Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Найцікавіші пригоди, розіграші тощо у вашому житті.
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-1-2007 у 13:24
Найцікавіші пригоди, розіграші тощо у вашому житті.


Розповідайте про найцікавіше у вашому житті (кумедне, цікаве, захоплююче, романтичне, несподіване, страшне....)
пишіть по одному випадку, щоб легше читати було.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-1-2007 у 13:30


Пригода.
Якось поїхав я в Румунію з пересадкою в Бухаресті. На вокзалі мене зустріли, дали квиток і я чекав другого поїзда свого сам. Як виявилося мій поїзд запізнився а я не розумів, вбіг не на ту платформу, мало не сів не на той поїзд. Як виявилося я пропустив свій поїзд а чекав я його 5 годин, пропустив - бо сталася помилка на їхньому табло, вони повідомили але тільки на румунській мові. Отже я пролетів. А вже 3 година ночі. В іншому місті мене мали чекати в другій ночі. Я не знав що робоити. Тут підбігли цигани, які чудово розмовляли на англ. мові. дуже швидко вони все мені зробили...але потім як виявилося я мав заплаттит....50 доларів:( звісно виходу у мене не було. Я заплатив. Хоча роботою їх задоволений - вони і сумку мені носили і на поїзд посадили і провіднику все пояснили.
Коли я приїхав то мені сказали що мені повезло бо часто цигани можуть обкрутити тебе обікрасти і т.д. Я пильність пильнував але також був нервовий, невиспаний, не знав що робити розгублений, добре що все так закінчилося після того як я побачив що мене чекали там всю ніч (в іншому місті) я дуже зрадів і про все забув.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5101
Реклама: