Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: українська діаспоральна література
Саманцов Олександр
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-3-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-3-2007 у 21:02
українська діаспоральна література


Шановні друзі, користувачі інтернету, підкажіть, будь ласка, електронні адреси бібліотек Південної, Північної Америки та Австралії, де можна знайти діаспоральну, україномовну літературу з питань історії України в електронному вигляді.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 7-3-2007 у 13:18


Невже так тяжко задати пошук в гуглах???



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Саманцов Олександр
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-3-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2007 у 19:43


Не те слово як важко, мов би повинно бути, але й у гуглах не знайти. У кращому випадку це "Брама", і література художньо-літературної спрямованості.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-3-2007 у 19:52


Так на Брамі є здоровий форум, туди треба звертатися. Та і щодо пошуку літератури про історію України в діаспорі - видавництвом таких матеріалів займалися давно, а з часів незалежності їх можна знайти і в нас в магазинах. Щодо електронного варіанту, можу розчарувати - не знайдеш безплатного доступу. В основному всі подібні видання якщо і є в електронному вигляді, то в бібліотеках американських, бібліотеці конгресу, бібліотеках НТШ, в приватних колекціях. І, до речі, НТШ тривалий час в своїй історичній серії вже давно публікує матеріали по історії України.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Саманцов Олександр
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-3-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2007 у 20:49


Проблема у тому, що вони друкують вибірково, ну в якості приклада мене цікавить С.Дзеркаль "Руїна козацько-селянської України в 1648-1764-1802 роках", 1968, Нью-Йорк. Я взагалі не зустрічав посилань на неї, хоча на поч 90-х працював із нею. І такої літератури видань "Бібліотеки Українського Громадського Слова" вийшла у Нью-Йорку впродовж 50-70-хх років минулого ст. значна кількість. Ось хотілося б ознайомитись із нею більш детально. А НТШ, як правило, - це культурознавчі, етнологічні та мемуарна література.
Ось я і хотів би спитати у яких бібліотеках, і як туди потрапити? Зрозуміло не "поїдь та запишись"!!!
Дуже дякую за доброзичливе ставлення до моєї проблеми.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 18-3-2007 у 23:21


Ще щось відомо? Я спробую допомогти.

До речі, названі книжки однак є в бібліотеці НТШ:
http://www.brama.com/ntsa/ntsaa39u.html




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 19-3-2007 у 00:17


Взагалі то я сумніваюся що названі книжки є десь в електронному вигляді. Хіба що на замовлення вам зісканують і вишлють. Можу допомогти з статтями - електронними книжками, якщо вони є (!!!!!) в електронному вигляді і є десь в американських-європейських бібліотеках.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Саманцов Олександр
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-3-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-3-2007 у 21:56


Пане Ярема, дуже дякую за корисну допомогу. Я із великим задоволення ознайомився із каталогом, знайшов цікаву літературу, але, мабуть, знайти її в електронному вигляді буде неможливо, але є можливість продовжувати роботу. Щиро дякую за допомогу. Чим можу бути корисним для Вас?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-3-2007 у 23:55


Оновте Ваш профіль на форумі, тоді побачимо;) Щодо статтей в журналах недоступних на Україні - можу допомогти, якщо матиму можливість.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Саманцов Олександр
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-3-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2007 у 20:55


Добрий вечір пан Яремо, прошу вибачення за тривалу відсутність-це все вона,робота:D. Сфера моїх інтересів соціально-економічна історія України 16-20 ст. Власне, тому мене цікавить С.Зеркаль, та подібні неупереджені діаспоральні дослідження, та різноманітні студії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2007 у 12:36


Пошукайте, Олександре, на тих ресурсах - мо, дещо і здибете.

http://www.homin.ca/index.php?lang=ua
http://www.utoronto.ca/elul/Main-Ukr.html
http://www.mylanguage.gov.au/uk
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Саманцов Олександр
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 6-3-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-4-2007 у 20:20


Дуже дякую пане Іване, дуже цікаві посилання та матеріали
Сподіваюсь знайти щось і для себе, або розширити кругозір ;);)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5244
Реклама: