Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: евтаназія: за чи проти?
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

question.gif написано 6-6-2007 у 09:58
евтаназія: за чи проти?


я "за" - з юридичної точки зору і з боку моралі, але думаю в наших реаліях її дозволяти зарано, бо це перетвориться в законний спосіб позбутися непотрібної людини, незалежно від медичних показань стану її здоров’я
тобто, єдина причина по якій я вважаю недоцільним введення евтаназії в нас - це те, що закону не будуть дотримуватись і нароблять більше шкоди, ніж милосердя

але з іншого боку, я вважаю, що закон про евтаназію необхідний в кожному суспільстві і в нашому теж

http://www.dt.ua/3000/3050/49780/

http://cerkva.info/2006/07/05/evtanazija.html




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-6-2007 у 13:20


Проти. Ніхто і ніщо неповинно позбавляти життя людини.
Я за те щоб якщо людина в таких умовах - то тре зробити так щоб вона і не думала про смерть, перебуваючи при цьмоу присмерті і можливо наіть коли вона мучиться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2007 у 13:48


Я - за. Хоча вирішувати за когось жити чи ні, також не буду.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-6-2007 у 14:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Проти. Ніхто і ніщо неповинно позбавляти життя людини.


а чому?
і ще одне питання: а штучно підтримувати життя, щоб людина далі мучилася можна?
як це "ніщо" не повинно позбавляти людину життя? а смертельна хвороба? а старість? людину багато що позбавляє життя і нічого тут не вдієш
ваша доброта означає, що якщо людина хвора і сильно мучиться, то нехай сама домучиться ще місяць-два, то ж не вас болить і вам легко бути таким "добрим", так виходить?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-6-2007 у 14:51


Дуже хороші приклади бойові дій скажімо в Чечні чи в Афгані.
Якщо у вас є знайомі розпитайте їх чому коли на полі ранені (ногу відірвало або руку...) просили вбити. Не тому що вони не хотіли мучитися, а тому що вони знали що їх в майбутньому нічого не чекає, що ніякого забезпечення мати не будуть і заробити на життя не зможуть.
Мені дуже подобається як за кордоном роблять все для інвалідів для людей які ледве ходять, там люди навіть в гори можуть ходити, мовчу вже про туалети на заправках і т.д. Якщо дати хороші умови людині яка присмерті і знає що буде вмирати, вона захоче жити.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-6-2007 у 15:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Я - за. Хоча вирішувати за когось жити чи ні, також не буду.


людина, як правило, має можливість сама це вибрати
це просто право, яке їй мають дати
здається Вольтер казав: "Я не згідний з вашою думкою, але готовий життя віддати за ваше право її висловити"
ті хто проти законодавчого закріплення права на евтаназію проти того щоб людина мала ще одне ПРАВО.
я наприклад проти абортів, але не можна законодавчо забороняти їх робити, бо це теж чиєсь право. хтось скористається, а хтось ні. але якщо я проти то хто сказав що я маю право комусь забороняти? з евтаназією те саме. просто тут я "за", а могло б бути "проти", то ж не значить що нікому мають не дозволяти
думка тих хто "проти" якогось закону коли йома нема виходить врахована, а думка тих хто "за"? цивільний закон має давати право на вибір варіанту поведінки з кількох можливих варіантів. і взагалі - закони це справа так би мовити державна, а держава не повинна так глибоко регулювати питання особитого життя (чи смерті) людини
має бути контроль, але не повний диктат шляхом прийняття законів або не прийняття




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-6-2007 у 15:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Якщо дати хороші умови людині яка присмерті і знає що буде вмирати, вона захоче жити.


а сенс? значить: "ти смертельно хворий, через місяць помреш, але я тобі цілий місяць буду доводити яке життя прекрасне? хай ти хочеш жити, хай тобі буде невимовно шкода що ти вмираєш" хай ти заздриш тим, хто лишається жити" , так?
Demyan, ви би "сильно допомогли" вмираючому вмерти легко




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-6-2007 у 15:08


дуже хороша стаття, написана священиком
http://cerkva.info/2006/07/05/evtanazija.html




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-6-2007 у 15:46


інше питання - якщо я погоджуюся - хто візьме гріх і вбє людину?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-6-2007 у 16:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
інше питання - якщо я погоджуюся - хто візьме гріх і вбє людину?


це роблять в лікарнях, очевидно, що лікарі
і не розцінюйте це як вбивство, це швидше допомога тяжкохворій людині




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2007 у 18:46


Є велика різниця між природньою і насильницькою смертю. Не слід думати, що позбавившись фізичного тіла людина витрішує якусь проблему, лишається душа і від проблеми шляхом самогубства вона не втече. Евтаназія -- це насильницька смерть і тому її не можна дозволяти.
Перш ніж вирішувати щось щодо своєї смерті людині треба зрозуміти чого вона тут народилася і що то є її життя, хто їй його дав. Все в цьому світі має якусь причину і якщо людина опинилася в такому стані їй треба зрозуміти чому так сталося. Але щоб зрозуміти це потрібно вийти за рамки фізичного світу й окремо взятого фізичного життя одної людини, інакше ми не побачимо жодного смислу взагалі в будь-якому людському існуванні.
Якщо людина знає скільки їй лишилося жити, значить вона знає скільки в неї є часу, щоб зрозуміти чим вона є і щоб підготуватися, до тої дороги котра її чекає по смерті. Якщо ж вона спробує втекти раніше, значить вона вирушить в дорогу недостатньо підготувавшись (спробуйте вирушити в турпохід на тиждень-два не підготувавшись і потім скажете, чи гуманним є відправляти вас туди раніше ніж слід). Людина повинна зрозуміти для чого їй даний той час.
А лікар, котрий це виконуватиме мабуть не називатиметься вбивцею, його слід називати катом...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-6-2007 у 19:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Капущак
Є велика різниця між природньою і насильницькою смертю. Не слід думати, що позбавившись фізичного тіла людина витрішує якусь проблему, лишається душа і від проблеми шляхом самогубства вона не втече. Евтаназія -- це насильницька смерть і тому її не можна дозволяти.
Перш ніж вирішувати щось щодо своєї смерті людині треба зрозуміти чого вона тут народилася і що то є її життя, хто їй його дав. Все в цьому світі має якусь причину і якщо людина опинилася в такому стані їй треба зрозуміти чому так сталося. Але щоб зрозуміти це потрібно вийти за рамки фізичного світу й окремо взятого фізичного життя одної людини, інакше ми не побачимо жодного смислу взагалі в будь-якому людському існуванні.
Якщо людина знає скільки їй лишилося жити, значить вона знає скільки в неї є часу, щоб зрозуміти чим вона є і щоб підготуватися, до тої дороги котра її чекає по смерті. Якщо ж вона спробує втекти раніше, значить вона вирушить в дорогу недостатньо підготувавшись (спробуйте вирушити в турпохід на тиждень-два не підготувавшись і потім скажете, чи гуманним є відправляти вас туди раніше ніж слід). Людина повинна зрозуміти для чого їй даний той час.
А лікар, котрий це виконуватиме мабуть не називатиметься вбивцею, його слід називати катом...



а хіба все в людини була можливість знати скільки в неї часу лишилося жити? це можливо тільки тепер, коли медицина вміє приблизно сказати коли людина вмре від тої чи іншої хвороби

а штучно підтримувати життя - це нормально??? Бог вирішив що людина повинна померти, лікарі намагаються її врятувати і тим самим затягують природну смерть. це вони мають право робити? зараз людина не йде раніше - вона йде пізніше, бо їй всіма способами підтримують життя

люди по-різному бувають хворі, деяких мучать болі так що вони не в стані думати про те чого прийшли на цей світ - хочеться швидше померти щоб позбутися того болю
не всі такі терплячі як ви думаєте, це раз, а друге - кожен сам собі може вирішити як йому краще

з чого ви взяли що має бути так як ви кажете? хай собі людина сама вирішить, а то ви вирішуєте за неї, що так не можна - бо то гріх

лікар не буде катом. яка насильницька смерть? насильницька - це проти волі людини. а коли вона сама хоче померти раніше, то ніхто не чинить насилля
це ще треба мати мужність щоб дати останній укол і розуміти що цим позбавляєш людину купи страждань, а не вбиваєш її. людина вбиває хвороба, причому повільно




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-6-2007 у 19:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
дуже хороша стаття, написана священиком
http://cerkva.info/2006/07/05/evtanazija.html

Це напевно, найкраще, що я читав на цю тему.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-6-2007 у 19:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
дуже хороша стаття, написана священиком
http://cerkva.info/2006/07/05/evtanazija.html

Це напевно, найкраще, що я читав на цю тему.


... я теж так вважаю




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-6-2007 у 07:45


Поперше якщо Бог вирішив забрати людину - Він це зробить хоч які препарати не вводьте в людину.
По-друге, Ната кажете що
"ти смертельно хворий, через місяць помреш, але я тобі цілий місяць буду доводити яке життя прекрасне? хай ти хочеш жити, хай тобі буде невимовно шкода що ти вмираєш" хай ти заздриш тим, хто лишається жити" , так?
але...всі ми можна сказати смеретльно хворі бо рано чи пізно вмремо і я бачу як люди живуть і не бачу того що хотілося б, і можливо мені теж говорять інші що життя прекрасне а в мене є проблеми....це ж не означає що я заздрю всім і не хочу жити, тим більше я знаю що всеодно помру рано чи пізно і можливо не побачу того що хотілося б.
А ви подумали про близьких про рідних? іноді рдіним - добре коли людина живе чи то в комі что ходити не може чи присмерті...їм радісно і якщо рідні будуть дбати про смеретльно хворого, дарувати йому тепло він не захоче вмирати. Повірте можливо у вас не було в житті а в мене були і зараз є такий випадок і не один. Скажу вам більше що коли рідна молода (20 років) мені людина не могла ходити коли вона лежала в реанімації коли питання було в тому що людина вже не вижеве, але мучиться, повірте мені дійсно мучилася!!!! так їй теж хотілося з самого початку все кинути і все...але всі дбали про неї і саме це врятувало її потім 3 роки людина не ходила тільки лежала....зараз вже слава Богу все добре. І якби можна було б робити евтаназію і не було б підтримки з боку рідних - людина б ця думаю погодилася б не це.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-6-2007 у 10:11


Все-таки в даному питанні основні бар'єри - понятійні.
Адже, як відмітив Дем'ян, усі ми смертельно хворі.
Є і другий момент - з життя можна піти також різними шляхами. Наприклад, н лише даванням смертельної дози ліків, а й недаванням.
Є питання, а як бути якщо людина відчуває страшні болі, але не при свідомості? Скільки раз повинна висловити людина бажання піти з життя, щоби застосували евтаназію, і хто повинен це засвідчити? Якщо людина ще живе, але смерть не відворотна, але вона не відчуває мук, проте є загрозою для оточення? Якщо це мала дитина, чи слухати батьків? Що буде, якщо виявиться, що смерть не була невідворотньою?
Насправді, таких "технічних" питань і двузначних трактувань є сотні, і їх можна формулювати і формулювати, а вирішити навряд чи вдасться. А в такому разі напевно, таки краще дотримуватися якось імперативу. А таким імперативом таки найкраще пасує бути твердженню "про абсолютну цінність людського життя"




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-6-2007 у 10:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
а хіба все в людини була можливість знати скільки в неї часу лишилося жити? це можливо тільки тепер, коли медицина вміє приблизно сказати коли людина вмре від тої чи іншої хвороби

Насправді людина може відчути, що помре ще за півроку до смерті. Точніше це було можливим саме раніше, а от тепер, завдяки медицині, котра впевнено навчилась глушити в людини хімією нервову, гормональну системи, людина вже погано відчуває свій стан...
Цитата:
люди по-різному бувають хворі, деяких мучать болі так що вони не в стані думати про те чого прийшли на цей світ - хочеться швидше померти щоб позбутися того болю

А може зробити закон, щоб "усипляти" пенсіонерів, котрим не вистачає мінімальної пенсії на життя, котрі змушені жебрати, збирати пляшки, продавати неповнолітнім цигарки і т.д.? Їм же нічого не світить, тільки страждання...
Людина не вміє вдихнути в мертве тіло життя, тому на мою думку, вона не може його й відбирати, в тому числі й в себе. Перш ніж це робити слід зрозуміти що таке життя і для чого воно нам дається.
Цитата:
не всі такі терплячі як ви думаєте, це раз, а друге - кожен сам собі може вирішити як йому краще

з чого ви взяли що має бути так як ви кажете? хай собі людина сама вирішить, а то ви вирішуєте за неї, що так не можна - бо то гріх

А чому ви дозволяєте вирішувати комусь чи можна ув'язнити грабіжника, вбивцю? Може хай він сам вирішує що йому можна робити, а що ні? А то, бачите, закриваєте його в камері і він там мучиться, страждає, а треба б його випустити до всіх. Так? Чому б ув'язненому не вирішувати самому, коли йому слід вийти з в'язниці?
Найперше людина має зрозуміти причини, чому хтось, чи вона сама опинилась в такій ситуації. (Причина є завжди, бо в іншому випадку цей світ не має смислу.) Зрозумівши причину людина може виправити ситуацію сама, без стороннього втручання чи самогубства. І може виявитись, що смерть зовсім не є обов'язковим варіантом, як в прикладі, котрий навів Дем'ян. Я нещодавно бачив інший приклад, коли людина за останні два місяці свого життя, маючи рак, не конала, а жила і незадовго до смерті сказала, що за цей час дізналася стільки, як не дізналась за багато років свого життя. Людина з радістю прожила відведений їй час і з радістю відійшла на той світ. І все це завдяки тому, що їй не попались добрі люди, котрі б її переконували, що вона бідна, нещасна, страждає і мучиться і треба її добити, а були біля неї ті, хто допоміг їй відчути себе частинкою великого всесвіту, в котрому все має смисл і переборення труднощів приносить радість перемоги.

Цитата:
лікар не буде катом. яка насильницька смерть? насильницька - це проти волі людини. а коли вона сама хоче померти раніше, то ніхто не чинить насилля
це ще треба мати мужність щоб дати останній укол і розуміти що цим позбавляєш людину купи страждань, а не вбиваєш її. людина вбиває хвороба, причому повільно

Самогубство це насильницька смерть, хоч і за власним бажанням. Не треба казати, що від отрути через укол людина вмирає природною смертю. А кат завжди мусить мати мужність, але чи це та мужність, котра здатна штовхнути людину на подвиг? Вбивцю теж можна назвати мужньою людиною, бо хіба так просто вбити просто за гроші невідому людину? Але до чого все це???

Я думаю, що основна різниця в наших поглядах, що ви думаєте, що смерть звільняє людину від її проблем. А я вважаю, що ні. Смерть стосується тільки фізичного тіла, але є ще душа. Різниця між насильницькою і природною смертю саме в тому як душа звільняється від фізичного тіла і які проблеми проблеми їй лишаються. Добивши хвору людину, щоб прибрати її фізичні проблеми ви створюєте значно більші проблеми для її душі і дальші її страждання не співмірні з тими про які ви говорите на рівні фізичного тіла...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-6-2007 у 13:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Поперше якщо Бог вирішив забрати людину - Він це зробить хоч які препарати не вводьте в людину.
По-друге, Ната кажете що
"ти смертельно хворий, через місяць помреш, але я тобі цілий місяць буду доводити яке життя прекрасне? хай ти хочеш жити, хай тобі буде невимовно шкода що ти вмираєш" хай ти заздриш тим, хто лишається жити" , так?
але...всі ми можна сказати смеретльно хворі бо рано чи пізно вмремо і я бачу як люди живуть і не бачу того що хотілося б, і можливо мені теж говорять інші що життя прекрасне а в мене є проблеми....це ж не означає що я заздрю всім і не хочу жити, тим більше я знаю що всеодно помру рано чи пізно і можливо не побачу того що хотілося б.
А ви подумали про близьких про рідних? іноді рдіним - добре коли людина живе чи то в комі что ходити не може чи присмерті...їм радісно і якщо рідні будуть дбати про смеретльно хворого, дарувати йому тепло він не захоче вмирати. Повірте можливо у вас не було в житті а в мене були і зараз є такий випадок і не один. Скажу вам більше що коли рідна молода (20 років) мені людина не могла ходити коли вона лежала в реанімації коли питання було в тому що людина вже не вижеве, але мучиться, повірте мені дійсно мучилася!!!! так їй теж хотілося з самого початку все кинути і все...але всі дбали про неї і саме це врятувало її потім 3 роки людина не ходила тільки лежала....зараз вже слава Богу все добре. І якби можна було б робити евтаназію і не було б підтримки з боку рідних - людина б ця думаю погодилася б не це.


я говорила виключно про смертельних хворих, коли дні пораховані і ніяка підтримка життя не врятує
йдеть про ті випадки, коли нема сенсу мучитися далі і людина самас вирішує померти на кілька тижнів раніше
препарати життя не врятують, але трохи затягнуть муки
в мене теж близька людина лежала в реанімації після ДТП, ледво вижила, але ж операція пройшла успішно і потім було тривале лікування - евтаназія не для таких випадків




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-6-2007 у 13:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Капущак

А чому ви дозволяєте вирішувати комусь чи можна ув'язнити грабіжника, вбивцю? Може хай він сам вирішує що йому можна робити, а що ні? А то, бачите, закриваєте його в камері і він там мучиться, страждає, а треба б його випустити до всіх. Так? Чому б ув'язненому не вирішувати самому, коли йому слід вийти з в'язниці?


в тюрмі сидять люди, яких вважають небезпечними для оточуючих
при хворобі яка небезпечна для оточуючих є карантин

ви праві - ми думаємо по-різному, і інші люди теж думають якось інакше, тож було би добре якби ми всі мали право вибору, в тому числі право померти
різниця в тому - що я нікому не нав’язую свою думку і нікого не збираюся переконувати в тому що треба вибирати евтаназію, але такий закон мав би бути для тих хто хотів би ним скористатися




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-6-2007 у 14:01


Заперечення - у виборі вмерти чи не вмерти ми не маємо! Ми всі вмремо і це не залежить від нашого вибору.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-6-2007 у 14:31


мій випадко троха інший розкажу вам а далі вибирайте давати можливість на смерть (Якщо ви за) чи ні.
Людина (дівчина 20 років) обгоріла серйозно, 2 пластичні операції - завершилися крахом більше 70% тіла нема шкіри. Все, це кінець, шкіри нема звідки брати, свиняча не приживається...виходу немає. Людина лежить тільки в одному положенні, нічого робити не може, починає лисіти, нога викривлюється...і це дівчина, молода! Як ви думаєте якщо дати дозвіл на смерть чи не захоче вона? тим більше вона бачить що всі "мучаться" з нею їй шкода всіх...проходить рік, два, три і все без змін вона всі ті роки лежить в одному положенні...УЯВЛЯЄТЕ?????? і тут хтось прийде скаже їй є така можливість щоб тебе законно "усипили"....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-6-2007 у 14:40


це жахлива історія, а чим все закінчилося?
я не знаю як їй краще. зате я знаю як було б краще мені!
я не забобонна - уявіть що в мене наприклад рак, я маю померти приблизно через місяц-півтора і я хочу вже скористатися правом на евтаназію. я наразі перебуваю при здоровому глузді і ясній пам’яті і т.п. чому я особисто ЗА МОЇМ ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ не можу померти швидше??? я не належу до тих людей які слухають інших і т.п. це було б виключно моє бажання і моє рішення. нехай я сто разів неправа і сто разів згрішу, але чому я не можу це зробити взагалі? це мій гріх, не ваш. ви мене буде оберігати від того? чи закон якого нема? а який сенс?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-6-2007 у 14:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Заперечення - у виборі вмерти чи не вмерти ми не маємо! Ми всі вмремо і це не залежить від нашого вибору.


хіба? а самогубство? якщо не судилося вмерти саме сьогодні, а хтось накладає на себе руки? що це якщо не вибір смерті?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-6-2007 у 14:45


А закінчилося так. Був вибір їхати в США - для того щоб там продовжувати інсувати (можливо покращення стану - рани вже почали гноїтися, хоча пару раз в тиждень робилися перевязки - доречі це теж були муки коли людина лежить і знає що завтра прийдуть робити перевязку - а це знімання з мяса бинтів і т.д.) і був вибір їхати в Румунію в неспеціалізовану лікарню де лажать віруючі люди переважно люди які не мають майбутнього а просто живуть там. Дівчина віруюча дійсно вірила в Бога що Він не покине її. Вона їде в Румунію. Через рік без жодної операції! без втручання спеціалістів! .... ми з нею разом ходили по горам. Ось так :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-6-2007 у 14:49


я б на місці тієї дівчини не витримала. ну не така я терпляча, я б не змогла і не захотіла б. а заставити ніяк не можна бути сильною і терплячою. а я б своїм характером ще вдвічі більше мучилася. думаю це все дуже індивідуально. але в будь-якому випадку зараз нема вибору через заборону евтаназії



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5502
Реклама: