Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: НАВЧАЛЬНИЙ КУРС “ОРГАНІЗАЦІЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ”
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-5-2007 у 23:36
НАВЧАЛЬНИЙ КУРС “ОРГАНІЗАЦІЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ”


Авторське право на викладену інформацію належить ЮЮК “ЕДІКТА”.
Будь-який передрук матеріалів поза цим форумом заборонено.

Використання термінів – або згідно їх законодавчого тлумачення (в такому випадку завжди є посилання на конкретний нормативно-правовий акт) або власне тлумачення, яке не завжди збігається з їх офіційним чи загальноприйнятим тлумаченням.

Курс розрахований на людей, які планують розпочати власну справу. Інформація викладена в курсі дає мінімальні знання з права, маркетингу, менеджменту, психології, господарського обліку, діловодства, інформаційних технологій тощо і не виключає потреби в поглибленому вивченнні даних предметів та в користуванні послугами фахівців.
Автор не несе ніякої відповідальності за використання викладеної інформації на практиці, в зв’язку з тим, що інформація надається не безпосередньо конкретній особі, а в он-лайн режимі для широкого кола людей і виключає можливість індивідуального підходу. Автор рекомендує у всіх випадках можливого застосування цієї інформації на практиці звертатися за консультаціями до відповідних фахівців.

ПЛАН КУРСУ (перелік питань не є вичерпним)

1.Психологія бізнесу. Основи комунікації, управління власним часом (тайм-менеджмент), управління процесами і людьми тощо.
2.Правове регулювання підприємницької діяльності. Способи здійснення підприємницької діяльності, їх переваги і недоліки. Порядок державної реєстрації та здійснення післяреєстраційних процедур.
3.Вибір видів діяльності. Дослідження ринку товарів, робіт, послуг.
4.Отримання дозволів та ліцензій до початку роботи.
5.Інформаційні технології в бізнесі: програмне забезпечення, використання інтернет-ресурсів.
6.Придбання основних засобів (меблів, техніки, обладнання). Вибір та облаштування офісу (магазину, складу тощо). Системи безпеки.
7.Прийом та звільнення працівників. Трудові договори, контракти, угоди. Трудові спори.
8.Організація діловодства. Вимоги до складання та оформлення документів. Електронне діловодство. Комерційна таємниця.
9.Система оподаткування та звітності в Україні. Організація та ведення господарського обліку. Автоматизоване ведення обліку.
10.Основні прийоми ефективної реклами. Способи пошуку клієнтури.
11.Укладення договорів. Претензійно-правова робота.
12.Діяльність правоохоронних та контролюючих органів.
13.Планування і прогнозування підприємницької діяльності. Бізнес-план, фінансування бізнесу.

1.Тут ви можете висловлювати свої думки про курс, ставити запитання, давати поради та рекомендації
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5403

2.Психологія бізнесу
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5404

3.Способи здійснення підприємницької діяльності
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5405

7.Оренда офісу і придбання основних засобів
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5408




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-7-2007 у 10:32


Щось я не розумію - курс почався зроблено стільки шуму виділено тему і т.д...а курс вмер? чи це просто було зроблено заради реклами? чи яка ціль? Прочитав першу частину - вже і забув про неї якщо і буде продовження - треба знову читати...якось не гарно це все виглядає.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 4-7-2007 у 12:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Щось я не розумію - курс почався зроблено стільки шуму виділено тему і т.д...а курс вмер? чи це просто було зроблено заради реклами? чи яка ціль? Прочитав першу частину - вже і забув про неї якщо і буде продовження - треба знову читати...якось не гарно це все виглядає.


я не помітила щоб курс був комусь цікавий, бо тишина в цій темі - мертва
і так як в мене дуууже мало часу, то я не можу його витрачати на цей курс, бо не бачу сенсу




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-7-2007 у 15:44


ясно..так може тоді його і викинути тре ?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-7-2007 у 18:10


Нато, ви не зовсім праві, щодо того, що курс не цікавий. Сумарне число переглядів окремих розділів уже підходить до тисячі. Я би не дозволив собі ігнорувати таке число.
Відсутність коментарів від дописувачів форуму не свідчить про його непотрібність. Свідчить лише про те, що серед тих, хто активно дописує нема тих, у яких є абсолютно конкретні питання.

Для довідки - у середньому форум щоденно відвідують 1000-1500 відвідувачів. Це не є малою аудиторією.
Мені буде шкода, якщо даний проект курсу зависне недореалізованим.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-7-2007 у 08:08


доведеться дописати курс раз я мала необережність це пообіцяти :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 7-7-2007 у 08:26


Мені, наприклад, дуже цікавий цей курс. Просто у мене ще нема розумних коментарів, які я б могла вписати в цю тему.



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5402
Реклама: