Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Що подарувати коханій дівчині
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-5-2007 у 13:45


А я би волів краще летючого змія.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 29-5-2007 у 14:29


це вже підхід так само можна і сказати - мяч футбольний, ракетку тенісну, бадмінтно, шахмати, рюкзазк, палатку...одним словом як і тарілка - це вже особисто якщо людина цим займається то так.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 1-6-2007 у 10:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
Якщо подарунок для молодого хлопця або дівчини студентського віку - класний і недорогий подарунок - фризбі (літаюча тарілка). Класні фризбі зараз з'явились у продажу в магазині Gorgany на Городоцькій біля Магнуса.


... дурнуватий був би подарунок, чесне слово :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 1-6-2007 у 10:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
Якщо подарунок для молодого хлопця або дівчини студентського віку - класний і недорогий подарунок - фризбі (літаюча тарілка). Класні фризбі зараз з'явились у продажу в магазині Gorgany на Городоцькій біля Магнуса.


... дурнуватий був би подарунок, чесне слово :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-6-2007 у 12:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нати Толмачової
... дурнуватий був би подарунок, чесне слово :rolleyes:

Але Ви нестерпні, бігме! :yawn:

Та не треба всіх під один копил ставити! Одна, може, сприйме це як гарний і дотепний жарт (ох і посміються вони тоді разом усмак!). Друга – через свою „правильність” – покрутить пальцем біля скроні й порве всі стосунки з тим пришелепою, що припідносить їй такі „презенти” (адже вони мають бути правильні, як і вона вся). А третій, може, прийдеться до душі такий „подарунок” – незвичайний вияв уваги.

І на безлюдному пляжі однієї теплої ясної місячної ночі (як ото тепер є), після гарячкових, млосних і виснажливих обіймів щаслива пара (з третього прикладу) може побавитися у гру фризбі, яку нам усім пропагує katon.

Гадаєте, після кохання він (не katon, а той третій) зараз же засне, а вона подасться до берега печерувати раків? Хто-зна. Коли вже вона приймає такі дарунки...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 1-6-2007 у 13:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова


... дурнуватий був би подарунок, чесне слово :rolleyes:


А я б була у захваті)))) Не тому що одразу кинулась би бавитися тою тарілкою))) Напевно взагалі б жодного разу її не використала, але мені ніколи не дарували щось по-справжньому оригінальне))))))))) Нехай і недоцільне, але дійсно оригінальне)))))))))))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 1-6-2007 у 13:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нати Толмачової
... дурнуватий був би подарунок, чесне слово :rolleyes:

Але Ви нестерпні, бігме! :yawn:

Та не треба всіх під один копил ставити!


... та не плачте, не буду :)

в чомусь ви праві, просто я думаю що коханій людині вибір подарунків дуже великий - аж не знаєш що вибрати, все би хотілося подарувати, чого конче шукати подарунок який невідомо чи застосується якось?
в мене все проблема який з можливих подарунків подарувати, як можна не знати що взагалі подарувати?
фризбі схоже на сувенірний подарунок, така мила дурнувата дрібничка і все. а ще з такого типу подарунків можна подарувати ручку, записник, мячик, ракетку для бадмінтону, попільничку, запальничку і т.п. :D
звісно все залежиь від пари, але дарувати треба те, що близьке людині, а не те, що близьке тобі, або просто щоб збутися того подарунку




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 1-6-2007 у 13:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нати Толмачової
... дурнуватий був би подарунок, чесне слово :rolleyes:

Але Ви нестерпні, бігме! :yawn:

Та не треба всіх під один копил ставити! Одна, може, сприйме це як гарний і дотепний жарт (ох і посміються вони тоді разом усмак!). Друга – через свою „правильність” – покрутить пальцем біля скроні й порве всі стосунки з тим пришелепою


якраз любляча дівчина пальцем не покрутить, хіба що нелюбляча :)

взагалі не розумію як вибір подарунку коханій людині може бути проблемою?
це іншим - друзям, родичам чи знайомим деколи не знаєш що подарувати, а коханій людині все знайдеться що подарувати




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 1-6-2007 у 13:55


Ну так: запальничок-попільничок-ручок-записників-щоденників-тощо я наприклад отримую протягом року (не від коханої людини, а від бізнес-партнерів) сотні. І вже якщо казати про якусь дрібничку (саме дрібничку), то від коханої людини воліла б отримати щось і справді нереально оригінальне, щось таке, що показало б мені і довело, що людина розмірковувала що їй купити. А не пішла й купила мені чергову запальничку. Але це моя особиста думка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 2-6-2007 у 00:10


...я завжди проводжу розвідувальну роботу :-) хлопці, як мінімум, ви мусите знати, які їй подобаються парфуми... хороші французькі в господарстві ніколи не завадять... а також: гламурна флешка зі стразами, товстий вог (на який сама собі пошкодуєш), декілька дівіді з останніми фільмами або компакти з музикою... ще зараз повно гарнесеньких брелоків до ключів з усякими підвісками... може бути досить символічним подарунком :-)) я недавно бачила з зіркою шерифа, наручниками і веселим роджером :-))) хороша дорожня сумка теж супер, або сумочка під фотік або під ноут або під мобілку (тре винюхати, чого нема) :-) особисто я давно хочу отримати в подарунок якийсь смішний косметичний набір фірми pupa (слоник, ведмедик тощо)... гадаю, консультант вам допоможе підібрати гаму, якщо ви опишете їй свою кохану :-) або покажете фотку. .. а фотки :-)) влаштуйте фотосесію для своєї коханої в романтичному місці, а потім подаруйте альбом з фотками... підписка на її улюблений журнал - теж класний подарунок, до речі.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-11-2007 у 23:27


Щось тема видохлась, невже вже всі всім все подарували? А в "Сушах" посиділи?:lol:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тамара Слодска
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 6
Зареєстрований: 17-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 18-8-2011 у 12:10


Важко сказати не знаючи всієї ситуації, але большенство жінок люблять прикраси і квіти, якусь каблучку, підвіску або красиву орхідею в горщику, плюшеву іграшку, все залежить від отношейі і вашого бюджету.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 20:11


Для цього треба мати жінку-подругу. Хоча багато хто не вірить в таку дружбу. В мене є один друг, от він постійно мене загрібає на ринок по подарунки :sing::sing::sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 20:12


:sing: ой, а ці смайли під мою музику "танцюють". Хі...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Inna Syvokin
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 2-5-2012
Нема на форумі


[*] написано 4-5-2012 у 22:12


варто зважати на те, що вона любить. можна парфуми)))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4988
Реклама: