Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Для чого потрібно брати шлюб в церкві?
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-11-2007 у 15:58


Так багато тут нарід мудрого понаписував, що не гріх це все трошки розбавити чимось не зовсім мудрим, кхе-кхе;)
По великому рахунку що таке церковний шлюб? Благо - словіння Боже, себто по простому - хороші слова, вислови, побажання. Якщо ви вірите в Нього - вам Його побажання будуть на користь як підтримка в подружньому житті, якщо не вірите - Його побажання для вас нічого не значать. Але принаймі хоч від людей благо - словіння вам не зашкодить:sing: - тож бажаю вам злагоди і взаєморозуміння!:saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-6-2009 у 22:52


Наткнувся на цю стару тему.
Виникло питання. Зараз за статистикою розлучається дуже великий відсток.
Як церква дивиться на це питання?
Чи дає церква розлучення?

p.s. Це не про себе, я ще не одружений. :) Чи церква пристосовується якось до реалій, якщо вона не може змінити реалії? Чи ці люди довіку відлучені від церкви?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 24-6-2009 у 09:35


Церква дає розлучення, але не так легко і лише в певних випадках. Хоча лише серед моїх знайомих є двоє, що пройшли таку "процедуру". Деталей не знаю, бо на таку делікатну тему з ними не розмовляв, та і потреби, слава Богу, нема.



Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-6-2009 у 10:22


А чи змінив обряд шлюбу ставлення цих людей до шлюбу, як такого? Якщо люди не розуміють, що таке шлюб, то чи беруть вони його чи не беруть, на їхнє життя це не впливає...



\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-6-2009 у 10:32


якщо є зв*язки або гроші, то розводять легко :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 24-6-2009 у 11:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
якщо є зв*язки або гроші, то розводять легко :-)


Звідки така певність в "людини невіруючої", яка шлюбу не брала?
Це взагалі нонсенс - давати хабарі в церкві. Якщо людина вірить, то така махінація її не влаштує. Якщо не вірить - то їй тоді взагалі нема сенсу час тратити.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 24-6-2009 у 12:22


Вже давно церква стала просто "Модно, так треба,.." і там повязані гроші...головна суть - ВІРА, відійшла на остані місця, тому беручи шлюб, чи йдучи в церкву людина просто робить бо так треба, бо інакше я є грішник. При цьому людина не усвідомлює, що ходіння в церкву не зробить її віруючою або ж беручи шлюб без усвідомлення в серці також не отримає благословіння.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-6-2009 у 13:48


така впевненість звідти, що маю знайомих, яких розвели дуже легко :-) якщо вам тре, можу попитати.. :-)))

в церкві не дають хабарі, в церкві просто дають.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-6-2009 у 12:40


Наскільки я знаю, якщо і добитися церковного розлучення (для чого потрібні дуже суттєві причини), то це звільняє людину лише від виконання своїх супружніх обовязків. Мається на увазі в першу чергу не те, що більшість подумала, а те, про що клялися молодята один одному паред вівтарем. Однак одружитися вждруге розлучена людина вже немає права. клятва перед лицем Господа дається лише один раз.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 25-6-2009 у 13:47


Не зовсім. То перше називається сепарацією. А після церковного РОЗЛУЧЕННЯ можна брати шлюб. Але то тяжка справа - там чуть не в Римі рішеня приймається.

Трохи написано ось тут




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 25-6-2009 у 20:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Чи дає церква розлучення?

Наскільки мені відомо, то дає. Але його не так то просто отримати.
Причини повинні бути справді дуже вагомі. Серед них також є і примусовий шлюб, без власної волі тих(або того) кому його дали.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-6-2009 у 21:04


Теперішня "наука" молодим перед шлюбом покликана зокрема усунути усі можливі аргументи на користь розлучення.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 25-6-2009 у 21:19


Я особисто підтримую обов'язковість "науки для тих, хто бажає взяти шлюб". Ті три місяці, протягом яких необхідно відвідувати заняття можуть суттєво змінити долю. Дехто взагалі передумує одружуватись. І що я також підтримую - перше, що її проводять переважно молоді священники, які досить часто краще розуміють як знайти правильний підхід до молодих. Друге - що на заняттях розглядають не тільки релігійні аспекти, але й психологічні, біологічні, правові особливості подружнього життя.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 25-6-2009 у 21:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Не зовсім. То перше називається сепарацією. А після церковного РОЗЛУЧЕННЯ можна брати шлюб. Але то тяжка справа - там чуть не в Римі рішеня приймається.

Трохи написано ось тут


Знаєте, та проблематика описана добре у Боя-Желенського. Врахуйте, що то писалося понад 100 років тому.
Там було написане щось таке (по пам'яті):
Цитата:

краще дати пару злотих паламареві, щоб засвітив на одну свічку менше, аби потім просто шлюб з цього приводу уневажнити. Бо розлучатися дійсно прийдеться аж у Римі.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 27-7-2009 у 23:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
така впевненість звідти, що маю знайомих, яких розвели дуже легко :-) якщо вам тре, можу попитати.. :-)))

в церкві не дають хабарі, в церкві просто дають.


Я як людина віруюча, вважаю, що це повний абсурд:mad: платити хабарі в церкві. Так, священники є людьми, і в деяких випадках, набагато більше грішні, ніж звичайна пересічна людина. Але Богові хабар не дасте!!!




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5007
Реклама: