Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Страхування квартири
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-5-2007 у 08:35
Страхування квартири


Цікавить все, може хтось має якусь іфнормацію, або хтось страхує квартиру, скажіть ск. це коштує, ци виплачують вчасно?

Мене цікавить страхування квартири, техніки в основному від затоплення (сусідами), якщо я затоплю, від пожежі...більше не цікавить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 10-5-2007 у 15:59


297-60-98 Це страхові брокери. Мають інформацію, досвід та асортимент компаній. Не прив'язані до однієї.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-5-2007 у 08:25


А взагалі хтось стикався з страхуванням майна і відповідно виплатою якщо щось сталося? Відшкодовують без проблем чи треба купа нервів і часу?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 11-5-2007 у 14:23


О це на власному досвіді скажу, коли Гарант Авто відшкодує мені збитки по машині. Їх клієнт мене стукнув, побачимо як спрацює ОЦВ. Часу треба однозначно, бо відшкодування здійснюється після рішення суду. Сказали мені, що то може бути до двох місяців, тобто десь в кінці червня. Радощів мало. Тим часом авто треба було робити за свої гроші. І справа не у страховиках, а лише в законодавстві. У нас все через суд, а суди в нас найсудистіші суди в світі...



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-5-2007 у 14:29


Це авто - тут мені здається інша справа.
Скажімо коли ви захворієте - страховка оплачує відразу а не в суд і ви чекаєте вмираєет :lol:
Тому саме цікавить нерухоме майно, ось затопило мене, пожар...як це виглядає діло на практиці з виплатою суми.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 11-5-2007 у 21:00


2 Галина Лев

А хто подав в суд? Що, той, хто Вас стукнув вини своєї не визнав? А хто винний згідно протоколу ДАІ?
Справа в тому, що за рішенням суду Ви отримаєте гроші незалежно від того, є страховка в винного, чи нема. Страховка на те й страховка, щоб спочатку компенсувати збитки, а потім вже в судах розбиратися.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-5-2007 у 00:56


Це може у Вас, в Німеччині так, а у нас... :(
Свого часу мені в скриньку закидали спам про страхування квартири, навіть від потрапляння літальних пристроїв (це було якраз після 11 вересня), АСКА це була здається. А як виплачують без поняття. Страхують мабуть одиниці.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 13-5-2007 у 23:39


Ніхто не подавав до суду. Винна не я згідно протоколу. Просто у нас в Україні така процедура. Наразі роблю ремонт за власний кошт, бо моя машина зареєстрована в Польщі. Якби у мене було каско, то звернулася б в Польщі до страхової компанії, вони авто списали б, а мені виплатили нормальну копійку. Якби на нашій реєстрації, то в нас відбулося б те саме, тільки платила б компанія винуватця. А я там ОЦВ зробила, про Каско успішно забула, бо машина стара, дешева,- от тепер і маю дурне заняття, та ще й місяць на громадському транспорті.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-8-2007 у 12:14


Все таки якщо вибирати між сигналізацією і страховкою - думаю варто вибрати строховку (або те і те:) ). Адже сигналізація не врятує від того що всеодно можуть вкрасти щось або ж пожежа або ж потоп.
З виплатою страховок - ну ніби кажуть що виплачують але як насправді - ніхто не стикався з знайомих.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 8-8-2007 у 01:32


Страховка мені теж більше до вподоби. Бо сигналізація не дає гарантії від кражі/руйнування. Тож, якщо страхові виплати не є проблемою, тоді страхування.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віктор Саварин
Заблокований




Повідомлень: 42
Зареєстрований: 24-5-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-3-2011 у 14:51


Demyan, як постійному клієнту можу підказати умови по програмі Господар =) Взагалі теж вважаю, що при страхуванні авто, користь від КАСКО, приміром, реальна, ніж від дорогих систем захисту, яких злочинці можуть взламати...на крайняк евакуатором вкрасти авто можна...

Кого цікавить будь які види страхування авта/квартири/майна тощо і справді надійний захист від потужної страхової компанії, звертайтеся:

Страхова компанія БРОКБІЗНЕС. Усі види страхування!
http://www.bbs.ua

тел/факс: (032) 253-75-83
моб. тел. 097-2238869 Віктор

Доставка полісу "автоцивілка" по місту Львову БЕЗКОШТОВНА!

Наша адреса :
м. Львів, вул. Шпитальна, 9 (2 поверх), біля ТЦ "Магнус"




Західно-Український автомобільний форум:
http://forum.avtobazar.lviv.ua/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5426
Реклама: