Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: чому "розлучниця?"
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 22-5-2007 у 12:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaX:)
так зраджують тільки чоловіки :sing:


я такого не писала.
я писала що винний той хто зраджує - або жінка або чоловік, але не коханець чи коханка




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-5-2007 у 13:44


На правдивості своїх тверджень не наполягаю, просто склалося враження, що ви хочете себе або когось виправдати. Стосовно того що коханка чи коханець не винні у зраді чоловіка чи дружини … цікаве питання… тут можна говорити багато… принаймні людей з пиріжками я би не порівнював ;)
Думаю можна підібрати ситуацію в якій винними будуть коханці (або коханці в тому числі), правда, не сумніваюся в тому, що у вас завжди знайдеться контраргумент.
Тут без пляшки - не розберешся :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 22-5-2007 у 13:50


Свою думку з приводу теми обговорення залишу при собі, але з огляду на кількість постів вона для багатьох актуальна. Цікаво чому? :cool:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 22-5-2007 у 16:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Свою думку з приводу теми обговорення залишу при собі, але з огляду на кількість постів вона для багатьох актуальна. Цікаво чому? :cool:


Думаю, для багатьох наболіле :) Для когось з точки зору зрадженої дружини, для когось - з точки зору коханки без майбутнього або з дуже сумнівним майбутнім і питанням совісті.

Доречі, ого як активізувалась жіноча частина форуму у цій гілці ;)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 22-5-2007 у 18:01


:lol:



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-5-2007 у 19:15


:P



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 22-5-2007 у 19:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Свою думку з приводу теми обговорення залишу при собі, але з огляду на кількість постів вона для багатьох актуальна. Цікаво чому? :cool:


... та ніхто не скаже вам правду... крім мене :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 22-5-2007 у 21:50


... я не зустрічалася з одруженими, але де я тільки не працювала, у мене з ними були проблеми... таке враження, що самотня кобіта просто мусить бути *при комусь* - жінкою чи коханкою... і я бачила, що поведінка чоловіків зумовлена тим, що така у них думка про кобіт, готових на все, заради типу кохання і стосунків... обурювало страшно.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-5-2007 у 09:03


Ще дуже залежить від самотньої кубіти, як вона себе подає в товаристві чоловік-співробітників.



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 23-5-2007 у 09:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Доречі, ого як активізувалась жіноча частина форуму у цій гілці ;)

От і я про то саме. Цікаво.

Не вірю я, що всі жінки - або зраджені дружини, або коханки-розлучниці. Є ж в нас і нормальні приклади подружнього життя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-5-2007 у 09:49


...подавала себе як скромну сіру мишу, та нє, їх ото, мабуть, ще більше збуджує... скільки раз вислуховувала лекції *мовляв, симпатична кобіта не може так ось жити, самотньо*... цирк та й годі... хто мене знає, той бачив, як я себе подаю :-)) скромна кобіта.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-5-2007 у 09:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Доречі, ого як активізувалась жіноча частина форуму у цій гілці ;)

От і я про то саме. Цікаво.

Не вірю я, що всі жінки - або зраджені дружини, або коханки-розлучниці. Є ж в нас і нормальні приклади подружнього життя.


...так, я нормальна, і подруги у мене нормальні, і все з сімейним життям у них добре :-)




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 23-5-2007 у 11:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
... заради типу кохання і стосунків... .


"типу"? сумно...
а буває і не типу і не з одруженими
хоча одружені справді поводять себе так як ви кажете, чомусь чоловіки думають що які вони не були вони самі по-собі велике щастя :rolleyes: навіть якщо сволота сволотою... бувають такі які думають що жінка за саму його наявність має бути вдячна і бувають жінки, які вдячні за таке, причому не тому що люблять, а тому що мислять стереотипно
люди такі дивні, чесне слово




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-5-2007 у 11:22


..та все буває, але ми говорили про романи з одруженими... і я ніколи не повірю, що можна 10 місяців бути настільки сліпою, щоб не бачити, чи одружений чоловік... мені просто ніяк це не вкладається в голові.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 23-5-2007 у 17:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..та все буває, але ми говорили про романи з одруженими... і я ніколи не повірю, що можна 10 місяців бути настільки сліпою, щоб не бачити, чи одружений чоловік... мені просто ніяк це не вкладається в голові.


:) мені теж... але кілька років тому я була не така розумна як оце зараз... та не дивилася я в його документи!!! а жив він з дружиною і дитиною окремо, вдома тільки мама, сестра і брат. про всіх розказував а про жінку ні. я не буда в нього вдома, не перевіряла чи не бреше. та й не знала що можна так брехати...




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 23-5-2007 у 18:25


Цитата:

:) мені теж... але кілька років тому я була не така розумна як оце зараз... та не дивилася я в його документи!!! а жив він з дружиною і дитиною окремо, вдома тільки мама, сестра і брат. про всіх розказував а про жінку ні. я не буда в нього вдома, не перевіряла чи не бреше. та й не знала що можна так брехати...


І ні разу не виникла бодай найменша підозра? Щось не віриться, якщо чесно. Чи то може Ви в силу своєї закоханості не хотіли того помічати чи підозрювати?

Стосовно того, що не була така розумна - добре, коли людина вміє вчитися на своїх помилках., а ще краще - на чужих. А я от ні на тих, ні на інших не вчуся :( (не стосується саме цієї теми, це так, по життю, навіяло)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 23-5-2007 у 19:22


Цитата:
І ні разу не виникла бодай найменша підозра? Щось не віриться, якщо чесно. Чи то може Ви в силу своєї закоханості не хотіли того помічати чи підозрювати?

Стосовно того, що не була така розумна - добре, коли людина вміє вчитися на своїх помилках., а ще краще - на чужих. А я от ні на тих, ні на інших не вчуся :( (не стосується саме цієї теми, це так, по життю, навіяло)


та він поводив себе як запеклий холостяк... нічого я не підозрювала і вірила що він ніколи не був одружений... не тому що така дурна, а тому що то була для мене найдорожча людина в світі... і т.д. і т.п.
тема для мене закрита :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-5-2007 у 19:44


...та я навіть в своїх нечастих інтернет-романчиках ту дружину могла унюхати не знаю яким внутрішнім чуттям :-) а якось закохалася серйозно, то просто підіслала шпіона і визнала все до найменших дрібниць... а могло зайти все далеченько :-)) мабуть, він і досі не зрозумів, чому його так несподівано відшили.... але то вірно - любляча кобіта сліпа, глуха, довірлива і ніц тут не поробиш.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 23-5-2007 у 21:53


а давайте поговоримо про чоловіків:) чи вони колись взнавали, що їх зраджують з коханцями? Я думаю, на нашому форумі знайдутьмся і з таким гірким досвідом хлопці...які у них виникають при цьому відчуття?



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 23-5-2007 у 22:37


,..мені здається, відчуття зраджених - і чоловіків, і жінок, однакові.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кіра Верещагіна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2007
Місто: Львів-Городок
Нема на форумі

Настрій: звільнили

[*] написано 24-5-2007 у 19:46


:lol:
немає на форумі таких!!!!! ну, хлопці, вітаю! чи то жінки у вас такі... шифруються краще мужчин :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Кіра Верещагіна
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 19-5-2007
Місто: Львів-Городок
Нема на форумі

Настрій: звільнили

[*] написано 24-5-2007 у 19:56


відчуття чоловіків і жінок не можуть бути однаковими, адже причини адюльтера чоловічого і жіночого різна.
Чоловіки зраду сприймають як образу (я не найкращий), бо це фізіологія і бажання різноманіття (треба покрити якнайбільшу кількість самок, пардон, дівчата)
Жінки ж сприймають зраду як катастрофу, бо це психологія і бажання стабільності (треба ж забезпечити нащадкам можливість вижити і пристосуватися до умов: навчити, вилікувати, зробити успішним у соціумі)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-5-2007 у 23:00


...і жінки як образу теж :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-5-2007 у 07:14


Це все жіночі припущення, а чомусь чоловіки в цю тему ніц не пишуть:P



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 25-5-2007 у 10:04


Не хочу дискутувати, доводити, виправдовувати або виправдовуватись, але ... Небо синє, трава зелена, вода мокра, чоловіки полігамні, жінкам потрібні чоловіки ;)
Всі чоловіки, потенційно, на підсвідомому рівні ПОЛІГАМНІ. Хтось не усвідомлює це, хтось усвідомлює, але не користується з цього, хтось і усвідомлює і користується. Що ж до жіноцтва... "...потому что на десять девчонок по статистике девять ребят". А хіба ж їм не хочеться відчувати себе жінками не тільки на високоморальному духовному рівні? Ну звісно: цнотливість, порядність, моральність, самоповага і теде... А ви спробуйте самі))))
Ще раз повторюся - не виправдовую і не виправдовуюсь, але "не судіть..." (Біблія)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5449
Реклама: