Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Кошторис на будинок
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 16-3-2007 у 20:40


2 Андрій Пелещишин

Ви пропонуєте людині хибний шлях.
1. За любі гроші можна щось збудувати.
2. "На готовому наперед фундаменті"... Ну то й додайте до вартості проекту вартість обмірювальних робіт та визначення несучої здатності того "готового наперед". А може він під курятник будувався, той фундамент, звідки хто знає?
3. Проектно-кошторисні роботи завжди коштували від 3 (типовий проект дев'ятиповерхівки) до 8 (котедж) відсотків вартості БМР. Від 50000 то складає 1500...4000 US$. Хочете зекономити ці гроші? Прошу дуже! Але будьте, як юний піонер, завжди готові заплатити 70 (80? 90? 100?) тисяч при "виникненні зненацька" грунтових вод, "слабих" чи насипних грунтів і ще десятка факторів (повторюю, лінь перераховувати і сперечатися по кожному). І Ви заплатите їх, ото я Вам гарантую, бо коли то виявиться, в будівництво буде вже "закопано" 25-30 тисяч, шляху назад нема. Або об'яву в газету "продається ділянка під забудову з готовим фундаментом. Ціна 1000 у.о."
4. Сусіди брешуть майже в 100%. Один хоче додати собі крутизни і в 5 разів завишає ціну. Другий ховає прибутки (такий собі Корейко) і бреше, що "кум по знайомству за три рублі все зробив під ключ". Крайності, але до життя близько.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-3-2007 у 08:44


Щодо сусідв - так і було, тому наразі це не є інфо для мене - оскільки вартітсь одинакових будинків коливалася від 20 000 до 150 000 :wow: Причому дійсно будинки роблені майже одинаково. Тут я погоджуюся з Андреасом.
Але він нажаль не хоче зрозуміти чи не може - мене не цікавлять води грунтовки, комунікації - мене цікавить сама будівля!!! Все. Ціна на будинок. розумієте? Якщо виявлять підводні камені - звісно це мої проблеми. Але наразі я хочу взнати ск. коштує будинок. І все. Ось наприклад в вашому прикладі - 35 000 - все решта це - ну не повзело людині. Звісно ризик є тому я і хочу мати ціну будинку (без врахвуання того всього) і звісно що буду розраховувати на більші витрати (планую ще накинути 30-40%). Але від чого відштовхнутися я не знаю від 40 000? 80 000? чи 120 000?........
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 19-3-2007 у 11:52


2 Demyan
Ну то просто зайдіть в першу-ліпшу проектну фірму, тільки серйозну і ту, що займається тільки проектуванням, не будівництвом!, щоб в них ви не були потенціальним клієнтом-забудовником і не було спокуси брехати. "Ах, та хатка? Та всього 20000, ну може 25000", а в натурі вилізе 50-60. А "чистим" проектувальникам однаково, скільки Ви будівельникам заплатите.
Так от зайдіть і попросіть подивитися їхні проекти, як потенціальний замовник. Принаймі всі мої знайомі проектанти нікому в тому не відмовляли. Попутно взнаєте вартість будівництва кожного з проектів. А всякі середні цифри вирахуєте собі самі. Проектувальники тим не займаються, як медики не займаються вираховуванням середньої температури хворих у лікарні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 19-3-2007 у 11:59


2 Demyan
Чи зв'яжіться, врешті решт з отим нашим форумчанином - він досвічений архітектор, а його батько взагалі "бог" архітектури (львівської).

http://misto.ridne.net/member.php?action=viewpro&member=Yuriy+S...

yuriy_stolyarov@ukrpost.net
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-4-2007 у 14:22


2 Andreas
Ось і знайшов. Такщо ви були не праві на рахунок того що ніхто не скаже ціни. Сказали ціну - причому середню без проекту, показали що можна зробити і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2007 у 15:00


Може для широкого загалу скажете яка ціна вийшла?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-4-2007 у 15:02


В середньому квадратний метр коштує від 320 до 400 у.о. Все решту проект, земля, підведення комунікацій - вже залежить від того де купляти пляц, як далеко комункації і т.д. Мене цікавило зараз вартість будинку в півтора поверху (жиле горище), 3-4 кімнати, гараж.
Земля - наприклад де я хочу брати 15 соток від 20 000 до 30 000.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2007 у 18:37


а можна поцікавитись що в ту ціну входить?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-4-2007 у 07:39


В цю ціну входить будівля будинку, під ключ. Дав гроші через рік вселяйся.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-4-2007 у 18:25


крута ціна )) в мене сусід тим займається, то заспівав 650 ))))))

Але вона зараз підніметься, бо цемент подорожчав, а це потяне за собою і інші подорожчання
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-4-2007 у 13:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
2 Andreas
Ось і знайшов. Такщо ви були не праві на рахунок того що ніхто не скаже ціни. Сказали ціну - причому середню без проекту, показали що можна зробити і т.д.


Вітаю. Лишилась єрунда - вкластися в ту середню цифру при будівництві.
Я не казав "ніхто не скаже". Я казав "ніхто з серйозних будівельників не скаже".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Грицак Андрій
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-10-2007 у 10:05


Львів- АРХБУД кошториси і будівництво
295-10-57, 295-10-58

спеціалізація котеджі
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Вільховий
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 12-11-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2007 у 17:34


Натрапив на таку кантору Мой дом. Вони будують деревяні будинки. вартість будівництва від 600$/м "під ключ" (входить тех. документація, фундамент,підлога, опалення без котла, металопластикові вікна/двері, дах бутумна/метело черепиця, сантехніка, елетро проводка, сходи). Правда це в Києві.
Цікаво чи є щось подібне у Львові.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-11-2007 у 09:14


мове йде про жилий будинок, навряд чи хтось захоче зараз жити в деревяному будинку. Наприклад я б не хотів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2007 у 10:22


Чому ж так? У Карпатах наприклад, зараз усі будують з євробрусу. І якщо вірити господарям таких осель - не гірше ніж кам'яниця



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-11-2007 у 10:42


Чесно я так і знав що наведуть приклад карпат :)
Це не стійкі будинки, вогненебезпечні, при якісь непогоді більша ймовірність що почне пліснявіти...так мені пояснювали.
Вже краще з гіпсокартону як американці :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Вільховий
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 12-11-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2007 у 13:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Це не стійкі будинки, вогненебезпечні, при якісь непогоді більша ймовірність що почне пліснявіти...так мені пояснювали.


Це не зовсім так.
По-перше. Правильно збудований деревяний будинок є більш стійким до ураганів і землетрусів (які в нас стаються дуже часто ;)) ніж цегляний. Але тут кльочове слово "правильно збудований".
По-друге. Брус з якого будують (особливо клеєний) обробляють спеціальними засобами які запобігають горінню, появи шкідників і плісені.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 14-11-2007 у 23:06


Цитата:
Тарас Вільховий

По-друге. Брус з якого будують (особливо клеєний) обробляють спеціальними засобами які запобігають горінню, появи шкідників і плісені.



Правильно. Називається "обробка антипіреновим розчином", робиться чисто "для галочки" - для пожежного нагляду, а від пожежі допомагає, як дохлому псові вітаміни. За пару років дерево добре висохне і горіти такий будиночок буде хвилин 15-20, разом з антипіреновою обробкою, лише комин цегляний лишиться.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сенюк
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 11-3-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-3-2008 у 09:30


Як показує досвід індивідуального житлового будівництва - кошторис та термін виконання слід множити на 2. Якщо хтось з іменитих будівельників чи представників фірм захоче заперечити тоді наперед слід обумовити виплату по неустойці та особисто контролювати якість виконання робіт
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-3-2008 у 11:11


якщо це робиться, не за півроку-рік, то множити треба й на більше ))), бо ціни ростуть і на роботу і на будматеріали. зараз цемент знову тільки на 25% підскочив.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5258
Реклама: