Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  7
Автор: Тема: Mc Donalds: ходити гет чи не ходити?
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 14:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Користувач Олесь
Чому нікого не хвилює наприклад якість питної води у водогоні (яку питною часто важко назвати) або викид газів з старих несправних двигунів, яких в Україні більшість? Та і бензин з додаванням тетраетилсвинцю в світі вже давно заборонили, а в Україні ще пару років тому він продавався (не знаю, як зараз). А це, на відміну від МакДональдса, речі, впливу яких на здоров'я уникнути не вдається.

+1
Я це і намагаюся пояснити хоча тут просто стоїть принцип Макдональдса от і все. Кожен може сказати чому не ходить але роздути з цього навязування культури те що ти зїш біг-маг і завтра станеш мутантом - це повний абсурд.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2007 у 15:55


To Demyan:

Цитата:
як каже наука, мутогенні білки призводять до безпліддя через декілька поколінь


Як бачите, ця "наука" робить дуже вигідні прогнози, оскільки їх в принципі ніколи не буде можливо спростувати чи підтвердити. Телегонією заносить... :yawn:

А щодо МакДональдса, то не він єдиний. Колись мені одна людина вперто доказувала, що мікрохвильові печі і їжа, приготовлена чи загріта в них, теж шкідливі. І що на заході це вже давно зрозуміли, тому всі мікрохвильові печі відсилають на продаж до України :baddevil: (це були ті роки, коли якраз в Україні в магазинах почав з'являтися більш-менш широкий асортимент домашньої електроніки). Ну і що на таке скажеш? :rolleyes:




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 15:57


Ага а ще пластикові вікна...все це створюється штучно для того щоб підняти ту чи іншу організацію, зробити собі піар...або просто конкуренти роблять так.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 16:02


...ви лінки читали - ті, що я вказала?... а то якось смішно виглядає наша дискусія - я вам аргументи, а все все про своє, так, ніби цих аргументів нема.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 16:04


....наука не ребить прогнози - це було досліджено на мишах і щурах... оскільки вони плодяться швидше, ніж люди, то по ним можливо дослідити певні наслідки... а американці таки потроха вироджуються - невже непомітно?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2007 у 16:05


А я і забув про пластикові вікна... І то при тому що про (чи радше проти) них мені недавно хтось щось намагався доказувати. Думаю, перелік можна продовжити. Я спеціально навів в Медицині приклад з дигідромоноксидом, і на нього навіть купилися. Якщо можна людей злапати на таку елементарну річ, то що вже казати про складніші речі.

А от чомусь корова, яка пасеться при загазованій дорозі, і молоко від цієї корови, що продається на базарі, налите в брудну пластикову пляшку, такого занепокоєння не викликають. Навіть навпаки - це ж бо натуральні продукти, яких за кордоном вже давно нема.




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2007 у 16:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ви лінки читали - ті, що я вказала?... а то якось смішно виглядає наша дискусія - я вам аргументи, а все все про своє, так, ніби цих аргументів нема.


Почитайте і ви:

http://www.dhmo.org

;)

Подивився ваші лінки. Сміявся. А що можна на таке сказати?

Цитата:
5. Специально для "Макдональдса" выведена порода кур с огромной грудью, "Мистер МД". Из белого мяса грудки делается популярное блюдо в меню, "Чикен Макнаггетс". Это изменило всю индустрию производства курятины. Курицу стали продавать не целиком, как 20 лет назад, а нарезанной на куски.

6. Золотые арки "Макдональдса", по мнению психолога Луиса Ческина, - фрейдистский символ. Это "пара огромных грудей" матушки Макдональдс...


:lol::lol:




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 13-6-2007 у 16:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...ви лінки читали - ті, що я вказала?... а то якось смішно виглядає наша дискусія - я вам аргументи, а все все про своє, так, ніби цих аргументів нема.

Так і я давно вже дав аргументи - в наш продуктах є хімія, є ароматизатори, наші заводи не дотримуються санітарних норм, доставка продуктів водіями здійснюється як небудь, хліб провозять в відкритому вигляді в грузовоу відсіку де осідає весь бруд з дороги. І ніхто не заперечує що в макдональдсі є хімія. Але їсти її можна і не має вона смертельних наслідків а те що написати в неті можу і я.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 13-6-2007 у 16:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
....наука не ребить прогнози - це було досліджено на мишах і щурах... оскільки вони плодяться швидше, ніж люди, то по ним можливо дослідити певні наслідки... а американці таки потроха вироджуються - невже непомітно?


Непомітно. За статистикою в США 8,5 % сімейних пар безплідні, цей показник знижується впродовж останніх десятків років, в Україні наводять дані від 10 до 20 % і цей показник росте. В США позитивний приріст населення, в Україні негативний.




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 13-6-2007 у 16:53


Ну ви тут розвели дебати....
повністю згідна з Демяном і Олесем. Не подобається - не ходіть.

І як не крути, а Макдоналдс - дуже успішна компанія.

І ще. Є така штука - чорний піар називається:lol:. Може бути орієнтована як на просування свого бренду в маси, так і на загноблення чужого бренду компанією-конкурентом. І там все методи хороші й правильні. Бо правил немає.


P.S. Про нерухомість як основний вид заробітку МД - імхо, повна маячня:lol:




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 17:20


...ну то дуже цікавий підхід - там отрута, там вода погана, дихаємо гидотою, та нє, того людям мало - підемо ще й макдональдс троха доберемо таблиці мєнделєєва, бо бракує трутки, та ще й дітей тим нагодуємо... :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 13-6-2007 у 18:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова

І ще. Є така штука - чорний піар називається:lol:. Може бути орієнтована як на просування свого бренду в маси, так і на загноблення чужого бренду компанією-конкурентом. І там все методи хороші й правильні. Бо правил немає.


P.S. Про нерухомість як основний вид заробітку МД - імхо, повна маячня:lol:


в мене інший бізнес, тому з макдоналдсом ми не конкуренти і піарити їх по чорному в мене підстав нема
є особисте негативне сприйняття

на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 13-6-2007 у 21:10


У подібних дискусіях щодо натуральності продуктів і правильного харчування, я завжди кажу прибічникам "ойвсезземлізселавсенатуральнеавнихтількихімія" - порявняйте середню тривалість життя у країнах те вся та "хімія" і, нехай, в нас. І зробіть висновки. Харчування в данному випадку настільки другорядний фактор, що їі можна знехтувати.

Щодо страшних білків, то це в принципі маячня, така сам як і страшні генетичномодифіковані продукти.
Крім того, що, якщо я не помиляюся, білок сам по собі взагалі не може бути мутагеном, цим займаються інші більш прості речовини.
А щодо безпліддя через декілька поколінь, то з точки зору генетики це взагалі абсурд, мутація в більшості випадків не передається спадково, це локальне явище. Найяскравіший його представник - рак.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 13-6-2007 у 22:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Про нерухомість як основний вид заробітку МД - імхо, повна маячня:lol:
Повна маячня. Так само, як і аргументація тої маячні.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
[на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними
Нато, сподіваюся це ви про себе.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 22:45


...мутація не передається спадково?... та це ж основа сучасної теорії еволюції видів :-))) товариші, я не буду дискутувати з невігласами.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2007 у 08:06


Цитата:
Харчування в данному випадку настільки другорядний фактор, що їі можна знехтувати.

Харчування не може бути другорядним фактором, можливо не основний, але, однозначно, один з ключових.
Звичайно якомусь наркоману чи алкалоїду дієта не поможе :lol: але ми ж не про крайнощі говоримо.

Стосовно спадкової мутації.... щось не розумію, як мутація може передаватись спадково. Темпіко, поясніть, що Ви маєте на увазі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-6-2007 у 08:08


Якщо у Тані є такі беззаперечні аргументи які наводилися вище - тоді пропоную вам піти і подати в суд на Макдональдс. Якщо ті аргументи вірні - ви виграєте справу станете відомою і заробите купу грошей.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 14-6-2007 у 08:48


З невігласами дійсно не варто сперечатись. Не треба тягнути загальні визначення термінів у конкретну, вузьконаправлену дискусію.

Прошу навести приклади мутацій штучного характеру у людини, які б передалися спадково. Науково підтвержені звичайно.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 14-6-2007 у 09:05


Цитата:

в мене інший бізнес, тому з макдоналдсом ми не конкуренти і піарити їх по чорному в мене підстав нема
є особисте негативне сприйняття

Ви багато на себе берете :). Якби лише Ви його піарили або взагалі Ви його піарили, була б зовсім інша ситуація. :)
Тут стоять великі гроші й, як наслідок, великі можливості компаній-конкурентів Маку :)

Цитата:

на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними

Нато, я б порекомендувала Вам не говорити про людей те, про що Ви не знаете :)
З Вашого вислову можна зробити декілька висновків:
- я бідна людина (не спорю :))
- я не розумію елементарних речей (бо бідна й не маю власного бізнесу :))
- Ви не бідна й розумієте елементарні речі.

Дякую, що все розставили на свої місця :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-6-2007 у 09:08


Якщо Макдональдс має нерухомість і продає....знайдіть мені ті приміщення які купив макдональдс і через надцять років продав. Інакше який бізнес в нерухомості може бути якщо вони не продають їх?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-6-2007 у 13:29


Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Повна маячня. Так само, як і аргументація тої маячні.


в мене гарячки, слава богу, немає
очевидно, що це вам щось зле?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними

Нато, сподіваюся це ви про себе.


... а даремно сподіваєтеся :lol::lol::lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-6-2007 у 13:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія
Ви багато на себе берете :). Якби лише Ви його піарили або взагалі Ви його піарили, була б зовсім інша ситуація. :)
Тут стоять великі гроші й, як наслідок, великі можливості компаній-конкурентів Маку :)
Цитата:

на рахунок нерухомості - діло ваше, так мислять бідні люди, бо не розуміють тих елементарних речей які роблять багатих багатими, а бідних бідними

Нато, я б порекомендувала Вам не говорити про людей те, про що Ви не знаете :)
З Вашого вислову можна зробити декілька висновків:
- я бідна людина (не спорю :))
- я не розумію елементарних речей (бо бідна й не маю власного бізнесу :))
- Ви не бідна й розумієте елементарні речі.


1. мені глибоко байдужий бізнес макдоналсу, його проблеми, конкуренти тощо
2. ви нахамили мені перша, чого ж ви чекали у відповідь? :)
3.ви дуже вузько сприймаєте цей конкретний бізнес, якщо макдоналдс закусочна, то це не означає, що всі гроші вони заробляють виключно на гамбургерах :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 14-6-2007 у 13:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
1. мені глибоко байдужий бізнес макдоналсу, його проблеми, конкуренти тощо
2. ви нахамили мені перша, чого ж ви чекали у відповідь? :)
3.ви дуже вузько сприймаєте цей конкретний бізнес, якщо макдоналдс закусочна, то це не означає, що всі гроші вони заробляють виключно на гамбургерах :)


:)))))))
Де я нахамила, і де я на Вас нарікаю, що Ви мені хамите? :))
Звісно не лише на гамбургерах :))) Ще на картоплі фрі як мінімум. І на іграшках в Хеппі Міл :)))




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-6-2007 у 14:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Якщо Макдональдс має нерухомість і продає....знайдіть мені ті приміщення які купив макдональдс і через надцять років продав. Інакше який бізнес в нерухомості може бути якщо вони не продають їх?


...ну для прикладу - здача в оренду - і бізнес і не продаж :)
чи так бути не може по-вашому?

макдоналс може по частинках продавати свій бізнес - і нерухомість і нематеріальні активи і т.п. і заробляти на цьому основні гроші (гудвіл, франшиза, рента чи ще щось)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2007 у 14:02


Агов-но, жіночки! А ну втихомиртесь!
Хай іде к бісу той Макдональдс! Ліпше поговоріть про наші рідні українські тертюхи зі сметаною.
Шо таке, спитаєте, тертюхи? То пляцки з тертої бульби. Такі файні, шо язик може втічи ду одного місця...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5507
Реклама: