Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: чи дійсно любиш?
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 26-5-2007 у 11:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
... а головне, щоб не довелося прогинатися? :)))


А ось вже напевно не головне.


а для Темпіки, здається, головне...




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2007 у 13:48


...для мене важливо зберегти власну гідність, так... і мабуть, не хтіла б опинитися в ситуації, коли мусиш їхати в італію прибирати за бабцями нечистоти, щоб тільки рідна дитина поступила до інституту...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2007 у 13:50


...бувають різні ситуації, однак... мабуть, до нікогоз вас, дівчата, не приставали боси з певними намірами і погрозами у разі відмови звільнити з роботи?... наприклад... :-) та є ситуації, є.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 26-5-2007 у 14:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...для мене важливо зберегти власну гідність, так... і мабуть, не хтіла б опинитися в ситуації, коли мусиш їхати в італію прибирати за бабцями нечистоти, щоб тільки рідна дитина поступила до інституту...


Темпіко і в нас можна заробляти і зберегти власну гідність

Боже, ну чого люди такі безпорадні? Таке враження що народжувати дітей в нас взагалі не можна, бо всі діти потім вмирають з голоду і всім мамам без винятку тяжко...
і що конче мусить бути хтось (держава, родичі і т.д.) хто має повністю утримувати

ну і звідки в вас самий негатив? вам про що не скажи - ви відразу скажете чим це погано, а могли б сказати хоч раз чим це добре!
наприклад, що навчиться та мама (тато) швидше думати і працювати, знайде спосіб заробляти гроші, бо буде мати дууууже великий стимул рухатися далі, змінить спосіб життя, буде по любому вже не сама, бо буде мати сім’ю, буде мислити інакше, стане розуміти краще інших людей в їх проблемах, навчиться нового і т.д.
пережиті труднощі зрештою йдуть нам на користь в плані фізичної закалки і переоцінки життєвих цінностей
просто не варто перетворювати наше життя в суцільну трагедію!!!!!!!




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2007 у 15:01


...ну простій сільскій кобіті (або з райцентру) практично неможливо заробити на пристойну освіту дитині, та ще й мати можливіть її достойно утримувати під час навчання... і, мабуть, наші українки такі всі глупі, що, замість того, щоб відкривати бізнес тут, їдуть в італію чужі бруди вимивати... у мене є багато колєжанок, котрі мусили поїхати, і серед них жодної безініціативної дурепи, ви вже мені повірте.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 26-5-2007 у 15:43


ну і в чому ж тоді річ??? очевидно що не такі розумні раз не змогли вдома влаштуватися...



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 26-5-2007 у 15:54


... а вдома все легше
а звідки в вас стільки колєжанок? половина вмерла при пологах, половина в Італії заробляє гроші дітям на освіту і головне - всі вони були матерями-одиночками. так, виходить?

ви ще казали що є такі які мають нормальні сім’ї, то може якісь веселіші приклади наведете? ато ви дуже погано на мене впливаєте своїм песимізмом. ви що ходите постійно в чорних окулярах?
намагаюся згадати де ви щось позитивне писали і не можу :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2007 у 17:54


...так, багацько у мене колєжанок, що не кажи :-) ті, що в італії - мами-одиночки, окрім однієї, в неї чоловік має свій невеликий будівельний бізнес, але все-рівно не вистачало, двоє дітей випускного віку, то вона мусила поїхати підзаробити...

...у тих, що сім*ї нормальні, теж є різні обставини... наприклад, у мого брата двоє малих пацанів... недавно вони притягли з дитсадка вітрянку... і мій брат, здоровий дядько, від них це підчепив... більше місяця в зеленці - яка робота, який бізнес, який ремонт у щойно придбаній квартирі?... і двоє хорих пацанів, що теж вимагаєть уваги... нато, ви взагалі в курсі, що навіть у чудових сім*ях діти хворіють, попадають в кримінальні халепи, потребують багато уваги?... я можу навести багато прикладів, що знаю не по чуткам... і всюди батькам приходилося ставати на горло власній пісні і робити те, що вимагало життя, а воно вимагало віддати приорітети дітям... яка ж це чорнуха, який негатив - це просто реальність :-))




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2007 у 17:59


...і не раз я говорила, що не всяка професія може бути підвалиною для створення бізнесу... а для більшості наших кобіт бізнесом є сім*я... неможливо у нас повноцінно виховувати дітей і віддаватися роботі... навіть якщо є гроші, то нема інституту гувернанток і теде... з дитсадка тре забрати година п*ята, наприклад... ви, нато, ваших працівниць відпускаєте забирати дітей з дитсадка, з танців, з ухдожньої школи?... це велика праця - виховання дитини, і тому все інше так чи інакше стає на задній план... хотілося б чути коменти тих, у кого є діти, бо так виглядає, що ми тут просто плескаємо язиками :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-5-2007 у 19:51


Цитата:
хотілося б чути коменти тих, у кого є діти

Є одне (син три роки) :)

Направду не можу не погодитися з Темпікою. лише ось це
Цитата:
дитсадка тре забрати година п*ята

вже є дуже суттєвим обмежуючим моментом. Хвороби і тд - ще більшим. І очевидно, ось це вірно
Цитата:
це велика праця - виховання дитини, і тому все інше так чи інакше стає на задній план

Але якщо так, то мені не зрозуміло, чому тоді ось це:
Цитата:
...для мене важливо зберегти власну гідність, так... і мабуть, не хтіла б опинитися в ситуації, коли мусиш їхати в італію прибирати за бабцями нечистоти, щоб тільки рідна дитина поступила до інституту...

так важливо?
Дитина варта і чорнової праці, і зменшення амбіцій.

Тому я так само не можу не погодитися з Натою щодо того, що все таки життєві складнощі можуть бути сильним стимулом у подальшому рості (якщо звичайно, не зламаєшся).
Я і моя дружина за тих три роки що в нас є син, зробили досить суттєвий кар'єрний ріст, маєм інші здобутки, як майнові так і духовні.

А ще в мене була така ситуація, що я протягом півроку поховав маму і тата. Було важко, але через півтора року я успішно захистив кандидатську, став доцентом. Хоча, я не знаю, як би було, якби народження дитини і смерть батьків наклалися в часі, може би і було справді зле.

Ви запитаєте, звідки так виходить, що труднощі дають імпульс? Скажу про себе. Один з моментів - після народження дитини став більше цінувати час, вільний час зник взагалі. У результаті багато занять просто щезло (наприклад перестав бавитися в ігри на компі), а ті якими займався "для душі" довелося переглянути на предмет їхньої практичності, корисності та прибутковості.

Отаке. Не знаю, чи добавив інформативності в дискусію :), бо нитки її вже не тримаю




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 26-5-2007 у 20:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...і не раз я говорила, що не всяка професія може бути підвалиною для створення бізнесу... а для більшості наших кобіт бізнесом є сім*я... неможливо у нас повноцінно виховувати дітей і віддаватися роботі... навіть якщо є гроші, то нема інституту гувернанток і теде... з дитсадка тре забрати година п*ята, наприклад... ви, нато, ваших працівниць відпускаєте забирати дітей з дитсадка, з танців, з ухдожньої школи?... це велика праця - виховання дитини, і тому все інше так чи інакше стає на задній план... хотілося б чути коменти тих, у кого є діти, бо так виглядає, що ми тут просто плескаємо язиками :-)


це велика праця, але ви особисто на велику працю не згідні? :) з одного боку ви наче всіх розумієте, з іншого - власна свобода для вас найдорожча, включно зі свободою від дітей
якщо вас слухати то не можна ні бізнес починати, ні дітей народжувати - краще відразу лягти і вмерти, бо жити тяжко
якщо бізнес так тяжко то чому я можу а ваші коліжанки ні?
на рахунок того, що не всяка профессія надається для бізнесу - це не так абсолютно. це не всяка людина надається до того, бо є підприємці, а є спеціалісти. і навіть дуже хороший спеціаліст не є підприємцем і не конче здатний мати власну справу. дуже добре коли ті якості поєднуються
але річ не втім - є дитина, є проблеми і мають шукатися способи їх вирішення. та заробляють люди гроші по-різному! якщо шукають варіанти. а дуже шукають?

якщо в ваших коліжанок бізнесом є сім’я, то якого ... вони лишили дітей самих вдома і поїхали? та дитині без належного виховання і турботи мами гроші тільки зашкодять. ви що не бачите що робиться з дітьми батьки яких роками закордоном? якими вони ростуть? я то дуже добре бачу постійно. про це ви чогось забули написати
до мене колись прийшла жінка щоб написати позовну заяву - хотіла подати в суд на універ за те що 3 чи 4 роки платила з-за кордону за навчання, а "вони нічого не навчили мою дитину". і що їй дали гроші зароблені на освіту якщо "дитина" в 20 р не розуміє що треба або вчитися або дарма не витрачати тяжко зароблені мамою гроші? а тепер мама хоче щоб вернули гроші. та певно що шкода своєї праці
такий бізнес на дітях?

на рахунок працівниць - є жікнки з дітьми, працюють цілком нормально
лише одна часто їздить з дитиною в охматдит, то я злюся що її нема. злюся бо не свята, але нічого їй ніразу не сказала - треба їдь. я її добре розумію попри те що розумію себе бо вона мені на роботі теж потрібна.
гувернанток в нас може і нема, але є бабусі які охоче сидять з онуками. а хоч би і ні, то можна працювати неповний день. можна працювати вдома. можна ще щось придумати.

я знаю тільки те, що природа жінки така що вона на все здатна заради своєї дитини, бо якщо ні, то ще питання, що то за жінка... і попри труднощі хочуть жінки дітей і стараються для них зробити все можливе і неможливе. та і роблять. і це не подвиг, як на мене - це нормально захистити і виростити в достатку і турботі своїх дітей будь-якою ціною




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 26-5-2007 у 22:31


...я просто фізично не можу мати дітей, ось і усе :-) але я бачу, чого вартують діти, яка це дійсно праця... андрію, ви ось сказали про власний кар*єрний ріст, але чи вдалося зробити такий самий ривок вашій жінці?... я дуже б втішилася, якщо так, бо це говорить про те, що у вас дійсно міцна справжня сім*я... бо ми тут троха про своє, жіноче, про кобіт самотніх, які дуже вагаються заводити дітей :-)

...бабусі зара дуже молоді, однак, і не мусять абсолютно сидіти з онуками, вони своє вже відняньчили і я ніколи не засуджую цих ще не старих бабусь, які не хочуть йти раніше часу на пенсію і присвятити себе онукам... так саме трудно мені засудити кобіту, що їде до італії, щоб заробити на квартиру і відселити батька-алкоголіка, який б*є її маму і все це на очах малого сина... який у неї є вихід в такій ситуації?... реально самотня мама у нас позбавлена всіх можливостей, бо дитина зв*язує її по рукам і ногам... як тільки можна її віддати до дитсадка, то вони лишають її бабусі і їдуть заробляти... якби ви тільки знали, як тяжко влаштуватися на роботу самотній мамі з дитиною, це майже 100%-на відмова роботодавця... нато, заведіть дитину, і тоді прокоментуйте це все знову... розкажіть про токсикоз вагітності, про те, як неможливо сісти після того, як поріжуть при родах, про те, як не висипалися вночі, про те, як керували бізнесом в умовах щотригодинного кормління грудьми.... дуже буде цікаво корисно почитати, як ви з усім цим справитеся, їй богу :-) я особисто говорила навіть не про якесь матеріальне підгрунтя, а чисто про той момент, що дитина забирає час, енергію, увагу...

...як на мене, нато, негатив йде саме від вас у цій дискусії... бо ви кажете, що всі дурні, бо не бізнесменки, а я намагаюся сказати, що ні, всі люди хороші, розумні, вартісні... ви знов же мені кажете, що кобіта, що не хоче дітей - погана, лінива, неправильна, а я кажу знов - ні, всі кобіти нормальні, і мають право самі вирішувати, хочуть вони дітей чи ні... я лише намагаюся позитивно дивитися на всі речі, чого і вас бажаю :-)




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-5-2007 у 08:17


Цитата:
ле чи вдалося зробити такий самий ривок вашій жінці?..

Так, вдалося. Вона займає зараз одну з керівних посад на одному дуже відомому львівському підприємстві.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-5-2007 у 08:28


...о, ось що значить хороша сім*я і добрий чоловік :-) завжди приємно чути такі факти.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-5-2007 у 09:02


:saint::saint: :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-5-2007 у 11:42


Темпіко, ви як завжди перебільшуєте, коли коментуєте мої слова
але наскільки я розумію позитивно ви мало на які речі дивитесь :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-5-2007 у 11:50


...ну хай скажуть ті, хто мене знають :-)) що я тут можу додати :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-5-2007 у 18:58


... тоді хай і про мене кажуть ті, хто мене знає :D



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 28-5-2007 у 21:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... тоді хай і про мене кажуть ті, хто мене знає :D

З Тетяною (Темпікою) мала нагоду поспілкуватись особисто, а не тільки через інет. Посиділи, потеревенили, я випила пива, вона кави. І мені абсолютно не здалася вона людиною з виключно песимістичним поглядом на світ. І мені важко погодитись з тим, що на світ вона дивиться "через чорні окуляри".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 28-5-2007 у 21:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... тоді хай і про мене кажуть ті, хто мене знає :D

З Тетяною (Темпікою) мала нагоду поспілкуватись особисто, а не тільки через інет. Посиділи, потеревенили, я випила пива, вона кави. І мені абсолютно не здалася вона людиною з виключно песимістичним поглядом на світ. І мені важко погодитись з тим, що на світ вона дивиться "через чорні окуляри".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 28-5-2007 у 23:56


...ой, Нано, я часто тебе згадую, до речі :-) дякую за коментар... коли знов до Львова? :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 29-5-2007 у 08:42


Якщо Бог дасть, то наприкінці липня - на початку серпня. Так принаймні планую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-5-2007 у 09:33


...ну то якось тре знов усім зібратися, мабуть... поскільки то вже офтопік, пропоную модератору якось нас зорганізувати приблизно на той час... :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5447
Реклама: