Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Хард диск тре вибрати......
Остап Бандрівський
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 17-12-2006
Місто: Львіф
Нема на форумі

Настрій: Тверезий

[*] написано 23-12-2006 у 16:24
Хард диск тре вибрати......


Така штука: потрібно підібрати хард не менше 160 і не більше 320 гектарів...На рахунок того якої вартості - скажу потім, бо то батя буде брати ;) він ше сам незнає шо хоче! Або ше такий варіант... Я хочу шоб він ше в 512 метрів ОЗП вклався (SD ram pc-133 Mhz). Оперативка може юзана бути ;) Якшо якийсь хард пропонуєте (фірму)-обгрунтуйте пліз ;) В самого Seagate Barracuda IV 60 GB вже більш як 3 роки працює..... Тільки от кеш малий, а так всьо задовільняє, ну крім вільного місця ;)
З.І. Дякую за увагу! Може хтось недавно брав то поділіться досвідом ;) Знаю колись пальона партія макстонів тому прошу обгрунтовувати пліз свої пропозиції...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 23-12-2006 у 22:15


Дивне питання ...
Я, наприклад, так і не зрозумів, що ж в хочете?
1. Вінчестер - тоді що вас цікавить: фірма, тех.характеристики, інтерфейс, об'єм чи все зразу?

2. Чи ви хочете за якусь уявну суму (яку нам не повідомляєте) купити і вінчестер і пам'ять? Тоді чим ми можем помогти? Відгадати цю суму ?

Думаю для початку треба чітко специфікувати питання, а потім можна очікувати на якусь чітку відповідь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Бандрівський
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 17-12-2006
Місто: Львіф
Нема на форумі

Настрій: Тверезий

[*] написано 24-12-2006 у 18:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
1. Вінчестер - тоді що вас цікавить: фірма, тех.характеристики, інтерфейс, об'єм чи все зразу?

Все й одразу і ціну в тому числі...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-12-2006 у 09:57


ЗАйдіть на сайт скачайте прайс, знайдіть модель яку хочете і на сайтах почитайте характеристики.
Щодо моєю думки - Баракуда хороший, а те що кешу мало - візьміть з більшим кешом але тоді ціна буде більша.
Баракуда до 3 були теж погані тепер хороші.
Щодо Максторів - сам попав, один купив - полетів, другий купив -полетів, третій - був добрим, тому беріть в магазині по гарантії. Якщо що замінять.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-12-2006 у 11:15


І не забувайте робити резервні копії важливої інформації, бо навіть вінчестер найкращої фірми може полетіти:).




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Бандрівський
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 17-12-2006
Місто: Львіф
Нема на форумі

Настрій: Тверезий

[*] написано 25-12-2006 у 23:24


Дякую всім за поради, але так точної відповіді я не отримав! Вибрали такий хард: "рибка"(Сіґейт Барракуда) 250 ГБ, 7200.10, 16 мб кеш...
Вибирали за такими показниками: Надійність, швидкість, ціна/якість.
З.І. Підкажіть яким софтом краще розбити хард на диски логічні? Колись розбивав Партішеном меджіком помоєму шостим, то детеперка тримаєся, але я чув шо ним не надійно...Отож чекаю вашої поради....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-12-2006 у 23:58


Одна з версій партишна, точно не знаю яка, глючила у самий відподвідальний момент. Останні працюють добре.
А відносно вінчів, то як на мене вони всі приблизно одної якості (хіба що напорешся на якусь погану партію), та й в ціні не надто відрізняються.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-12-2006 у 08:46


я розбиваю 8-м. ніби проблем ще не було.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Бандрівський
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 17-12-2006
Місто: Львіф
Нема на форумі

Настрій: Тверезий

[*] написано 26-12-2006 у 16:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Одна з версій партишна, точно не знаю яка, глючила у самий відподвідальний момент. Останні працюють добре.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
я розбиваю 8-м. ніби проблем ще не було.

Дякую за поради!
З.І. Було б файно дати лінк на партішен і якшо при можливості з лікарством ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 26-12-2006 у 23:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Бандрівський
Дякую всім за поради, але так точної відповіді я не отримав!


Справа в тому, що питання було ну надто вже загальне. Щоб на нього відповісти, треба написати зо дві сторінки тексту :)

А загалом приєднуюсь до думки Юри, що на сьогодні всі вінчі однакові (ІМХО). За останній рік не мав проблем із жодним (а через мої руки пройшло їх штук 20 різних об'ємів і фірм)

Доречі, за статистикою сервіс-відділу однієї великої комп'ютерної фірми, за останній рік найменше повернулось на гарантію вінчів фірми Самсунг (хоча чомусь побутує думка, що вони не вельми добрі).

Я особисто дивлюся на ціна/об'єм. А все решта, як на мене не грає ролі. (ну хіба кеш, але він теж у всіх тепер однаковий). Об'єм - це теж діло хазяйське. Мені і 160 Гб з головою (хоча займаюсь і дизайном, відповідно фоток десятки тисяч, і інколи відеомонтажем), а комусь і 300 мало.

Стосовно Баракуд. На роботі в Політесі маю дві Баракуди 60 Гб. Гріються просто жахливо. Але вже третій рік витримують наші експеременти стійко.

Стосовно партишина, на вже років 3 маю завантажувальний диск власного виробництва на якому стоїть ще 4 патришин. І нічого. Ще жодних проблем не було.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Бандрівський
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 17-12-2006
Місто: Львіф
Нема на форумі

Настрій: Тверезий

[*] написано 28-12-2006 у 01:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
А загалом приєднуюсь до думки Юри, що на сьогодні всі вінчі однакові (ІМХО). За останній рік не мав проблем із жодним (а через мої руки пройшло їх штук 20 різних об'ємів і фірм)

Доречі, за статистикою сервіс-відділу однієї великої комп'ютерної фірми, за останній рік найменше повернулось на гарантію вінчів фірми Самсунг (хоча чомусь побутує думка, що вони не вельми добрі).

Я особисто дивлюся на ціна/об'єм. А все решта, як на мене не грає ролі. (ну хіба кеш, але він теж у всіх тепер однаковий). Об'єм - це теж діло хазяйське. Мені і 160 Гб з головою (хоча займаюсь і дизайном, відповідно фоток десятки тисяч, і інколи відеомонтажем), а комусь і 300 мало.

Стосовно Баракуд. На роботі в Політесі маю дві Баракуди 60 Гб. Гріються просто жахливо. Але вже третій рік витримують наші експеременти стійко.

Стосовно партишина, на вже років 3 маю завантажувальний диск власного виробництва на якому стоїть ще 4 патришин. І нічого. Ще жодних проблем не було.

От і зустрілись студєнт політеха і асистент ІСМ ;) А ти часом не той асистент, коли 4 роки тому під час пари намагались форматнути хард через autoexec? ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Біляк
Дописувач
**



Повідомлень: 71
Зареєстрований: 8-3-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-1-2007 у 13:46


З свого ж досвіду можу сказхати , що найнадійнішими на даний момент залишаються вінчестера Сігейт Баракуда та Вестерн Діджітал. Останні ж в свої чергу надто гріються і шумлять порою :(.
Стосовно ж ПЗ, яким краще розбивати диск - так з цим непогано справляється і стандартний Віндосівський менеджер (diskmgmt.msc) - Управління дисками. Нічого вигадувати не потрібно - він точно не глючить все коректно потім працює і все зрозуміло. Не забувай тільки потім час від часу дефрагментацію проводити.
А купувати такі речі неодмінно потрібно так, щоб була гарантія.
Якщо є можливість і пітримка Інтерфейсу САТА, то я б радив брати саме такі!!!




Щиро ваш ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Бандрівський
Новак
*



Повідомлень: 29
Зареєстрований: 17-12-2006
Місто: Львіф
Нема на форумі

Настрій: Тверезий

[*] написано 2-1-2007 у 20:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Біляк
З свого ж досвіду можу сказхати , що найнадійнішими на даний момент залишаються вінчестера Сігейт Баракуда та Вестерн Діджітал. Останні ж в свої чергу надто гріються і шумлять порою :(.
Стосовно ж ПЗ, яким краще розбивати диск - так з цим непогано справляється і стандартний Віндосівський менеджер (diskmgmt.msc) - Управління дисками. Нічого вигадувати не потрібно - він точно не глючить все коректно потім працює і все зрозуміло. Не забувай тільки потім час від часу дефрагментацію проводити.
А купувати такі речі неодмінно потрібно так, щоб була гарантія.
Якщо є можливість і пітримка Інтерфейсу САТА, то я б радив брати саме такі!!!

Дуже дякую за поради, але нажаль підтримки САТА немає :( мама старенька :( Та от на свята хард з Києва знайомий має привезти, буду тестувати шо за штучка ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5044
Реклама: