Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Ліжечко, колясочка - як правильно вибрати
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 14-12-2006 у 23:29
Ліжечко, колясочка - як правильно вибрати


Любі допоможіть у такому питанні, потрібно вибрати для малятка ліжечко та колясочку та не маю досвіду як це правильно зробити та щоб з розумінням справи, тобі ж ціна та якість. Також прошу підказати які магазини є у Львові та по можливості їх адреси та переваги. Наперед усім дякую та з нетерпінням чекатиму на відповідь.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-12-2006 у 07:57


щодо магазину.
Я був свого часу взяв візочок і крісельце зі столиком в магазині, про який написано тут:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2813
Лишився задоволений.

Щодо візочка - найважливіше, як на мене, реально оцінити можливість і потребу трагати його на поверхи. Якщо ви живете на верхніх поверхах - обовязково заміряйте ліфт, якщо ліфта нема - орієнтуйтеся на щось якомога легше.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-12-2006 у 12:19


у візочках за власним досвідом визначаю кілька критеріїв:
1. Зручність пересування. Це залежить від діаметра колес, особливо передніх. Якщо у вашому дворі, чи де ви гулятимете, покриття нерівне, з ямками, або з бетонних плит, з колесами діаметру 10 см ви дуже швидко натомитесь, бо візочок постійно збиватиеться з курсу.
2. Зручна силова схема. Тобто вам має бути зручно задопомоги рук і, можливо, ноги піднімати передні колеса на бровку. Вісі мають розташовуватись так, щоб не битись об них ногами а висота ручки відповідати зросту візника.
3. Міцність конструкції, легкість і компактність у складеному стані.

Ліжко я підбирав дерев'яне, жорсткої конструкції, без рухомих панелей. просто випиляв пару ґраток і дитина коли навчилась ходити швидко привчиласа через той отвір залазити і злазити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 15-12-2006 у 19:09


Це все добре, але підкажіть магазини конкретні. Де у Львові є речі від CHICCO та IKEA. Можливо магазини які реалізують дану продукцію. Хочеться порівняти цінову категорію таких монстрів як "АНТОШКА". Можливо павільйони ринку "ПІВДЕННИЙ" приховують в собі таку таємницю. З чуток знаю що існує магазин CHICCO на проспекті Чорновола та ось знайти не вдалося може знаєте адреску. Також можливі Інтернет-магазини буде цікаво оцінити й те що там є. Розгляну також магазини ближніх сусідів тобі ж Краків, Люблін, Варшава. Усім дякую на перед за інформацію.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-12-2006 у 19:44


Я б обирав такі речі не прив'язуючись до бренду. Хоча б тому, що наш візочок Чікко був найнезручнішим з усих, якими я користувався.

Це не значить що Чікко поганий а Аленушка добрий. Це значить що бренд - не головне.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 16-12-2006 у 00:10


Я і не прагну знайти бренд просто це те що знаю та бачив. В загальному цікавить де та що краще придбати та на які аспекти звертати увагу. Сьогодні до речі дізнався що такі магазини як "АНТОШКА" надають знижки при покупці на 1000 грн., які діють і на далі протягом усіх покупок. Чи дійсно це так та чи вартує це робити. Дякую Андрію Пелещишину за інформацію завтра планую поїздку.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 16-12-2006 у 11:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
щодо магазину.
Я був свого часу взяв візочок і крісельце зі столиком в магазині, про який написано тут:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2813
Лишився задоволений.


В цьому магазині є в основному продукція фірм „GEOBY”, "TAKO". Але вибір візочків, колясок та ліжечок досить великий (як і інших дитячих товарів). Якщо нічого не вийде підібрати - поряд "Південний" - можна спробувати там.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-12-2006 у 14:10


Цитата:
чуток знаю що існує магазин CHICCO на проспекті Чорновола та ось знайти не вдалося може знаєте адреску.

Я сьогодні на нього натрапив. Він знаходиться позаду одного з 9-поверхових офісних будівель (та що була агропромом - перша від ексімбанку) в 3-поверховій прибудові (там раніше був ТПЦ "Агрософт").




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 29-12-2006 у 00:11


Дякую усім. Все придбав все необхідне у магазині "Карапуз" по вул.В.Великого. Як кажуть хто стукає тому відкриють.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5014
Реклама: