Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  7
Автор: Тема: Mc Donalds: ходити гет чи не ходити?
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 12-6-2007 у 13:51


але диму без вогню не буває, чи не так? якщо всім не подобається, то що в цьому є.
не на всіх же є такі нападки. є успішніші бізнеси і т.д.
чомусь терпіти не можуть макдональдс і майкрофосфт через політику компаній і загалом імідж




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-6-2007 у 15:22


...крім того, враховуйте експлуатацію дешевої робочої сили.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-6-2007 у 15:40


люди я не розумію одного для чого ці всі висказання незадоволення...ну використовують дешеву робочу силу, ну неякісна продукція...вирішувати вам - хочете працюєте хочете ні, хочете їште хочете ні.
Доречі щодо дешевої робочої сили - один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-6-2007 у 16:01


Наприклад я теж не ходжу туди не ходжу тому що неподобається прийти і зїсти канапки і посидіти погворити з киомсь...якось це дико для мене бо рівнозначне піти посидіти в їдальні. Не та атмосфера. А от коли в києві у відряджені для економії часу - зранку при прїзді беру з собою пару канапок (хоча це рідко буває але убває).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 12-6-2007 у 18:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?


невже він став директором завдяки макдоналдсу??? :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 12-6-2007 у 19:35


...макдональдс поганий насамперед тим, що він витісняє нашу рідну украхнську кухню, наші традиції, культуру, смаки... я, наприклад, з більшою радістю піду в *пузату хату* - хоча їдальня вона і є ідальня... а їсти пластикову їжу у пластиковому інтер*єрі - ні, дякую :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 13-6-2007 у 07:43


підтримую :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 07:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?


невже він став директором завдяки макдоналдсу??? :lol:


Так завдяки макдональдсу. Правда не безпосередньо. Але макдональдс це була перша його робота, тут він відчув що таке дійсно працювати, відчув що немає халтури, що все залежить від нього....тобто це дало в його житті сильний поштовх працювати і вчитися і рости, якби він не пішов туди а пішов би в іншу компанію то можливо б і не відчув цього і не добився б того що має зараз. В макдональдсі він до ріс вже не памятаю але здається піком його карєри був менеджер по персоналу, це було у Львові, потім він пішов звідти...ну але це інша історія.
Я розказав про те, що більшості людям не подобається бо там треба дійсно працювати, не так зробив - штраф...а в нас же студенти особливо зараз хочуть нічого не робити і отримувати великі гроші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 07:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...макдональдс поганий насамперед тим, що він витісняє нашу рідну украхнську кухню, наші традиції, культуру, смаки... я, наприклад, з більшою радістю піду в *пузату хату* - хоча їдальня вона і є ідальня... а їсти пластикову їжу у пластиковому інтер*єрі - ні, дякую :-)

Щодо інтерєру - згідний.
Щодо витісняє українську кухню поясніть як саме? Тоді я можу сказати що всі імпортні парфуми, виробники техніки, піцерії....всі вони витісняють нашу кухню наші традиції, наші гроші, зупиняють наші виробництва....отож давайте ніде не будемо ходити не будемо їздити на імпортних машинах...все це витісняє нашу українську культуру :lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 13-6-2007 у 07:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
один мій знайомий починав працювати в макдональдсі....зараз він один з директорів каналу 1+1 - відчуваєте різницю?


невже він став директором завдяки макдоналдсу??? :lol:


Так завдяки макдональдсу. Правда не безпосередньо. Але макдональдс це була перша його робота, тут він відчув що таке дійсно працювати, відчув що немає халтури, що все залежить від нього....тобто це дало в його житті сильний поштовх працювати і вчитися і рости, якби він не пішов туди а пішов би в іншу компанію то можливо б і не відчув цього і не добився б того що має зараз. В макдональдсі він до ріс вже не памятаю але здається піком його карєри був менеджер по персоналу, це було у Львові, потім він пішов звідти...ну але це інша історія.
Я розказав про те, що більшості людям не подобається бо там треба дійсно працювати, не так зробив - штраф...а в нас же студенти особливо зараз хочуть нічого не робити і отримувати великі гроші.


... я вас прошу :D
я ні разу в житті не була в макдоналдсі, але знаю що таке робота і що таке "нема халтури"
та й не тільки я
і взагалі - він оримав поштовх рости, бо в нього були такі задатки, а хтось би отримав поштовх вічно правильно подавати каву, щоб штрафів не було
звісно що там є кар’єрний ріст, бо вони дресирують своїх працівників і переробляють їх під себе
та і на моїй фірмі можливий кар’єрний ріст і це цілком нормально, чи ви америку відкрили?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 08:21


Я не відкриваю америки. Я кажу те що та людина вдячна тому що досягнула Макдональдсу і роботі в ньому. Все. Більше я нічого не кажу. Мова йшла про роботу в макдональдсі а не про роботу на вашій чи на якійсь іншій фірмі. я навів приклад. Це можна назвати співпадінням, його завдатками....але факт є фактом: робота в Макдональдсі змінила.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 13-6-2007 у 08:34


:sing:Професор-фармаколог Стеллар теж завдячує свої успіхи роботі в макдоналдсі.:sing:
http://advance.uconn.edu/2002/020304/02030409.htm
(Хоча про проблему дигідрогеноксиду:mad: воліє не згадувати:():(:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 13-6-2007 у 09:54


ви хочете сказати що макдоналдс найкращий роботодавець? :o

люди часто з вдячністю згадують свою першу роботу, бо вони там отримали свій перший робочий досвід, але не конче всі згадують макдоналдс добрим словом




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 10:23


Ні не найкращий. Але попрацювавши хоча б з пів року людина усвідомлює що таке працювати і не шлангуавти. Більшість приватних фірм і малих компаній цього не дають.
На мою думку і з того що я бачу ті хто починали працювати в великих компаніях (Мак дональдс, ЮМС, київстар, різні корпорації тощо) через рік роботи вони отримають хорошу закалку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 13-6-2007 у 11:04


бо їх там добре дресирують



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 13-6-2007 у 11:05


Цитата:

м*ясо в макдональдсі гарантовано має у собі мутогенні білки,


Ой, як страшно! Невже ще хтось серйозно сприймає статейки з жовтої преси про жахливу загрозу мутагенних білків (я вже не кажу що саме словосполучення абсолютне не має сенсу)?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 11:19


...літературний твір Бегбедера - це не жовта преса, на жаль... людина сама пропрацювала в рекламі і маркетингу, добре знає, що рекламують і як.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 11:21


http://www.argoland.ru/shok/makd_true.php
...а почитайте тут.

http://users.iptelecom.net.ua/~dybkov/M/HUMTEXT/fastfood.htm
...уривки з книги *Нація фастфуда*

http://www.fictionbook.ru/ru/author/petrov_boris/naciya_fastfuda_re...
...тут саму книжку.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 11:38


Ну прочитав....що далі?
Це саме я можу сказати про піцерії....там теж так готують піце теж ковиряються в носі і т.д.
При нагоді і відповідних можливостях - раджу вам поїздити на заводи виробники тих же україніських продуктів...
Або ще краще прослідкуйте якусь буханку хліба, від її виробництва до того моменту як вона опинеться у вас в сумці (а пройде вона через брудний живіт водія, через руки продавщиці яка тримала гроші.....)
Всі зараз в тому відношені хороші і макдональдс і інші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-6-2007 у 12:15


Не читав всі пости, тому, можливо, повторюся.
Є в мене знайомі, які певний час працювали в цьому закладі, так вони нічого крім морозива звідти не їли, причини - відомі.
Моя думка: всяку заразу сьогодні додають практично до усіх продуктів, Магдональдс не виняток, але ІМХО відношення ціна/ЯКІСТЬ в цій харчевні не витримує конкуренції рядової піцерії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 12:41


...ну що значить *всі*... макдональдс виховує з молодої людини раба системи і прививає українцю чужі звички у харчуванні... навіть у тих самих піцеріях піца робиться ледве не за українськими традиціями, з українських продуктів... завжди є багато овочів, салатів (а не дві скибки тухлого маринованого огірка)... і м*ясо все ж не заморожений напівфабрикат, привезений бог знає звідки...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 13:28


Та нема тут ніяких звичок. Є українці яким подобається мексиканська, кавказька китайська кухня....що за абсурд говориться. Комусь подобається їжа з макдональдса - нехай ходить людина туди. Ніхто їй не навязує свою культуру в людей різні смаки і добре що є стільки закладів і кожен може вибрати собі кухню.
Це абсурдна логіка бо тоді треба закривати і протистояти всім суші які відкриваються, манджаро, мексіканські ресторани, кавказькі....а піца - вже давно італійці навязали нам свою культуру? чому про це не говорять а тільки про макдональдс? Давайте всіх критикувати і всіх виганяти. А всі хто любить піцу - зрадники бо підтримали італійську культуру ганьба! Ви зрадили вареникам нашій культурі!!! ганьба!:lol::lol::lol::lol::lol:
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2007 у 13:48


Як можна з будь-якої дрібниці зробити проблему і роздувати до безмежності. Куди ходити їсти - це справа особистих вподобань кожного.
Цитата:
м*ясо в макдональдсі гарантовано має у собі мутогенні білки


А що воно таке, ті мутогенні білки? :D Назва застрашуюча, то правда. Але ж і дигідромоноксид звучить не надто дружелюбно, правда ж? ;) Чому нікого не хвилює наприклад якість питної води у водогоні (яку питною часто важко назвати) або викид газів з старих несправних двигунів, яких в Україні більшість? Та і бензин з додаванням тетраетилсвинцю в світі вже давно заборонили, а в Україні ще пару років тому він продавався (не знаю, як зараз). А це, на відміну від МакДональдса, речі, впливу яких на здоров'я уникнути не вдається. Візьмем порівняєм стан здоров'я європейців чи американців, які харчуються в тім числі в МакДональдсі зі станом здоров'я українців. Змутував вже хтось в Європі чи в Штатах і Канаді? :rolleyes:

Фаст фуд - він на те і фаст фуд, що смакові якості можуть підходити не всім, це справа особистих преференцій. Але нема чого робити проблему там, де її нема.




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 13:50


..дем*ян, мексыканська, кавказька кухні - це кухні з справжніх продуктів, рецептура не вимагає такої кількості хіміії, щоб страва буле смачною... так само італійська кухня, дуже корисна - багато овочів, спецій...

...як каже наука, мутогенні білки призводять до безпліддя через декілька поколінь.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 14:07


Щодо продуктів - я нічого не кажу бо не знаю з чого готують в манджаро, в тих піцеріях і т.д. тут кожен нехай вирішує собі сам.
Вище мова йшла про те що вони навязують свою культуру. Нащо я написав що італійці давно навязали нам свою культуру через піцу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5507
Реклама: