Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  7
Автор: Тема: власний бізнес: початок, переваги, перспективи
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 27-4-2007 у 17:29


Цитата:
У мене таке враження що чи то я чи темпіка живемо в різних світах...
Ну не знаю. Всі асболютно всі мої знайомі, родичі, різних вікових категорій, різні і робітники і науковці і програмісти і дизайнери і приватні підприємці....ну ні в кого нема таких проблем. Зараз ситуація зовсім інша. Не розумію звідки такий настрій і такі слова.
А при чім тут техніка застаріла? якщо і є то кому вона заважає? хочете купляєте хочете не купляєте. Скільки я не купляю - так сервіс не дуже в деяких магазинах але ж можна піти і в інші де є сервіс, гарантію теж роблять. Хочете сервіс - платіть більше, це правильно. В чому проблема?


+1

Цитата:
Головне ідея.Може хтось підкаже пару????


Головне людина і її бажання. А ідей купа на поверхні лежить. Ровер не треби видумувати. Треба брати і товкти.
Подивіться мій останній допис в цій гілці. Людина мала руки і бажання. І нічого нового не придумувала.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-4-2007 у 18:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
А у нас уся країна в різних світах живе. Це називається соціальна стратифікація.


це називається ********, а не соціальна стратифікація




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2007 у 19:18


Нато, є одна річ, яка категорично і абсолютно заборонена на Форумі, і ніколи не буде дозволена. Це вживання ненормативної лексики, матюків.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-4-2007 у 19:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Нато, є одна річ, яка категорично і абсолютно заборонена на Форумі, і ніколи не буде дозволена. Це вживання ненормативної лексики, матюків.


я більше не буду :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-4-2007 у 19:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
А у нас уся країна в різних світах живе. Це називається соціальна стратифікація.


вас мама не вчила, що не можна пальцем показувати на людей? :)
для того, щоб всі жили нормально, всі мають бути фінансово грамотні
незалежно від розміру доходу, його треба вчитися правильно, з розумом використувувати.
про це і пропоную поговорити




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-4-2007 у 19:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ґоґіто
Чи можна і головне як взяти безвітсотковий кредит на створення власної справи?

Що краще:
1. Будувати карєру (щоб збільшити з/п)
чи
2. Починати власну справу
?????


Українські банки наскільки я знаю не дають таких кредитів, та й взагалі під новий бізнес не думаю, що дають
Дають фірмам і підприємцям, які існують 3-6 міс, вже почали самостійно бізнес і хочуть гроші на новий вид діяльності ще й при умові що вони можуть відсотків 20-30, а то і більше самостійно профінансувати.
Кредит ще дають на поповнення обігових коштів, або на купівлю основних засобів.
Раджу забути про можливість отримати кредит під бізнес з нуля. :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-4-2007 у 19:43


Цитата:
Головне ідея.Може хтось підкаже пару????


- Мамо, а ким я стану коли виросту?
- Будеш мене нервувати не виростеш :)

Ну і звідки я знаю, що ви вмієте, можете і чим би хотіли займатися? Треба вибирати ідею конкретно під людину, мої ідеї навряд чи підійдуть вам, а ваші мені. Кожному своє. Щоб щось підказати треба знати в якій сфері в вас є досвід.




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-4-2007 у 07:39


Цитата:

незалежно від розміру доходу, його треба вчитися правильно, з розумом використувувати.
про це і пропоную поговорити


Ось тут згідний на всі 100. Треба вміло розпоряджатися коли маєте чи 100 грн чи 10 000. В мене на роботі колега коли отримує з/п через тиждень приходить і позичає в мене. В мене ніколи ще не було такого щопозичав, бо не мав грошей. При цьому купляю собі нову побутову техніку (вже навіть не знаю що :) ), їзжу по отпускам і т.д. Повірте що з/п в мене не є аж такою високою. Проте ми з дружиною ведемо детальну бухгалтерію, все розписуємо знаємо що коли треба з одягу, все прораховуємо, відкладаємо і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 28-4-2007 у 08:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
вас мама не вчила, що не можна пальцем показувати на людей? :)

Батьків-то може чипати не будемо.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
для того, щоб всі жили нормально, всі мають бути фінансово грамотні
незалежно від розміру доходу, його треба вчитися правильно, з розумом використувувати.
про це і пропоную поговорити

В контексті теми обговорення йдеться про розумне використання надлишкового доходу, який може перетворюватися у заощадження або у інвестиції, наприклад, інвестиції у власний бізнес. За умов розшарування у суспільстві цей надлишковий дохід матиме лише частина членів суспільства. Вони, за певних умов та з власної волі можуть стати власниками засобів виробництва (надання послуг тощо), тобто розпочати власну справу. Інша ж частина не матиме альтернативи, окрім як продавати свою робочу силу. одержуючи частку вартості цієї робочої сили. Ось про ці різні світи я й вів мову.

Погодьтеся, що, маючи доходи на рівні забезпечення фізичного існування, Ви зможете лише існувати, якби розумну Ви ті доходи не використовували.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 28-4-2007 у 17:23


Цитата:
В контексті теми обговорення йдеться про розумне використання надлишкового доходу, який може перетворюватися у заощадження або у інвестиції, наприклад, інвестиції у власний бізнес. За умов розшарування у суспільстві цей надлишковий дохід матиме лише частина членів суспільства. Вони, за певних умов та з власної волі можуть стати власниками засобів виробництва (надання послуг тощо), тобто розпочати власну справу. Інша ж частина не матиме альтернативи, окрім як продавати свою робочу силу. одержуючи частку вартості цієї робочої сили. Ось про ці різні світи я й вів мову.


В контексті теми йшлося про розумне використання будь-якого доходу, а не надлишкового. Ну хто має надлишковий дохід? :lol: Гроші лишніми не бувають.
Почалася тема з того, як взагалі заробляти гроші і як розумно їх використовувати. Можливості є завжди, просто треба вміти ї бачити. А хто не вміє - той хай вчиться на досвіді інших.
Наразі я бачу, що люди вміють рахувати лише чужі гроші, а власні якось не дуже

Є багато способів підробітку, коли грошей зовсім мало, але чи всі їх шукають? Це дасть додаткові гроші і головне досвід. Люди або ліниві, або бояться щось втратити, тому і не шукають можливостей до покращення становища. Як писав Шекспир "Мирится лучше со знакомым злом, чем бегством к незнакомому стремится"




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 28-4-2007 у 17:41


Власне наскільки я розумію досягають успіху лише рішучі люди - і в бізнесі, і в особистому
Є багато людей, які багато чого б хотіли, але не можуть наважитися просто навіть спробувати. Хоча бувають проби які грошей не коштують. Зрештою, я теж не наважуся когось підштовхувати до якихось змін в житті, бо мені відчуття провини в разі невдачі непотрібне, хоча розум мені каже, що кожен має свою голову і сам собі винен у всьому.

Це я до того кажу, що зараз мій знайомий думає про власний бізнес, але відчуваю, що він потребує щоб хтось його підштовхнув це зробити. Я сиджу і думаю чи мені потрібно? Я даю йому поради і т.д., але це має бути його рішення, а не моє. Люди, які вічно у всьому сумніваються, мабуть потребують парнера по бізнесу, а не просто порадника

інший знайомий відкрив два роки тому фірму, а тепер закрив, каже, що невигідний бізнес, бо мало клієнтів. Правда, він ніколи не займався справами фірми і офіс майже завжди був закритий, на дзвінки навіть рідко хто відповідав. І от людина вирішила, що то бізнес невигідний :lol: Якщо хтось йому радив відкрити ту фірму, то я співчуваю тій людині - мабуть тепер їй це ставлять в провину :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-4-2007 у 00:57


...ну а чому не бути скромними, стриманими, аскетичними?... та якщо всі будуть рішучі, то дограються до війни, їй богу... знайомий приїхав з києва і питає *а що, у львові не прийнято вступати дорогу? апоевртатися боком, коли йдеш в натовпі?*... всі дико наглі і думають лише про себе... якось воно не тойво.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-4-2007 у 11:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ну а чому не бути скромними, стриманими, аскетичними?... та якщо всі будуть рішучі, то дограються до війни, їй богу... знайомий приїхав з києва і питає *а що, у львові не прийнято вступати дорогу? апоевртатися боком, коли йдеш в натовпі?*... всі дико наглі і думають лише про себе... якось воно не тойво.


я зовсім не це маю на увазі, ви мене не чуєте, бо вже давно чітко сформували свою негативну думку про власників бізнесу і не хочете її змінювати :(
а чому ви думаєте, що рішучість суперечить скромності і стриманості? рішучість -це швидше внутрішнє налаштування.
я взагалі не говорю тут про якісь крайності, типу наглої пробивучості по житті або нерухомої пасивності у всьому. я за те, щоб у всьому мати міру і бути просто нормальними людьми і проти того, щоб все життя стояти на одному місці через страх чи невпевненість. єдиний виняток - можна стояти на одному місці, якщо просто так більше подобається. але я бачу, що люди стоять на одному місці, бо думають, що в них нема іншого вибору. от тоді в мене виникає дике бажання кинути чимось в голову, щоб людина прокинулася




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 30-4-2007 у 09:27


...боже, нато, ви абсолютно нездатні поставити себе на місце працівника...
так чи інакше людина продає вам години свого життя... мабуть, ви на все
дивитеся з точки зору *я плачу вам зарплату, і танцюйте під любу мою
забаганку*... з вашої розповіді очевидно, що ви не змогли належним чином
регулювати роботу своєї працівниці - то ви кажете робіть роботу коли
хочете, але щоб була зроблена, то вимагаєте, щоб вона залишилася на
годину... тут тре було чітко окреслити обсяги роботи і терміни її виконання...
інакше вина абсолютно ваша - ви не змогли планувати і регулювати її
роботу, і вона дійсно права, що пішла від вас з образою... години життя,
витрачені на безперспективну роботу, є втраченими... і подекуди вони
безцінні... люди часто у нас забувать, що бути власником бізнесу - велика
відповідальність, і змушувати людей працювати по принципу *я плачу
вам зарплату, а ви мусите виконуквати всі мої захцянки* - хибна політика...
як то кажуть досвідчені менеджери, матеріальний стимул у капіталістичному
суспільстві не спраьовує, мусить бути понад це, щоб людина працювала.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 30-4-2007 у 09:28


...крім того, мені не здається, що люди, які пішли по шляху розвитку свого
професіоналізму без заснування бізнесу стоять на місці...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 10:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...боже, нато, ви абсолютно нездатні поставити себе на місце працівника...
так чи інакше людина продає вам години свого життя... мабуть, ви на все
дивитеся з точки зору *я плачу вам зарплату, і танцюйте під любу мою
забаганку*... з вашої розповіді очевидно, що ви не змогли належним чином
регулювати роботу своєї працівниці - то ви кажете робіть роботу коли
хочете, але щоб була зроблена, то вимагаєте, щоб вона залишилася на
годину... тут тре було чітко окреслити обсяги роботи і терміни її виконання...
інакше вина абсолютно ваша - ви не змогли планувати і регулювати її
роботу, і вона дійсно права, що пішла від вас з образою... години життя,
витрачені на безперспективну роботу, є втраченими... і подекуди вони
безцінні... люди часто у нас забувать, що бути власником бізнесу - велика
відповідальність, і змушувати людей працювати по принципу *я плачу
вам зарплату, а ви мусите виконуквати всі мої захцянки* - хибна політика...
як то кажуть досвідчені менеджери, матеріальний стимул у капіталістичному
суспільстві не спраьовує, мусить бути понад це, щоб людина працювала.


ви відписали не в ту тему :)
по-перше, я заплатила їй за години роботи так само як плачу іншим. питається чим вона незадоволена?
вона підписала договір на півроку, а пішла за три тижні, бо я якраз і хотіла організувати її роботу так щоб вона місяць встигла її зробити
я їй казала як треба працювати, а вона казала, що так їй виходить тепер, але вона по любому зробить цю роботу, звісно я поставилася до цього з розумінням

Я можу конкретно пояснити, що мене бісить: те. що вона думає, що фірма на ній нажилася. а фірма завдяки їй лишилася навіть не без прибутку, а в мінусі! Якби була лише одна неприємність – хай би ще було. А так від роботи з клієнтами мав бути прибуток і зарплата, а вийшло, що нема прибутку, ще й незадоволення зарплатою. Ба, навіть більше – думка, що фірма добре нажилася, коли фірма лишилася в мінусі. А я здуру їй заплатила за такою ж погодинною ставкою, як і іншим працівникам, які ще ні разу!!! фірму не підводили. Та це зрештою несправедливо по відношенню до інших працівників якщо я їй заплатила так само, при тому, що вона хотіла більше, ніж отримують інші. І щиро вважала, що коли вимагає не весь оклад, а погодинну оплату, то це “ми йдемо одне одному на поступки”. Та на які??? Ой, мабуть тяжко їй буде з короною на голові знайти собі нормальну роботу при її-то запитах

як я маю постійно контролювати працівника який має вільний графік роботи і чітко встановлений обсяг? повторюю: про обсяг роботи чітко домовились і про термін теж чітко.
послухати вас, то треба було її постійно заставляти працювати по 3-4 год.? тоді було би більше незадоволення

зрештою, а ви себе можете поставити на місце власника? спробуйте. і так працівнику зле і так недобре. різні бувають випадки, але те що вона не змогла робити свою роботу не я винна.
зате тепер буду мати науку і нові працівники будуть працювати як я скажу і скільки я скажу. так буде краще по вашому? звичайно так як домовлялися, але ніяких "завтра", "потім", " я ще встигну".
бо коли ставишся по людськи і з розумміням то деякі хочуть сісти на голову. то забагато свободи, то замало

чомусь більше 10 людей задоволені роботою, а одна- ні
може така вона до роботи? чи в будь-якому випадку я не права, бо я роботодавець?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 10:35


і чому ви думаєте, що вона мало не ціле життя втратила на безперспективній роботі? :)
вона працювала пів року в школі, три місяці в ліцеї і три місяці в універі перед тим як захотіла перейти до нас
на той час працювала і в універі і нас і не могла вибрати де лишатися
лишилоася там - слава богу
я не знаю яка для неї в 23 роки і головне - де саме, робота буде перспективною
вона не здатна до роботи на ділі, хіба що на словах




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 30-4-2007 у 11:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
...працівники будуть працювати я скажу і скільки я скажу. так буде краще по вашому? звичайно так як домовлялися, але ніяких "завтра", "потім", " я ще встигну".
бо коли ставишся по людськи і з розумміням то деякі хочуть сісти на голову. то забагато свободи, то замало

чомусь більше 10 людей задоволені роботою, а одна- ні
може така вона до роботи? чи в будь-якому випадку я не права, бо я роботодавець?


Упаси нас, Господи, від керівника-женшшшини, а ще молодої.:lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 11:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...крім того, мені не здається, що люди, які пішли по шляху розвитку свого
професіоналізму без заснування бізнесу стоять на місці...


я абсолютно не це маю на увазі
я маю на увазі, що є люди, які навіть професіоналізм не розвивають, а просто де-небуть жевріють все життя і не рухаються далі
я як розумію, ми говоримо різними мовами і сенсу щось доводити нема.
ви давно сформували свою думку і змінювати її певно не будете
а людина повинна мінятися і повинна бути відкрита до нового




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 14:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
...працівники будуть працювати як скажу і скільки я скажу. так буде краще по вашому? звичайно так як домовлялися, але ніяких "завтра", "потім", " я ще встигну".
бо коли ставишся по людськи і з розумміням то деякі хочуть сісти на голову. то забагато свободи, то замало

чомусь більше 10 людей задоволені роботою, а одна- ні
може така вона до роботи? чи в будь-якому випадку я не права, бо я роботодавець?


Упаси нас, Господи, від керівника-женшшшини, а ще молодої.:lol:


якраз по молодості і браку досвіду я забагато працівникам дозволяю
спробували б ви керувати ви б відчули що то таке

а вимагаю я одного: того про що домовлялись - працівник робить певну роботу за певний час, а я плачу за це певні гроші
невже я багато прошу??? ну, то вибачте, що я така погана

ви певно уявлення не маєте що таке відповідати за роботу фірми і що таке коли хтось затримує всіх інших без поважних на те причин
ми не в дитячому садочку, щоб я комусь соплі витирала :mad:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 14:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...боже, нато, ви абсолютно нездатні поставити себе на місце працівника...
так чи інакше людина продає вам години свого життя... мабуть, ви на все
дивитеся з точки зору *я плачу вам зарплату, і танцюйте під любу мою
забаганку*... з вашої розповіді очевидно, .


1. я була на місці працівника, знаю досить добре що і як
2. а я години свого життя не витрачаю? до речі, в кілька разів більше
3. а зарплату я плачу з повітря? туди вкладена не лише робота працівника, спочатку туди вкладається моя робота і робота інших людей
4. робота за посадою ( з чітко визначеним обсягом і терміном, який пересуває хіба що сам працівник) - це не моя забаганка. чи по-вашому чияїсь посадові обов’язки моя забаганка? дуже мило з вашого боку




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 30-4-2007 у 16:12


...не ви платите зарплату, людина її заробляє... мабуть, вона вважає, що
ви з нею обійшлися невірно... чи ви оформили її посадову інтрукцію і вона
її прочитала і підписала?... чомусь цим нехтує подавляюча більшість
підприємців... ви звісно витрачаєте свої години, адже це ВАШ бізнес,
створений для власного ж вашого збагачення... а людина наймана мислить
інакше... вона намагається продати свою працю, все ж інше ж вам не
належить... якщо ви не в змозі спланувати бізнес так, шоб люди отримували
ту зарплату, яку вони вважають достойною ціною за свій час - то хіба це
їх проблема?... дуже часто львівські підприємці люблять стати в позу
*подаючого милостиню лінивому невдасі* і геть забули про те, що навіть
можливість провадити бізнес - це не їх особисте надбання, а надбання
всіх тих, хто не хтів будувати соціалізм... на нових підприємців дивилися,
як на месій, що піднімуть з руїн змучену перебудовою країну, створять
робочі місця, дадуть пенсії, подбають про соціальний захист тих, хто не
в змозу працювати.... а вони ж зайнялися особистим збагаченням, при
цьому не забуваючи повчати інших, як тре жити... як на мене, це неправильно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-4-2007 у 17:19


:) ми говоримо різними мовами
ви просто відмовляєтеся вірити, що людина не справилася з роботою і це її власна провина, бо мабуть для таких як вона вільний графік не підходить
інструкцію я їй не давала, але план роботи і супутні документи в неї лежали на столі, вона читала це при мені
на фірмі разом з нею 14 людей, чи я маю кожного няньчити? якщо ви все краще розумієте, то скажіть чому лише з одною людиною виникли такі проблеми? якось же 13 людей зі мною нормально працюють, я не можу нічим їм дорікнути, бо нема чого. ніхто з них не святий і я теж, але якось всі працюють і нема конфліктів

на рахунок достойної зарплати - не смішіть мене. зарплата на фірмі є високою. люди з досвідом роботи сказали свою ціну і так я і плачу. чому цій дівчинці здається, що мало б бути більше я поняття не маю, бо вона і того не варта

можу вам в приват написати що за робота і що за ціни, якщо вам хочеться з чимось порівняти

чого ви постійно звинувачуєте підприємців в бажанні збагачуватися за чужий рахунок? я отримую гроші за свою роботу і її дуже багато. я свої же гроші вкладаю в ту ж фірму, в добре облаштовані робочі місця, в рекламу, в розвиток загалом, в перспективу для всіх
я ціную роботу всіх своїх працівників, за винятком тієї дівчини, бо нема чого цінувати
а мою роботу цінують лише деякі з працівників, а деякі як ви думають, що то і не робота зовсім

ви говорите про речі, про які знаєте лише теоретично
збоку все здається, що власник нічого не робить тільки гроші рахує, разом з тим про багато інших дуже важливих речей ви навіть не підозрюєте

і до речі, не я, як ви кажете, стаю в позу "подаючого милостиню", а ви чомусь поводитесь так наче вам весь світ винен в ваших проблемах
з того що ви пишете я розумію, що ви так кажете, бо не раз вам несправедливо платили за роботу або не платили зовсім, або не давали працювати або ще щось. перепрошую, а чого ж ви так себе поводите як людина яка просить милостиню або людина яку можна як завгодно використовувати і вона не буде сперечатися? чи то не ваша вина, що ви не можете себе інакше подати роботодавцю?

ви чомусь дуже похмуро бачите світ, в ваших повідомленнях я бачу переважно негатив
таким внутрішнім настроєм ви самі притягуєте до себе неприємності і невдачі




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 30-4-2007 у 20:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
...працівники будуть працювати як скажу і скільки я скажу. так буде краще по вашому? звичайно так як домовлялися, але ніяких "завтра", "потім", " я ще встигну".
бо коли ставишся по людськи і з розумміням то деякі хочуть сісти на голову. то забагато свободи, то замало

чомусь більше 10 людей задоволені роботою, а одна- ні
може така вона до роботи? чи в будь-якому випадку я не права, бо я роботодавець?


Упаси нас, Господи, від керівника-женшшшини, а ще молодої.:lol:


якраз по молодості і браку досвіду я забагато працівникам дозволяю
спробували б ви керувати ви б відчули що то таке

а вимагаю я одного: того про що домовлялись - працівник робить певну роботу за певний час, а я плачу за це певні гроші
невже я багато прошу??? ну, то вибачте, що я така погана

ви певно уявлення не маєте що таке відповідати за роботу фірми і що таке коли хтось затримує всіх інших без поважних на те причин
ми не в дитячому садочку, щоб я комусь соплі витирала :mad:


Дитинко, я щонайменше в півтора рази старший від тебе...:lol:, так що часом я витираю комусь, то вже така доля керівника.

Поки я керував маленькою школою - це було управління людьми, що ніби складно.:baddevil:
Однак, коли почався великий міжнародний проект, в якому було понад 300 моїх підлеглих/партнерів (не враховуючи "суміжників":wow: ) - то прийшлося управляти вже процесами, що значно складніше, але цікавіше.
(Із певною частиною працівників я й не був знайомий і про них зеав лише тому, що підписував відомості на оплату праці :saint: ).
От раджу замість того, щоб пробувати управляти людьми - попробувати управляти процесами.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 30-4-2007 у 21:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова


чого ви постійно звинувачуєте підприємців в бажанні збагачуватися за чужий рахунок?


А що тут звинувачувати, якщо факт збагачення підприємців за рахунок експлуатації найнятих працівників науково доказаний внуком Трірського рабина ще в 19-му столітті!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5346
Реклама: