Було б місце під котельню. Це і безпечніше і технологічно простіше.

Відносно цін не тепло: мені трохи дивно з пасивності львів'ян, у Києві там он які мітинги, причому ціни львівські і київські будуть приблизно однакові, а якщо врахувати, що Київ дорожче місто, то для львів'ян це взагалі будуть катастрофічні ціни. :(


Автономку зробити непросто і недешево, але до того йде, що центральне опалення буде цілком невигідним і тоді прийдеться щось вирішувати. Зовсім не обов’язково рішенням буде автономне опалення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-12-2006 у 09:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Вони то мітингують, але думаю що їм це не поможе, подивіться що ми маємо з водою? і суд визнав і гроші мають повертати...а що з того? що з тих мітингів? ціни встановили - думаю можна цілий тиждень мітингувати але нічого не вийде.


Так то воно так, але якщо нічого не робити, то, відповідно, нічого і не буде. Я до того веду, що, напевно, просто мітингувати мало, треба приймати ще якісь міри, кардинальніші.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-12-2006 у 14:45


P.S.
Беріть приклад з депутатів Київ-ради :D
Бач як свої права відстоюють, вмерти готові :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-12-2006 у 17:08


так треба кардинальніші, але які? В нас вон лічильник на тепло в будинку іто проблематично поставити - бо починають, а я не буду а якщо хтось не заплатить а чого я повинене платити а це дорого...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4876
Реклама: