Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Зелений туризм
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 27-4-2007 у 00:59


Займається він "сайтобудуванням" і рекламою "набудованого":baddevil:

Загугліть - зрозумієте.

А сайтів по сільському відпочинку в Карпатах - знайшов кілька, з нормальними інтерфейсом і контентом, якщо хтось бажає, кину в "приват".

Ну... хіба що хтось хоче (с) "в стєпь данєцкую" - тоді вже нема ради, прийдеться в той "зелений туризьм" лізти.:lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Кузьменко
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 11-4-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2007 у 14:28


Так, п. Ярема! В рамках теми зеленого туризму мій вид діяльності - популяризація і інформатизація саме цього напрямку. Якщо конкретніше,... Ви знову скажете, що піарю сайт. А якщо Вас цікавить щось інше, то це не буде вкладатися в тему зеленого туризму.
До речі, може хто не знає, в Києві, в Музеї народної архітектури та побуту НАН України
18-19 травня 2007 року відбудеться П’ята всеукраїнська виставка-ярмарок сільського зеленого туризму "Українське село запрошує"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 3-1-2008 у 13:08


Село Осмолода, Рожнятівський район, Івано-Франківська область.
На протязі року господар (газда) пан Володимир чекає на відвідувачів.
Двохповерхова хатина (на першому поверсі кімната і кухня, на другому - 2 спальні кімнати).
Тел. моб. 80988252708
Недорого, є природній газ

Святкували там прихід 2008 року, дуже сподобалось, особливо навколишня природа. Та й взагалі - Осмолода - найкраще місце Український Карпат. Майже кожного року туди їжджу мандрувати. Хороше місце для мандрівок на Грофу, Молоду, Попадю, Високу, Ігровець, Лопушну, Сивулю, на старий кордон.

Хатина виглядає ось так:





ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 9-1-2008 у 19:40


Нарід, кого цікавить, у мене один знайомий водить по своїх маршрутах в Карпати людей. Ступені тяжкості маршрутів різні. Відповідно до підготовки людей. Правда в нього зараз дитині рік, то треба спитатись, чи зараз тим займається. Але в принципі ще 2 роки назад то була постійна справа. Він це любить. Цікаво - пишіть мені в приват, спитаюсь в нього чи зараз тим займається.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5350
Реклама: