Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Просто позор,ганьба,стидоба!!!!
Manser
Незареєстровані



Повідомлень: N/A
Зареєстрований: N/A
Нема на форумі


mad.gif написано 26-1-2003 у 17:07
Просто позор,ганьба,стидоба!!!!


Коли вже скінчиться фей позор з водою та відповідно з опаленням???!!!
Пам"ятаю часи,коли у місті вода була цілодобово!!!
Потім "под предлогом єкономии" перйшли на той срамотний графікЮякий існує зараз-АЛЕ НЕ ПО ВСЬОМУ МІСТУ А ТІЛЬКИ ПО РОБІТНИЧИМ РАЙОНАМ:mad:Води гарячої взагалі тільки на свята та на приїзди папи дають ВСІ ЗВИКЛИ І НАВІТЬ НЕ "РОПЩУТ"
Обіцянками про воду взяв більшість голосів новий мер,при якому стало щє гірша ситуація(може будемо чекати до обіцяних 2-ох років?щоб він покинув крісло як неспроможний)
Вже і гроші сусіди нам дали чисто для вирішення водяної проблеми-але вже притаїлись чинаріЮщо будуть кромсати ці гроші не по призначенню...
Кому не скажеш про Львів-тільки і чуєш-все відмінно все супер-красиво-по західному АЛЕ З ВОДОЮ ЦЕ ПРОСТО СОРОМ ЯКИЙСЬ...
Можливий тільки варіант повного ВСЮДИ КРІМ ЛІКАРЕНЬ води на час повного відновлення водопостачання.Хто вирішує ,хто відповідалььний за ці питання -всі живуть в районах де вода цілодобово!!!! "Ситий голодного не поймет"
Це просто крик души від такоо маразму та ізму....:mad:
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-1-2003 у 11:07


Як на мене товсі наші біди (як на всуеукраїнському так і на регіональному рівні) у відсутності порядку. Кожен робить що хоче. Бардак тай годі.
А щодо неспроможності мера, то не треба забувати що 2002 рік Буняк жив за бюджетом, який приймав не він, і там не були закладені програми пов"язані з "водою". Якщо нічого не зміниться у 2003 році, то тоді вже можна говорити про "неспроможність".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-11-2003 у 14:39


Люди - і, особливо, - львів'яни, не впадайте тільки у відчай!
Бо зараз хтось так і намагається до настання "певної години" посіяти невпевненість та марґінальність в душах саме львів'ян: підведіть очі - є речі набагато важливіші, як та вода, мости, дороги й ґазетні кіоски...
Так, звичайно, для того, аби думати й жити "шляхетно", чоловік не мусить перейматися щоденним хлібом та чистотою власного тіла... І те, що хтось має і те, і друге, та інше, - "б'є по мозґам" капітально (то правда!). Але потрібно переступити через оту зацофаність людського життя-буття, бо то всьо й так марнота.
Люди, на людському горі й біді, чинячи обман та підкуп, щасливо не проживеш. Хіба не знаковим є те, що по приході певних "достойників" у місто, тут розпочалися фарс і трагікомедія. Не дайте, аби за вас думали та вами керували в недалекому майбутньому. (Принаймні, вашими дітьми.)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-11-2003 у 15:36


Мене також вже шлячок трафляє. В мене вже більше тижня немає води. Ні холодної, ні гарячої. У Водоканалі мені сказали, що дуже активно працюють над "покращенням" водопостачання. Мене роздратувало слово "покращення". Оскільки я розумію, що його слід вживати, коли щось добре вже є, а роблять ще краще. Але коли води немає взагалі... :mad:



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Відьмочка
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 7-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-11-2003 у 16:39


Цитата:
Першим відправив користувач Manser
Пам"ятаю часи,коли у місті вода була цілодобово!!!

Скільки ж вам років, що ви це памятаєте?!:o
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 515
Реклама: