Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Перекручені, смішні, недоречні, помилкові або взагалі абсурдні напи...
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 30-3-2007 у 10:24
Перекручені, смішні, недоречні, помилкові або взагалі абсурдні написи на продукції


Не так давно шукав я одну книжку в будинку книги на Міцкевича в Львові, і в одному з них увагу мою привернула одна книжка. Я довго розглядав обкладинку і прросто дивувався як таке фуфло пропускають до продажі. Знайдіть дві яскраві помилки:





Розгадка тут




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-3-2007 у 14:01


Знаю я ту книжку, теж бачила. Смішно ще те, що одним з авторів є поляк, а видавництво якесь московське, причому на перших сторінках купа різних хвальних відгуків про цей підручник. Можу собі тільки уявити як навчить та книжка:sing:



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-3-2007 у 14:07


А можна пояснити тим хто все ж не "догнав" що там такого смішного (мені наприклад)?
Згадана стаття вікіпедії щось нічого не роз'яснює.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-3-2007 у 14:14


Jezik, a Jezyk, причому е - не "е", а "е з хвостиком", яке читається як "ен"



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-3-2007 у 14:24


Звернітьще увагу як написано "Polski" - літера "l" там перекреслена, читається як середнє між твердим "л" і "в", а має бути звичайне "л". Коротше, в книжці це читається як "єзік повскі", має бути "єнзик польскі" - відчуваєте різницю? Подивіться ще раз на назву статті в вікіпідії і порівняйте з написом на книжці.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-3-2007 у 16:14


По-перше, не можна відразу давати розгадку, інакше як тим, хто впорався сам, це довести? Губляться будь-які стимули для інтелектуальної праці :mad: :lol:

По-друге, виникло цікаве запитання:
яку саме із трьох помилок (1) e - e_, 2) i - y в "єнзик", 3) "фунт стерлінгів" у "польскі") Ярема не вважає "яскравою"? :P
Цитата:
Знайдіть дві яскраві помилки


По-третє, а чому на обкладинці (у слові "podre_cznik" ) польске "з" написано як справжнє російське? Хіба поляки і тут хвостик малюють?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 30-3-2007 у 17:24


Ні, це писане "z", застосовується часто в різних шрифтах, наприклад, в італік, та інших. Мова йшла про неграмотність, чи халатність редактора, чи хто там займався виданням цього підручника.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-3-2007 у 17:31


Хвостате "z" я помилкою не вважав, просто цікаво було на фіга ота фігня знизу. Але ж і помилок-то три!



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 30-3-2007 у 17:36


Правильно, три, я недодивився, дякую!!! Ну але таке взагалі неприпустимо на обкладинці тим більше!!!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5305
Реклама: