Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Що то за палатки біля Ратуші? ФК Карпати?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2006 у 12:11
Що то за палатки біля Ратуші? ФК Карпати?


Бачив вчора біля Ратуші якісь палатки з символікою ФК Карпати.
До чого це?
Певно по телевізору пояснювали (бо бачив як знімали), але я ящик не дивлюся, тому не знаю. Просвітіть.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-11-2006 у 12:28


Міська рада вимагає високу арендну плату за оренду стадіону "Україна". Димінський погрожує перебазувати команду в Франківськ. ФК Карпати організували протест вболівальників (як на мене, юзають їх черговий раз). На Дніпро найдешевші квитки були 20 грн. На ДК може будуть ще дорожчі. Як деруть гроші за квитки, то хай і платять орендну плату...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-11-2006 у 11:57


Я цю акцію вже два дні спостерігаю (часто їзджу через Центр). Сьогодні вони розбили палатки біля Шевченка.
Не знаю, це дуже особисто, але чогось ця акція в мене викликала відразу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 9-11-2006 у 16:47


(с) "Шара объёма не имеет!" "Карпати" хочуть "на халяву", за 1 грн стадіон, і ще не менше, ніж на 49 років. Повбивав-би!



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-11-2006 у 12:05


Цитата:
(с) "Шара объёма не имеет!" "Карпати" хочуть "на халяву", за 1 грн стадіон, і ще не менше, ніж на 49 років. Повбивав-би!

Це справжні дані? Якщо так - то це просто хамство. Хай ліпше за 1 грн передадуть ФК у комунальну власність.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-11-2006 у 14:35


Дані настільки справжні, наскільки можна вірити "Львівській газеті" і обласному радіо. В даній ситуації я вірю.

Попередньо винісши "за дужки" потребу в існуванні самого ФК взагалі ( IM not so HO :baddevil: аж такої потреби немає :baddevil: ) :

- згоден, що давати в оренду на 1 рік (незалежно від ціни оренди ) недоцільно, бо "знищать і підуть" :mad:

- доцільно було б дати років хоча б на 5, зумовивши, що на тому стадіоні треба зробити, зокрема і знести!!! :mad:

Зауважу, що ціна 1 грн - це щоб надурити податкову. Якщо б було забездурно, то податкова рахує на те податок "непрямими" методами.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-11-2006 у 15:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
(с) "Шара объёма не имеет!" "Карпати" хочуть "на халяву", за 1 грн стадіон, і ще не менше, ніж на 49 років. Повбивав-би!

Певно, це симетрична відповідь Місту, яке зажадало 2 млн на рік ("шара объёма не имеет!" :rolleyes: ), - аби мати простір для торгівлі.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-11-2006 у 20:18


ІМНО, на тому об'єкті ФК заробить достатньо, що заплатити і двадцять два млн в рік, так що нехай не прибідняються.:mad: І прошу звернути увагу, що "мітингує" пацанва, навіть не студенти



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-11-2006 у 20:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
ІМНО, на тому об'єкті ФК заробить достатньо, що заплатити і двадцять два млн в рік, так що нехай не прибідняються

Можна поцікавитись: у який спосіб? Хіба що речовий ринок відкрити :rolleyes:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-11-2006 у 20:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
ІМНО, на тому об'єкті ФК заробить достатньо, що заплатити і двадцять два млн в рік, так що нехай не прибідняються

Можна поцікавитись: у який спосіб?:rolleyes:


А це їх проблеми, як заробляти стільки, щоб вистарчило на оренду :lol::lol::lol::lol:

Наприклад абстрактна ситуація:
1. "Роллс-Ройс", який їздить вулицями міста безумовно показує, що в місті мешкають "достойні" люди і сприяє позитивному іміджеві міста. :)
2. Я вважаю себе людиною достойною, але грошей на таке авто не маю. :(
3. Тому я організовую (с) "перекриття міжнародих трас" пацанвою, з вимогою продати мені таке авто за 1 грн :sing::sing::sing::sing::sing:


КРУТО!!!!




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-11-2006 у 21:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А це їх проблеми, як заробляти стільки, щоб вистарчило на оренду

Це - не конче їхні проблеми.
Як казав Жванецький наприкінці мініатюри про лікарню, там де всім треба було "дати" - від головлікаря до санітарки:
"Но можете и не платить...
Если вам не интересен результат"

Може, Львову команда вищої ліги і не потрібна
Цитата:
винісши "за дужки" потребу в існуванні самого ФК взагалі (IM not so HO аж такої потреби немає)

(не впевнений, що всі львівяни погодяться):
Димінський уже сказав, що може перевезти команду до Франковська - там дешевше (суттєво), але стадіона шкода: один із небагатьох в Україні, який може приймати міжнародні матчі. Підтримувати його у належному стані - дюже недешеве задоволення. Якщо на стадіоні не буде кому регулярно грати, його елементарно занедбають - теза неодноразово підтверджена практикою. І потім уже адміністрація (ця чи інша) буде бігати з виряченими очима і шукати бажаючих взятися за облаштування сміттярки "Україна" не те що за 1 грн, а навіть із доплатою. Тільки кретинів не так уж і багато. Навіть у нас.

Я виношу за дужки і особисто пана Димінського (приблизно уявляючи, що він за хрукт), і тінейджерів, які за гроші (найпевніше) сидять під Ратушею (чи де вже?)

Наприклад абстрактна ситуація:
1. В абстрактно-львівській опері час від часу співають досить відомі у світі академічної музики люди, що безперечно сприяє позитивному іміджеві міста Львів-абстрактний. Водночас, абстрактно-Львівська опера утримується за кошти абстрактно-львівських платників податків та ще й потребує ремонту.
2. Я вважаю себе людиною інтелігентною, але у Львові не мешкаю й класичною музикою абстракто не цікавлюся.
3. Тому мені начхати, що станеться з абстрактно-львівською оперою, іміджем міста. Я виступаю з гаслами: "Зняти їх на фіг із бюджету :baddevil: - а як вони зароблять на існування - їхні проблеми!"
В результаті абстрактно-опера припиняє своє існування, а весь основний склад - "краса і гордість" іміджу - робить ноги в Київ, німці та поляки.
Всі аплодують і тільки дехто патріотично дратується і лається (звісно, абстрактно):" От, мовляв, гади, всі соки зі Львова повисмоктали, і їм все мало :baddevil:. А ці теж - запроданці - чого їм тут бракувало?! :baddevil::baddevil:"




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-11-2006 у 22:05


Тільки от чомусь бажаючих взяти Оперу в оренду на 49 років навіть за 1 копійку не спостерігається.:baddevil: Не модно:P: Якщо б Димінський захотів взяти на таких умовах Оперу і платив би мистцям так само, як футболістам:sing:, а йому не давали - то я перший би пішов різати лобзиком рейки на площі Ринок в знак протесту! :saint:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-11-2006 у 23:17


Ціни названі зі стелі, щоб мати можливість торгуватися.
Є два варіанти:
1 - Можна здати за 1 грн, з вимогою поставити нове табло, зробити підігрів, навіс над всіма трибунами і т.д. (роботи вистачає, а ми ж хочемо, щоб у Льовові грали збірні) - при цьому все це детально розписати в угоді.
2 - Дати в аренду за 1(наприклад) млн. грн і все це має робити місто.

Як на мене, перший варіант кращий, тому що ФК Карпати будуть зацікавлені у тому, щоб все вищеназване було зроблено.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-11-2006 у 23:23


Знаковим є те, що "Україна" не претендує на один зі стадіонів Євро-2012, тобто все-одно прийдеться будувати новий.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-11-2006 у 00:00


Доведеться у випадку, якщо виграють тендер. Але ж це не значить, що Україну знесуть. Міг би бути клубним стадіоном.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2006 у 13:02


Цитата:
Певно, це симетрична відповідь Місту, яке зажадало 2 млн на рік ("шара объёма не имеет!" :rolleyes: ), - аби мати простір для торгівлі.

2 млн відбивається легко. За допомогою речового ринку.
Цитата:
Можна поцікавитись: у який спосіб? Хіба що речовий ринок відкрити :rolleyes:

А хіба його зараз там немає??




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-11-2006 у 19:11


Цитата:
...речовий ринок відкрити ...
А хіба його зараз там немає??

Я не знаю. Якщо є, то це ганьба львівській владі. По-перше, наскільки мені відомо, всі стадіони, що претендують на проведення міжнародних матчів від базарної практики вже відмовились, провідні – так давно. Безперечно, якщо стадіон таки передадуть «Карпатам», і Димінський збереже базар – йому можна буде виголосити таку саму ганьбу.
По-друге, мати таку файну статтю прибутку і досі не довести «Україну» як стадіон, а не торгівельний майданчик до пуття?! Кілька років тому Рувім Аронов у Симферополі за прибутки базара цілу команду "Таврія" утримував. Разом зі стадіоном.
Зрозуміло тоді, чому не хочуть ділитися.

Оперу я наводив абстрактно-гіпотетичну. Але із цього

«якщо б Димінський захотів взяти на таких умовах Оперу і платив би мистцям так само, як футболістам:sing:, а йому не давали - то я перший би пішов різати лобзиком рейки на площі Ринок в знак протесту! :saint:»

видно, що обурення спричиняють не протести, як такі, і навіть не предмет, а об'єкт. Тобто, кому що подобається: кому футбол – той за стадіон і улюблений клуб намети ставить, кому академічні співи, той за театр може пасть парвать.
А суть справи-то однакова.
Цитата:
Є два варіанти:
1 - Можна здати за 1 грн, з вимогою поставити нове табло, зробити підігрів, навіс над всіма трибунами і т.д. (роботи вистачає, а ми ж хочемо, щоб у Льовові грали збірні) - при цьому все це детально розписати в угоді.
2 - Дати в аренду за 1(наприклад) млн. грн і все це має робити місто.
Як на мене, перший варіант кращий, тому що ФК Карпати будуть зацікавлені у тому, щоб все вищеназване було зроблено

Перший не просто кращий - він єдиний реальний. Українська практика свідчить, що місто як таке нічого робити не буде. Інакше, а чому за 15 років не зробило? Уявний мільйон роздеребанять, а за 3 роки підуть у відставку і - моя хата з краю.
Хто хоче - може порівняти стан «Динамо» (стадіона) і «Олімпійського» (стадіона теж) у Києві. І це при тому, що на «Олімпійському» грає збірна України (куди частіше, ніж на «Україні», а також «Динамо» (клуб) грає Лігу чемпіонів (тобто долучається до утримання), а також за його станом донедавна більш-менш слідкувала попередня міська влада, що мала своє «альтерДинамо» у вигляді «Арсенала».
Про порівняння донецького «Локомотива» (теж «Олімпійський» чомусь) до того, як Рінат вирішив перебазувати на нього «Шахтар» і після, я також мовчу.

Я гадаю, львівська влада просто тягне час: дадуть нам ЧЄ -то й бабки на облаштування «України» дадуть. І не має значення, що вона не є в переліку, головне, що там є Львів: по-перше, у нас і не таке перегравали наново, по-друге, справжні голландсько-французьки майстри не лише грають, а і тренуються. Іноді для тренування їм чомусь потрібні умови «наближені до бойових». І де ім тут буде тренуватись?
Тобто, якщо в Україні буде ЧЄ, то «Україна» обійдеться і без Димінського. Справді, навіщо з кимось ділитися. Як ні - то просимо: беріть, облаштовуйте. За власний кошт, звісно. Табло, дах, підтрибунку, підігрів, за трибунами наглядайте регулярно, травку пересадити не забудьте. Карпати же - народна команда - ми теж вболіваємо, хочемо, аби такі гарні футболісти грали у відповідних умовах, а такі віддані вболівальники мали всі зручності. За електрику ви вже сплатили? Дивіться, а то прожектори повимикаємо. Жарт! Каналізація не рве? А то тут люди трохи скаржаться. А за аренду наші мільйончики вчасно заплатили? Не встигли? Газон купували? Ну як же так! Нам тут як раз грошики знадобились - діри в бюджеті латати.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-11-2006 у 21:15


Наскільки я знаю речовий ринок не функціонує, але його готують до введення в експлуатацію. Причина можливо й в цьому...
Робити місто точно не буде. Але й за 1 грн. віддати, ІМХО, малувато, зважаючи на те, що найдешевші квитки на ДК - 20грн.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-11-2006 у 15:53


За інформацією ЗМІ Димінський справді хоче відкрити ринок.
У такому випадку - чит. вище - ганьба! Можна запропонувати міській владі проект варіативного контакту: відкриває та платить 2 млн. або не відкриває та платить ... значно менше.

Цікаво, а в Опері ніхто не пробував продавати шмотки, скажімо, взимку. Може, якщо дозволити, й арендатори знайдуться? :rolleyes: :)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-11-2006 у 18:25


В опері - ні. Але в цирку, палаці мистецтв (на коперніка), палаці спорту Україна (колишній Спартак), будинку учнівської творчості ім. Хоткевича такі заходи ("продаж шмоток") відбуваються досить регулярно. Думаю, що це не від доброго життя згаданих установ.
Стосовно стадіону - там ринок не зовсім на ньому, прилягає до в'їзду, і в принципі, не надто заважає. Правда, кажуть, щоб зробити ринок знищили тренувальні поля :(. Та й ринків на сьогодні у Львові вистачає...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 15-11-2006 у 16:26


Невеличка довідка до цього питання.

Петро Димінський - один з найбагатших підприємців регіону (а може і найбагатший) хоче отримати в оренду цілісний майновий комплекс, складовою якого є стадіон "Україна", а також торгівельні площі, тренувальні поля, ДЮСШ тощо. Все це за 49 грн. (1 грн., 49 років оренди).

Питання. А чому б з його-то статками не збудувати для міста новий стадіон? Це між іншим один з факторів, який покращив би наші шанси прийняти Євро 2012, оскільки УЄФА при ухваленні рішення звертає увагу насамперед на наявну інфраструктуру, а не на плани щось збудувати, якщо країна здобуде право прийняти чемпіонат.

Погрози перевезти - команду до Франківська - блеф:
1. Кому у Франківську потрібна львівська команда. Є свої.
2. Регламент, здається, такого не дозволяє. Доведеться юридично створити клуб з нуля у Франківську, почати з місцевих чемпіонатів, вийти у другу, першу, вищу лігу ... років через 5 мінімум.
3. Суркіс вже подібні погрози робив - хотів "Олімпійський" в оренду. Покричали - розійшлись.

Як на мене, то основна причина таких дій - абсолютна і безнадійна збитковість проекту ФК "Карпати". Димінський - підприємець. Вкладені гроші треба вертати. Єдина можливість - отримати не лише стадіон (він теж є об'єктом збитковим і грошей потягне не менше, ніж ФК), але й навколишню інфраструктуру (насамперед торгівельну), тоді можна або самому на ній заробляти або здавати у неофіційну суборенду (офіційна не пройде, з суборендаря білеше, ніж сам за оренду платишь, не візьмешь) і знову ж заробляти. За таких умов міській владі йти на поступки не варто. На базарі місто й саме непогано може заробляти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2006 у 16:57


Цитата:
хоче отримати в оренду цілісний майновий комплекс, складовою якого є стадіон "Україна", а також торгівельні площі, тренувальні поля, ДЮСШ тощо.

Окрім того, ще здається, якийсь готель.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-11-2006 у 17:14


Наскільки я розумію, наразі йдеться лише про стадіон.
Про готелі, ДЮСШ і все інше йдеться в контексті створення ВАТ "Народна команда Карпати-Львів.
Відносно переїзду, то теоретично таке можливо. Були вже приклади з Спартаком (Калуш) та Прикарпаття (Івано-Франківськ).
Хай переїжджають, будемо вболівати за ФК "Львів" :baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-11-2006 у 21:07


Невеличка довідка до цього питання.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Погрози перевезти - команду до Франківська - блеф:
1. Кому у Франківську потрібна львівська команда. Є свої.
2. Регламент, здається, такого не дозволяє. Доведеться юридично створити клуб з нуля у Франківську, почати з місцевих чемпіонатів, вийти у другу, першу, вищу лігу ... років через 5 мінімум

Між 1 і 2 - протиріччя: якщо "є свої", то не "доведеться юридично створити клуб з нуля, почати з місцевих чемпіонатів, вийти у другу, першу, вищу лігу ..."
Якщо ж доведеться, то, відтак, своїх не має.
Насправді є. Івано-Франківський Спартак. Мав фінансові проблеми, не знаю, де він наразі грає, але точно не в "місцевих чемпіонатах", може, навіть у першій. Якщо переїхати з нового року, то цілком природньо опинитися у вишці за 0,5-1,5 роки. Це - аж ніяк не 5. Той Спартак (Прикарпаття) досить довго грав ув еліті й не так уже і давно, тобто ві Франковську ностальгія по вищій лізі є і ще не вивітрилася. Боєздатну команду стрінуть "хлібом-сіллю".
Юрій наводив приклади, але це справді - приклади. Бо їх значно більше. Скажімо, київський ЦСКА, який тинявсся на межі 1 та 2 ліг. Його злили з "Борисфеном", добавили грошей, і команда відразу вийшовши у вишку, сходу зайняла там 4 місце. А могла і за призи поборотися. Чи дружківський "Металург", якого ні з ким не зливали, а просто перевезли в Донецьк, добавили грошей... За 1 рік команда вийшла у першу лігу, наступного - у вищу, наступного стала бронзовим призером.
Була б юридична особа...
Цитата:
Суркіс вже подібні погрози робив - хотів "Олімпійський" в оренду. Покричали - розійшлись

Не зовсім точна аналогія. Не пам'ятаю вже, чого хотів Суркіс, але Динамо (ще до Суркіса - з комсомольцем Безверхим) хотіло "Олімпійський" назовсім. Не дали. Але у "Динамо" було і є цілком пристойне "Динамо", тому клуб не дуже переймався. Ті ж Суркіси "Динамо" реконструювали і непогано себе почувають. Що мають "Карпати" окрім "України"? Брюховичи?
Цитата:
Як на мене, то основна причина таких дій - абсолютна і безнадійна збитковість проекту ФК "Карпати". Димінський - підприємець. Вкладені гроші треба вертати...
За таких умов міській владі йти на поступки не варто. На базарі місто й саме непогано може заробляти

То що український футбольний клуб є збитковим проектом - це справді неабияка новина :lol:
В усьому світі на пальцях можна порахувати клуби (не рівня Карпатам - грають (і довго) в Лізі Чемпіонів з її прибутками від телевізії, на матчі внутрішніх чемпіонатів на них ходять у середньому по кількадесят тисяч вболівальників і не за $1-10), що є незбитковими.
Решта - з усіма переліченими чинниками - є в "мінусі" - власники доплачують. Ахметов - теж підприємець і знає, що вкладені гроші треба повертати. Попри це, "Шахтар" дюже збитковий проект. І навіть коли випадає нагода поправити його фінансові справи, продавши якогось Агахову-Тимощука, бізнесмен Рінат воліє залишити то всьо добро собі, яко Плюшкін - гори вони вогнем, ті мільйони!

Про Димінского вже багато було сказано, не варто щось додавати - всі чудово уявляють, що воно таке.
Поговоримо про владу.
Ці риторичні питання я вже посутньо ставив вище. Просто повторю.
1. Навіщо цій владі стадіон, на якому ніхто не гратиме? Нашій за визначенням некомерційній владі дуже треба зайвий выльний гектар для базару?
2. Чому файна львівська влада, що протистоїть злодію Димінському, за 15(!) років - не за 15 тижнів - не спромоглася з готового розкрученого бренда "Карпати" зробити муніципальну "цукерку" і постійно шукала (в кращому випадку - а то і взагалі не вважала за потрібне шукати) якихось бізнесових структур, що подбали би про сіромаху?!

Ваще щастя, панове бюрократи, що "Карпати", на відміну від того ж "Динамо" (див. вище) більше не мають, де грати (окрім Франківська ;-( ). А то би ви самі стояли по пояс у бурьянах і продавали сімейні труси, які б ніхто не купував, бо господарювати не вмієте.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 15-11-2006 у 21:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
...Боєздатну команду ... ...з готового розкрученого бренда "Карпати" зробити муніципальну "цукерку"


Ой не можуууу...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (с)"Пацтулом" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Це про кого?:o:o:o:o:o:o:o:o

(с) КАРПАТИ — ВІВЦІ!!!!




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4911
Реклама: