Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Дурдом
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-4-2007 у 18:22
Дурдом


Чомусь саме це абсолютно негарне слово прийшло мені до голови, коли я перечитав новини за останні 3 доби (з кількох причин я не стежив за ними з понеділка, та й до того часу також кілька днів був "не в курсі").
Коли читаєш ті всі безглузді юридичні війни, хто що прийняв, кого звільнив та відновив, кого розпустили, зібрали, перерозпустили, дискваліфікували - перше відчуття, що то якийсь абсурдний фарс.
А потім поступово зявляється нове враження - що йде повна компроментація та системний розбір на дрібні кусочки державної машини, з тим щоби на його місці зявилося щось нове. От тільки що це буде? Диктатура, автономізація, перестворення держави чи просто передача влади "сходняку" політичних лідерів?
Краще я ще тиждень новин не почитаю.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-4-2007 у 19:18


Щоб не було так тошно, пропоную підбірку приколів, яку нарив на футбольній гостьовій http://football-online.com.ua/gb/?id=57868

З ЖЖ:

mentbuster: Голова Конституційного Суду України Іван Домбровський поновився через Приморський районний суд міста Одеси на роботі в якості електрозварювальника Одеського судноремонтного заводу №1

dgri:Самое время Хацапетовскому районному суду вспомнить, что у Л.М.Кравчука осталось ещё пару лет недосиженного президентского срока...

_03: Ухвалою Печерського районного суду м.Києва Януковича Віктора Федоровича поновлено на посаді директора об'єднання "Донецькавтотранс".

otar: УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 359/2007
1. Поновити Лазаренка Павла Івановича на посаді Прем'єр-міністра України.

hector_von_kyiv: "Поновити Кучму Леоніда Даниловича на посаді Президента України".

coolja: віктор андрійович відкрив для себе кнопку "оновити", кнопка "вибране" наразі заклинює, чекайте в майбутньому освоєння кнопки "додому"

kotyhoroshko: користуючись термінологією ЖЖ Ющенко вчора у вечорі РОЗБАНИВ парламент і знову ЗАБАНИВ. такшо всі нові пости чи коменти парламента його не гребуть.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 26-4-2007 у 19:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Чомусь саме це абсолютно негарне слово прийшло мені до голови, коли я перечитав новини за останні 3 доби (з кількох причин я не стежив за ними з понеділка, та й до того часу також кілька днів був "не в курсі").
Коли читаєш ті всі безглузді юридичні війни, хто що прийняв, кого звільнив та відновив, кого розпустили, зібрали, перерозпустили, дискваліфікували - перше відчуття, що то якийсь абсурдний фарс.
...
Краще я ще тиждень новин не почитаю

Цитата:

- Не читайте за обедом советских газет.
- Так ведь других нет!
- Вот никаких и не читайте




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5378
Реклама: