Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Безкоштовна юридична консультація
Уляна Дідич
Дописувач
**



Повідомлень: 86
Зареєстрований: 2-5-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2007 у 23:01
Безкоштовна юридична консультація


Можна отримати безкоштовну юридичну консультацію у питаннях стосунків із комунальними службами різних гатунків (а також, хоч це і не стосується даної теми, в питаннях порушення прав громадян, які відмовляються від проведення профілактичних щеплень собі чи дітям).

Юристи приймають щотижня з понеділка по середу з 16.00 до 17.00 у приміщенні ГЦ ВГО "Наша Україна" (не плутати з партією) за адресою пл. Ринок, 14.

Для тих, кому дуже ліньки встати з-за компа, питання юристам можна викласти електронним листом на адресу didych@gmail.com з позначкою в темі "Юридична консультація". Лишень прохання докладно викладати всі подробиці справи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-11-2007 у 17:33


Добре. Одна юридична консультація буде безкоштовною. А що вона дасть? Боротьба з Жеками справа довга і нудна. За одну консультацію нічого не зміниться.:(



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5160
Реклама: