Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: чи дійсно любиш?
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-5-2007 у 23:30


...а нафіга любити того, кому ти байдужа?... це шлях до самознищення, це неповага до самої себе, в кінці кінців.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 19-5-2007 у 00:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а нафіга любити того, кому ти байдужа?... це шлях до самознищення, це неповага до самої себе, в кінці кінців.


А, якщо любиться??? Тоді, що робити? Зневажати себе:))




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-5-2007 у 01:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а нафіга любити того, кому ти байдужа?... це шлях до самознищення, це неповага до самої себе, в кінці кінців.


А, якщо любиться??? Тоді, що робити? Зневажати себе:)

:)
Любов тим і специфічна, що вона не вимагає взаємності. Взаємності хоче самозакоханість, егоїзм. Таке типове людське: я тобі, а ти мені. Любов же не людського породження... Хоча Таня зі мною зовсім не погодиться щодо цього... Ну, тому і вважає, що "нафіга любити того, кому ти байдужа". Це, Таню, корисливість, а не любов.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 19-5-2007 у 01:35


То Рост...
Ну...не потрібно Таню звинувачувати у корисловості, можливо Таня (це лишень моє припущення) ще ніколи не закохувалася добезтями:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 19-5-2007 у 09:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
То Рост...
Ну...не потрібно Таню звинувачувати у корисловості, можливо Таня (це лишень моє припущення) ще ніколи не закохувалася добезтями:)

Для жінок пережити це почуття простіше - достатньо народити дитину... :)
Ось цей маленький чоловічок, який навіть не усвідомлює, де він, що з ним, не любить у відповідь. Але матір любить його одразу і без будь-якої взаємності.

Я просто вступився за саме чисте почуття, яке обхаяла Таня :) А то вийшло за її словами, що любити - це себе не поважати.
Я погоджуся, що приємно, коли і тебе люблять, але бути у своїй любові залежним від зворотнього почуття - дитячий рівень.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-5-2007 у 12:15


...та закохувалася я, але якщо бачила, що тій людині байдуже... який сенс любити *для себе*?... якщо не можеш віддати себе, бо тебе просто не приймають?... а якщо приймають, то користають?... або просто жаліють?... та це прсото жах... ні, ніяка це не любов, це просто бзік з розряду *я це хочу мати, хоч трісни*... може просто дурна впертість, як додаток до того списку моїх характерисктик невзаємного кохання...

...який сенс любити так, якщо можна любити взаємно?




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-5-2007 у 12:18


..любити НЕВЗАЄМНО, - це себе не поважати, абсолютно вірно... бо це напрягає ту людину, яку любиш... якщо вона порядна... якщо вона непорядна, то вона тебе просто використовує всіма можливими способами... ти неадекватно сприймаєш оточуючий світ... бо або гризеш себе до кісток, або літаєш на сьомому небі задля чисто егоїстичного задоволення собою... не бачу ніц доброго в цих дурних іграх.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-5-2007 у 12:19


...і до речі, саме невзаємне кохання часто трактується прсихологами як тяжка залежність :-))) я ж бо спец.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 19-5-2007 у 14:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...та закохувалася я, але якщо бачила, що тій людині байдуже... який сенс любити *для себе*?... якщо не можеш віддати себе, бо тебе просто не приймають?... а якщо приймають, то користають?... або просто жаліють?... та це прсото жах... ні, ніяка це не любов, це просто бзік з розряду *я це хочу мати, хоч трісни*... може просто дурна впертість, як додаток до того списку моїх характерисктик невзаємного кохання...

...який сенс любити так, якщо можна любити взаємно?



від того, що ви скажете "нема сенсу невзаємно любити", любов нікуди не дінеться
є почуття, які дуже важко перебороти, особливо невзаємну любов, якщо почуття справді дуже сильне

можна любити взаємно? було б дуже добре, якби ми могли так легко керувати своїми почуттями, щоб полюбити коли захочеться тих хто нас любить, але бачите любов почуття малокероване, якщо звісно це щира, безкорислива любов
Ларошфуко казав: "Любов одна, підробок тисячі"
Темпіко, я починаю думати, що ви судите виключно по підробках




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-5-2007 у 18:40


...все це дурниці... почуття можна й треба перебороти, бо на те й є у людини голова і розум... а якщо тупо підкорятися власній слабкості, то є дуже висока ймовірність, що ви сліпо пройдете мимо тої людини, яка кохатиме вас і буде варта вашого кохання...

...тільки взаємне кохання - золото, яке робить людей щасливими... все решта - це і є фантазія, комплекс, підробка, самообман, психічна залежність..




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-5-2007 у 00:25


Tempika

Бачу, що "любити" і "володіти" для тебе таки синоніми.
Взагалі, те, про що ти пишеш - це не любов, це пристрасть, потяг.
А Любов не вміє брати, вона лише віддає. Це її суть.

Стосовно залежності - так не любов у цьому винна. У світі взагалі багато хороших речей, які люди умудряються повернути собі ж на зло.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-5-2007 у 00:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...тільки взаємне кохання - золото, яке робить людей щасливими... все решта - це і є фантазія, комплекс, підробка, самообман, психічна залежність..

Тільки це теж залежність, правда, Таню? Ну, щодо взаємного кохання ;)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-5-2007 у 09:16


...не гадаю, що то залежність, то взаємопроникність :-))



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-5-2007 у 09:19


...росте, ти неуважно читав... у невзаємному коханні головниій біль - це саме неможливість ВІДДАТИ... а володіти то таке... для багатьох таке невзаємне кохання = єдина можливість володіти в думках тим, чем не можеш володіти реально... для людей, що заплутуються у невзаємній закоханості оте *володіти* - мабуть головне... а будь-яка нормальна людина, для якої це пофіг, хоче віддавати, хоче доносити своє кохання, тому для неї така ось невзаємність просто неприпустима.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-5-2007 у 09:38


Насправді, дуже рідко трапляється взаємне кохання...завжди хтось любить більше, а хтось менше, хтось кохає, а хтось просто тимчасово закоханий...

У мене склалося таке враження, що Темніку хтось дуже образив і у неї залишилася озлобленість:rolleyes:...




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-5-2007 у 11:32


...яка озлобленість, якщо я накінець закохана і взаємно :-)) і просто хочу довести шановному паньству, що тільки таке кохання є конструктивним і щасливим...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 20-5-2007 у 20:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Насправді, дуже рідко трапляється взаємне кохання...завжди хтось любить більше, а хтось менше, хтось кохає, а хтось просто тимчасово закоханий...



Цитата:
(c) Julian Tuwim
- I byli w sobie zakochani:
On więcej. ona mniej; tak bywa
I często miłość jest szczęśliwa,
Jeśli nie wtrąci się nieszczęście.
Lecz ono wtrąca się najczęściej. :(

:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-5-2007 у 20:10


...та нема того *більше*-*менше* --- ти або любиш або ні.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-5-2007 у 22:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...та нема того *більше*-*менше* --- ти або любиш або ні.



Правильно, але...у когось до когось любов більша ніж в когось:)))))))




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 20-5-2007 у 22:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...яка озлобленість, якщо я накінець закохана і взаємно :-)) і просто хочу довести шановному паньству, що тільки таке кохання є конструктивним і щасливим...


конструктивне кохання? тобто? в контексті звучить - як вигідні для вас стосунки і все
дуже вже продумане воно те ваше кохання: "от цю людину треба любити" і обміркувавши все починаєте "любити" - то ж просто розрахунок
таке враження, що ви говорите про вигідну покупку, а не про почуття, яке приходить саме собою
Темпіко, "серцю не накажеш" когось любити, бо якщо накажеш, то вже явно якесь інше почуття, а не любов, яка не має нічого спільного з такими розрахунками




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-5-2007 у 23:54


Конструктивне - імхо, це кохання, в якого є майбутнє, почуття, яке переростає у конструктивні стосунки. Можливо слово, дещо "технічне", але суть дуже правильна. :)

Любити не взаємно, це муки і страждання, тому взаємність є надзвичайно важливою складовою, щоб тут інші не говорили. Бо кохання, яке приносить тобі лише негативні емоції, дуже погано впливає на людину. Звісно, що таке рідко трапляється, бо частіше любить хтось один, але буває ж і взаємне. :)

Розумію Темпіку, і радію за неї.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-5-2007 у 08:16


...конструктивне кохання це те, яке має шанс перерости в сім*ю, має майбутнє, дає натхнення, почуття повноти життя в усіх аспектах, дітей, радість щоденної рутини... нато, не рахуйте все на гроші, на вигоду... ясне діло, не накажеш собі не мати депресії приміром, або не хворіти на якісь психічні розлади, але тре лікуватися :-) тре знаходити шляхи, щоб вибиратися з тої гарної і ніби романтичної пастки, що називається *невзаємне кохання*... багато працювати, спілкуватися, шукати себе, в кінці кінців, вчитися віддавати себе людям, а не затурконо мріяти про когось одного-єдиного... як на мене, кожному з нас в цьому світі призначена не одна-єдина людина, так?... кохання закінчується, і ми потім знов закохуємося... то чого тратити час на дурні бздури, мрії про того, кому ти не потрібен?... як на мене, нато, для багатьох таке невзаємне кохання - засіб втечі від реального життя, реальних стосунків... мовляв, я така неуспішна в особистому житті, бо кохаю невзаємно... і тут кожен типу пожаліє і позітхає... а чи відомо вам, що певна категорія кобіт підсвідомо закохується в тих, в уого у них нема жодного шансу?... це теж привід піти до психолога і розібратися у собі.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 21-5-2007 у 09:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Конструктивне - імхо, це кохання, в якого є майбутнє, почуття, яке переростає у конструктивні стосунки. Можливо слово, дещо "технічне", але суть дуже правильна. :)


майбутнє, є напевно тільки у взаємного
пора знов повертатися до дітей? :) отже, дійсно любиш ту людину з якою хочеш мати дітей (конструктивні стосунки, майбутнє, сім’ю)?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 21-5-2007 у 09:26


....діти - не критерій, в кінці кінців, не всі можуть мати дітей... деякі пари скаладаються вже й у солідному віці... мабуть, критерій тільки частково.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 21-5-2007 у 13:03


може в солідному віці і так
а в мій вік не такий солідний, щоб не думати про дітей
якщо від 20 до 30 не народжувати дітей, то коли народжувати? чоловікові мабуть байдуже, але жінці не зовсім
і річ навіть не в здатності пізніше народити дитину, а в тому, що дитину можна просто ХОТІТИ МАТИ ВЖЕ, а не сидіти і думати, скільки ще треба пожити для себе, скільки ще є в запасі років, скільки те, скільки се
я маю знайомих чоловіків, які тішаться що в них діти і безперестанку про них говорять, але більшість чоловіків напевно не дуже хочуть дітей особливо до 30р, хоча може я і помиляюся




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5447
Реклама: