Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Безкоштовний Інтернет
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-4-2007 у 07:52


В мене 59 - мабуть гіршої нема у львові. Працюю на Акорпі - без проблем. Взагалі найкраще було б знайти ще старі моделі модемів, в мене дома роквел стоїть такий - там реально плата в два рази більша, потужна катушка стоїть (правда ще ІСАшний розєм), швидкість макс. 33 600 - але він завжди на ній зєднується і швидкість (реальна) - висока.
Зовншіні модеми тримають краще звязок. Плюс до того якщо комп на гарантії і є пломби, ну і не вмієте їх знімати акуратно, то тоді щоб не втратити гарантії тре зовншіній.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-4-2007 у 08:31


Цитата:
Зовншіні модеми тримають краще звязок.

Не зовсім погоджусь з таким твердженням. Кілька років тому це було дійсно так. Справа в тому, що всі материнські плати комплектувались (багато і зараз комплектуються) чіпом який виконував функцію модему. Треба було тільки вивести порти на зовні. Для чого і використовували внутрішні модеми і вони були, т.з. "софтові" тобто реально тільки забезпечували інтерфейс лінії із материнкою. І відповідно вони були не дуже надійні і не тримали лінію.
На сьогодні фактично всі внутрішні модеми є апаратні і мають на собі відповідний чіп. І відрізняються від зовнішніх хіба лямпочками і блоком живленням. Безумовно що ряд зовнішніх (наприклад Зіксели) мають купу додаткових фільтрів, підсилювачів і т.д., але і коштують вони відповідно.

Ще раз повторюся, що все залежить від ліній. Якщо в мене до під'їзду оптоволокно, і від люка йде прямий новий кабель до ПК, то в мене і софтовий працює ідеально :). А якщо стара станція, і купа скруток, то і Зіксел працювати не схоче.

Стосовно 63-ї АТС, то тут стан плачевний. Там як повезе. Можливо і треба буде брати дорогий зовнішній.

Цитата:
порадьте яку модель з Д-Лінку краще застосувати

Беріть і пробуйте який є, моделі між собою майже не відрізняються.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-4-2007 у 08:35


...у мене 62-га АТС, теж сумна історія... коли падає мережа, приходиться конектити через модем... стоїть тепер у мене якийсь внутрішній модем на новому компі, а на старенькому стояв древній фідошний модем моторола 28800, ще на ІСА, то він конектив і тримав *залізно*, тепер з новим модемчиком просто жах якийсь, і ніби все там настроїла.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-4-2007 у 08:59


На нових модемах і старих станціях допомагає програмне обмеження швидкості. В настройках модема треба прописати стрічку ініціалізації модема де обмежити максимальну швидкість, наприклад, на 33600. Часто модем з'єднується з провайдером на великій швидкості, далі лінія (провайдер) не може підтримувати таку швидкість і рве зв'язок. А старий тому і тримав, що з'єднувався на маленькій швидкості.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-4-2007 у 09:07


Угу - так погоджуюся я забув дописати про так звані "програмні", тобто я мав на увазі про них - що вони гірші за зовншіні.
А щодо теперішніх - то дійсно переплачувати не варто. Можна спокійно брати внутрішній (якщо корпус можна вскрити).
Щодо настройок модемів можна наприклад настроїти рівень вихідного сигнала (в реєстрі S91) там значення в Дб, (чим більше значення – тим менший рівень сигнала), можна спробувати підібрати значення в межах 8 … 12. Це тре пробувавти в кожної лінії по своєму.
Також якщо зєднання не виключилося а звязку нема проблема швидше все в часі очікування (в регістра S10) якщо там 255 – то це значить безкінця, тобто навіть якщо вже сигналу нема зєднання не розірве.
Також зміна значення S9 (збільшення) поможе відкинути деякі шуми.
Настройок є ще купа але чи потрібно воно зараз? Колись тим бавився а зараз ….
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Петрович
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 9-3-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2007 у 14:34


Дякую за інформацію, і ще по цінам- скільки приблизно буде коштувати внутрішній?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-4-2007 у 14:46


я брав Акорп за 72 грн.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-4-2007 у 14:50


Взагалі ще тре подумати скільки нету буде тягнутися щомісяця і як часто якщо це пару годин - то можна, а якщо постійно або часто користуватися, то краще ставити безлімітку АДСЛ. Наприклад нормальна швидкість - 150 грн щомісяця (можна дешевше) + модем 300 грн (в середньому).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-4-2007 у 16:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Петрович
Дякую за інформацію, і ще по цінам- скільки приблизно буде коштувати внутрішній?

Я вже згадував вище, що внутрішній із підтримкою голосу і факсу в середньому 75, а без підтримки голосу і факсу орієнтовно 55 грн.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-4-2007 у 16:32


...тарас, я все обмежила і все настроїла - жодного позитивного результату :-(
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 4-4-2007 у 17:27


І таке буває і нема на те ради :( Якщо лінія погана, то інтернет хіба кошиком носити :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 4-4-2007 у 19:49


Темпіко, а яку суму Ви готові платити в місяць? Якщо в межах 100 грн - (+348 грн за реєстрацію одноразово) - то подайте заявку на Укртелекомівський АДСЛ. Необмежений - 80 грн/місяць + 12 грн за оренду укртелекомівського модему (який застаріє раніше, ніж укртелеком "відіб'є" його ватість). Правда, потрібна ще мережева плата в компі:yawn: Причому в такому випадку Укртелеком зобов'язаний "вилизати" лінію.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-4-2007 у 20:11


Підтримую Ханора, зважаючи на те, що похвилинна вартість міського телефону зростає, то вже навіть зараз (2.50/год здається) якщо сидіти хоча б 40 годин/місяць АДСЛ стає вигіднішим за дайл-ап. Можливо є не анлім пакет, дешевший ніж 80 грн.
Я своїм фарлепом поки що задоволений. :cool:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 4-4-2007 у 20:37


тарифи тут: http://ukrtelecom.ua/services/customers/internet/ogo/tariff

Найдешевший - 69 грн/міс, але не більше 1000 мб за цю ціну.
(+12 грн модем + 348 за підключення).

Хоча, порівнюючи з дайлапом - комфортно.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-4-2007 у 21:45


...укртелеком просить гривень 700-800 за прокладку нового кабеля... якщо прокладе, то мені і уарнет не буде падати, зроблю виділенку від них... необмеженого мені не тре, мені вистачає 1 гіг з головою... плачу 63 грн в місяць, швидкість 256... укртелекомісвький за 80 є, наскільки я знаю, повільнішим.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-4-2007 у 16:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Сьогодні побачив на вулиці оголошення про ще одного подібного "провайдера".
http://in-net.com.ua
Телефони для дозвону: 224-79-49
ім'я користувача - i
пароль – i

Якість не пробував, бо немаю простого модему

Власне пишу через звичайний модем. Швидкість - набагато краща ніж в Задарма - в основному з'єднувався на 28Кбіт, але проскакує і 46. На Задарма швидкість однакова - 12Кбіт.
Однак на Задарма лінія тримається краще (правда це все я пробую вдень, коли завжди мав проблеми з dialup-ом.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5177
Реклама: