Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Ірину Білик закидали яйцями
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-12-2007 у 18:04


Не той вже Львів:
Цитата:
Зірка української естради Ірина Білик співала і спілкувалася з публікою російською – оплески львів’ян не вщухали

Учора, 5 грудня, у вщент заповненому Львівському цирку відбувся концерт заслуженої артистки України Ірини Білик із сольною програмою "Мы будем вместе". Компанію співачці під куполом цирку склали її новий чоловік Дмитро Дікусар та «великий друг», співак Василь Бондарчук.

Концерт Ірина Білик розпочала майже вчасно, анонсований на 19.00 він почався приблизно в 19.30. Львів був останнім у списку гастрольного туру. Вільних місць майже не було – пустувало лише кілька в перших найдорожчих рядах. Найдешевший квиток в останньому ряді можна було придбати за 40-50 гривень.

Програма "Мы будем вместе" складалася з пісень двох попередніх дисків Ірини Білик, включаючи нові. "Повернусь до Києва і обов'язково допишу новий альбом", – запевнила співачка своїх фанатів.

За час концерту Білик встигла чотири рази змінити вбрання, поспівати і потанцювати зі своїм чоловіком Дмитром Дікусаром та підопічним її продюсера Юрія Нікітіна, співаком Бондарчуком. Коли артистка пішла передихнути, Василь Бондарчук виконав кілька пісень зі свого дебютного альбому.

Не забула Ірина Білик продемонструвати і своє вміння танцювати. Публіка на "ура" сприймала її па з Дікусаром. Білик так увійшла в кураж, що почала махати своєю довгою білою сукнею, показавши всім свої ноги і те, що незважаючи на свої 37, вона ще має чудову форму. Сфотографувати зірку можна було без проблем, ніхто не забороняв. Навпаки, Ірина Білик залюбки позувала як перед фотоапаратами, так і перед мобільними телефонами.

Зірка української естради співала і спілкувалася з публікою російською, оплески львів’ян не змовкали. Єдину пісню українською "Їхали козаки…" артистка виконала під завісу концерту, такий експромт дуже сподобався вдячні публіці, яка залюбки підспівувала Ірині Білик. Наступного разу співачка пообіцяла приїхати до Львова навесні – тільки з піснями, які написала сама.
ЗІК




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 6-12-2007 у 18:40


Ну так, не той. А який він може бути? Всі більш менш талановиті україномовні люди повиїзджали з цього міста. Залишилися одиниці:(

А публіка тепер ходить на те, що показує телевізор. А не через те що вони дійсно шалені фанати Білички, чи ще когось...




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-12-2007 у 19:05


Ну так на концерт поприходили ті, кому Білочка подобається. Їм навіть у Львові до мови байдуже.
І ще, хоч я її і не люблю, але їй, здається, 35, а не 37.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 6-12-2007 у 19:28


Є свій плюс в тому, що у Львові нема нормального концертного залу!
Цирк саме те місце де всякі такі можуть виступати, і бажаючі на тото дивитися. Видовища для народу повинні бути розмаїті :sing:
Ціле щастя, що вистарчає розуму в Оперу і Заньковецької не пускати.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 7-12-2007 у 10:25


Могилевська була в Опері.

доречі, від організаторів Білдичкіних концертів, я чула інформацію, квитки дуже погано продають в західних регіонах, тому що вона говорить російською і навіть деякі мусіли відмінити.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-12-2007 у 19:36


Десь згадували, що Біличка на 15 років старша за свого чоловіка, при тому, що йому 22. Ось і маєте 15+22=37.
Зрештою, яка різниця? Своєї популярності вона вже не поверне, як і молодості.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 7-12-2007 у 23:26


Але ми про неї говоримо, отже, вона ще досі популярна:)))



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-12-2007 у 00:39


Просто тут спілкується покоління, коли вона була популярна. Цікаво, яка аудиторія була в цирку?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-9-2009 у 20:19


Нагорода знайшла "героя" - Іра Білик заслужила премію імені Шарікова http://korrespondent.net/showbiz/music/974544

Хоча, коли Юля дає гроші, то може й українською пашталакати...
Що ж заставило її співати російською? Принципи чи гроші? :baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сорока
Дійсний член
***



Повідомлень: 214
Зареєстрований: 29-2-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-9-2009 у 06:26


взагалі ця премія повинна називатись Іудиною. бо скурвились.
причому ніхто їм не скаже, що їх пісні українською люди поважали, а ось російськомовні не те що не запам'ятовуються, а й низькопробні якісь чи що. не той посил.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4926
Реклама: