Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Жіноча інтуїція. Чоловіча інтуїція.
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 19-4-2007 у 14:15


Цитата:
На початку дискусії варто було б з термінологією розібратися, зокрема дати визначення інтуїції

Це - образчик суто чоловічого логічно-примітивного підходу :lol:
Цитата:
я думала інтуїція - вона і в Африці інтуїція

Ось, як треба!
Інтуїція - поняття інтуїтивне ;)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 19-4-2007 у 14:21


Кілька визначень:

1. Інтуї́ція (пізньолат. лат. intuitio - споглядання, від лат. intueor — уважно дивлюся, звертаю увагу) —
Здатність людини у деяких випадках несвідомо, чуттям уловлювати істину, передбачати, вгадувати щось, спираючись на попередній досвід, знання і т. ін.; чуття, проникливість, здогад, передчуття, шосте чуття.
У філософії - безпосереднє осягнення істини без досвіду і логічних умовиводів.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Інтуїція

2. http://www.ref.by/refs/68/28592/1.html

3. Интуиция (ср .-век. лат. intuitio, от intueor - пристально смотрю), постижение истины путем непосредственного ее усмотрения без обоснования с помощью доказательства; субъективная способность выходить за пределы опыта путем мысленного схватывания ("озарения") или обобщения в образной форме непознанных связей, закономерностей. (лінк http://tolks.ru/?to=2&what=view_word&file_id=23969&from... )

А тепер нехай хтось спробує сформулювати, що ж таке інтуїція жіноча, і чим вона так відрізняється від чоловічої. Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-4-2007 у 16:02


Цитата:
......Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".

Певна річ, що її не існує. Жіночу інтуїцію придумали жінки. Деякі з них, щоб багато не думати, приймають рішення "як підкаже серце". У випадках коли такий підхід дає позитивні результати, вони кажуть, що це "жіноча інтуїція" :lol: У чоловіків інтуїція (звичайна, не "чоловіча") також є, але історично так склалося, що більшість доленосних рішень мали приймати саме чоловіки і вони не могли дозволяти собі приймати ці рішення керуючись виключно інтуїцією. Певно тому зарас ми не зустрічаємо такого поняття як "чоловіча інтуїція" :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 19-4-2007 у 19:59


Цитата:
А тепер нехай хтось спробує сформулювати, що ж таке інтуїція жіноча, і чим вона так відрізняється від чоловічої. Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".


Ви часом не юрист? Так чіпляються до слів лише вроджені юристи і інші ненормальні :saint:

Питання (перше моє питання) звучало трохи інакше, звучало трохи ширше, ніж ви його коментуєте. Та власне це не так одне конкретне питання як привід до дисусії.
До дисусії, а не до істерики :lol: Бо наступне моє питання може бути про чоловічу істерику :lol:

Бачу що ви дуже вузько сприйняли моє питання, а не тему взагалі про інтуїцію і як люди (чоловіки і жінки) її використовують враховуючи фізіологічні і психологічні особливості обох статей

Чоловіча логіка мене скоро доконає
Казав Ніцше "Музыка вносит расстройство в чистое мышление". От чому чоловіки рідше бувають меломанами :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 19-4-2007 у 20:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Цитата:
......Оскільки за результатами аналізу визначень для мене не є очевидним факт існування такого феномену як "жіноча інтуїція".

Певна річ, що її не існує. Жіночу інтуїцію придумали жінки. Деякі з них, щоб багато не думати, приймають рішення "як підкаже серце". У випадках коли такий підхід дає позитивні результати, вони кажуть, що це "жіноча інтуїція" :lol: У чоловіків інтуїція (звичайна, не "чоловіча") також є, але історично так склалося, що більшість доленосних рішень мали приймати саме чоловіки і вони не могли дозволяти собі приймати ці рішення керуючись виключно інтуїцією. Певно тому зарас ми не зустрічаємо такого поняття як "чоловіча інтуїція" :rolleyes:


так от хто винен у всіх бідах наших! чоловіки, які приймали "доленосні рішення" :lol:
ой, краще б вони були слухали серця, бо розум їх здорово підвів :(




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 19-4-2007 у 20:11


Все-таки чоловіки і жінки мають різну фізіологію і психологію, тому термінологічно ділити інтуїцію на чоловічу і жіночу можна. Тому і використовують її чоловіки і жінки по різному. Тому я тут і сперечаюся з чоловіками, бо ми різні і по різному все розуміємо :)
А щоб краще одні одних могли розуміти треба спілкуватися. Хіба що хтось думки вміє читати - тоді краще мовчати і так все ясно :P




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-4-2007 у 08:17


До Ната Толмачова
Читаючи Ваші повідомлення, не можна не звернути увагу, як критично Ви відноситесь до думок інших людей :o особливо, якщо вони значно відрізняються від Вашої власної. Думаю, якщо Ви в своїх діях керуєтесь виключно інтуїцією, то вона у вас якась.... викривлена... :o чи як. Тому що в нас з вами далеко не обов’язково повинні збігатись погляди стосовно інтуїції чи чогось іншого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-4-2007 у 08:39


Ната сказала -
"Тому я тут і сперечаюся з чоловіками," - мабуть цим все сказано, людина просто хоче посперичатися :D. (я наприклад навіть не розумію про що сперичатися - що краще логіка чи інтуіція? ).
А тема про підкаблучників - говорить що можливо в неї в житті самі підкаблучники, з якими не поспиричаєшся а які зі всім завжди згідні:lol:
Ось і виходить - форум спасає :sing:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-4-2007 у 08:56


Ну що ж, не залишимо людину в біді :D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 20-4-2007 у 17:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Ви часом не юрист? Так чіпляються до слів лише вроджені юристи і інші ненормальні :saint:

Дякую за таку оцінку мого психічного стану.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 20-4-2007 у 23:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
До Ната Толмачова
Читаючи Ваші повідомлення, не можна не звернути увагу, як критично Ви відноситесь до думок інших людей :o особливо, якщо вони значно відрізняються від Вашої власної. Думаю, якщо Ви в своїх діях керуєтесь виключно інтуїцією, то вона у вас якась.... викривлена... :o чи як. Тому що в нас з вами далеко не обов’язково повинні збігатись погляди стосовно інтуїції чи чогось іншого.


та думки вони якраз рідко висловлюють, читайте уважніше :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 20-4-2007 у 23:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ната сказала -
"Тому я тут і сперечаюся з чоловіками," - мабуть цим все сказано, людина просто хоче посперичатися :D. (я наприклад навіть не розумію про що сперичатися - що краще логіка чи інтуіція? ).
А тема про підкаблучників - говорить що можливо в неї в житті самі підкаблучники, з якими не поспиричаєшся а які зі всім завжди згідні:lol:
Ось і виходить - форум спасає :sing:


якби в мене в житті були самі підкаблучники, я б все про них знала і нічого не питала :)
Я не сперЕчаюся про те, що краще: логіка чи інтуїція, Я ЦІКАВЛЮСЯ чому чоловіки і жінки по різному інтуїцію використовують. Якщо ви не в’їхали в тему - "коні не винні"
А ви не в’їхали в тему :D




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 20-4-2007 у 23:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Ви часом не юрист? Так чіпляються до слів лише вроджені юристи і інші ненормальні :saint:

Дякую за таку оцінку мого психічного стану.


1. То було сказано жартома і купа смайликів - тому підтверження. З жартами бачу в вас напряжно. При вашому бажанні можу наступного разу після кожного повідомлення "спеціально для" писати в дужках "жарт" або "серйозно" (ЖАРТ)
2. Я сама юрист і спілкуююся з юристами постійно (СЕРЙОЗНО)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 20-4-2007 у 23:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ната сказала -
"Тому я тут і сперечаюся з чоловіками," - мабуть цим все сказано, людина просто хоче посперичатися :D. (я наприклад навіть не розумію про що сперичатися - що краще логіка чи інтуіція? ).
А тема про підкаблучників - говорить що можливо в неї в житті самі підкаблучники, з якими не поспиричаєшся а які зі всім завжди згідні:lol:
Ось і виходить - форум спасає :sing:[/quote


Краще було прочитати, що Ната сказала до того. Бо бігме, зараз скажу, що з логікою в вас "не альо" :mad:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2007 у 09:40


Вже сказали... і тим самим засмутили хлопаку. Так не можна. :yawn:

Цитата:
Інтуіцію дано жінці для того, щоб відгадувати чоловічі наміри, що про них не відає й сам чоловік. (Жан Делакур, француз)
http://www.marry.ru/texts/view.php?tid=170
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 21-4-2007 у 10:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Вже сказали... і тим самим засмутили хлопаку. Так не можна. :yawn:

Цитата:
Інтуіцію дано жінці для того, щоб відгадувати чоловічі наміри, що про них не відає й сам чоловік. (Жан Делакур, француз)
http://www.marry.ru/texts/view.php?tid=170


а мене засмучувати, значить, можна?
:D




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2007 у 10:47


Та де ж Вас засмутити...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 21-4-2007 у 11:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Та де ж Вас засмутити...


А вам дуже хочеться? Я правильно розумію?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-4-2007 у 12:21


Мені - ні.
Та й, зрештою, ніхто тут не ставить собі за мету когось засмучувати. Так, просто, балакаємо, деколи вживаючи, може, трохи загострі слова та вислови.
Тому не сприймайте надто близько до серця.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 21-4-2007 у 17:24


Таке в мене склалося враження, що Ната у цій та в інших темах все оте написала, щоб Макс прочитав і ще "глибше" зрозумів, яка він безнадійна істота - і підкаблучник, і жіночої інтуїції не має, і взагалі - не виправдовує сподівань на всіх фронтах. :-)
Отаке велике і світле почуття. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-4-2007 у 18:23


...а мені здається, що нема *чоловічої* або *жіночої* інтуіції, то все якісь
смішні стереотипи.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 21-4-2007 у 20:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
Мені - ні.
Та й, зрештою, ніхто тут не ставить собі за мету когось засмучувати. Так, просто, балакаємо, деколи вживаючи, може, трохи загострі слова та вислови.
Тому не сприймайте надто близько до серця.


я просто думала, що то ви близько до серця сприйняли :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 21-4-2007 у 20:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Таке в мене склалося враження, що Ната у цій та в інших темах все оте написала, щоб Макс прочитав і ще "глибше" зрозумів, яка він безнадійна істота - і підкаблучник, і жіночої інтуїції не має, і взагалі - не виправдовує сподівань на всіх фронтах. :-)
Отаке велике і світле почуття. :-)



Слава богу, що Макс не має жіночої інтуїції, а має чоловічу :D
А взагалі враження в вас склалося невірне і не про Макса всюди йшлося, а взагалі про людей. Про Макса лише в темі "Сімейний бізнес" а далі слово по слові... в нових темах, які мене зацікавили
Хоча я б на вашому місці не коментувала чужі стосунки :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 21-4-2007 у 20:45


Пробачте, але для того, щоб стосунки не коментували, не варто їх афішувати. :-)
Але, мабуть справді дозволила собі зайве. Ще раз пробачте.

Ключові слова, як я зрозуміла, "на вашому місці". Гарно. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 21-4-2007 у 21:58


нема за що вибачатися :)
на вашому місці - значить, якби я подумала як ви, то не сказала б, бо "чужая душа - потемки"
ніхто в принципі і не афішував стосунки, деякі речі сказані серйозно, деякі жартома. були непорозуміння через бізнес і ставлення до ризику в бізнесі - тільки це я і написала. решту всі собі додумали :rolleyes:
вибачте за різкість, просто я звикла не ображатися, а давати здачі (словами на слова ) :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5347
Реклама: