Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Відсилання пошти засобами php
Mary Kravets
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 16-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: веб-девелопер

[*] написано 6-6-2007 у 17:24
Відсилання пошти засобами php


В мережі валяється багато додатків для відсилання пошти, які відправляють пошту дивно якось - через раз. Я завжди використовувала стандартний php-шний екстеншн для пошти, але на деяких хостінгах він обрубаний... :(
Тому доводиться качать фріварні. Може, хтось порадить якийсь хороший перевірений скріпт, буду дуже вдячна.
П.С. Я використовую phpmailer :)




Безликий час такий-собі. Ніщо запанувало світом. (с) Олесь Дяк
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 6-6-2007 у 18:33


Не зовсім зрозумів в чому проблема із phpmailer. Сам його користаю вже не перший рік і ніколи не мав проблем.
Якщо проблема тільки в тому, що він порізаний в деяких хостерів, так поставте його самі. Документації і прикладів в ньому купа. Поставити, налагодити його займе 10-15 хв.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Mary Kravets
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 16-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: веб-девелопер

[*] написано 7-6-2007 у 13:41


Проти phpmailerа нічого не маю. Просто інколи відправка пошти з phpmailerа глючить. З чим це може бути пов`язане?



Безликий час такий-собі. Ніщо запанувало світом. (с) Олесь Дяк
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Mary Kravets
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 16-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: веб-девелопер

[*] написано 19-7-2007 у 11:18


Дам пораду всім, у кого виникли подібні питання. У мене не відправлялись деякі повідомлення через те, що певних адрес не існувало. Потрібно було всього вивести еррор-повідомлення самого php-мейлера.:)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Коваль
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 25-6-2006
Нема на форумі

Настрій: одружений

[*] написано 7-8-2007 у 23:54


А деколи буває, що хостери обмежують кількість виконання команди mail на певному проміжку часу (боряться з відсилкою спама) і відсилай, не відсилай, але все одно получиш...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5505
Реклама: