Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: ребрендінг УМЗ
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 16-7-2008 у 13:32


Ну знаєте за такий висняк (2-3 доби), коли комутатор вмер і його немогли підняти, то вони просто зобовязані були це зробити. В інші операторів таких безпрецендентних висняків не пригадую.

Щодо Ділового, то я валяюсь від сміху. Чесно. Поперше я цю нову знав, про що згадав в повідомленні від 14-7-2008 в 18:21. По дргуге це анекдот натуральний, тому що Лайф там вже давно є.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-7-2008 у 08:34


Я бачу Ви просто не хочете подивитися правді в очі. Навіть виїзжаючи в Карпати одразу залишаєшся без зв'язку, якщо з тобою карточка Лайф, того беру МТС і знаю точно, що з цією карточкою залишусь на зв'язку. Можна себе ще довго тішити, що в Білайна і Лайфа шикарне покриття. Щодо білайна, можу привести багато випадків, коли падав Білайн, і про що не розголошували в інтернеті просто, щоб не створювати собі поганий імідж. В мене брат працює в "Білайні" і технічному відділі, то Ви не повірити, які цікаві речі там стаються.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 17-7-2008 у 13:53


Розказую про останні виїзди в Карпати:
- Вигода
- Камянка (неподалік від Сколе)

Перше. Зі Львова до Вигода МТС програє Білайну. Чи не дивно? МТС має ще одну базу (помоєму в Новому Мізуні у МТС э база). А дальше все. Гаплик нема ніодного оператора. Цікаво правда?

Друге. В самій Камянці був один мтс. Сигнал -100Дбм +/-. При такому рівні розмовляти неможливо. Тобто рахуєм що немає нічого.
Де круте покриття?

Щодо бардаку до він є у всіх конторах. І білайн не виключення. У мене є знайомий який в мтс працює. Він мені багато теж розказав. Про Київстар взагалі краще промовчати. Совдепія. Лайф тоже непогано знаю. Якщо вже говорити про Білайн, то принаймі не було преценентів щоб мережа цілий день висіла.І це вже каже щось. І ваш брат про це в курсі. У мтс висів і не один день. Доречі якщо ваш брат працює в технічному відділі то мав би про покриття білайна знати більше ніж я. А ще коли білайн впав у Запоріжжі, причому по вині Оптіми, то теж компенсацію дали. Даякі абоненти навіть недогнали за що. Якщо вже кажете про висняки, то давайте будем порівнювати з іншими. І що тут не кажи мтс тут лідирує в великим відривом.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 17-7-2008 у 19:06


Не знаю чому пані Катерина вирішила що ребрендерінг пройшов успішно, але за червень у МТС абонбаза зменшилось на 250 тис. абонентів. Це десь так 1,3%. Як бачимо тарифи в стилі Лайф не помогають. Вот так.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-7-2008 у 19:30


Перепрошую, що втручаюся у Ваші суперечки, але за моїми спостереженнями, в горах найкраще тягне Київстар.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 18-7-2008 у 12:58


Погоджуюсь з Вами. От тільки сидіти на колгоспі чи яйцях із-за тиждень в горах можливо буду без звязку, не бачу жодного смислу. Хоча краще це питання дуже відносне. Знаю купу місць де і кучмастара нема.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2008 у 08:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Перепрошую, що втручаюся у Ваші суперечки, але за моїми спостереженнями, в горах найкраще тягне Київстар.

Можливо і так, але погодьтесь, що платити найвищу плату за з єднання (а вона найвища серед усіх операторів) і занадто високі тарифи за непогане покриття у горах не кожна людина може собі дозволити. особисто мені такий зв язок не по кишені.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 21-7-2008 у 13:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Лісова
Можливо і так, але погодьтесь, що платити найвищу плату за з єднання (а вона найвища серед усіх операторів)

Оце так вже куркам на сміх. 27 > 27. :lol:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Лісова
і занадто високі тарифи за непогане покриття у горах не кожна людина може собі дозволити. особисто мені такий зв язок не по кишені.

У яєць вони дуже нижчі. :lol: Ще як би порівнювали з Білайном або Лайфом. То одне діло. Но з дешевим мтс, це на рівні анекдота.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 21-7-2008 у 13:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Лісова
Можливо і так, але погодьтесь, що платити найвищу плату за з єднання (а вона найвища серед усіх операторів) і занадто високі тарифи за непогане покриття у горах не кожна людина може собі дозволити. особисто мені такий зв язок не по кишені.
Можливо і так. Є чудовий спосіб заощадити - взагалі не розмовляти по телефону.
Не знаю, чомусь мені тарифи Київстар не дуже заважають. Може, тому, що в мене трубка до вуха не приклеєна?:rolleyes:

А взагалі-то дискусія абалдєнна!:D Неможливо відірватися, телевізор не потрібен.
"аффтар пишы исчо!"




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 21-7-2008 у 13:44


Якщо порівнювати колгосп і яйя то різниця невеличика яка залежить від того куди дзвониш.
Але в порівнянні з Білайном різниця суттєва. У всякому разі безліміт за 180 гривень ні кс ні мтс не пропонує. Точно так же як 59/29 коп на чужу мережу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-7-2008 у 18:31


Ну не знаю. В мене Джинс Новорічний (здається). Можна замовляти пакетні хвилини, в межах яких дзвінки на МТС без ПЗЗ. Мене влаштовує. Мені не потрібен безліміт, бо я в місяць гривень 30-40 трачу на зв'язок.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 22-7-2008 у 11:37


"Кожному своє" - надпис на воротах Бухенвальда :)
PS. Вчора у мене був 21 вих. дзвінок загальною тривалістю 18 хв 25 секунд. У випадку колгоспа або яєць маємо: 21 * 0.27 = 5.67 гр одна ПЗЗ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-7-2008 у 10:46


Якщо потрібно багато говорити, то звісно тоді потрібен контракт. Особисто я витрачаю в місяць 25 грн. Мені не потрібно дуже багато говорити. Але от мій знайомий користується «МТС Безлімітний Легкий 2008», який оновили. Раніше цей пакет коштував 210 грн а тепер 250, різниця в 40 грн покривається вел. кількістю пакетних хвилин, раніше 750 в мережі - тепер-1600, і на інших операторів замість 250, дають 400. Пропонували йому перейти на "Максимальний", але він відмовився, сказав, що поки не розшириться покриття, буде сидіти на сторому пакеті.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 23-7-2008 у 15:47


Н..да. І цирк ходити не треба ні телевізор дивитись (с) Dmy. :lol:
Мене при першій згдаці покритя вже сміх пробиває.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-7-2008 у 08:55


А мене не пробиває, тому що за 7 років користування МТС проблем було дуже мало. Я чесно кажучи точно не можу сказати наскільки добре покриття в Білайна, тому що дуже рідко користуюся карточками, які мені приносить з роботи брат, але добре знаю, що зараз відбувається зі зв язком у астеліта, в якого повідмовляли масово БС. А так як зв язок Кс коштує надто багато, то питання вирішується саме собою.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 24-7-2008 у 14:19


Так от якщо порівнювати покриття яєць і мух то в середньому покриття Білайна зараз відстає не більше ніж 2 роки. Десь більше десь менше. Білайном (він же WellCOM до квітня 2006р.) користуюсь з 2003го року. При тому маю сімки всіх операторів. Тоді покриття обмежувалось Києвом, Дніпропетровськом і Одесою. Причому не офіційно. Тобто роблю висновок що УРС розвивається в рази 2 швидше ніж МТС. Влсне це зараз замітно. Тому через роки два різниця буде зовсім не замітна. А в МТС різниця між 2006 і 2008м зовсім не замітна. УМЗ доволі гарно розбудувався в 2003-2004му році. І після цього будівництво було ситуативне. Десь одну базу на місяць втикнули і все.
Тепер щодо Білайна. Я дуже добре знайомий з тим що робить Білайн і з його проблемами. З мтс менше. Тим не менше, завдяки старим звязкам дещо відомо.
Так от в 2006му році не плакались на покриття МТС, а зараз Білайн поганий? Ще один цікавий момент давно замітив. Ті хто кричать кому треба хороше покриття як правило за межи свого міста висовують максимум на відпустку. Особисто катаюсь по Україні дуже багато. Вот такого щоб треба було подзвонити а ніяк, ще у мене не було ніразу. Для цього навіть маю сімки і мтс і колгоспа, але крім тестових цілей ну ніяк використовував. Навіть у Карпатах.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-7-2008 у 08:44


Судячи з останніх новин, які публікує білайна, видно, що вони тільки роумінгом і займаються. Якщо ж вони весь час ставлять нові БС, то чому про це нічого немає в новинах? Таке враження, що вони намагаються привабити абонентів зв язком не на Україні, а закордоном. Але дуже часто в список нових пратнерів по роумінгу з являються взагалі дуже далекі країни, в які з усієї України поїде 1/2 людини. Якби бджолам було чим пишатися по розбудові сітки, то мабуть про це писали б вони так натхненно, які і про роумінг. А власний досвід - це поняття суб єктивне. Ви їздите по одних дорогах, де покриття може і є, а хтось по зовсім інших, де його взагалі може і не бути.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 25-7-2008 у 12:54


Значить ви не ті новини читаєте. Щодо нових станцій, то в Києві за останні 3 тижні запущено ~20 нових станцій (дивісться сюди: http://urs.net.ua/ ). Появилось покриття в Калинівці і друга база в Кагарлику. Можливо запущена база у Боровій. Ви про це знали? Хоч би свого брата спитали. Доречі МТС на 100% покрив залізницю Київ-Фастів лише у кінці минулого року.
Роумінг зараз актуальна річ бо сезон відпусток. Це так ПР Білайна вирішив. А ще доречі час від часу появляються новини про і про покриття. Але більшість наслених пунктів так і не попадають в новини.
А вот ПР відділ МТС не позорився б. Опеатор номер один покриває населені пункти давно покриті Лайфом.
PS. сьогодні експресом їду до Львова а потім у Славське. Беру два телефона з нетонітором. І будем дивитись як супер оператор з суперпокриттям житиме по дорозі :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-7-2008 у 12:39


От якраз брат мені розповідає, що немає роботи ні для одної субпіднядної організації на разі (це стосовно заходу і центру України), ще щось є у Дніпропетровську, але усі субпідрядчики сидять на грані розпуску, тому щодо розширення.... Білайн хіба своїми силами буде щось робити.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 28-7-2008 у 10:50


Хтось з вас вішає лапшу. :mad: У Львові запущено БС 70, 75, 74. Хай ваш братик перевірить. У Комарно мали запустити. Чи запустили не знаю бо місцева пенсіонерія кіпіш підняла. У Щирці запустили бс 128.Так ради цікавості скажу що в кінці 2007 го року у МТС там ще був пошук мережі. В Червонограді ще одну бс запустили, правда не в самому Червонограді а у Великому. У Славську мтс це взагалі жах. Білайн хорошим назвати важко але на Білайні хоча б конект з першого разу.
Про ситуаці в дорозі напишу ввечері. Там багато буде цікавого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 30-7-2008 у 11:58


І так щодо покриття МТС.
Виїжджаю я з Києва в 17:04. Маршрут такий: Київ - Коростень - Шепетівка - Здолбунів - Львів.
Сімка Білайн стоїть в телефоні Моторола А1200, МТС - Siemens SXG75. Скажу зразу що при такому розкаладі МТС навіть має фору. Тому що чутивість другого краща.
По Києву у обидвох операторів проблем немає. Але не всіпли ми проїхати Коцюбинське як спочатку вивалився МТС а за ним Білайн. Коли поїзд виїхав з лісу, то першим появився МТС а за пару секунд Білайн. Можна рахувати одночасно. Ще один нюанс дуже цікавий замітив недавно. Пороговий сигнал у МТС -109 Дбм, КС, Лайф -110Бдм, Білайн -106Дбм. Це значить що якщо у обидвох операторів одинаковий сигнал. Скажімо -108Дбм. То телефон першими трьома буде показувати наявність мережі, у віипаду з Білайно вже буде шукати мережу. Навіщо це зроблено, не знаю. Особливо дивує ще те що були випадки коли при сигналі -105Дб говорив без жодних артефактів.
До Бородянки у МТС проблем немає. У Білайна до Немішаєво. Невелика ділянка між Клавдієво-Тарасовим і Бородянкою таки не покрита. Дальше дуже цікава точнка це Пісківка (зал. станція Тетерів). Як МТС не було так і до сих пір немає. Білайна там теж немає. Буде дуже смішно якщо Білайн там появиться найближчим часом. Дальше покриття у обидвох операторів майже одинакове. Станції Білайна знаходяться у Чоповичах і Малині. У МТС ще є одна між Малином і Коростенем в якомусь селі. Назву не знаю. Тим не менше цього недостатньо для того щоб дір не було.
За Коростенем я заснув і тому нічого не можу сказати що творилось дл Шепетівки. Після Шепетівки продовжив спостерігати. Як в одного так і другого оператора покриття дірваве. Кількість дір у Білайна таки більша і довші вони. Але не суттєво. Недоїжджаючи до Здолбунова задзвонила дівчина і ми розмовляли десь хвилин 40 до станції Верба (навіть трохи дальше) скажу що Білайн мене приємно здивував хоча тим що був лише один обрив (при тому мабуть це був 30хв інтервал) і ніяких випадань фреймів не спостерігалось. Ще один нюанс що дівчина їхала в Черкаси маршруткою. Дальше тем майже здох і щоб повністю не розрядився я виключив. Так як треба було приберегти ще, поскільки мене мали зустріти.

Висновок роблю такий. МТС не зважаючи на свої понтовість і пзз покриття має не дуже краще ніж Білайн. Як би там деякі персонажі не хвали мтс, хвалити нема за що. Хто не вірить може проїхатись вказаним маршрутом і переконатись. Зразу скажу на самсунгах і нокіа дір буде більше ;)

А ще забув добавити про те що у самому Славському у мтс сигнал гуляв від максимуму до пошуку мережі. Купа проблем з дозвоном. Як мінімум у 3х людей такі проблеми були.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 20-8-2008 у 17:01


У МТС за липень відтік в пів міліона абонентів. Дуже вдалий ребрендерін пані Катерино. Супер МТС не допоміг навіть :lol:
Дорочі ще раз для тих хто думає що Білайн нічого не будує. У Львові запущено на Кримській бс 34. У Рудках (Львівська область) запущено бс 126 (?). В Комарно не можуть запустити через скандал з місцевою пенсіонерією.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-8-2008 у 11:02


Їздив до Вижниці -- УМЗ випадав раз за разом, Білайн тримався всю дорогу без проблем...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 21-8-2008 у 15:33


Невже за 3 роки УМЗ не спромігся покращити покриття там.. Н..да. А тут пані Катерина казочки про рулезне покриття розказує. Щось тут не то.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-10-2010 у 17:06


я теж перейшов з лайфу на мтс заради якості зв*язку та покриття, але сильно розчарувався. живу в Одесі в приватному секторі, не поза містом, але вдома мтс функціонує не ліпше лайфа. вартість дзвінків за місяць є дорожчою. але не це мене дратує найбільше. мене вже дістали пуш-повідомлення кожних 10 хвилин, які розряджують телефон, якісь не замовлені мною, але підключаємі за гроші опції типу гороскопу чи анекдотів, а ще виводять з рівноваги смс з приватних номерів нібито від знайомих, на які я маю щось відповісти. це просто лохотрон. сьогодні отримав таке: я уже приехала, спокойной ночи, люблю тебя. жінка з почуттям гумору в мене, але це неприємно, та виглядає неоднозначно. мабуть подзвоню оператору, напхаю та переключусь на інший зв*язок. не знаю що обрати: лайф чи київстар? лайф був нібито доступним, але погано ловить поза містом. київстар дорогий, але якщо такий же тупий як мтс, тоді оберу дешевий варіант. хто що порадить по київстару? дякую
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5381
Реклама: