Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Пальчикові акумулятори. Питання по експлуатації
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

question.gif написано 5-4-2007 у 20:53
Пальчикові акумулятори. Питання по експлуатації


Маю акумулятори стандарту АА, які чомусь дуже зле тримають заряд, через 4-5 днів фотік вже не тягнуть.
Бренд ніби не найгірший Duracell (АА/HR6/DC1500 NiMH/1,2V), ємність 2650. Не зовсім, розумію, що значать параметри HR6 та DC1500.
Можливо моя зарядка їх не може нормально зарядити? Вона GP-шна, її Output 2x(3V---250mA)1.5VA. Чи це просто погані акумулятори. Можна їх якось відживити чи викинути?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-4-2007 у 21:28


скільки часу заряджаєте? на акумуляторах має писати час зарядки. Попробуйте більшим струмом. Крім того ще скажіть скільки часу їх заряджали разів? Ще подивіться характеристики самого фотоапарату, скільки він має брати і порахуйте приблизно скільки мало би тримати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-4-2007 у 21:39


Заряджати треба після повної розрядки. Час зарядки ще залежить від самого зарядного, не знаю суті фізико-хімічного процесу, але чомусь фірмові зарядки заряджають в 2-3 рази швидше. Крім того десь читав, що "швидкі" зарядки недозаряджають акумулятори на 20-25%, особливо, якщо ці акумулятори є "повільної зарадки".

В мене акумулятори (ємність 2100) і зарядка Соні. Заряджаються 4-5 год. Служать вже більше року і просто супер. Тримають дуже довго.

І ще. Ти написав 4-5 днів. Тобто вони самі розряджаються через 4-5 днів. Чи 4-5 днів юзаня фотіка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-4-2007 у 21:45


Юзаю від осені. скільки циклів розряд/заряд - сказати важко. Заряджаю просто - ставлю на ніч.
Цитата:
Тобто вони самі розряджаються через 4-5 днів. Чи 4-5 днів юзаня фотіка.

Таке враження, що час розряджання не дуже залежить від інтенсивності юзання. Тобто за 4 цей час можна нічого не фоткати і вони розрядяться. В той же час батарейки, які йшли в комплекті з фотіком я садив дуже довго.
Більшим струмом - це як. Купити іншу зарядку?
Маю ще 2 GP 2100, то в такому ж режимі юзання, вони значно витриваліші.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-4-2007 у 22:10


Цитата:
Таке враження, що час розряджання не дуже залежить від інтенсивності юзання. Тобто за 4 цей час можна нічого не фоткати і вони розрядяться.

Так може у фотіку щось коротить і він розряджає. Зроби простий тест. Купи звичайні батерейки дюрасели по 3 грн. Встав в фотік, зроби 2-3 кадри і залиш на тиждень. Якщо через тиждень батерейки сядуть, то винуватий фотік. Якщо будуть працювати - то акумулятори (зарядка).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 5-4-2007 у 23:27


Я майже впевнений, що це акумулятори. Бо фотік на батарейках працює довше. А зарядка інші акумулятори заряджає добре. Власне цікавлюся чи викинути ті акумулятори чи можливо їх можна якось "відживити".
Можу дати тобі потестити їх.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-4-2007 у 07:33


В мене GP 1800 - 4 штуки, 4 роки заряджаю розраджаю...проблем жодних, зарядка GP.
Попробуй ще зарядити їх і просто покласти на тих пару днів, а потім в фотік. Якщо сядуть - викидай. Хоча є метод - можна їх спецально розряджати (деякі зарядки мають таку функцію). причому розрядив - зарядив, розрядив - зарядив...так рази 3-4, можна не надовгий час їм зробити коротке замикання. може відновляться (мені так вдолося раз зробити і відновити). Акумулятори (літієві кращі в тому плані) мають "ефект памяті", можливо є рівень неповної зарядки. Якщо попробувати вищезгадані методи - можливо вдасться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-4-2007 у 07:37


на батарейках нормальних буде довше, але на скільки. Тарас Гулка вам написав вірно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Корицький
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 6-11-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-4-2007 у 13:57


В мене трошки похожа проблема. Занадто швидко розряжаються акумулятори. Акумулятори всі нові(максимум 2 місяці), 4 штучки(також у фотіку використовую). Вчора виявив, що один із них, в 5 разів має менший струм, в розрядженому стані. Підозрюю, що проблема в тому одному, він сідає, а всі решта(3 штуки) тримають свій заряд, томі так і стається. Походу і розрядка/зарядка такого комплекту акуміляторів є дуже погана, томі що не можуть бути "правильно" викоритані. ЩО робити в такому випадку? зарядити(прогнати) той один? зарядка підтримує тільки 2 акумілятори(або 4)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-4-2007 у 14:08


Якщо є пари - варто ніколи їхне путати вставляти і заряжати тільки по парно (відмітити маркером на них). може попуталися - була пара розряжених, в зарядку вставився той який не розряджений заряджався з зарядженим в парі і т.д.
Попробувати розрядити його і ще один акум. І зарядити їх парно. якщо не вийде краще купити два нових. Ще краще не користуватися якщо в зарядці є режим "швидкою зарядки" краще довше заряджати (не люблять магнієві акуми швидких зарядок).
В мене при акуратному користуванні (не путаю, заряджаю після повної розрядки на фотоапараті а не на іншому пристрої, заряджаю 1800 - 8 годин, акуми GP і зарядка GP) - вже 4 роки немає жодних проблем. Пара акумуляторів робить знімки 200-300 фотографій в різних режимах, не враховуючи час перегляду стирання фотографій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-4-2007 у 14:48


Перевірив. Померли мої акумулятори :(



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Корицький
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 6-11-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-4-2007 у 12:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ще краще не користуватися якщо в зарядці є режим "швидкою зарядки" краще довше заряджати (не люблять магнієві акуми швидких зарядок).


В зарядці немає такого режиму, але заряжаються до 5 год.

Попарно? тобто не заряжати 4 відразу? тоді мені полуться 5+5 10.год А для тебе 8+8(2 рази по два акумулятори) = 16 год. Багато трохи.

Купити ще два? так і ці ніби нові. а якщо і купити, то з тими двома тоже така історія може статися, або, одним із них. що тоді?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-4-2007 у 13:39


я мав на увазі попарно - це можна і 4 разом - але якщо всі ті 4 сіли наніц. а якщо якась пара розряжена а якассь ні - то не можна. Я завжди тримаю 4 заряжених, сяде пара - заряжаю тількипару (2).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Корицький
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 6-11-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-4-2007 у 13:58


а як може сісти пара, якщо використовуються чотири? чи може січти пара з чотирьох? як тоді визначити яка пара?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-4-2007 у 14:28


може я запутано говорю я говорю щонаслідок того що один з акумів вийшо бо: скажімо є 4 акуми - 1,2,3,4. Використовувалися 1,2 в фотіку. Вони сіли. в зарядку вставилися 1,3. Вставилися в фотік 1,4, потім знову заряжалися 1,3, в результаті 3 акум вже був заряжиний і заряжався 2 рази. Комбінації тут можливі різні. Тому завжди тре 1,2 (як одне) 3,4 теж як одне. якщо якісь з пари пагано тримають то не путати їх краще замінити два, бо інакше можуть всі полетіти.
Вихд один - розрядити всі (черзе якийсь пристрій або опір плюс якийсь діод), зарядити всі разом, знову розрядити, так рази 3. Можуть відновитися.
Якщо в фотік вставляються 4 то звісно тут вже нічого не зробиш. може один попався бракований а решту хороші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-2-2013 у 22:38


Ще поради щодо використання літій-іонних акумуляторів:

  • Не допускайте повного розряду.
  • Розряджайте раз на 3 месяці.
  • Зберігайте частокво зарядженими.
  • Використовуйте оригінальний зарядний пристрій
  • Не допускайте перегрівання.

Детальніше: http://habrahabr.ru/company/mugenpower/blog/168483/

Ось відносно зарядного пристрою стало мені цікаво. Користуюся примітивним, який просто заряджає, поки не засвітиться зелений діод. Але, виявляється є складніші і цікавіші зарядні пристрої. Наприклад: http://habrahabr.ru/company/boxowerview/blog/164459/ або така: http://rozetka.com.ua/la_crosse_bc1000/p153993/ або така: http://www.lacrossetechnology.com/bc700/

Серед можливостей таких зарядних пристроїв - відновлення акумуляторів, ну і можливість спостерігати за станом акумуляторів. Хтось користуєтьсят таким девайсом?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5319
Реклама: