Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "сімейний бізнес" - які перспективи?
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 12:15
"сімейний бізнес" - які перспективи?


Іншу назву для теми я не змогла придумати :)
Якщо хлопець з дівчиною разом відкрили фірму і почали в ній разом працювати, як на Вашу думку це вплине на розвиток бізнесу і стосунків? Це при тому, що погляд на розвиток фірми і ставлення до ризику в бізнесі зовсім різне




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-4-2007 у 12:46


Ну, якщо в умові задачі уже вказано, що "погляд на розвиток фірми і ставлення до ризику в бізнесі зовсім різне", то чимала імовірність непорозумінь. Виходів два. Один складніший, але в плані особистого розвитку цікавіший - навчитись домовлятись, аргументувати свою позицію і чути аргументи іншого. Якщо вдасться підкорити емоції і амбіції, справа піде.
Інший варіант - поділити обов`язки. Тут теж не обійтися без підкорення амбіцій, звісно. Якусь частину роботи робить одна людина, іншу частину - інша. У визначений час звітують один перед одним у результатах. Але треба розуміти, що якщо ставиться задача, треба її виконувати. Нехай своїми методами, з якими не погоджується інша сторона. Але задача має бути виконана. Бо якщо один так впевнений, що він правий, а результату нема, то він ні разу не правий і його методи неправильні.
Чесно кажучи, у мене перед очима є приклади, коли пара успішно веде бізнес, але зворотніх прикладів більше. Дружина приходить в офіс, і починає підстроювати його під себе. Ну, наприклад, виїдати якусь цінну співробітницю чисто з жіночої конкуренції. Чи, маючи якесь особисте бачення справи, починає схиляти до тих чи інших дій чоловіка. Зрозуміло, що засобів впливу у неї чимало.
Ну а в конкретній ситуації, як не спробуєте - знати не будете, здатні ви на долання себе заради спільного, чи ні. Тільки обов`язково з самого початку введіть регулярне підбиття підсумків. Зведення запланованого з виконаним. Аналіз результату.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-4-2007 у 14:01


Закінчиться просто: Розлучення, весь бізнес в жінки, а хлоп піде з торбами по світу. :baddevil:
Бачив таких прикладів уже багато.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 15:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Ну, якщо в умові задачі уже вказано, що "погляд на розвиток фірми і ставлення до ризику в бізнесі зовсім різне", то чимала імовірність непорозумінь. Виходів два. Один складніший, але в плані особистого розвитку цікавіший - навчитись домовлятись, аргументувати свою позицію і чути аргументи іншого. Якщо вдасться підкорити емоції і амбіції, справа піде.
Інший варіант - поділити обов`язки. Тут теж не обійтися без підкорення амбіцій, звісно. Якусь частину роботи робить одна людина, іншу частину - інша. У визначений час звітують один перед одним у результатах. Але треба розуміти, що якщо ставиться задача, треба її виконувати. Нехай своїми методами, з якими не погоджується інша сторона. Але задача має бути виконана. Бо якщо один так впевнений, що він правий, а результату нема, то він ні разу не правий і його методи неправильні.
Чесно кажучи, у мене перед очима є приклади, коли пара успішно веде бізнес, але зворотніх прикладів більше. Дружина приходить в офіс, і починає підстроювати його під себе. Ну, наприклад, виїдати якусь цінну співробітницю чисто з жіночої конкуренції. Чи, маючи якесь особисте бачення справи, починає схиляти до тих чи інших дій чоловіка. Зрозуміло, що засобів впливу у неї чимало.
Ну а в конкретній ситуації, як не спробуєте - знати не будете, здатні ви на долання себе заради спільного, чи ні. Тільки обов`язково з самого початку введіть регулярне підбиття підсумків. Зведення запланованого з виконаним. Аналіз результату.


Тут пишу тільки я, тому всеодно це буде виглядати однобоко і я скажу, що точно помиляється він, то ви навряд чи повірите :)
Ми створили фірму для надання послуг в яких я добре розбираюся, а не він. І всі ідеї мої і тому мені видніше як краще щось робити. Власний бізнес в обох перший, але все що я роблю зараз я робила на іншій фірмі, тому досвіду в мене більше.
Я стараюся аргументовано пояснювати для чого треба щось робити і як, але це не допомагає. Після двох-трьох тижнів він каже, що я була права, так і треба було робити. В результаті втрачається час, а час це гроші. Він часто мене затримує, а затримки погано впливають на бізнес.
Обов’язки ми теж поділили і в мене їх набагато більше. Я директор фірми, то ще й за все відповідаю, тому всі мене і питають про все, що ж я можу зробити?
Ми по-різному вже все розуміємо як я бачу. Особливих амбіцій в мене нема - я і так директор фірми, а от через це вони є в нього. Хоча не знаю як можна поділити керівну посаду якщо двох директорів бути не може :) Тим більше що з моїми обов’язками він не справиться і сам це знає. Я з ним раджуся, але того йому замало.
Я вже не знаю як себе поводити із співласником.
І не можемо ж ми поділити бізнес, який ще на ноги не поставили.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 15:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Закінчиться просто: Розлучення, весь бізнес в жінки, а хлоп піде з торбами по світу. :baddevil:
Бачив таких прикладів уже багато.


а якщо все тримається на жінці? а чоловік сам все всеодно розвалить? то що, хай вона йде з торбами?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 15:34


Можливо я неправильно поставила питання. Суть в тому, що все що я кажу і роблю називається "ти мною командуєш, хоча я співвласник фірми". А хто має командувати? Чоловік чи жінка? Як на мене то той хто краще знає!



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2007 у 15:51


Якщо я правильно зрозумів, і хлопець з дівчиною - "пара", то моя порада - побратися, і тоді в межах сім'ї питання вирішуватимуться спокійніше. Зрештою, врешті-решт, комусь доведеться піти в декрет :)
Якщо ж близькі стосунки закінчилися, погляди на бізнес різні і є підозри, що вклад у його розвиток нерівноцінний - розбігатися (у бізнесі) якомога швидше. Звичайно втрати неминучі, але чим далі, тим вони будуть більші.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 16:02


Якщо розбігтися зараз бізнес взагалі закриється - нема наразі можливості окремо надавати таку кількість послуг хорошої якості обом окремо в центрі :(
А мені працювати за двох і весь час слухати, що хтось (тобото він) обмежений в правах теж стає неможливим.
Нікому б не радила починати спільний бізнес, якщо стосунки неміцні.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 15-4-2007 у 16:41


Цитата:
Хоча не знаю як можна поділити керівну посаду якщо двох директорів бути не може


Чому не може?

Знаю фірму, де власники - два брати. Один директор, другий -виконавчий директор :) Реально виглядає так, що один постійно в роз'їздах (і йому це подобається, не може він сидіти в офісі) і вирішує питання із клієнтами на місці, а другий сидить в офісі і вирішіє більше паперові питання. Бізнес процвітаючий.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 17:41


в нас щось схоже - я директор, він комерційний директор, та посада власне тут малу роль грає, робота на 90% в офісі і обоє ми на роботі
в мене 80% роботи, в нього 20% і то все я йому нагадую
а проблема в тому, що я більше керую, а він менше. Інакше бути не може, я маю більше роботи і більше приймаю рішень
конлікт так і не розв’язаний




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 17:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Якщо я правильно зрозумів, і хлопець з дівчиною - "пара", то моя порада - побратися, і тоді в межах сім'ї питання вирішуватимуться спокійніше. Зрештою, врешті-решт, комусь доведеться піти в декрет :)
Якщо ж близькі стосунки закінчилися, погляди на бізнес різні і є підозри, що вклад у його розвиток нерівноцінний - розбігатися (у бізнесі) якомога швидше. Звичайно втрати неминучі, але чим далі, тим вони будуть більші.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 17:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Якщо я правильно зрозумів, і хлопець з дівчиною - "пара", то моя порада - побратися, і тоді в межах сім'ї питання вирішуватимуться спокійніше. Зрештою, врешті-решт, комусь доведеться піти в декрет :)
Якщо ж близькі стосунки закінчилися, погляди на бізнес різні і є підозри, що вклад у його розвиток нерівноцінний - розбігатися (у бізнесі) якомога швидше. Звичайно втрати неминучі, але чим далі, тим вони будуть більші.

Якщо я піду в декрет, він не витягне всю роботу, йому буде потрібен помічник, а я сама можу все робити
Якби він змирився з тим, що не варто постійно "качати права", то все було б добре. А то я мушу працювати, а він весь час відстоює свої права ніби більше роботи нема




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 15-4-2007 у 20:11


Ви все так трагічно описуєте, що складається враження, що ви або

1. Прийняли вже якесь рішення, наприклад, кинути його і шукати нового парнера у бізнесі і тільки очікуєте в нас моральної підтримки.

2. Або ви таки не знаєте, що робити, і в такому разі думаю вам варто розглянути п.1.

Я звичайно не психолог, але з ваших дописів можна зробити висновок, що ви достатньо "накручені" проти нього. Я приєднуюсь до думки Андрія Пелещишина:

Цитата:
Якщо ж близькі стосунки закінчилися, погляди на бізнес різні і є підозри, що вклад у його розвиток нерівноцінний - розбігатися (у бізнесі) якомога швидше. Звичайно втрати неминучі, але чим далі, тим вони будуть більші.


Зрештою, ви кажете, що він робить лише 20% роботи. Невже це так важливо для бізнесу і йому нема заміни ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 15-4-2007 у 21:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Тим більше що з моїми обов’язками він не справиться і сам це знає.


А пробували? З мого досвіду - в 90% випадків люди справляються. Річ інша - що в 99% випадків це буде не так як хоче жінка, але не менш успішно.

Код:
Ніхто не задумувався, чому партія "Жінки за майбутнє" входила до блоку "Не так!" ?


:baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова

І не можемо ж ми поділити бізнес, який ще на ноги не поставили.


А далі тим більше не поділите, бо можливі збитки будуть ще більші.


Моя порада Наті: піти у відпустку одній і протягом відпустки забути про бізнес. Перен, що після все буде не в гіршому стані, ніж до.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 22:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Ви все так трагічно описуєте, що складається враження, що ви або

1. Прийняли вже якесь рішення, наприклад, кинути його і шукати нового парнера у бізнесі і тільки очікуєте в нас моральної підтримки.

2. Або ви таки не знаєте, що робити, і в такому разі думаю вам варто розглянути п.1.

Я звичайно не психолог, але з ваших дописів можна зробити висновок, що ви достатньо "накручені" проти нього. Я приєднуюсь до думки Андрія Пелещишина:

Цитата:
Якщо ж близькі стосунки закінчилися, погляди на бізнес різні і є підозри, що вклад у його розвиток нерівноцінний - розбігатися (у бізнесі) якомога швидше. Звичайно втрати неминучі, але чим далі, тим вони будуть більші.


Зрештою, ви кажете, що він робить лише 20% роботи. Невже це так важливо для бізнесу і йому нема заміни ?


та не буду я його кидати! просто ми різні за темпераментом і в бізнесі це теж проявилося
на майбутнє я ні з ким не хочу спільного бізнесу, хоча все залежить від конкретних людей, від особистих стосунків, а не від поглядів на бізнес
Я вже сама заплуталася, чесно кажучи, важко визначити пріоритети коли псуються особисті стосунки
Якби я була "залізною леді" плюнула б на все і для мене був би головний бізнес і крапка. А для мене важливі почуття і люди




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 22:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Тим більше що з моїми обов’язками він не справиться і сам це знає.


А пробували? З мого досвіду - в 90% випадків люди справляються. Річ інша - що в 99% випадків це буде не так як хоче жінка, але не менш успішно.

Код:
Ніхто не задумувався, чому партія "Жінки за майбутнє" входила до блоку "Не так!" ?


:baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::baddevil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова

І не можемо ж ми поділити бізнес, який ще на ноги не поставили.


А далі тим більше не поділите, бо можливі збитки будуть ще більші.


Моя порада Наті: піти у відпустку одній і протягом відпустки забути про бізнес. Перен, що після все буде не в гіршому стані, ніж до.


У відпустку я точно не піду :)
Хоча в іншому Ви праві. Може він і справився б якби я дала можливість, а не брала все на себе.
До речі, часто в бізнесі чоловік і жінка доповнюють одне одного, бо має як і в житті бути два підходи - чоловічий і жіночий. Щось краще робить жінка, а щось чоловік і в бізнесі це тільки плюс.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 22:13


До речі, згідно статистики на форумі більше чоловіків, а чоловіча солідарність рідко дає збій, тому більшість на боці чоловіка, бо жінка, бачите "суцільне зло" :D



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaX:)
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 5-10-2003
Місто: LVIV
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2007 у 22:19


:)
мда, вот не думав що вона додумається розповідати про наші стосунки на форумі

моя порада: Краще не починати бізнесу з жінками, особливо якщо у вас близькі стосунки
вони чомусь завжди думають що розумніші
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaX:)
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 5-10-2003
Місто: LVIV
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2007 у 22:20


а вона вот сидить і каже мені що тема закрита :D
що я не зможу написати відповідь
:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 22:21


а ти глянь в іншу тему: "звідки беруться підкаблучники"? певно з Марсу :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2007 у 22:40


Агов, шановні Ната та Макс, уже особисті стосунки краще таки обговорювати в приваті.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 23:10


Добре, як почнемо розмовляти, я йому скажу, щоб більше не писав :)
Тема закрита, всім дякую.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-4-2007 у 23:13


P.S. Якщо комусь цікаво - ми помирилися :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5336
Реклама: