Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  7
Автор: Тема: Mc Donalds: ходити гет чи не ходити?
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 8-6-2007 у 18:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... і все-таки: де тут писалося, що рента, фрашиза і т.п. це таємниця? :o


З часів Адама Сміта відомо, що прибуток приносить не товар, а його оборот i це не таємниця.

Ріст ціни на нерухомість не приность прибутку для її власника, а скоріше збитки, бо росте податок на нерухомість. Щоби заробляти на нерухомості, треба її купувати дешево, продавати дорого. Я щось ніде не помічав, частої зміни вивісок на М-ax. Зауважується тільки тенденія до збільшення їх кількості.

Де ж той оборот, що має принести прибутки?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-6-2007 у 18:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... і все-таки: де тут писалося, що рента, фрашиза і т.п. це таємниця? :o


З часів Адама Сміта відомо, що прибуток приносить не товар, а його оборот i це не таємниця.
Ріст ціни на нерухомість не приность прибутку для її власника, а скоріше збитки, бо росте податок на нерухомість. Щоби заробляти на нерухомості, треба її купувати дешево, продавати дорого. Я щось ніде не помічав, частої зміни вивісок на М. Зауважується тільки тенденія до їх збільшення. Де ж той оборот, що має принести прибутки?


ну по-перше не конче на всій їхній нерухомості висять вивіски, а по-друге, вище вже писали - рента, продаж франшизи і т.д.
я не знаю чим там займається макдональдс бо спеціально не вивчала це питання, але спеціально вивчала і зараз вивчаю способи і т.д. інвестування і слава Богу не в універі, тому не навчилася дурного :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 8-6-2007 у 19:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
ну по-перше не конче на всій їхній нерухомості висять вивіски, а по-друге, вище вже писали - рента, продаж франшизи і т.д.
Перепрошую, до чого тут рента і франчайз, коли ви казали, що "Mc Donalds робить бізнес нe на гамбургерах. бізнес Mc Donalds - це нерухомість"


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
я не знаю чим там займається макдональдс :lol:

Ну так би відразу і сказали...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-6-2007 у 19:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
ну по-перше не конче на всій їхній нерухомості висять вивіски, а по-друге, вище вже писали - рента, продаж франшизи і т.д.
Перепрошую, до чого тут рента і франчайз, коли ви казали, що "Mc Donalds робить бізнес нe на гамбургерах. бізнес Mc Donalds - це нерухомість"


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
я не знаю чим там займається макдональдс :lol:

Ну так би відразу і сказали...


а рента то не прибуток від нерухомості? :lol:
щоб мати з прибуток з нерухомості її треба як мінімум мати в наявності




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 8-6-2007 у 19:53


Навіть рентуючи своїм ресторанам землю, треба перш за все подбати, щоби їх основний бізнес -- їжа приносив прибутки. Бо з них вони мають оплатити всі видатки, франчайз, рент і т.д. Тобто, як не крути, а булки і гамбургери таки першоджерело їх прибутків.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-6-2007 у 22:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Навіть рентуючи своїм ресторанам землю, треба перш за все подбати, щоби їх основний бізнес -- їжа приносив прибутки. Бо з них вони мають оплатити всі видатки, франчайз, рент і т.д. Тобто, як не крути, а булки і гамбургери таки першоджерело їх прибутків.


може так спочатку і було, але тепер не зовсім так :)
ніякі булки не окуплять швидко дорогу нерухомість, телерекламу і купу інших видатків для підтримання такого "крутого бренду":)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-6-2007 у 22:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Тобто, як не крути, а булки і гамбургери таки першоджерело їх прибутків.


ті булки не варті того,щоб їх їсти але їм зробили класний імідж :lol:

треба дізнатися скільки все там коштує і порахувати скільки булок треба продати, щоб оплатити всі витрати і купити нову земельну ділянку щоб збудувати новий "ресторан" :lol:
мені аж цікаво стало :sing:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-6-2007 у 22:37


...чекайте, оскільки це франшиза, то ресторани не належать макдональдсу, вони належать тому, хто купив франшизу і відкрив ресторани... наскільки мені відомо, у валсників львівсього макдональдсу (себто мережі) ноги ростуть з києва... там американського тільки бренд.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-6-2007 у 22:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чекайте, оскільки це франшиза, то ресторани не належать макдональдсу, вони належать тому, хто купив франшизу і відкрив ресторани... наскільки мені відомо, у валсників львівсього макдональдсу (себто мережі) ноги ростуть з києва... там американського тільки бренд.


... і не факт що платячи франшизу, ренту, податки, зарплату, там заробляється купа грошей
я не знаю точно як воно там, бо мені до цієї теми макдоналдс був глибоко байдужий :)
але щоби вони там не купили в американців, певно довго будуть гроші відроблятися на булках і картоплі, бо щось я не думаю що макдоналдс може бути дуже популярним - ніхто з моїх знайомих не ходить і колись авіть розмова заходила - навіть один раз рідко хто був
хіба мають постійних клієнтів :D




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-6-2007 у 22:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...чекайте, оскільки це франшиза, то ресторани не належать макдональдсу, вони належать тому, хто купив франшизу і відкрив ресторани... наскільки мені відомо, у валсників львівсього макдональдсу (себто мережі) ноги ростуть з києва... там американського тільки бренд.


... і не факт що платячи франшизу, ренту, податки, зарплату, там заробляється купа грошей
я не знаю точно як воно там, бо мені до цієї теми макдоналдс був глибоко байдужий :)
але щоби вони там не купили в американців, певно довго будуть гроші відроблятися на булках і картоплі, бо щось я не думаю що макдоналдс може бути дуже популярним - ніхто з моїх знайомих не ходить і колись авіть розмова заходила - навіть один раз рідко хто був
хіба мають постійних клієнтів :D




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-6-2007 у 23:23


...я була один раз - років 8 назад, як раз в компанії з тою київською хазяйкою... гадаю, якби не було прибутку - то б закрилися, однозначно... баскін і роббінс ж закрилися, так?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 9-6-2007 у 10:09


прибуток має бути, але не конче великий



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 9-6-2007 у 20:27


Не є фанатом МсД, але кілька раз в ньому був. Так коли б ви туди не зайшли, там завжди натовпи людей. Працює 4-6 кас, і стоять черги. Ціни, як на мене, дуже завищені. А ви кажете, що прибутки не великі. ІМХО, і на булочках з картопелькою вони заробляють ого-го. Крім того реклама робить своє. І дітей з батьками там завжди тьма.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 9-6-2007 у 20:43


точно. я згадала що в макдональдсі на Чорновола, там де надворі столики завжди купа людей
чого ж вони туди ходять? то ознака поганого смаку, як на мене :baddevil:
але по правді - мені байдуже




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 9-6-2007 у 20:49


я ходжу в інші місця як і переважна більшість всіх моїх знайомих
не те щоб я була снобкою, але люди, які думають що ходити в макдональд - це круто - якісь дивні люди :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-6-2007 у 22:46


...та то діти тягнуть туди своїх батьків, бо для дітей там якось святково і весело всередині... та й картопелька фрі - то сильний аргумент.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 9-6-2007 у 23:11


а хіба картопля-фрі є лише в макдональдсі? і якби батьки раз туди дітей не повели, то вони б туди не просилися
придумали собі свято - макдоналдс :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2007 у 08:48


..ТАКА є тільки в макдональдсі.. навіть коли ви дуже постараєтесь - вдома у вас така картопля ніколи не вийде... бо макдональдсова настільки добре забгачена всякою хімією для покращення смаку, що просто картопля вже не смакує.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 10-6-2007 у 12:44


Своїх дітей немає, але багато моїх знайомих влаштовують в МсД дітям день народження. Основний аргумент - коли ви там замовляєте групове свято для дітей, то там дійсно їм весело. Там є кубіта-"масовик-витівник", яка дуже професійно розважає дітей. Це притому, що всі батьки погоджуються, що їжа там не найкращої якості.

Не буду зарікатися, але я своїх дітей ніколи б туди не повів. ІМХО, свято дітям можна зробити і в іншому місці, а з дитинства присаджувати дітей на їжу, яку і дорослий перетравлює із проблемами ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 10-6-2007 у 13:15


батьки мають дбати не лише про радісне свято, а в першу чергу про здоров’я дітей
ну і дійсно свято можна зробити і і іншому місці
тепер навіть додому можна запросити клоуна чи в якийсь парк і зробити дітям свято, нащо їх при тому годувати хімією?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-6-2007 у 10:09


Чесно я не розумію таке враження що це сплошна отрута і пішовши туди ви помрете :). Якби там дійсно була хімія така що шкодила здоровю - давно б це діло закрили. А так я вважаю це просто якісь розмови і "жабодуси".
І ще раз кажу більшість продуктів має ті самі хімікати що й в макдональдсі!!!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-6-2007 у 17:27


...зараз стала продаватися така сама морожена картопля в пакетах для фритюрниці... але не дуже користується у нас попитом... м*ясо в макдональдсі гарантовано має у собі мутогенні білки, це м*ясо найнижчої категорії... коли курей годують відходами з самих же курей (так-так, відома серія *ікс-файлз* має під собою цілком реальне підгрунтя)... в книжці бегбедера 99 франків всі ця кухня розкрита, почитайте.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-6-2007 у 08:18


Доречі якщо подивитися на історію протестів проти даного закладу - тут замішуються і церкви і національна культура і навязування американського стереотипу в Європу....в нас домахалися до якості. Я не кажу що вона в них ідеальна. Якщо вам не підходить - можете не їсти і все.
А наїжають всі - бо заздрять.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 12-6-2007 у 08:50


з якого це дива я маю їм заздрити??? є багато кращих кандидатів на те щоб їм заздрити і то нема в мене такого бажання, а заздрити макдоналдсу?
і взагалі - ви думаєте що кажете? :rolleyes:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-6-2007 у 09:01


Я не кажу про вас чи про ще когось а кажу про ті протести і мітинги і статі і про те що всі чогось хочуть від того макдональдсу, всім не подобається....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5507
Реклама: